Antivirus Hediye & Çekilişler

ESET INTERNET SECURITY 2020 (COVİD-19) Hediye Lisans Anahtarı

eset-internet-security
Yazar admin

ESET INTERNET SECURITY 2020, kullanabileceğiniz en iyi özellikleri bünyesinde barındıran seçkin bir güvenlik yazılımı. ESET’in marka bilinirliği herkesçe malumdur. Dünya’nın en iyi antivirus programlarından biri olan ESET, gerek hız, gerek algılama ve diğer özellikleriyle birlikte sizlere kapsamlı bir koruma yelpazesi sunar.

ESET, COVİD-19 nedeniyle tüm kullanıcılarına ücretsiz NOD32 Internet Security lisansını Windows, Linux, Mac OS, Android için sunuyor. Bağlantıya gidip e-posta adresinizi girin ve 30 günlük lisansınızı alın. İndirme linki hemen altta mevcut.

KAMPANYA

Kampanyadan bizleri haberdar eden Selman Uyan’ a teşekkür ederiz.

(Eski Kampanya)

Eset 2019 kampanyasına konu altındaki yeşil tablo içindeki alandan ulaşabilirsiniz.

Lisans alabilmek için Macaristan Proxy / IP ile giriş yapmalısınız.

ESET Internet Security Lisansı için; tıklayın

Code: c9e96p76

ESET Mobile Security Lisansı için; tıklayın

Code: puuc94ar

logo-eset

Eset İnternet Güvenliği indir

PROGRAM İNDİR

Antivirus | Firewall | Antispam | Antispyware | Ebeveyn Kontrolü

ESET-Profesyonel-Banner-Tasar─▒m─▒-2

ESET INTERNET SECURITY 2020 Kapsamlı İnternet güvenliği

Efsanevi antivirüs teknolojisi

→ Çevrimiçi ve çevrimdışı her çeşit tehdite karşı Çok katmanlı güvenlik özelliğini kullanır. Böylelikle kötü amaçlı uygulamaların diğer PC’lere ve cihazlara geçişini engeller.

Keyifle ve güvenle bağlanın

→ Web kameranıza ve evdeki diğer router cihazlarınıza erişimi durdurun. Parolalarınızı ve akıllı cihazlarınızı tarayarak güvenlik açığı olup olmadığını test edin.

Gizliliğinizi koruyun

→ Sisteminize izinsiz girişleri ve özel verilerinizin kötü amaçlar için kullanımını önler. Çevrimiçi yapacağınız ödemeler de gizliliğinizi korur.

eset-ınternet-securıty

 • 102 + prestijli VB100 ödülü
 • 110M + global kullanıcı güvenliği
 • Düny’da 13 AR-GE merkezi
 • 30 yıllık NOD32 teknolojisi

ESET INTERNET SECURITY ile İnternetiniz daha güvenli hale geliyor

13 global AR-GE merkezi: ESET, Araştırma ağı, siber güvenlik sektöründeki liderliğini sürdürmektedir.

Tam 30 yıldır sürekli güncel: ESET, güvenlik uzmanları tarafından kurulmuş olup, 110 milyondan fazla kullanıcının güvenliğini sağlamaktadır.

Mükemmel koruma dengesi: Hızı, kullanım kolaylığı ve mükemmel koruması tam bir denge üzerine kuruludur. En iyi çevrimiçi deneyim için sorunsuz koruma sağlar.

Bulut tabanlı tarama: ESET LiveGrid®, dünyadaki tüm kullanıcılarından zararlı yazılım verilerini analiz ederek yeni tehditlere karşı savunma geliştirir.

EIS. Ürün Özellikleri

Kendinizin ve ailenizin gizliliğini koruyun

→ Kötü niyetli kimselerin şifrelerinizi çalmasını imkânsızlaştırın. Diğer çevrimiçi ve bankacılık gibi işlemlerinizi en güvenli şekilde Eset İnternet Security 2020 ile gerçekleştirin. Bunula birlikte birçok yeni özelliğin tadını çıkarın.

GELİŞTİRİLMİŞ Akıllı Ev İzleyici:

→ Router’a bağlı cihazlar da kimlerin aktif olduğunu göstermek için, (IoT, akıllı telefon vb.) erişilebilir bir listesini oluşturur. Evinizdeki router cihazları, güncel olamayan uygulamalar veya zayıf şifreler gibi güvenlik açıklarını test etmeye ve iyileştirmeye imkân sağlar. Akıllı cihazları güvenlik açıklarına karşı tarayarak size çeşitli öneriler sunar.

Güvenlik Duvarı:

→ Bilgisayarınıza sizden habersiz yapılan girişleri durdurur ve şahsi dökümanlarınızın kötü yerlerde kullanılmasını engeller.

Ebeveyn Koruması:

→ Çocukların yaş sınırlarına göre çeşitli ayarlamalar ve filitrelemeler yapmanızı sağlar. Bu ayarları korumak ve değiştirilmesini önlemek için şifreleme yapmanızı sağlar.

Kimlik Avı Koruması:

→ Özel ve hassas bilgilerinizi; şifrelerin, kullanıcı adlarının veya banka bilgilerinin spam web siteleri tarafından çalınmasına karşı korur.

Ödeme Sistemleri ve Bankacılık Koruması:

→ İnternet bankacılığı gibi kulladığınız ödemelerde sizleri koruma altına alır. Ödeme işlemlerinizde yüksek güvenlik sağlar ve klavye, tarayıcı arasında şifreleme yapar.

Fidye Yazılımı Kalkanı:

→ Kişisel bilgilerinizi meşru olamayan yollarla çalıp, sonrasında sizden ‘fidye’ vermenizi isteyen kötücülleri durdurur.

Botnet Koruması:

→ Güvenlik katmanı ile Botnet, yani bilinen bot saldırılarına karşı sisteminizin ağ ve spam saldırılarına karşı korur.

Webcam Koruması:

→ Web kameranızı hangi uygulamaların kullanmak istediğini saptar ve bu uygulamaları devamlı olarak izler. Web kameranıza sızmak isteyenleri, engeleyip engellemeyeceğinize dair sizi bilgilendirir.

Tam güvenli Web keyfini yaşayın

→ ESET İnternet Security çok katmanlı koruması ile global olarak 110 milyonun üzerinde kullanıcı tarafından tercih edilmektedir.

YENİ UEFI Tarayıcı: 

→ UEFI sistem arayüzüne sahip yapılarda, Sisteminizi başlatmadan önce ağınızda pusuda bekleyen en büyük tehditlere karşı güçlü koruma sağlar.

Antivirus ve Antispyware: 

→ Virüsler, casus yazılımlar, rootkitler ve solucanlar dahil olmak üzere her nev tehdite karşı proaktif koruma sağlayın.

Fidye Yazılımı Kalkanı: 

→ Kişisel bilgilerinizi çalıp, sizden bir ‘fidye’ ödemenizi isteyen kötü niyetli yazılımları engeller.

Exploit Engelleyici: 

→ Antivirüs yazılımlarına yakalanmamak için sinsice tasarlanmış uygulamaları engelleyerek fidye yazılımlarını ve kilitleme ekranlarını devre dışı bırakır. İnternet tarayıcı, Java tabanlı yazılımlar ve PDF okuyucuları üzerinden yapılan saldırıları dahi bertaraf eder.

Kimlik Avı Koruması: 

→ Gizliliğinizi, değerli verilerinizi, parolaları veya kart ve banka bilgileri gibi korurken, sahte web siteleri tarafından oluşturulan kullanıcı adlarına karşı da korur.

Bulut Tabanlı Tarama: 

→ ESET Live Grid® dosya veritabanı sayesinde güvenli olan dosyaları beyaz listeye ekleyerek gereksiz taramaları azaltır. Böylelikle taramayı hızlandırır ve bilinmeyen tehditleri öncesinde engeller.

Bilgisayarınız maksimum performans ile kullanıma hazır

→ Yavaşlama, donma olmadan webte gezinin, oyun oynayın veya herhangi bir işlem gerçekleştirin. Bazı görsel ve grafiklerin açılmasını engelleyen pop-up’lar olmadan oyun keyfini çıkarın. Pil tasarruf moduyla saatler boyu gezinmenin ve eğlencenin keyfini çıkarın.

Oyun Modu: 

→ Sisteminizde tam ekran modunda çalıştırılan oyunlar, programlar için ESET INTERNET SECURITY 2020 otomatik olarak sessiz modda çalışmaya başlar. Oyun, fotoğraf, video veya sunumlar için sistem güncellemeleri ve bildirimler sonrasına ertelenir.

Düşük Kaynak Kullanımı: 

→ Eset İnternet Security 2020, çok düşük kaynak kullandığından sistem performansınıza bir zarar vermez ve bilakis donanımlarınızın ömrünü uzatır. Tüm sistem yapılarıyla uyumludur. Internet bant genişliğini son derece küçük güncelleme paketleriyle korur.

Taşınabilir Bilgisayar Desteği: 

→ Oyun veya filmlere odaklanabilmeniz için çalışmayan oyun pencerelerini, güncellemeleri, sistemi yavaşlatan ve yüksek oranda CPU kullanan uygulamaları erteleyerek sistem kaynaklarını korur.

Dizüstü bilgisayarlarınızı korunyun

→ PC’nizin çalınması veya kaybolması durumunda nerde olduğunu ESET üzerinden izleyerek bulabilirsiniz.

Konum İzleme: 

→ Bilgisayarınız çevrimiçi etkin duruma geldiğinde, Wi-Fi şebekelerine dayalı bir harita üzerinden konumu işaretler. Buradan gelen verilere dayalı olarak ESET Anti-Theft aracılığıyla cihazınızı bulmanızı sağlar. Otomatik izlemeyi etkinleştirmek için my.eset.com adresindeki ESET® Anti-Theft web arayüzünden “kayıp” olarak işaretleyebilirsiniz.

Dizüstü Bilgisayar Etkinliği İzleme: 

→ Cihazınızı çalanları kendi dizüstü bilgisayarınızın dahili kamerası aracılığıyla anbean izler ve bu görüntüleme işlemini belirli aralıklarla gerçekleştirir. Dahası bu fotoğraf ve görüntüleri my.eset.com adresindeki web arayüzüne işler.

Anti-Theft Optimizasyonu: 

→ Cihazınızın en iyi bir şekilde korunması için ayarları yapılandırmanızı sağlar. Dilerseniz, temel sistem ayarlarında bir değişikliğe giderek güvenliğinizi maksimum düzeye ulaştırabilirsiniz. İşletim sistemi hesap şifrelerini yönetmeyi ve Windows otomatik oturum açmayı etkin kılar.

Kullanımı oldukça basit

→ ESET INTERNET SECURITY 2020′ in indirmesi, kurulumu ve yükseltmesi oldukça kolaydır. Sade ve basit kullanıcı arayüzü, tüm rutin görevleri rahatlıkla uygulamanıza imkân sağlayacak biçimde tasarlanmıştır.

Tek Tıkla Çözüm: 

→ Koruma durumu ile en çok kullanılan araçlar ana pencere üzerinden kolaylıkla erişilebilir durumdadır. ESET bir güvenlik uyarısı verdiğinde, tek bir tıkla olayı çözümleyebilirsiniz.

En Gelişmiş Ayarlar: 

→ Gereksinimlerinize göre ince güvenlik ayarları yapabiliyorsunuz. Taranmış dosya ve arşivlerin en fazla tarama boyutunu, taranma derinliğini ve zamanını hesaplayabilrsiniz.

Başarılı ve sorunsuz Güncellemeler: 

→ Devamlı ve sorunsuz maksimum sistem güvenliği için, en son teknolojileri güncelleme yoluyla anında kullanmanızı sağlar.

YENİ Lisans Yöneticisi: 

→ Ücretsiz bir my.eset.com hesabı oluşturarak bağlanan cihazların durumu ve lisanslarınız hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Lisanslarınızı ve ESET kurulumlarınızı portal üzerinden direk yönetebilir ve ilişkilendirebilirsiniz.

eset-internet-güvenliği-2019

Editör Notu: Eset İnternet Security bir süredir kullanmaktayım. Gerçekten tavsiye ettiğim, kullanımı kolay, arka planda sessizce çalışan ve kötücüllere geçit vermeyen bir antivürüs yazılımı. Programı kurun ve gerisini unutun diyebilirim. ESET sizin için sistem güvenliğini sağlar. Bundan önce Emsisoft Anti-Malware programını kullandım. Doğrusu Emsisoft’ta çok etkili ve kullanışlı ancak EIS.’in yerini tutamaz.

Sistem ve işlemci gereksinimi

Microsoft® Windows 10, 8.1, 8, 7, Vista ve Microsoft Windows Home Server 2011

Intel® veya AMD x86-x64

Ürün için İnternet bağlantısı lazımdır.

Ürün Web Sayfası: https://www.eset.com/tr/home/internet-security/

Eset İnternet Security fiyat: 238.82 TL

Ürün hakkında Detaylı bilgi;

Eski Çekilişler

Eski Yarışma-1

ESET INTERNET SECURITY 2018 (5 Hediye) Lisans Anahtarı SONA ERDİ

Kazananlar açıklanıp lisansları gönderiliyor… Geri dönüş sağlamayanların lisansları yedek kazanan kişilere gidecektir.

Çekilişi Kazananlar:
1-) kamar ok
2-) satria ok
3-) Ersin Kaya ok
4-) Mathias bekleniyor…
5-) KOSEBAS ok

Profesyonel indir (Yasal Program) olarak sizlere ESET Türkiye sponsorluğunda, 238,8 TL tutarında ki (1 yıllık) Eset Internet Security 2018 ürününe ücretsiz sahip olma imkânı sunuyoruz. Türkiye’de %33 ile Pazar lideri olan güvenlik çözümü ESET, kampanya ile sizlere toplamda (5 adet) ürün lisansı hediye edecektir. Kampanya başlangıç tarihi: 27.07.2018 – Bitiş tarihi: 10.08.2018

*Çekişilişe Katılmak İçin Ne Yapmalıyım?

1. Eset Facebook fan sayfasını beğenin.

2. Konu altında yer alan paylaşım butonlarını kullanarak bir paylaşım yapın.

eset-sosyal

3. Konu altına kısa olmayan bir yorum yapın.

Kampanya ve İçeriği

 • Eset İnternet Security lisans anahtarı her kullanıcı için 1 yıllıktır.
 • Destek: Ücretsiz 7/24 destek hattı var. (0850 221 37 38)
 • Eset İnternet Security full versiyondur.
 • Sürüm: EIS. (ESET internet security) 2018
 • Güncelleme: Kullanıcılar tüm versiyonlara geçiş yapıp yükseltebilirler.
 • Bir yılın sonunda verilen hediye lisansı yenilemek için indirim bulunmuyor.
Eski Yarışma-2

Yine merhaba, değerli kullanıcılarımıza www.eset.com.tr sponsorluğunda 1 yıllık satış fiyatı 189,59TL olan (5 adet)ESET INTERNET SECURITY 2018” lisansı hediye ediyoruz. Tüm ziyaretçilerimiz konu altına 1 kısa olmayan yorum yazarak çekilişimize katılabilir. Kampanya bitiş tarihi: 13.01.2018

Çekiliş yapılıp, kazananlara lisansları gönderildi. Birden fazla yorum yapanlar veya farlı e-posta, IP üzerinden girenler boşuna uğraşmasınlar, çekilişe sadece tek sefer girebildiler.

Çekilişi Kazananlar:

1-) cobranovic
2-) kaplanark
3-) Mehmet dcbc
4-) vedat
5-) Emre Şener

Editör Notu
Kullanıcı Puanı (Oyla)
[Total: 2 Average: 5]

Yorum bırak

364 Yorumlar

 • Programı indirip kurun. Bu esnada karşınıza çıkacak etkinleştirme ekranından ücretsiz olanını seçip e-posta adresinizi girin. Lisansınız otomatik 90 gün olarak tanımlanacak.

 • ESET INTERNET SECURITY is one of the best antivirus program. Thank you.

 • Kodlar yenilendi. Ancak onaylanması için Macaristan IP adresi ile giriş yapmanız gerekir.

 • Şimdi olamasada başka bir zaman tekrar bir yarışma düzenleyebiliriz.

 • Şehir dışındaydım yetişemedim tekrardan key verilirmi ben deneme sürümünü kullanıyorum.

  güzel program tşk

 • Thanks a lot for the giveaway. I am currently using it on my work PC and i like its lightness, usability and reliability. I like them on fb.

  Thanks

 • Eset Internet security is very lightweight security suite with one of the top scores in security product testing. The interface is also clean.
  Thanks for giveaway!!!

 • ESET security is very trusted, it has great detection. No virus, malwares, it keeps secure from all faults.

 • I would like this and to win here. Good luck to everyone.

 • Thank you! Eset is very light on my pc. Happy to participate.

 • Eset ilk göz ağrımız. Stabil ve kendini kanıtlamış bir program. Çıkarsa memnun olurum.

 • Bilgisayarı yormayan kapsamlı bir koruma programı, Teşekkürler Eset…

 • ESET is very good above in new 2019 design.
  Teşekkürler, thank you.

 • Спасибо за конкурс.

 • Kapsamlı bilgisayar koruması için en sevdiğim program. Tehditleri tespit etmede ve operasyonda hızlı.
  Yarışma için teşekkürler.

 • Thanks for awesome campaign. Eset is the best, with not only over 100 Virus Bulletin VB100 awards for detection

 • Eset gibi güvenlik konusunda kendini kanıtlamış güvenilir bir antivirüsü takipçilerine hediye eden bu güzel site yöneticilerine teşekkür ederim.

 • Eset İnternet security daha önceden kullanmıştım. Güzel bir proğram.

 • Eset’i daha önce kullandım. Performansı süper. Çekilişte bana çıkmasını isterim.

 • Hadi hayırlısı çok ihtiyacım var eseti hep denemek istemişimdir ama fiyatlar bütçemizi aşıyor. Şans benden yana olur umarım bu defa.

 • Çekiliş şansı verdiğiniz için teşekkür ederim . Güzel bir AV programı.

 • oo muhteşem bir lisans çekişili daha. harikasınız siz ya 🙂

 • Vay arkadaş boş mezar bulsanız içine gireceksiniz.

 • Tam aradıgım program, uzun süredir bekliyordum. Dilerim şans benden yanadır, teşekkürler.

 • Eset Internet Security hiç kullanmadım ancak kullananların yorumu genelde olumlu. Çekiliş için teşekkür ederim.

 • Thanks for awesome campaign. Eset is the best, with not only over 100 Virus Bulletin VB100 awards for detection, but also known to be an excellent product, preventing false positives too.

 • ESET, gerçekten harika ve kullanışlı bir antivirüs yazılımı. Hafif olmasıda cabası.

 • Thank you very much for the giveaway. This is a complete security solution that offers all the tools to protect you from all kinds of threats

 • 2017 senesinde yine aynı çekilişe katılmıştım umarım bu sefer çıkar

 • Yıllar önce, 1999 yılında, ilk defa Nod32 ile karşılaştım. O zaman mp3’lere virüs bulaşmıştı. Bir bilgisayar dergisinin verdiği diskten Nod32’yi kurmuştum. İlk o zaman gördüm o antivirüsün gücünü, diğer antivirüslerin yapamadığını o rahatlıkla yaptı. Mp3’leri silmeden eklenen virüsleri temizledi, üstelik bilgisayarları zorlamadan başardı o işini. O zamandan beri ben Eset Nod32 hayranıyım. Şimdi de Eset internet Security ile işi daha ileriye götürebilirim eğer bir lisans kazanırsam.

 • Thanks for the giveaway.

  Very good antivirus.

  Also shared on his Facebook page.

 • Eset’in çeşitli versiyonlarını yirmi seneye yakın kullanıyorum. Hele eski tip bilgisayarda -15 sene- kasma yorma yapmıyor. Şimdi kullandığım makina p4 işlemcili win8.1 embd.sürüm.memnunum. konuda emeği geçen herkese teşekkür ederim. Esenlikle kalın.

 • Eset ailesine ve bunu sunan arkadaşlara emeklerinden dolayı teşşekkürler. Gercekden guzel bir internet koruyucu. Eset uygulamasını ben 5 yıldan da fazladır kullanıyorum çok memnunum ve herkezede tavsiye ederim.

 • First of all thank you for the giveaway. What to tell about ESET it is an excellent piece of security product it main features which everyone loves is light on system without compromising security also I loves its firewall which is pretty effective if configured correctly. It is an all rounder security software.

  Thanks again and salute to your hard work to organise this giveaway.

 • Sitenizi epeydir takip ediyorum. Çok faydalanıyoruz ve bu programa da çok ihtiyacım var. Nasip kısmet artık şansımıza…Teşekkürler.

 • ESET INTERNET SECURITY ist eines der effektivsten Antivirus-Sicherheitsprogramme des Systems.

 • Bayağı fazla katılan var. Bende katılıp kazanmak istiyorum. İyi şanslar..

 • Bana çıkmasını ümit ederim. Tek kullandığım antivirus programı çünkü.

 • Teşekkürler, bu antivirusu 15 yıldır kullanıyorum.
  Her özelliği güzel, arayüz olsun, PC’yi kasmaması olsun. Ne ne denilebilir.

 • Kampanya için teşekkürler. Alanında en iyi en tanınan programlardan.

 • Daha önce kullandım çok kaliteli bir programdır, herkeze tavsiye ederim.

 • Eset Endpoint versiyonunu işyerimde kullanıyoruz çok memnunuz. Bu versiyonu da evde kendi bilgisayarımda lisanslı olarak kullanmak istiyorum.

 • I will use the key with the Eset program I installed on my computer

  Thank you very much my dear brother for this wonderful gift 👍

  Thanks

 • Thank you very much my honorable brother

  Good luck to you

 • Yorum yazan herkes çekilişe katılma hakkına sahiptir.

 • hello admin
  I did not know the site until recently
  Second, I had to use vpn so I could connect to your site
  Thirdly, I participated in the competition and after the draw I won one of the five keys for the eset internet security program
  Now, I have a question to you
  please
  if people who do not live in Turkey and entered the site via the VPN, do they have the right to get the key ??
  Or only the Turkish brothers who have the right to get the program key eset ??
  I think I understood my question brother supervisor

 • Do you open this part a little? I did not get it.

 • please, I have a question for you, sir.

  I’m not a Turk

  and I use the proxy to open your site

  do I have the right to participate in your contest for keyed, for important software like : IDM, ESET … ETC

 • thank you all

  I already have a key that works very well with eset

  I will give this key to one of you my Turkish friends

  the first one lucky enough to use this key :…………..

  congratulations to him

 • I wish everybody that they think that I will be a Winner

 • Daha önce kullandım çok kaliteli bir programdır,herkeze tavsiye ederim

 • Eset nod32 çok eski ve sağlam bir program.Sizin böyle bir şirkete ait yasal lisans dağıtmanız korsana karşı tavrınız taktire şayan.

 • Geç kalmadıysam ben de çekilişe katılmak isterim.

 • hiç sansım yok ama insallah bana çıkar 🙂

 • Great! Thank you for the opportunity to win the key. ESET offers decent malware protection and has a moderate system impact, but its extra features are few and it can be expensive.

 • Thank you very much for the giveaway. A very good security software

 • Antivirüs programı yok 1 tane bana verirseniz sevinirim eset daha önce kullanmıştım gerçekten başarılı bir program. Böyle çekilişler yaptığınız için tesekkurler. Herkese bol şans

 • harika bir koruma programı umarım bana çıkar

 • mükemmel bir kampanyaymış valla helal

 • Eset is light in use but strong in protection. This is what I like.

 • ESET has strong protection but it’s light in use, so it’s suitable both new or older computers. Hope to win a licence!

 • Thanks for the contest. One of the best antivirus protection.

 • Eset is one of the lightest antivirus.
  Thank you for the giveaway.

 • çok güzel kampanya bol şanslar..

 • Eset sistemi yormayan faydalı koruma sağlayan bir yazılım. Çekiliş için teşekkürler.

 • 15 yıldır kullanıyorum ve çok memnun her sene yeniliyorum bitmesine kalmış 37 gün inşallah bana da çıkar

 • “Yasal Program” kullanmak her zaman iyidir. Profesyonel.com’a teşekkürler. ESET INTERNET SECURITY 2018 ise yaygın olarak kullanılan ve beğenilen bir bilgisayar güvenlik programı.Özellikle “İnternet Security” oldukça kapsamlı olduğunu gözlemledim. Umarım Deneme kullanımından sonra Lisanslı olarak da kullanabilirim.

 • Kampanya müthiş, proğram dersen 10 numara….Emeği geçenlere teşekkürler. İnşallah bana çıkar . Zira hayli pahalı olduğu için alamamıştım.

 • Kampanya için teşekkürler, güzel program…

 • Thanks for the giveaway.

  You mention 5 gift?
  Is this a 5 license giveaway or what does it refer to?

 • kampanya için teşekkürler, ihtiyacı olan ve imkanı olmayan bir arkadaşa çıksın.

 • bu tür çalışmalar gayet güzel. Haydi bakalım. Kampanya için teşekkürler.

 • Türkiye de antivirüs denince ilk akla gelen marka, herkese iyi şanslar.

 • Kampanya için teşekkürler. Eset bulunmaz bi program. Koruma için mükemml.

 • Çok teşekkür ederim – ESET benim favori antivirüsümdür.
  selamlar.

 • I would like to be the lucky winner of this wonderful program.

 • Kampanya için Eset’e ve Profesyonelindir sitesine teşekkür ederim. Eset antivirüsü yıllardır kullandım tavsiye ederim.Lisansın bana çıkmasını çok isterim.

 • daha öncede kullanmıştım ve memnun kalmıştım, yine kullanmayı isterim, çekiliş için ayrıca teşekkürler 🙂

 • Siber saldırıların cirit attığı bir dönemde korunmasız kalmak düşünülemez. Bunu da en kolay yoldan Internet Security yazılımları ile yapabiliyoruz. Tam donanımlı olarak gelen bu ürünler her türlü tehlikeye karşı dosyalarımızı çalınmaktan, kaybetmekten, ve zarar görmeden koruyor. Umarım 5 talihliden biri de ben olurum.

 • is good softwar and good persen for you and goodluk for all

 • Şuan zaten deneme sürümlü ESET kulanmaktayım.Sürem de çok azalmıştı.İnşallah ilk 5 kişiden biri ben olurum.ESET’i tercih etmemin sebebi PC’yi kasmıyor oluşu.

 • Very nice giveaway.Eset is a very good antivirus software

 • Teşekkürler
  Bu gerçekten iyi bir olay.

 • Gerçekten faydalıdır, denemek isterim. Tanıtım için teşekkürler.!

 • Yeni aldığım notebook a çok yakışacak 🙂

 • Sistemi yormayan, güvenilir bir antivirüs. 1 yıllık lisans verilmesi güzel bir şey. Umarım çıkar.

 • Bilgisayarı kasmadan en iyi koruma sağlayan bir üründür beğeniyorum

 • Kampanya için esete ve profesyonelindir sitesine teşekkür ederim.

 • Eset’i uzun süre kullandım. Sevdim. Deseği de mükemmel ve koruması harika. Daha ne istenir. Kampanya için teşekkür ederim.

 • Merhaba Eset Ailesi;

  Bu kampanya için eset.com.tr sponsorluğuna teşekkürler.

  Antivirus programınız gerçekten çok başarılı. Alan Pişman olmayacak ve Bilgisayarları yormayan iyi bir Anivivirus programıdır.

 • BENCE YERİNDE BİR KAMPANYA, ESET YAKIŞIR.

 • Teşekkürler güzel kampanya için

  Kampanya için teşekür

 • Ben de çekilişe katılmak istiyorum.

 • Çok ihtiyacım vardı inşallah kısmet olur bana

 • Her zaman favorim olan bir programdır. Teşekkürler ESET

 • Teşekkürler kampanyalardan haberdar ettiğiniz için

 • Kampanya için eset ve profesyonelindir sitesine teşekkür ederim.

 • best security solution lite with powerful

  hope to win

 • Eset İnternet Security 2018 Kampanyanız için teşekkürler

 • inşallah bana çıkar denemek istiyorum teşekkürler ” professional download ”

 • Akıllı cihazları güvenlik açıklarına karşı tarayarak size çeşitli öneriler sunar. bu çok iyi özellik. gerçekten çok güzel bir kampanya. Herkese bol şans diliyorum. bende kullanmayı isterım

 • İlk tanıdığım, en güvenir antivirus programı.

 • ESET sistem kaynaklarını sömürmeden iyi koruma yapan bir yazılımdır.Tek başına yeterlidir yanına ek koruma kurmaya gerek yok.Sanslı olanı simdiden tebrik ederim iyi günlerde kullansın.

 • Bu sefer çıka bana inşallah teşekkürler.

 • Çekiliş imkanı tanıdığınız için teşekkürler. Umarım çıkar çıkmazsa da parasını verir alırız artık.

 • ON NUMARA ,HERKESIN SAHIP OLMASINI İSTEDİĞİ VİRUS PROGRAMI…TSK.

 • Yeni bir yıla girdiğimiz bu günlerde asgari ücretin kuş olduğu ama yazılımların huş olduğu bir zaman yaşıyoruz. Kollayalım hep beraber bu siteyi. Niye ? Çünkü eset bahane ancak bu site şahane. arz ederim.

 • Very good protection with low requirements.

 • Kampanya için esete ve profesyonelindir sitesine teşekkür ederim. Eset’i uzun süre kullandım. Sevdim. Desteği de mükemmel ve koruması harika. Daha ne istenir. Kampanya için teşekür.

 • merhaba,
  Eset ürünlerini uzun zamandır takip ediyorum.Zaman zaman kullandım çok iyi sonuç aldım.
  öneririm.

 • Katılalım görelim iyi bir antivirüs programı

 • Çok teşekkürler bu eset çekilişi bende katılmak istiyorum

 • Yıllarca kullandım.Yine kullanmak isterim.Güzel proğramdır kendileri.Bilgisayarınızı kasmaz.Teşekkürler

 • Her zaman takip ettiğim yararlı bir sitedir. Lisanslı program kullanmak istiyorsanız doğru adres. Teşekkürler.

 • 2018 de bilgisayarı korumak için iyi bir programda bizim şansımız hiç olmadıki hediye kazanalım.ama kampanya için teşekkürler arkadaşlar.çıkacak şanslı arkadaşları tebrik edrim iyi bir koruma programı

 • Bu siteyle tanışalı antivirüs yazılımlarını ücretsiz kullanmaya başladım. en son mcafee 6 aylık kampanyadan yararlandım ondan önce Avg ondan önceleri de bitdefender vardı gerçi o uzun zamandır kampanya yapmıyor yada bana denk gelmedi. Kim bilir; milli piyangoda tutmayan şans eset’ te tutar 🙂 bir yıllık eset sahibi olur bir yıl boyunca antivirüs derdimiz olmaz.

 • Öncelikle ”profesyonelindir.com”a teşekkürlerimi sunuyorum ve eset e bende talibim diyorum 😀

 • thank you for the gift

  eset the best

 • oldukça başarılı bir güvenlik programıdır bu çekilişi bizlere sunduğunuz için teşekkürler

 • ESET Internet Security is Good Product With Good Signature detection & it’s Good Internet Security PRogram Without Slowing Down Performance Of Machine, & it’s Support is Good, Thanks For Campain.

 • >HoşGeldin 2018< Yeni Yıl Hayırlı Olsun Bu nod 32 günümüzdeki adı ile eset geçmiş zamanda kullanmıştım iyi izlenim bırakmıştı Kullanıcı dostu ve pc yi fazla zorlamıyordu umarım aynı durum da devam ediyordur çekiliş için gönülden sağulasınız sizin sayenizde zemana programı yasal kullanıyorum güvenlik olayı gerçek Lütfen yayın hayatınız da başarılar

 • Daha önce kullandigim memnun kaldigim bir program.Tekrar kullanmak isterim.Simdiden tesekkürler.

 • En iyi antivirüs yazılımlarından biridir ve hiç sistemi kasmaz………….

 • profesyonelindir siz Türkiye’de milatsınız. Yasal lisansa teşvik ederek ne güzel bir iş yapıyorsunuz. Sizleri seviyorum . İyi çalışmalar. Hayırlı yıllar.

 • Mutlu yıllar 🙂 Güzel kampanya için teşekkür ederiz. Paylaşımlarınız çok güzel ve yararlı. İyi çalışmalar

 • NOD32!!! Yes! As win more awards over the years! Their customer support is getting better and better!

 • Eset Kalitesinden söz ettiren , özellikle tarama hızından dolayı tercih edilen bantivirüs proğramıdır. 2018 yılı olarak görselliği değişmiş midir? 2 yıldır kullanmadım. Ama çekilişte çıkarsa neden olmasın , kullanırım. Teşekkürler, profosyonel indir ve Eset Security…

 • Thank you for this contest.
  Very good protection. I recommend.

 • Uzun yıllar Norton Antivirüs ve Norton Internet Security kullandım. Bu programlar tarama işlemini çok kısa sürede hallediyor. Ancak Windows 10 ile uyumlu değildi. Bence Eset Nod 32’yi seçtim. İki yıldır kullanıyorum. Ancak tarama işlemi çok uzun sürüyor. Ancak yine de cok iyi.

 • Thx for the giveway 🙂
  Eset is one of the best avs in the market with great signatures and behavior blocker (when configured) + its really light of the system.

 • Thank you very much for the draw, to see if I have luck, greetings.

 • i like to much eset anti virus its awesome good software no need to worry about the malware. . . proven & tested good luck to all happy new year!

 • I’m using free AV with limited features so I hope I can get Eset full license with more features and full protection. Thank you.

 • Bu olağanüstü teklif için teşekkür ederiz, Eset en iyi antivirüslerden biri

 • Olmazsa olmaz proğramlardan Arayuzu ve kullanımı cok guzel Kampanyanız için teşekkurler ESET – SMART kullanıyorum zaten

 • ESET internet securty kullanıcılara virüs temizleme ve bilgisayarlarını kötü amaçlı yazılım saldırılarına karşı koruma konularında yardımcı olan başarılı bir antivirüs programıdır.
  Türkiye de ve dünyada en çok tercih edilen güvenlik yazılımlarından olan eset internet securty hizmete sununan site çalısanlarına çok çok teşekkür ederim..

 • uzun süredir böyle güzel bir kampanya bekliyordum. umarım bana çıkar. başarılarınızın artarak devamını diliyorum. eset güvenlik konusunda oldukça gelişmiş bir program gerçekten de göz dolduruyor bu arada çekilişe katılan herkese bol şanslar…

 • My Eset license is expiring, So I would like to join this competition 🙂 I hope i will win this and good luck for everyone 🙂

 • Thanks for this giveaway.
  ESET INTERNET SECURITY 2018 is good soft.

 • ESS folosesc UE deja 10 ani. Mai bine decât anti-virus! Ușor de folosit și oferă o protecție serioasă pentru PC!

 • Windows Defender kullanıyorum fakat ne kadar koruyabilir?

 • Teşekkürler.En iyi IS yazılımı bence.İnşallah çıkar.

 • Virüs programları arasında tek geçtiğim programdır deneme sürümünden kurtulup full sürümle tanışmak nasip olur inşallah .
  Teşekkürler profesyonelindir ??

 • Nod32 olarak bilindiği dönemlerde 2000’lerin başından 2010’lara kadar severek kullandığım antivirüs ve süit. Son yıllarda ücretsiz çözümlere yönelmek zorunda kaldım. Yeni sürümünü denemek güzel olurdu. Hayırlısı olsun. Kampanya için teşekkürler! Herkese bol şans!

 • ESET Internet Security 2018 Hediye çekilişi için teşekkürler.

 • Elalem kampanya görsün. Sizlerde olmasanız mahrum kalacağız. Nice yıllar dilerim…Bu arada kampanya içinde ayrıca teşekkür ederim..

 • I have been using this software for over 6 years.

  Here are some info on Eset Smart Security:

  Detection Rates:- Eset’s detections rates are best in industry. However recent test revealed Eset has 97% of detection rate which is very good and better than many Suits. Malicious and Phishing Site blocking is excellent.

  Infection Removal/Repair:- I’ve never got infected with virus while using Eset so I can’t tell my personal opinion about infection removal. Eset does outstanding job while blocking threats.

  UI/ System load:- This is where Eset shines. User Interface is very very easy to use. Eset doesn’t hog your system resources. It is very lighter than any other Security suit. If you have old PC or netbook, Eset is your best choice. Really Very light on CPU and RAM.

  Extras/ Other Features:- You will be surprised by strange feature,its Anti Theft. Yes, Anti Theft for your Mobile PC. This could be helpful at times. Eset’s Anti Spam is very effective.

  Conclusion:-
  This is the best PC Security software I have ever come across. Used it in high-end as well as crappy computers. It never made me feel that I have an antivirus running in the background.But always catches and eliminates threats whenever they come and suggests when something is dangerous or fishy. Never faced anything wrong with my computers as long as this software is running.

 • Thanks to the full security of this is really good
  I need a security

 • Bu mükemmel AV, kaçınılmaz ve oldukça hafif için çok teşekkür ederiz.

 • Daha önce yıllarca kullandım.Çok kaliteli program yine seve seve kullanmak isterim.Give away e teşekkür ederim.

 • Eset Smart Security is a complete solution for online safety. It secures me from hackers and keeps away virus,trozan, malware from my laptop. It has made my online banking and online purchase safe. I have been using it since 2007 and am totally satisfied with its quality. Thanks in advance.

 • bu düşüncelere aynen katılıyorum:Kampanya için esete ve profesyonelindir sitesine teşekkür ederim. Ücretsiz sürüm antivirüs programı kullanıyorum. Umarım çıkar. Lisanslı tam sürüm antivirüs programı kullanırım.emeklerineze teşekkür ederim.

 • I installed ESET Internet Security last week just to find out how good it is,i was really surprised how good it is, everything is perfect about this AV.only thing i hated is that robot logo! lol

 • Thanks for the Giveaway!
  Eset Internet Security 2018 is the best security software which gives me full confidence to protect my system, data and on-line shopping.

 • Her bilgisayarın vazgeçilmez antivirüs programı kampanya katkı için teşekkürler eset smart Türkiye ve pofesyonelindir

 • bilgisayarın sistem kaynaklarını çok verimli kullanan bir yazilim Bu seferki yazilim ne kadar kaliteli olacak cekilisi kazanirsak deneyecegiz bakalim

 • teşekkürler kampanya için eset lisans bitimine az kaldı bu kampanya iyi oldu

 • Çok güzel bir kampanya.Emeğinize sağlık.Teşekkür ediyoruz.

 • Kampanya için eset ve profesyonelindir sitesine teşekkür ederim.Güvenilir bir güvenlik yazılımı

 • Yıllardır Eset kullanıyorum, bir aile bireyi gibi bağrımıza bastık. Bilgisayarı bize adeta ikinci bir yuvaya dönüştürüp nasıl daha fazla korurum diye saatlerimizi boşa çıkarmıyor. Gönül rahatlığıyla kullandığım Eset’in bu lisanslarından birine talibim. Çekilişe katılmak istiyorum. Ayrıca profesyonelindir.com ailesine teşekkür ederim.

 • Tebrikler, böyle bir programa kim yok diyebilir ki? ESET kalitesi, profesyonelindir güvenilirliği sayesinde bir kez daha mutlu olduk. Lisans sayısı arttırılsa daha çok kişi mutlu olacaktır.

 • Daha önce kullandığım bir antivirus programı. Sistemi kasmaması, yormaması ve bunun yanında iyi bir koruma sağlaması muadili antivirus programları arasında önde olmasını sağlamıştı. Çekilişte çıkarsa mevcut antivirus programıma iyi bir alternatif olacak.

 • Wow Great Give A Way, love this site. I always keep popping in for the next great give away, keep well to all users and lets start 2018 with even more exclusive offers!!!!

 • Eset on numara bir yazilimdir herkese bol sanslar

 • 3 yıldır bilgisayarımda Eset antivirus kullanıyorum,çok memnunum

 • Şanslı olan kazansın. Ben de şansımı denemek istiyorum. esed gerçekten bir numara.

 • Ben daha önce kullandım memnun kaldım. Bu sefer de böyle güzel bir kampanya sonucunda kullanmak isterim. Kampanya için teşekkür ederim ?

 • Öncelikle profesyonelindir.com a verdiği hizmetten ve yaptığı çekilişten dolayı teşekkür ederim. Önceden programların orjinal olmasını önemsemezdim fakat daha sonra kullandığım warez programların içerlerinde virüs, reklam, izinsiz bilgi toplama gibi işlevlerinin olduğunu farkettim. Artık warez kullanmamaya önem gösteriyorum. Bu siteyi de iyiki keşfetmişim çünkü kampanyalardan haberim oluyor ve orjinal programları ücretsiz kullanabiliyorum. Esete de sponsorluğu için teşekkürler. Umarım bana da bir yıllık antivirüs çıkar.

 • Teşekkürler. Antivirüs programına ihtiacım vardı. İnşallah çıkar

 • Eset bu konuda en iyilerinden birisidir. Kampanya için teşekkürler profesyonelindir.

 • Bu yarışma için teşekkür ederiz.
  Programı bir dizüstü bilgisayara kurmak istiyorum.
  Çevrimiçi bankacılığın korunması ve bir ev Wi-Fi şebekesinin güvenliğini kontrol etme işlevlerini severim.

 • Merhaba. Daha önceden lisanslı esed kullanmıştım. Çok memnun kaldığım bir üründü. Bilgisayarımı yavaşlatmaması ve virüslere geçit vermemesi çok hoşuma gitmişti. Tekrar lisanslı kullanırsam çok iyi olacak. Teşekkürler.

 • Merhaba böyle çekilişleri daha sık yapmalısınız. bende çekilişe katılmak istiyorum.

 • Bılgısayarın guvenliği için olmazsa olmaz proğramlardan Arayuzu ve kullanımı cok guzel Kampanyanız için teşekkurler Kullanmayı isterım

 • Many thanks for this excellent software. I really need this security suite to protect all my devices, being known that Eset has the one of lightest and most efficient security suite. Count me in for this please.
  Best of luck at all the participants,

 • Gerçekten çok güzel bir kampanya.Emeğinize sağlık.Teşür ediyoruz

 • Eset’i uzun süre kullandım. Sevdim. Deseği de mükemmel ve koruması harika. Daha ne istenir. Kampanya için teşekür.

 • Kampanya için esete ve profesyonelindir sitesine teşekkür ederim. Ücretsiz sürüm antivirüs programı kullanıyorum. Umarım çıkar.

 • Çok güzel bir program keşke bana çıksa o zaman bilgisayarimi koruya bilirim

 • Yeni format atacağım bilgisayarıma bu formattan sonra istediğim kalitesi bilinen antivirüs programı tam da ihtiyacım olan program umarım bana çıkar.
  Tüm yarışmacılara bol şans.

 • Ne zamandır bekliyordum. Harika bir kampanya…Çok pahalı olduğu için alamamıştım.

 • eset bilgisayarı kasmadan sakince koruma gerçekleştiriyor teşekkür ederiz

 • İddialı bir koruma sistemi olan ESET’i (önceki adıyla NOD32) 12 yıl önce tanımıştım. Çok beğenmiştim.

 • Kampanya için esete ve profesyonelindir sitesine teşekkür ederim. Ücretsiz sürüm antivirüs programı kullanıyorum. Umarım çıkar. Lisanslı tam sürüm antivirüs programı kullanırım

 • Tek başına virüs ile mücadele edebilen ender bir antivirüs programıdır.

 • Thank you for the opportunity to win the key, Eset are good antivirus.

 • Thanks for awesome campaign. Eset is the best, with not only over 100 Virus Bulletin VB100 awards for detection, but also known to be an excellent product, preventing false positives too.