Kampanyalar & Giveaways Yedekleme Programları

AOMEI Backupper Professional 2020 Dünya Yedekleme Günü Kampanyası

aomeı-backupper-profesyonel
blank
Yazar admin

AOMEI Backupper Professional, Windows sistemli dizüstü ve masaüstü bilgisayarlarınız için geliştirilmiş, güçlü özelliklere sahip bir yedekleme yazılımıdır. Tüm sisteminizi komple yedekler ve yaşayacağınız herhangi bir sorunda sisteminizi tekrar geri yükleyebilir. AOMEI Backupper Pro, içerisinde tüm yedekleme özelliklerini barındıran bir sistem ve veri kurtarma programıdır. Tüm sisteminizi, diskinizi, önemli dosyalarınızı, disk bölümlerinizi yedeklemenizi ve yaşanacak bir sorunda istediğiniz tüm yedekleri tekrar geri yükleyebilmenizi sağlayacaktır. Aynı zamanda önemli bölümleri veya sistemi kopyalamanıza da imkân tanır. Zamanlamalı yedekleme, sistem imajını yedek alma, dinamik disk birimlerinin yedeği, UEFI önyükleme ve GPT disk yedekleme gibi birçok yedekleme işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Kolayca ve güvenli bir şekilde tüm sistemi, disk bölümleri ve tüm önemli dosyalarınız dâhil her veriyi yedekleyin.

AOMEI, 2020 Dünya Yedekleme Günü Etkinliği kapsamında profesyonelindir.com‘ a bir davetiye gönderdi ve bizleri bu etkinliği duyurma konusunda bilgilendirdi. Kendilerine buradan çok teşekkür ediyoruz. Aşağıda vereceğimiz bağlantıdan 26 Mart – 01 Nisan 2020 tarihleri arasında ücretsiz olarak AOMEI Backupper Professional programını indirip lisanslayabilirsiniz. 

Tüm verilerinizi (Windows, Hard Disk, dosya ve klasör) güvenli ve kolay bir şekilde yedekleyin.

Kampanya

Kampanya Şartları

 • Giveaway Etkinlik Zamanı: 25 Mart / 1 Nisan 2020 arasıdır.
 • Bu hediye lisans ticari olmayan kullanım için geçerlidir.
 • 1 yıllık 365 gün kullanım lisansı içerir.
 • Çıkacak olan yeni sürümler için ücretsiz yükseltme
 • Ücretsiz teknik destek verilir (Destek sadece mail yoluyla verilmektedir).

Not: Aşağıdaki butona tıklayıp RAR dosyasını indirip çalıştırın. Arşivi açın, Backupper Professional setup.exe ve readme.txt dosyasını karşınızda göreceksiniz. Programı kurun ve txt dosyasındaki lisansı girin.

AOMEI Backupper Professional Lisans Anahtarı (Ücretsiz)

Ücrtsiz İndir

Desteklenen

Desteklenen İşletim Sistemleri

Windows 10 / 8.1 / 8 / 7 / Vista / XP 32|64-bit

Güncel Sürüm: v5.6

GenelBackupper, ev ve küçük işletmeler için güvenilir ve kolay kullanımlı bir veri yedekleme ve kurtarma çözümü sunar. Güvenli yedekleme için bilgisayarınızın sistem bölümünün yedeklemesini tek tıklama ile gerçekleştirmenizi sağlar. Masaüstü PC’ler, dizüstü bilgisayarlar için komple Windows sistem yedekleme yapabilirsiniz. Veri kaybını önlemek için bilgisayarınızı AOMEI Backuper Pro ile koruyabilirsiniz.

 • YENİ Yedekleme / senkronizasyondan önce ve sonra komutları ve komut dosyalarını yürütme eklendi.
 • YENİ Yepyeni bir kullanıcı arayüzü ile karşınızda,
 • YENİ Dosya senkronizasyon hızı maximum düzeye çıkarıldı.
 • YENİ Windows PE, önyüklenebilir ortam oluşturma yöntemini optimize etti.
 • YENİ AOMEI Backupper 4.6.2, dosya senkronizasyonu gerçekleştirmek için AOMEI Centralized Backupper 2.1 merkezi yönetim konsolundan kontrol edilebilir ve yönetilebilir.
 • Adım-adım işletim sistemi veya Windows uygulamalarını kopyalayarak transfer edebilir.
 • Yeniden kuruluma gerek duymadan sabit sürücüyü başka bir diske kopyalayabilirsiniz.
 • Dosya ve klasörleri yedekleyin ve bir sorunda geri yükleme yapın.
 • Komut satırı istemi ile veri yedekleme yapılabilir.
 • Disk alanı yönetimi yapmanıza izin verir.
 • Dosya ve klasörleri yedekleme ve geri yükleme
 • Bir resim dosyası için birden fazla resim sürümlerini birleştirme
 • Geri veya klonlama işlemi sırasında SSD optimize etmek için bölme hizalama
 • Windows PE Bootable medya desteği EFI / UEFI önyükleme
 • Tamamen Windows 8.1 ve 10 desteği ve bazı hatalar giderildi.

AOMEI Backupper Professional Hangi Yedekleme Özelliklerine Sahiptir?

Yedekleme: Sistem, disk, kişisel dosyalar ve disk bölümleri de dâhil olmak üzere her şeyi kolayca ve güvenle yedekleyerek koruma altına alır.

Geri yükleme: Hızlı ve güvenilir şekilde, yedek aldığınız verileri bir sorunla karşılaştığınız an tekrar geri yükleyebilirsiniz. Evrensel geri yükleme özelliklerini veya seçmeli dosya geri yüklemeyi seçerek verilerinizi geri getirin.

Kopyalama (Clone): Windows’u ve uygulamaları yeniden yüklemeden, kopyalama yaparak farklı bir diske veya sisteme geçiş yapın; sabit sürücünüzü yükseltin.

Yardımcı Programlar: pxe önyükleme aracı, yedekleme imajlarını birleştirme, yedekleme şeması, önyüklenebilir disk oluşturma, komut satırı desteği, disk kontrol etme, gibi araçlarla sisteminiz üzerinde tam kontrol sağlayın.

[YENİ] Gerçek Zamanlı Dosya Senkronizasyonu: Önemli dosyalarınız üzerindeki değişiklikler için dosyaları izler ve herhangi bir değişiklik meydana geldiğinde (yeni dosya ekleme, değiştirme veya silmede) sadece değişen dosyalarınızı senkronize ederek yedeklemenizi sağlar.

AOMEI Backupper Pro’nun Yedekleme Seçenekleri Neler?

Sistem Yedekleme: Windows ayarları, uygulamalar ve bilgisayar önyükleme için gerekli dosyaları tek tıklama ile yedekleyin.

Disk Yedekleme: Sürücü üzerindeki her şeyi korumak için tüm diski yedekleyin.

Bölüm Yedekleme: Tüm sabit sürücü veya dinamik disk birimleri de dâhil olmak üzere yedekleme için istediğiniz ayrı bölümleri seçebilirsiniz.

Dosya Yedekleme: Hiçbir dosyanızı ve önemli belgelerinizi kaybetmemekten emin olmak için otomatik veya manuel olarak dosya ve klasörleri yedekleyebilirsiniz.

Dosyalarınız üzerinde herhangi bir değişiklik (yeni ekleme, değiştirme veya silme) yaparsanız, dosya / klasörleri otomatik olarakDosya Senkronizasyonu: bir zaman çizelgesiyle (günlük, haftalık veya aylık) veya gerçek zamanlı olarak senkronize edip yedeğini alabilirsiniz.

Nasıl Yedek Alırım?

Programlı Yedekleme: Günlük, haftalık ve aylık olarak otomatik sistemi ve tüm dosyaları yedeklemek için bir zaman çizelgesi oluşturabilirsiniz.

Artışlı & Ayırmalı Yedekleme: Tam bir yedekleme yerine sadece değişen dosyaları yedekleyerek zaman ve depolama alanından tasarruf etmenizi sağlar.

Yedekleme Şeması: Disk alanından tasarruf etmeniz için Otomatik olarak belirtilen değerlere dayalı eski yedekleme bölümlerini silebilir.

Komut Satırı ile Yedekleme: Komut satırını kullanarak veya toplu (dat) dosyası oluşturarak yedekleme yapabilirsiniz.

Hızlı Yedekleme: Çalışan uygulamaları kapatmadan ve bilgisayarı yeniden başlatmadan kolayca ve hızlı bir şekilde yedek oluşturun.

Nereye Yedekleme Yapalım?

Dâhili ve Harici Depolama Aygıtlarına Yedekleme: Dâhili sabit sürücüleri, harici USB sürücüleri ve tüm flash sürücüleri destekler. SCSI, IDE, SATA sabit sürücüler, harici USB diskler ve flash sürücülere yedekleme yapılabilir.

CD / DVD Yedekleme: CD-R / RW, DVD-R / RW, DVD + R / RW, BD-R destekler.

NAS / Paylaşılan Ağ Klasörüne Yedekleme: Hedef yolu olarak ayarlanmış Ağa Bağlı Depolama (NAS) veya farklı bir ağa kolayca yedekleme yapılabilir.

Bulut Sürücülerine Yedekleme: Dropbox, Google Drive, OneDrive, SugarSync, Cloudme, Box ve HubiC gibi bulut hesaplarınıza dosya / klasörleri yedekleyebilir ve senkronizasyon yapabilirsiniz.

aomeı-backupper

AOMEI Backupper Professional Geri Yükleme Özellikleri Neler?

Dosya Geri Yükleme

E-postalar, müzik, film, vb. gibi hasar görmüş, kaybolmuş veya yanlışlıkla silinmiş dosyaları ve klasörlerin yedeklenen sürümlerini geri yükleyin.

Sistem Geri Yükleme

Düzgün çalışan önceki bir sistem durumuna bilgisayarınızın sistem dosyalarını ve programlarını geri döndürebilirsiniz.

Disk & Bölüm Geri Yükleme

Tamamen yedeklediğiniz tüm sabit diski, disk bölümünü veya dinamik disk birimini kurtarmak amacıyla geri yükleyebilirsiniz.

Seçili Dosyaları Geri Yükleme

Zaman kazanmak için tüm disk ve bölümleri değil, sadece seçtiklerinizi geri getirebilirsiniz.

Benzersiz Donanım Geri Yükleme  

Farklı bir donanımda oluşturulmuş sistem yedeğini başka bir bilgisayara aktarabilir, bir yedeği başka bir bilgisayara veya yeni bir bilgisayara geri yükleyebilirsiniz.

Kopyalama Özellikleri (Clone)

Sistem Kopyalama: İşletim sistemini (OS) yeniden yüklemeye gerek kalmadan daha hızlı SSD veya daha büyük bir HDD’ye sistem sürücünüzdeki tüm uygulamalarla taşıyın. MBR ve GPT / UEFI diski desteklenmektedir.

Bölüm Kopyalama: Bölüm veya dinamik disk hacminin tamamını oluşturun ve bir bölümü veya sabit diskin tamamının verilerini aktarın.

Disk Kopyalama: Sıkıştırılmış görüntü dosyası oluşturmadan başka bir sabit sürücüyü diski kopyalayın. Bu kopyalama işlemi sırasında bölümleri yeniden ayarlayın.

Yedekleri Şifrele ve Sıkıştır

Bir şifre ile yetkisiz erişime karşı yedeklediğiniz dosyaları koruyun. Zamandan tasarruf veya depolama alanından tasarruf etmek için yedeklemek için kullanılan sıkıştırma seviyesini ayarlayın.

Önyüklenebilir Sistem Kurtarma Oluşturun

Windows PE & Linux CD / DVD veya USB flash sürücüler ile sistem kurtarma oluşturabilirsiniz. Bilgisayarınız önyükleme yapamaz ve açılmazsa, sistemi kurtarabilirsiniz.

Biten Kampanya

Profesyonel İndir ve AOMEI ortaklığı ile yürüttüğümüz kampanyadan 25 Temmuz tarihine kadar faydalanabilirsiniz. Sınırsız kullanım için AOMEI Backupper Pro lisansını sosyal beğeni veya paylaşım yaparak ücretsiz elde edebilirsiniz. Kampanya Başlangıç / Bitiş tarihi: 18.07.2019 / 25.07.2019

Kampanyamızdan 18 / 25 Temmuz 2019 tarihleri arasında ücretsiz yararlanabilirsiniz.

Editör Notu
Kullanıcı Puanı (Oyla)
[Total: 8 Average: 4]

Yorum bırak

15 Yorumlar

 • Thanks for the giveaway.
  AOMEI Backupper Professional is one of the best programs to backup and restore your data and system.
  It is a powerful, easy and reliable program, has a simple and intuitive interface and does not require special knowledge to perform operations.

  Score 5 points.

 • Basit ve çok kullanışlı arayüzü ile güvenli yedekleme.

 • Aomei Backupper, donanım yükseltmesi veya sabit diskin değiştirilmesi durumunda veri yedekleme, tüm bölümleri oynatmak veya kendi diskinizin görüntülerini oluşturmak için iyi bir programdır. Basit arayüz, mükemmel yazılım

 • We thank you. However, within 48 hours, you download and license it yourself.

 • Thank you for the opportunity to participate in this amazing giveaway.
  AOMEI Backupper Pro is the best program for me to backup, protect and restore data.
  I hope that I will be lucky and win.
  Good luck everyone.

 • Lisansı nasıl alabiliriz? Teşekkürler…

 • Merhaba;
  Acronis de olduğu gibi bios üzerinden recovery yapabiliyor muyuz?

 • Zannediyorsam yine programı kullanarak yedeği yükleyebilirsiniz.

 • Bu program için teşekkürler. Ancak bir sorum olacak. Sistemin yedeğini çok kısa zamanda aldı. Ancak yedek aldığı dosyayı AFİ uzantılı olarak alıyor. Peki biz bu AFİ uzantılı dosyayı nasıl açacağız? Normal şartlarda açılmıyor.