Kampanyalar & Giveaways Yedekleme Programları

AOMEI Backupper Professional Lisans Anahtarı (Ücretsiz)

AOMEI Backupper Professional, Windows sistemli dizüstü ve masaüstü bilgisayarlarınız için geliştirilmiş, güçlü özelliklere sahip bir yedekleme yazılımıdır. Tüm sisteminizi komple yedekler ve yaşayacağınız herhangi bir sorunda sisteminizi tekrar geri yükleyebilir. AOMEI Backupper Pro, içerisinde tüm yedekleme özelliklerini barındıran bir sistem ve veri kurtarma programıdır. Tüm sisteminizi, diskinizi, önemli dosyalarınızı, disk bölümlerinizi yedeklemenizi ve yaşanacak bir sorunda istediğiniz tüm yedekleri tekrar geri yükleyebilmenizi sağlayacaktır.  Aynı zamanda önemli bölümleri veya sistemi kopyalamanıza da imkân tanır. Zamanlamalı yedekleme, sistem imajını yedek alma, dinamik disk birimlerinin yedeği, UEFI önyükleme ve GPT disk yedekleme gibi birçok yedekleme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.  Kolayca ve güvenli bir şekilde tüm sistemi, disk bölümleri ve tüm önemli dosyalarınız dâhil her veriyi yedekleyin.

AOMEI Backupper, ev ve küçük işletmeler için güvenilir ve kolay kullanımlı bir veri yedekleme ve kurtarma çözümü sunar. Güvenli yedekleme için bilgisayarınızın sistem bölümünün yedeklemesini tek tıklama ile gerçekleştirmenizi sağlar. Masaüstü PC’ler, dizüstü bilgisayarlar için komple Windows sistem yedekleme yapabilirsiniz. Veri kaybını önlemek için bilgisayarınızı AOMEI Backuper Pro ile koruyabilirsiniz.

 • Adım-adım işletim sistemi veya Windows uygulamalarını kopyalayarak transfer edebilir,  
 • Yeniden kuruluma gerek duymadan sabit sürücüyü başka bir diske kopyalayabilirsiniz.
 • Dosya ve klasörleri yedekleyin ve bir sorunda geri yükleme yapın.
 • Komut satırı istemi ile veri yedekleme yapılabilir.
 • Disk alanı yönetimi yapmanıza izin verir.
 • Dosya ve klasörleri yedekleme ve geri yükleme
 • Bir resim dosyası için birden fazla resim sürümlerini birleştirme
 • Geri veya klonlama işlemi sırasında SSD optimize etmek için bölme hizalama
 • Windows PE Bootable medya desteği EFI / UEFI önyükleme
 • Tamamen Windows 8.1 ve 10 desteği ve bazı hatalar giderildi

AOMEI Backupper Professional Hangi Yedekleme Özelliklerine Sahiptir?

Yedekleme: Sistem, disk, kişisel dosyalar ve disk bölümleri de dâhil olmak üzere her şeyi kolayca ve güvenle yedekleyerek koruma altına alır.

Geri yükleme: Hızlı ve güvenilir şekilde, yedek aldığınız verileri bir sorunla karşılaştığınız an tekrar geri yükleyebilirsiniz. Evrensel geri yükleme özelliklerini veya seçmeli dosya geri yüklemeyi seçerek verilerinizi geri getirin.

Kopyalama (Clone): Windows’u ve uygulamaları yeniden yüklemeden, kopyalama yaparak farklı bir diske veya sisteme geçiş yapın; sabit sürücünüzü yükseltin.

Yardımcı Programlar: pxe önyükleme aracı, yedekleme imajlarını birleştirme, yedekleme şeması, önyüklenebilir disk oluşturma, komut satırı desteği, disk kontrol etme, gibi araçlarla sisteminiz üzerinde tam kontrol sağlayın.

[YENİ] Gerçek Zamanlı Dosya Senkronizasyonu: Önemli dosyalarınız üzerindeki değişiklikler için dosyaları izler ve herhangi bir değişiklik meydana geldiğinde (yeni dosya ekleme, değiştirme veya silmede) sadece değişen dosyalarınızı senkronize ederek yedeklemenizi sağlar.

AOMEI Backupper Pro’nun Yedekleme Seçenekleri Neler?

Sistem Yedekleme: Windows ayarları, uygulamalar ve bilgisayar önyükleme için gerekli dosyaları tek tıklama ile yedekleyin.

Disk Yedekleme: Sürücü üzerindeki her şeyi korumak için tüm diski yedekleyin.

Bölüm Yedekleme: Tüm sabit sürücü veya dinamik disk birimleri de dâhil olmak üzere yedekleme için istediğiniz ayrı bölümleri seçebilirsiniz.

Dosya Yedekleme: Hiçbir dosyanızı ve önemli belgelerinizi kaybetmemekten emin olmak için otomatik veya manuel olarak dosya ve klasörleri yedekleyebilirsiniz.

Dosya Senkronizasyonu: Dosyalarınız üzerinde herhangi bir değişiklik (yeni ekleme, değiştirme veya silme) yaparsanız, dosya / klasörleri otomatik olarak bir zaman çizelgesiyle (günlük, haftalık veya aylık) veya gerçek zamanlı olarak senkronize edip yedeğini alabilirsiniz.

Nasıl Yedek Alırım?

Programlı Yedekleme: Günlük, haftalık ve aylık olarak otomatik sistemi ve tüm dosyaları yedeklemek için bir zaman çizelgesi oluşturabilirsiniz.

Artışlı & Ayırmalı Yedekleme: Tam bir yedekleme yerine sadece değişen dosyaları yedekleyerek zaman ve depolama alanından tasarruf etmenizi sağlar.

Yedekleme Şeması: Disk alanından tasarruf etmeniz için Otomatik olarak belirtilen değerlere dayalı eski yedekleme bölümlerini silebilir.

Komut Satırı ile Yedekleme: Komut satırını kullanarak veya toplu (dat) dosyası oluşturarak yedekleme yapabilirsiniz.

Hızlı Yedekleme: Çalışan uygulamaları kapatmadan ve bilgisayarı yeniden başlatmadan kolayca ve hızlı bir şekilde yedek oluşturun.

AOMEI Backupper Professional ile Nereye Yedekleme Yapalım?

Dâhili ve Harici Depolama Aygıtlarına Yedekleme: Dâhili sabit sürücüleri, harici USB sürücüleri ve tüm flash sürücüleri destekler. SCSI, IDE, SATA sabit sürücüler, harici USB diskler ve flash sürücülere yedekleme yapılabilir.

CD / DVD Yedekleme: CD-R / RW, DVD-R / RW, DVD + R / RW, BD-R destekler.

NAS / Paylaşılan Ağ Klasörüne Yedekleme: Hedef yolu olarak ayarlanmış Ağa Bağlı Depolama (NAS) veya farklı bir ağa kolayca yedekleme yapılabilir.

Bulut Sürücülerine Yedekleme: Dropbox, Google Drive, OneDrive, SugarSync, Cloudme, Box ve HubiC gibi bulut hesaplarınıza dosya / klasörleri yedekleyebilir ve senkronizasyon yapabilirsiniz.

AOMEI Backupper Professional

AOMEI Backupper Professional Geri Yükleme Özellikleri Neler?

Dosya Geri Yükleme

E-postalar, müzik, film, vb. gibi hasar görmüş, kaybolmuş veya yanlışlıkla silinmiş dosyaları ve klasörlerin yedeklenen sürümlerini geri yükleyin.

Sistem Geri Yükleme

Düzgün çalışan önceki bir sistem durumuna bilgisayarınızın sistem dosyalarını ve programlarını geri döndürebilirsiniz.

Disk & Bölüm Geri Yükleme

Tamamen yedeklediğiniz tüm sabit diski, disk bölümünü veya dinamik disk birimini kurtarmak amacıyla geri yükleyebilirsiniz.

Seçili Dosyaları Geri Yükleme

Zaman kazanmak için tüm disk ve bölümleri değil, sadece seçtiklerinizi geri getirebilirsiniz.

Benzersiz Donanım Geri Yükleme  

Farklı bir donanımda oluşturulmuş sistem yedeğini başka bir bilgisayara aktarabilir, bir yedeği başka bir bilgisayara veya yeni bir bilgisayara geri yükleyebilirsiniz.

Kopyalama Özellikleri (Clone)

Sistem Kopyalama: İşletim sistemini (OS) yeniden yüklemeye gerek kalmadan daha hızlı SSD veya daha büyük bir HDD’ye sistem sürücünüzdeki tüm uygulamalarla taşıyın. MBR ve GPT / UEFI diski desteklenmektedir.

Bölüm Kopyalama: Bölüm veya dinamik disk hacminin tamamını oluşturun ve bir bölümü veya sabit diskin tamamının verilerini aktarın.

Disk Kopyalama: Sıkıştırılmış görüntü dosyası oluşturmadan başka bir sabit sürücüyü diski kopyalayın. Bu kopyalama işlemi sırasında bölümleri yeniden ayarlayın.

Yedekleri Şifrele ve Sıkıştır

Bir şifre ile yetkisiz erişime karşı yedeklediğiniz dosyaları koruyun. Zamandan tasarruf veya depolama alanından tasarruf etmek için yedeklemek için kullanılan sıkıştırma seviyesini ayarlayın.

Önyüklenebilir Sistem Kurtarma Oluşturun

Windows PE & Linux CD / DVD veya USB flash sürücüler ile sistem kurtarma oluşturabilirsiniz. Bilgisayarınız önyükleme yapamaz ve açılmazsa, sistemi kurtarabilirsiniz.

Desteklenen İşletim Sistemleri

Windows 10 / 8.1 / 8 / 7 / Vista / XP 32|64-bit

Güncel Sürüm: 4.1

Dosya Boyutu: 83MB

Kampanyanın Şartları

 • Bu hediye lisans ticari olmayan kullanım için geçerlidir.
 • Çıkacak olan yeni sürümler için ücretsiz yükseltme içermez.
 • Ücretsiz teknik destek verilir (Destek sadece mail yoluyla verilmektedir).
 • 2 PC kurulumu yapılabilir.

AOMEI Backupper Professional Kampanya Sayfası

Yorum Yap

5 Yorumlar

 • Merhaba;
  Acronis de olduğu gibi bios üzerinden recovery yapabiliyor muyuz?

 • Bu program için teşekkürler. Ancak bir sorum olacak. Sistemin yedeğini çok kısa zamanda aldı. Ancak yedek aldığı dosyayı AFİ uzantılı olarak alıyor. Peki biz bu AFİ uzantılı dosyayı nasıl açacağız? Normal şartlarda açılmıyor.