PDF Programları Ücretsiz Program İndir

Adobe Acrobat Reader DC Türkçe PDF Okuyucu

Yazar admin

Adobe Acrobat Reader DC tüm bilgisayarlarda olması gereken ve en az WinRAR kadar ihtiyaç duyulabilecek harika bir PDF okuyucu yazılımıdır. Adobe Acrobat Reader teknoloji ile ilk buluşan programlardan biridir. Onlarca rakibine karşı dünya sıralamasındaki yerini hala korumaktadır.

Adobe Reader PDF dökümanları üzerinde görüntüleme, çıktı alma, imzâlama, doğrulama ve diğer dökümanlarla birlikte işlem yapma olanağını ücretsiz sağlamaktadır.

Adobe Acrobat Reader DC ile Full PDF Okuma

Adobe Acrobat Reader PDF dokümanlarını okumak elektronik e-kitap okumak ve çeşitli araçlarından faydalanmak için bu mükemmel programı yüklemeniz gerekmektedir. Bir dünya markası olan Adobe firması tarafından ilk defa 1993 yılında, PDF formatının ismi duyulmaya başlanmıştır. İlk zamanlar her ne kadar bilinmese de kısa zaman içerisinde hızla büyüyerek yaygınlaşmıştır.

Adobe Reader Ne İşe Yarar?

Adobe Reader Türkçe; yazılarınızı, çeşitli dokümanlarınızı, e-kitapları PDF formatında, iri ve sade bir yazım stiliyle, göze hoş gelen bir şekilde okumanıza imkân tanıyan tamamen ücretsiz olarak sahip olabileceğiniz bir yazılımdır.

Programın isteyenler için çok gelişmiş özelliklere sahip, son versiyonu Adobe Acrobat DC Pro sürümü satışa sunulmuştur. DC versiyonu, PDF’leri dilediğiniz aygıtta yüklemenize, paylaşmanıza ve imzalamanıza imkân tanıyan mobil bir uygulama içermektedir. Document Cloud hizmetleri ile PDF oluşturabilir, düzenleyebilir ve dışa aktarabilirsiniz.

Adobe Acrobat Reader DC, aynı zamanda “CAD” görüntüleme özelliğine de sahip. CAD yazılımlarıyla oluşturulmuş ve PDF formatına dönüştürülmüş tasarımları bu programla görüntüleyebilirsiniz.

adobe reader 11 indir, adobe reader acrobat

 

Çeşitli projeler, raporlar, e-kitap uygulamaları, çeşitli makaleler ve dersler gibi pek çok doküman için artık sıkça tercih edilen uygulamalardan biri haline geldi. Özellikle; Windows, Mac ve Linux gibi işletim sistemlerinde de kullanılmaktadır.

Farklı formatlardaki dosyalarınızı da varsayılan olarak PDF formatına ayarlayarak, açabilir veya uygun formattaki dosyalara dönüştürüp kullanabilirsiniz. Ayrıca Adobe Reader, şifre korumalı dokümanlar içinde uygundur. Adobe Acrobat Reader’ın bir diğer güzel tarafı hem çevrimiçi hem de çevrimdışı ortamlarda faydalanılması.

Adobe Reader ile artık video, resim, çizim ve multimedya gibi dosyaları da görüntüleme ve zoomlama imkânı yakalayabileceksiniz. Yazıcılarınız vasıtasıyla Reader ile PDF çıktılarınızı da alabilirsiniz. Siz değerli profesyonelindir takipçilerinin, profesyonel PDF uygulaması hakkındaki görüşleri nelerdir? Bu konudaki önerileriniz nelerdir?

Adobe Acrobat Reader Genel Özellikleri:

  • PDF görüntüleme sağlarsınız.
  • Multimedya dosyalarını destekler.
  • PDF olarak çıktı alabilirsiniz.
  • Türkçe dil desteği mevcuttur.
  • Lisans: Ücretsiz

Desteklediği işletim sistemleri: Windows XP, Win Vista, Win 7, Win 8, Win 8.1

Adobe Reader son sürüm indir

PROGRAM İNDİR

Editör Notu
Kullanıcı Puanı (Oyla)
[Total: 3 Average: 2]

Yorum bırak

1 Yorum

  • blank İBRAHİM dedi ki:

    Adobe Acrobat Reader’e abone oldum ancak tekrar abone olmam isteniyor ve etkinleştiremiyorum. proğram desteği istiyorum.