Resim Düzenleme Tasarım Programları Ücretsiz Program İndir

DraftSight (Ücretsiz) Tam Sürüm İndir

DraftSight ücretsiz 2D çizim programıdır. DWG dosyaları oluşturmak, üzerinde çalışmak ve başkalarıyla paylaşmak için ideal bir yazılımdır. DraftSight 2018; kullanımı çok kolay (Profesyonel Seviyede) 2 Boyutlu CAD ürünüdür. Program Türkçe dil desteğine sahiptir. 

DraftSight Ücretsiz, draftsight indir

Aşağıdaki butonlara tıklayarak programı bilgisayarınıza indirin.

32BİT indir

64BİT indir


Draftsight 2018 etkinleştirme sorunu yaşıyorsanız adımları takip edin.

NOT: Bu eski kampanyaya ait bir bilgidir. İlerleyen süreçte tekrar kampanya yapılabilir. “Programı kurarken mail adresiniz isteyecektir. Mail adresinizi girip onaylayın. Kısa bir süre içinde mail adresinize aktivasyon için link gönderilecektir. Gelen link’i tıklayarak aktivasyonu tamamlayın. Programın lisans anahtarı mail adresinize gönderilecektir.”

Yorum Yap

2 Yorumlar

  • Merhabalar. Ben de bir inşat mühendisi olarak bu programı kullanıyorum. Şu anda bilgisayarımda lisanssız hiçbir yazılım yok. Ücretsiz CAD programlarının tartışmasız en iyisi bu. Aşağı yukarı tüm komutlar Autocad ile uyumlu. Birkaç komutta seçenekler türkçe olduğu için basmanız gereken tuşlar farklı, ama zamanla alışıyorsunuz. Autocad 2010 dahil tüm DWG dosyalarını açıp yazabiliyor.

    Kısacası mükemmel bir program.

  • İlk izlenimime göre mükemmel görünüyor, kurulum yaptığınızda türkçe kuruluyor. Bu arada bu yazılım mimarlık ve mühendislikle ilgili kişilern işine yarar , ona göre. Gördüğüm kadarıyla 2 boyutlu çizimle sınırlı 3d destekli değil. Ama buna rağmen denediğim tüm dwg dosyalarını açtı. Sürekli ingilizce kullandığım cad yazılımlarını türkçe kullanmak biraz zaman alacak.