Anasayfa » Antivirus » Bitdefender Internet Security 2016 Türkçe %100 Bedava

Bitdefender Internet Security 2016 Türkçe %100 Bedava

Bitdefender Internet Security 2016 güvenlik konusunda epey yol katetmiş, Bitdefender Safepay ile geniş yankı bulmuş, yeni geliştirilmiş ve kapsamlı bir antivirüs yazılımıdır.

Bitdefender Türkçe kullanıcılara önerebileceğimiz dünyaca ünlü, güçlü ve kaliteli bir güvenlik programıdır. Ancak şu var ki, Bitdefender Internet Security anti virüs yazılımı bazı PC’lerde kasmalara neden olduğundan bu durum çoğu kullanıcı tarafından da dile getirilmektedir. Öyle sanıyorum ki, firma yeni güncellemeleriyle birlikte bu sorunu tamamen ortadan kaldıracak.

Bitdefender Internet Security 2016 türkçe,bitdefender türkçe,Bitdefender Mobile Security

Bitdefender Internet Security 2016 Full Türkçe E-Promosyon

Türkçe dil desteği ile birlikte Bitdefender Internet Security 2016 Gerçek Zamanlı Koruma Kalkanı sistemi yaptığınız işleri izlemeye alarak, bilgisayarınızı virüs, casus program ve harici olarak gelebilecek her türlü tehdide karşı muntazam bir şekilde korur.

Yeni Bitdefender Safepay teknolojisi kredi kartı şifrelerinizi, dolandırıcılara ve casus uygulamalara karşı korur. Savunma sistemi, e-postaları eş zamanlı taramak suretiyle, tüm dış unsurlara karşı koruma altına alır.

Bitdefender Internet Security 2016 Türkçe sürekli yeni güncellemeler yaparak, güvenliği en üst seviyelere taşır. Oyun kipi işletim sistem kaynaklarını minimum düzeyde tüketerek, bilgisayarın performans kaybı yaşamasına engel olur. Yedi gün yirmi dört saat hizmet veren ekibi ile ilgili sorunları çözmede, anında destek sağlar. Bitdefender Türkçe enerji tüketimi konusunda da cimri davranarak, en düşük seviyede tüketim gerçekleştirir. Yeni ara yüzü ve tamamen Türkçe olan yönetim konsoluyla gayet kullanışlıdır.

bitdefender 2016 türkçe yama,Bitdefender Total Security 2016 türkçe,bitdefender internet security 2016 türkçe

Bitdefender Internet Security 2016 Seçenekleri:

Bulut Antispam: E-postalar bulut ortamda taranarak, spam e-postalar gelen kutunuza varmadan engellenir.

İki Yönlü Güvenlik Duvarı: Kablosuz ağlarda dahi ağ bağlantınızı kontrol ederek harici girişleri durdurur.

Bitdefender Safepay: Bankacılık işlemlerini üst düzey güvenli bir ortama taşır. Hatta kredi kartı bilgilerinizi güvenli bir şekilde otomatik olarak doldurur.

Emniyet Raporu: Haftalık genel güvenlik durumu hakkında detaylar verir. Çözülen sorunlar, kurtarılan boş alan, optimize edilmiş veriler, kullanılabilir depolama alanı bilgileri de raporlanır.

MyBitdefender: Bu gizemli özelliği çalıştırarak uzak bilgisayarlara taramalar gerçekleştirebilirsiniz.

Aktif Virüs Kontrol Sistemi: Proaktif olarak ve dinamik algılama ile çalışır.

Kurtarma Modu: Sistemden kaldırmakta güçlük çektiğiniz her türlü haşereleri temizleyebilir, bilgisayarınızı önceki yedeklerine geri döndürebilirsiniz.

Emniyet Widget: Dosyalara direk tarama yapar.

Güvenlik Açığı Tarayıcısı: Sisteminizde güncellenmeyen yazılım var mı yok mu?  Güncellenmeyen Windows Yaması var mı yok mu? Bakarak gerekli işlemleri uygular.

Bitdefender Internet Security 2016 Kurulumu nasıl yapılır?

 

Bitdefender Internet Security 2016 Türkçe promosyon linkine girip %76 indirimle alabilirsiniz

Üç günlük farklı bir promosyon sayfası:

BİTDEFENDER PRO

bitdefender total security 2016 full,bitdefender total security 2016 türkçe dil paketi,Android için Bitdefender Mobile Security

Bitdefender Total Security 2016 Türkçe % 80 İndirimli alın.

BİTDEFENDER TOTAL

Bitdefender Total Security 2017 Multi-Device’yi 90 gün ücretsiz olarak e-posta kaydı ve abonelik şartı ile kullanabilirsiniz. Şimdilik Türkçe dil desteği bulunmamaktadır. 

Bitdefender Total Security 2017 türkçe yama

BİTDEFENDER TOTAL

Bitdefender Mobile Security,

Android için Bitdefender Mobile Security 6 ay ücretsiz

BİTDEFENDER MOBİL

 

 

 

 

2 yorum

  1. Bunlar dolandırı sakın almayın. Benim Kredi Kartımdan İznim Olmadan para çektiler geri de alamadım.

  2. Siz dikkatli bakmamışsınız. Burada promosyon sayfasına girip e-posta adresinizi yazıyorsunuz. etkinleştirme kodunu ve yükleme bağlantısını adresinize gönderiyorlar. Tabi süresi dolmadıysa..Ayrıca burada kredi kartı bilgisi girme gibi bir durum yok. Eğer arkadaşlara faydalı olmak istiyorsanız. böyle adresleri bildirin ve ifşa edin. Zaten bunlara bizde karşıyız ve Ojinal yazılım kullanmayı teşvik etmekteyiz.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

 

x

Check Also

Wise Care 365 Pro Optimize Aracı (Kampanyası) 1 Yıllık

Wise Care 365 Pro, bilgisayardaki gereksiz dosyaları kaldırarak gizliliğinizi korur. Wise Care, işletim sistemlerini daha güvenli bir hale getirerek ...