Editör Seçimi İşletim Sistemi Ücretsiz Program İndir

Windows 10 Türkçe İşletim Sistemi Ücretsiz Yükseltme

Windows 10
Yazar admin

Windows 10 Türkçe işletim sistemi tüm kullanıcılar için artık ücretsiz olarak yükseltilebilir. Windows 7 SP1 ve 8.1 kullanıcılarına Win 10 İşletim sistemine yükseltmeye imkân tanıyan Microsoft, yazılım için oldukça yeni arayüzünü ve Windows 7′ dekine benzer başlat menüsünü kullanıcılarına sunuyor.

Eğer, öğrenciyseniz aşağıdaki bağlantıdan Windows 10 Eğitim‘ e ücretsiz yükseltebilirsiniz.

Microsoft Windows 10 için ücretsiz yükseltme 16 Ocak 2018 tarihine kadar geçerliydi. Ancak, size vereceğimiz bu link üzerinden eğer bilgisayarınızda lisanslı olan Windows 7 / 8 / 8.1 sürümünden herhangi birini kullanıyorsanız yükseltebilirsiniz. Kurulum esnasında lisansınızı otomatik olarak tarayıp bulur. Lisansınız yoksada üzülmeyin! Web’ te bulacağınız bir lisansı tanımlayarakta etkinleştirebilirsiniz.

Microsoft, herhangi bir lisans kısıtlaması olmadan ücretsiz olarak kullanıcılara bu yükseltmeyi sağlıyor. Windows 7 ve Windows 8′ e oranla, sistem açılış hızının ve işleyiş performansının daha etkili olması vede Microsoft’un artık daha çok kullanıcı bazlı olarak bu işletim sistemlerini geliştirmesi, Windows 10 Türkçe‘ yi oldukça cazip kılmaktadır. DirectX 12 destekli oyunlarda yüksek performans sergileyeceği için oyun severlerin daha çok tercih ettiği bir işletim sistemi olamya devam etmektedir.


Windows 10 İndir Türkçe,işletim sistemi indirme siteleri


Windows 10 Kullan Daha Hızlı Bir Performans Yakala!

Microsoft Windows, bu son versiyonunda performans ve güvenlik konusuna, daha geniş çaplı olarak yer ayırmaktadır. Oyun ve uygulamaların kısa bir zaman sonra bütünüyle bu işletim sisteme uyumlu olarak sunulacak olması, kullanıcıları bu işletim sistemine geçişlerini gerekli kılmaktadır.

Yanlız Windows’un bu sürümünü kurarken eski Windows ürün anahtarına ihtiyacınız olabilir. Eski Windows ürün anahtarını hazırlamanız veya temin etmeniz iyi olur.

İşletim sistemi indirme sitelerinden Win 10′ u edinebilirsiniz. Tavsiyem saatlerinizi harcamayın buradan deneyin. 32 bit veya 64 bit sürümlerini seçip, Win 10 yükle aracını çalıştırdıktan sonra gerekli yönergeleri takip ederek indirebilir ve keyfini çıkarabilirsiniz. Bu işletim sistemini yüklemek için 4 GB’ lık bir disk alanı gereklidir.

Diğer güncel bir işletim sistemi olan PARDUS‘ u buradan ücretsiz indirebilirsiniz. Windows için Ofis uygulamasını Microsoft Office 2016 konulu sayfamızdan edinebilirsiniz.

Windows 10 ücretsiz yükseltme 2018 koşulları

 • Kampanya 16 Ocak 2018 tarihine kadar geçerlidir. (Kampanya devam ediyor.) Yinede bir kontrol edin.
 • Sadece Windows 7 SP1 ve Windows 8.1 lisanslı kullanıcılarına uygundur.

Windows 10 İndir Türkçe

PROGRAM İNDİR

Öğrenciler ve Eğitmenler için Windows 10 Eğitim Download

Win 10 Eğitim

Windows 10 işletim sistemini diğer Windows 8 & 7 & Vista & ve XP‘ ye göre nasıl değerlendirirsiniz? Biz, tüm Win sürümleri içerisinde bir değerlendirme yaptığımızda, bunu en iyisi olarak niteliyoruz.

Sizlerde Win 10′ u diğer sürümlerine göre puanlayınız.

Editör Notu

Kullanıcı Puanı (Oyla)
[Total: 14 Average: 2.7]

Yorum bırak

15 Yorumlar

 • Merhaba. Sitenizden uygulamayi indirdim ve uyguladım. Genel olarak iyi ve çalışır durumda. Ancak ses problemi yaşıyorum. Hic bir hoparlör, kulaklık, mikrofo… Hic bir ses aygıtı çalışmıyor ve sistem tarafından görülmüyor. Internette ve Microsoft’ un sitesinde bulduğum her türlü yöntemi denedim. Kesinlikle bir çözüm bulamadım. Bununla ilgili yardım rica ediyorum.

  • Bunun yüklemenizle alakalı olduğunu sanmıyorum, güncelleme yada sisteminizde yüklü bir yazılım kaynaklı olabilir. Buradan destek isteyebilirsiniz.

 • Mac Book air kullanıyorum.yukluyoruz bakalım.Uzerinde win 7 orjinal home var.bakalım gorecegiz.bu arada su klavye ne bok anlamadım yardımcı olursanız sevınırım.uzerinde sadece ingilizce klavye var

 • sanırım bu yükseltme lisanslı win7 vede 8 kulllanıcıları için geçerli. korsan win7 8 kullanıcıları için geçerli değil. zira, 2 3 sefer yükseltme yaptım. win10 a yükseltme yapılıyor. fakat win10 etkinleşmemiş olarak görünüyor. ayrıca yardımcı teknoloji kullananlar için deniliyor fakat kullanmayanda yükselte biliyor. dediğim gibi ben görme engelli olduğum için, ekran okuyucusu ile pc yi kullandığım halde, lisansız etkinleştirilmiş win8 ile yükseltme yaptım. win10 etkinleşmiyor.

 • Öncelikle Windows 7 SP1 ve Windows 8.1 profesyonel sürüm kullandığınıza emin olun. Sonrasında yazı altındaki “program indir” butonumuzu kullanarak “Windows 10 Assistant” yükleyin ve kurup çalıştırın.

 • kardeş orada yazdığı gibi olmuyor işte. yazdığı gibi yardımcı teknolojiler kulananlar için orada yazanlar. işitme cihazı, görme cihazı, protez parça kullananlar vs…

 • Orta ve üst seviye bilgisayar kullanıcılara önermem.Orjinal windows 7 home ve üstü bulursam geri dönücem.Win 8-8.1 olanların geçmesini önerebilirim

  • Merhaba. Ben win 8 kullanıyorum. Lenovo laptop (Fakat recovery var bilgisayarım da) eğer bunu indirip kurarsam recovery gider mi yoksa bozulmadan win 10 yükseltmesi yapılır mı?
   Birde, eğer yükseltme başarılı olur ise tek tuş formatı (recovery) kullandığım da eski sürüme geri mi döner, yoksa Win 10 olarak mı kalır? Yardımcı olursanız sevinirim.