Editör Seçimi Kampanyalar & Giveaways Sistem Temizleme

Advanced SystemCare 13 ile Son Sürat Hız (Ücretsiz İndir)

advanced-systemcare-pro
blank
Yazar admin

Advanced SystemCare 13 ile bilgisayarınızın tüm sistem bakım ve onarım işlerini kolayca yapabilirsiniz. Herkes bilgisayarının çok hızlı, güvenli ve sorunsuz çalışmasını ister. Ama zamanla bilgisayarlarda yavaşlamalar, takılmalar ve sistem hataları meydana gelebilmektedir. Aslında bu sorunlara kolayca engel olabilirsiniz ama çoğu kullanıcı için bilgisayarın düzenli olarak sistem temizliği ve bakımını yapmak zaman alıcı ve zahmetli bir iş gibi gözükür. Bu işlemleri gözünüzde büyütmeden, karmaşık işlemlere girmeden ve sistemi çökertirim diye korkmadan IObit firmasının Advanced SystemCare 13 ile yapın.

Günümüzde her şeyin bilgisayarlarla yapıldığını ve herkesin dijital bir yaşamı olduğunu düşünürsek, bilgisayar sistemimizi sorunsuz çalışır durumda tutmak herkes için hayati bir önem taşımaktadır. İşte bu sebeple Advanced SystemCare 13, bilgisayar optimizasyonu, sistem temizliği, sistem hatalarının onarımı, sistem koruması dâhil birçok işlemi sorunsuzca ve güvenle yaparak sizi bakım zahmetinden kurtarır. Deneyimsiz kullanıcıların sistem bakımındaki yıldırıcı, hatta kafa karıştırıcı süreçlere hiç bulaştırmadan her şeyi otomatik ve kolayca yaparak tüm bilgisayar bakımını basit bir hale dönüştürür. Yazılım, kullanıcılar için artık vazgeçilmez bir program haline dönüşmüştür. Türkçe dil seçeneği ile de her işlemi anlayarak kolayca yapabilmenize imkân tanır.

Advanced SystemCare 13 Hızlı Bir PC İçin En İyi Optimizasyon

Bilgisayarınızı kullandıkça zamanla çeşitli sorunlarla karşılaşacağınız kesin bir bilgidir ama bu sorunlarla baş etme işini artık Advanced SystemCare 13′ e bırakabilirsiniz. Yazılım hepsi bir arada (All-in-one) olan özelliği sayesinde Windows tabanlı bilgisayarlarınız için en iyi PC ve kayıt defteri temizleme araçlarını sunar. Her türlü önemsiz dosyaları temizleyebilir, özel bilgilerinizi yok edebilir ve internet hızınızı artırarak daha hızlı ve daha temiz bir PC’den yararlanmanızı sağlar. Dahası, Advanced SystemCare 13′ ün yeni Başlatma Optimizasyon modülü, başlangıç öğelerini hızla tarayabilir ve kullanıcıların başlangıçta çalışarak bilgisayarın açılış süresini artıran gereksiz uygulamaları devre dışı bırakmasını sağlayabilir. Yavaş başlayan bir bilgisayardan kolayca kurtulabilirsiniz.

Programın şuan için yeni bir sürümü mevcut. Bu versiyonunda Advanced System Care daha gelişmiş özelliklerle karşınızda! Bakmadan geçmeyin!

Gerçek Zamanlı olarak RAM, CPU ve Diskinizi İzleyin

İşlevselliği genişletmek ve kullanıcılara daha iyi hizmet vermek için yazılıma yeni Kaynak Yöneticisi eklenmiş. Kullanıcılar, Kaynak Yöneticisi aracılığıyla yalnızca PC’ lerinin RAM, CPU ve Diskin çalışmasını gerçek zamanlı olarak izlemekle kalmaz, aynı zamanda PC’nin pürüzsüz ve daha hızlı çalışmasını sağlamak için birden çok görevi sona erdirebilir.

Daha Güvenli İnternet ve Daha Hızlı Bir PC

Hepsi bir arada özelliklere sahip PC optimizasyon programı olan Advanced SystemCare 13 Free, kesinlikle kullanıcının bilgisayarını ve sörf güvenliğini sağlayabilir. Geliştirilmiş sistem bakımı, gelişmiş ana sayfa koruması ve genişleyen casus yazılım algılama veritabanının yanı sıra Advanced SystemCare, daha iyi sörf koruması için reklam kaldırma özelliğini de sahiptir. Kullanıcılar, bu özelliği etkinleştirdiklerinde çeşitli çevrimiçi tehditler ve sinir bozucu pop-up reklamlar olmadan güvenli ve sorunsuz sörf deneyiminin tadını çıkarabilirler. Üç ana tarayıcı olan IE, Chrome ve Firefox desteklenmektedir.

Yeni FaceID Koruması ile Davetsiz Kişileri Yakalayın

Bilgisayarında kamera olan ve güvenlik için kamera özelliğinden faydalanan kullanıcılar, Advanced SystemCare 13′ un inanılmaz yüz tanıma özelliğinin tadını çıkarabilirler. Advanced SystemCare, bu yeni özellik sayesinde, gizlice bilgisayarınıza erişen, kişisel bilgilerinizi ve önemli dosyalarınızı çalmaya çalışan davetsiz misafirleri yakalamaya yardımcı olabilir. Advanced SystemCare 13, sisteminize girmek isteyen davetsiz misafirleri resmiyle birlikte arka planda otomatik olarak yakalarlar.

Advanced SystemCare Yeni ve Geliştirilen Özellikleri

 • Temel sistem bakımı ve optimizasyonu.
 • Deep Junk dosya temizliği
 • Tarayıcı geçmiş temizliği, otomatik online gizlilik ve iz yok edici.
 • Yeni – FaceID ile otomatik olarak davetsiz misafirleri fotoğraflarıyla yakalar.
 • Geliştirilmiş – En iyi performans için Ultimate System Tuneup.
 • Geliştirilmiş – İnternet Booster ile %300 daha hızlı İnternette gezinme.
 • Geliştirilmiş – Derin Windows Kayıt Defteri Temizliği.
 • Geliştirilmiş – Sabit Disk Bakımı.Geliştirilmiş – Güvenlik tehditleri için temel koruma.
 • Geliştirilmiş – Güvenlik tehditlerine karşı tam algılama.
 • Geliştirilmiş – Gelişmiş performans izleyicisi ile RAM, CPU ve Disk izleme ve kontrolü.
 • Geliştirilmiş – % 200’e kadar daha hızlı bilgisayar başlangıcı.Çıkan son sürümlere otomatik güncelleme.
 • Gerçek zamanlı optimizasyonu ile Otomatik RAM Temizliği.
 • Bakım ve güvenlik için arka planda çalıştırılabilir.

advanced-systemcare-13-lisans-kodu

advanced-systemcare

Desteklenen İşletim Sistemleri

Windows 10 / Windows 8 / Windows 7 / Vista / XP

Güncel Sürümü: V13.6

İndirme Boyutu: 47.76 MB

Advanced SystemCare 13 Free indir

FREE İNDİR

Lisans kodu için sosyal beğeni yap!

İçeriğin Kilidini Açmak için Paylaşınimage/svg+xml
Aşağıdaki paylaşım düğmelerinden birini kullanarak bu özel içeriğin kilidini açın.

Editör Notu

Kullanıcı Puanı (Oyla)
[Total: 7 Average: 4.1]

Yorum bırak

34 Yorumlar