Site Kuralları

1. Sitemiz içerisinde “3 Madde” çok önemlidir; Bunlar Sevgi, Saygı, Hoşgörüdür. Lütfen yorumlarınızda bu 3 maddeye özen gösteriniz.

2. Sitemizde yaptığımız çekilişlere, 1 adetten fazla yorum yapıldığında, o çekiliş için yaptığınız tüm yorumlar silinir. Çekilişlerde herkesin 1 yorum yapma hakkı vardır. Farklı isim ile dahi yapılsa yorumlarınız silinir. Lütfen kimse kimsenin hakkını yemesin, özen gösterelim…

3. Yorumlarınız için kullandığınız e-posta adreslerinizin doğru ve çalışır durumda olduğunu kontrol ediniz. Sitemizde tüm lisanslar e-posta yolu ile gönderilir. Kazandığınız lisans, e-posta adresiniz sebebiyle ulaşamadığında 1 hafta süre ile beklenir ve lisansınız iptal edilir.

4. Yaptığınız yorumların “sadece gülücük”, “OK”, “as” vs. olmamasına dikkat ediniz. Böyle yorumlar diskalifiye olacaktır. En azından “Teşekkür Ederim” yazmanın çok zor olmayacağını düşünüyoruz.

5. Yapılan hediye dağıtımları bilindiği gibi firmaların sponsorluğunda yapılmaktadır. Bu sebeple lisanslarınızın mail adreslerinize gelmesi bazen bir kaç gün gecikebilmektedir.

6. Sitemizde yapılan tüm çekilişler firmalar ile anlaşmalı yapılmaktadır. Bu sebeple çekiliş tarihlerinde bir kaç gün değişiklik olabilir.

7. Gün içerisinde çok fazla e-posta göndermemiz sebebiyle size gönderdiğimiz lisanslar önemsiz (junk, spam vb.) postanıza gelebilir. Bu sebeple isterseniz bir e-postamızı “önemsiz değildir”veya “güvenli e-posta” seçebilir yada önemsiz posta klasörlerinizi sürekli kontrol edebilirsiniz.
Size gönderilen e-postalar profesyonelindir@gmail.com e-posta adreslerinden, Tebrikler Lisans Kazandınız (License Win) konusu ile gönderilmektedir.

8. Uygunsuz üye adı, e-posta adresi yada yorumlar elenmenize, yorumlarınızın geçersiz sayılmasına sebep olur.

9. Sitemiz tarafından düzenlenen çekilişler random.org sitesi aracılığı ile tamamen adil şekilde yapılmaktadır. Çekiliş sonunda random.org ekran görüntüsü yine çekiliş sayfasına eklenmektedir.

10. SATIN AL tuşları firmaların kendi satın alma bölümlerine yönlendirilmektedir. Yasal Program ekibi sadece programlar için teknik destek vermektedir.

Tüm programlarınızın lisanslı olması dileğiyle…

Profesyonel indir

Kullanıcı Puanı (Oyla)
[Total: 1 Average: 3]