Hakkımızda

Hakkımızda bir şeyler söyleyecek olursak, bir profesyonel program indirme ve Teknoloji sitesi olan sayfamız sistemlerinizdeki ihtiyaçları karşılayacak yazılımları sizlere sağlamakta ve çeşitli yazılımlar hakkında bilgiler sunmaktadır. Bugün pek çok yeni internet sitesinin açılmış olması, kullanıcılara dilediği siteden yazılım, uygulama, eklenti, işletim sistemi ve cihazları için gerekli olan tüm programları elde etme şansı tanımaktadır.

Hakkımızda Kısmında Neler Söyleyeceğiz?

Sitemiz hakkında, öncelikle şunu söylemek istiyoruz. Web ortamında pek çok zararlı, casus yazılım ve hatta yüklediğiniz programlarla birlikte gelen yapışkan eklentiler ve içeriğinde barındırdıkları virüs, malware, trojen gibi sisteminize zarar veren kötü amaçlı yazılımlar bulunmaktadır. Bazense bu zararlı yazılımlar ziyaret ettiğiniz web sayfalarından bulaşmaktadır. İşte bu noktada ve güvenlik hususunda Profesyonelindir olarak sizlere daha çok güvenlik ve Anti-Virüs programlarını sunmaktayız. Her şeyden önemlisi sisteminizin ve bilgilerinizin güvenliğidir. Diğer işler daha sonra gelir.

profesyonel indir hakkında

Forum siteleri çeşitli program ve uygulamalardan mustarip olmuş, bunun için yana yakıla çözüm arayanlarla doludur. Çok program edinmekten ziyade, sisteminiz ve cihazlarınız için en gerekli programları yüklemelisiniz. Bir bilgisayarda olması gereken ve olamazsa olmaz dediğimiz yazılımlar mevcuttur. Bu yazılımlar eğer sisteminizde kurulu değilse, mutlaka edinmeyi düşünün. Bu programlardan bazıları örneğin şöyledir; İlk önce iyi ve kaliteli bir anti-virüs yazılımı Kaspersky, Norton, Bitdefender gibi sonra Adobe Reader PDF okuyucu, WinRAR sıkıştırma, sistem temizleme ve optizasyon yazılımları, uygulama kaldırıcı, internet tarayıcısı “Chrome, Opera, Firefox, Safari” ve Media Player gibi.

Siz değerli kullanıcılara kaliteli, orijinal, lisanlı ve yasal program kullanmayı tavsiye eder ve bu doğrultuda çaba gösteririz. İndirdiğiniz yazılımların ücretsiz yani “free” sürümleri olduğu gibi, ücretli yani “PRO” profesyonel sürümlerinde bulunmaktadır. Şunu hiç bir zaman unutmamak gerekir ki; hiçbir yazılımın bedelsiz sürümü, ücretli profesyonel sürümünde olduğu kadar kapsamlı ve tam donanım özelliklerine sahip bir biçimde çalışmaz. Bu nedenle eğer imkânınız varsa ücretli ve lisanslı programlar alıp kullanmanızı öneririz. Yok, eğer benim imkânlarım kısıtlı diyorsanız, sizlere sitemiz üzerinden sunduğumuz Kampanyalar ve Hediye ve Çekilişler kategorisindeki programları, gerekli yönergeleri takip ederek kullanmayı tavsiye ederiz.

Herkesin tarayıcısındaki yer imleri menüsünde kaliteli bir program indirme sitesinin olması gerektiği kanaatindeyiz. Kaliteli download sitelerinden bir veya birkaçını sık kullanılanlar menünüze ekleyin. Gerekli gördüğünüz ve işletim sisteminizde ihtiyaç duyduğunuz uygulamaları, eklediğiniz bu sayfaları ziyaret ederek edinebilir, haklarında bilgiler sağlayabilirsiniz.

Program yükleme ve kurma ile ilgili sorunlarınızı çekinmeden iletişim linkini tıklayarak iletebilir veya sorularınızı profesyonelindir@gmail.com adresine de mail atabilirsiniz.

Kullanıcı Puanı (Oyla)
[Total: 0 Average: 0]

Yorum bırak

7 Yorumlar

 • blank admin dedi ki:

  We sent all of the winners. Is your e-mail correct? Have you looked at the spam folder?

 • blank MJ Nunag dedi ki:

  Hi,

  Please resend the license key for AOMEI Partition Assistant Pro.
  I saw my name among the winners.

  Thanks and regards.

 • blank pyqt dedi ki:

  Teşekkür ederim, kodu aldım. Başarıyla giriş yaptı lisans. Tekrardan teşekkür ederim.

 • blank admin dedi ki:

  Siz bu posta adresiyle giriş yapmışsınız. Biz, yorum yaptığınız e-postayı kopyalayarak gönderiyoruz. O yüzden yorum yaparken adresinizi doğru yazdığınızdan emin olun!

  Verdiğiniz adrese lisansı gönderdik. Hayırlı günlerde kullanın.

 • blank admin dedi ki:

  Lisansınız bu pyqt@yandex.com adresinize öncesinde gönderildi. Önemsiz veya spam kutusunu kontrol etmeyi unutmayın.

 • blank pyqt dedi ki:

  İnternet Download Manager çekilişinden bir adet lisans kazandım fakat daha lisansı alamadım.