İnternet Ücretsiz Program İndir

Ammyy Admin v3.7 Uzak Masaüstü Bağlantısı (Ücretsiz)

ammyy-admin
blank
Yazar admin

Ammyy Admin v3.7 ile diğer bilgisayarlar arasında bağlantı kurarak uzaktan yönetim işlemlerini gerçekleştirebilir veya kendi bilgisayarınızı farklı bir noktadan erişime açabilirsiniz. Ammyy, birçok kurum, kuruluş tarafından ve hastane otomasyon programlarını uzaktan yönetmek için sağlık sektörü tarafından kullanılan bir programdır.

Peki, Ammyy ne demektir? Herhangi bir düzenleme gerektirmeyen ve bilgisayarlar arasında uzak masaüstü bağlantısı kurmaya yarayan geliştirilmiş bir uzaktan bağlantı programıdır. Ammy sayesinde web üzerinden masaüstünüzü paylaşabilir veya bir sunucuyu kolayca yönetebilirsiniz.

Ammyy Admin v3.7 Uzaktan Erişim Programı İndir

ammyy yöneticisi, ammyy 3.5

Bilgisayarlarınıza ücretsiz olarak indirip kurabileceğiniz bir uzaktan yardım programı olan Ammyy donanım tabanlı bir ID oluşturarak hızlı bir şekilde bağlanıyor.

Uygulama 75 000 000 + kullanıcı sayısını aşarak bir rekora doğru gidiyor. Bu kadar gerekli ve kaliteli bir programı siz değerli kullanıcılarımıza sunmaktan mutluluk duyarız.

*Program için yepyeni bir destek masası “ticket sistemi” açıldı.

*ammyy.com sitesi yenilendi.

*Ammyy uzmanları lisans alma konusunda da sizlere destek oluyor.

Not: Şimdi dikkat edilmesi gereken önemli bir konu var! Program Google ve diğer bazı antivirüs yazılımları tarafından virüs olarak algılanabilir ve hatta kendi resmi sitesindeki kurulum.exe dosyası dahi bu şekilde algılanıyor. Fakat, indirirken herhangi bir sıkıntı yaşamayacağınızı söyleyebilirim.

ammyy indir

Ancak, Ammyy Admin uzak masaüstü programı dosyasını indirmek için (Internet Explorer, Opera gibi) başka bir tarayıcı kullanın. Google Chrome ve Firefox indirme konusunda desteklemeyebilir.

Boyut 774 KB

Güncelleme: 18 Ağustos 2018

Ammyy Admin indir (Download)

ÜCRETSİZ İNDİR

Editör Notu
Kullanıcı Puanı (Oyla)
[Total: 1 Average: 5]

Yorum bırak