Araçlar (Diğer) Ücretsiz Program İndir

AirDroid Programı ile Bilgisayardan Android Cihazı Yönetme

Yazar admin

AirDroid programı ile bilgisayarınızdan basit bir şekilde android cihazınıza erişip yönetebilirsiniz. Android cihazınızda bulunan her şeyi AirDroid programı ile görmeniz mümkün hale geliyor. Android cihazı kullananların en çok kullandığı aracı programlardan olan AirDroid basit ve kullanışlı yapısı ile öne çıkıyor. Kullanıcı dostu tasarımı sayesinde programı kullanması dakikalarınızı dahi almıyor.

AirDroid Programı Kullanarak PC’den Telefonunuzdaki Uygulamalara Erişin

AirDroid programı ile telefonunuzda yaptığınız her şeyi bilgisayardan yapmaya devam edebilirsiniz. Whastapp’dan gelen mesajları açıp klavyenizden cevap yazabilirsiniz. Oyunları bilgisayarınızın ekranından ve bilgisayarınızın klavyesinden oynayarak Android oyunları bilgisayarınızda test edebilirsiniz. AirDroid programı sizi bilgisayarda işlerinizi hallederken bir yandan da telefona bakmak zorunda kalmaktan kurtarıyor. Telefonunuza gelen SMS mesajlarını bile bilgisayarınızın başından hiç kalkmadan cevaplamak size oldukça zaman kazandıracaktır.

AirDroid Programı

Bilgisayarda iş yapanların en büyük sorunlarından biri olan sürekli telefonu kontrol etmek zorundan kalmak AirDroid programı sayesinde artık tarihe karışacak gibi görünüyor. Gelişmiş bir program olmasına rağmen basit yapısı ile hem kullanım kolaylığı sağlarken bilgisayarınızı da yormayarak performans anlamında da kullanıcısını tatmin etmeyi başarıyor AirDroid.

Airdrop kullanarak bilgisayarınızdan telefonunuzdaki uygulamalara erişebileceğiniz gibi android cihazınızdan hem bilgisayardan android cihaza hem de android cihazdan bilgisayara dosya aktarımı da yapabilirsiniz. Bu sayede başka aracı programlar kullanmaktan yada kablo kullanımından da kurtulmuş oluyorsunuz. AirDroid bir çok farklı özelliği içerisinde barındırması ile Android dünyasından oldukça sevilen bir program haline geldi.

Programa gelen sürekli güncellemeler ile programı sürekli optimize tutmayı başaran AirDroid yapımcıları kullanıcı memnuniyetini üst düzeyde tutmayı başarıyor. Yüksek çözünürlüklü görüntü aktarımı sayesinde bir çok program arasından sıyrılan AirDroid benzeri programlar arasında sizlere en yüksek görüntü kalitesi sunuyor. Ayrıca iki cihazın aynı ağ’da yani wifi’de olması durumunda internet kullanmadan da aktarım yapabilme olanağı sağlaması programı öne çıkaran bir diğer özellik oluyor.

AirDroid programını indirerek hem zamandan hem de performanstan kazanabilirsiniz. İki cihazı tek bir cihazdan kontrol ederek işinize daha konsantre bir şekilde çalışabilirsiniz. AirDroid her gün gelişen yapısıyla sürekli yenilenerek kullanıcı memnuniyetini üst seviyeye çıkarmaya devam edecek gibi görünüyor.

PROGRAM İNDİR

Kullanıcı Puanı (Oyla)
[Total: 0 Average: 0]

Yorum bırak