Araçlar (Diğer) Ücretsiz Program İndir

Alpemix 4 (Ücretsiz) İndir

Alpemix indir
blank
Yazar admin

Alpemix, uzaktan destek ve sunum için en hızlı ve kolay yoldur. Farklı yerlerdeki tanıdıklarınızla, aynı bilgisayarın başında yan yana oturuyor gibi çalışabilirsiniz. Üstelik ücretsiz ve Türkçe. Üyelik gerektirmiyor, kurulum gerektirmiyor.

alpemix

– Kullanımı Kolay Arayüz 

– Hepsi Bir Arada Çözüm

– Üst Düzey Güvenlik Standardı

– Kişi Listesi Oluşturma

– Dosya Transferi

– Anlık Mesajlaşma

– Sesli görüşme özelliği

– Güvenlik Duvarları Arkasından Çalışma  

Uzaktan Destek ve Bakım

Bilgisayarında sorun yaşayan müşterinizin, aile yakınlarınızın, arkadaşlarınızın bilgisayarına uzaktan bağlanarak onlara yardım edebilirsiniz. Karşınızdaki kişinin herhangi bir ayar yapmasına veya teknik bilgisinin olmasına gerek yok. Uzaktan yardım için en ideal çözümdür.

Uzaktan Eğitim, Sunum, Toplantı

Farklı yerlerdeki birden fazla ekip arkadaşınızla, aynı anda bir bilgisayar üzerinde uzaktan tartışabilir, uzaktan sunum yapabilirsiniz. Müşterilerinize bir ürününüzün demosunu yanına gitmeden bilgisayarınızdan yapabilirsiniz. Uzman olduğunuz konuda birden fazla kişiye aynı anda uzaktan eğitim verebilirsiniz.

Şirket İçi Kullanım

Firmanızın tüm çalışanlarının kendi arasında yazılı mesajlaşma, sesli iletişim, dosya transferi yapabilmesine olanak tanır. Farklı yerlerdeki çalışanlarınızın projeler üzerinde uzaktan ortak çalışmalarına olanak tanır. Çalışanlarınız farklı konumlarda olsa dahi bilgi işlem çalışanlarınızdan kolayca uzaktan destek alabilir.

Kolay Kullanım

Alpemix’i anında bilgisayarınıza indirip, kurulum gerekmeden direk çalıştırarak kullanmaya başlayabilirsiniz. Sizin ve karşınızdaki kişinin hiç bir ayar yapmasına gerek yoktur.

Hepsi Bir Arada Çözüm

Alpemix, uzaktan destek, sunum, bakım, eğitim, toplantı gibi konuların tümünü gerçekleştirme imkanı sunan güçlü bir uzak masaüstü uygulamasıdır. 

Güvenlik Duvarları Arkasından Çalışma

Uzak bağlantı kuracak iki uç, güvenlik duvarlarının, NAT cihazlarının arkasında olsa dahi, Alpemix karşı tarafla birebir bağlantı kurar. Sisteminizde herhangi bir ayar yapmanız gerekmez.

Kişi Listesi Oluşturma

Yakınlarınızı, çalışma arkadaşlarınızı, müşterilerinizi listenize ekleyip Alpemix i daha kolay kullanabilirsiniz.Bir kaç tıklamayla dosya transferi, sesli iletişim, uzaktan sunum, uzaktan destek, anlık mesajlaşma fonksiyonlarını listenizdeki kişilerle anında kullanabilirsiniz. Müşterileriniz sisteme kayıt olmalarına gerek kalmadan sizin belirleyeceğiniz şifre ve parola ile Alpemix’i kullanarak anında size ulaşıp uzaktan destek isteyebilir.

Anlık Mesajlaşma

Alpemix ile uzaktan sunum, eğitim ve destek verirken anlık mesajlaşma seçeneğini kullanabilirsiniz. Fakat, cihazlar arasında uzak masaüstü bağlantısı kurmak isterseniz Ammyy Admin programını kullanabilirsiniz.

Üst Düzey Güvenlik Standardı

Alpemix’ de tüm iletişim yüksek güvenlik standartları seviyesinde gerçekleştirilir. Anahtar iletimlerinde 1024 bit RSA kullanılır. Anlık verilerin şifrelenmesinde AES kullanılır. Ayrıntılı bilgi >>

Dosya Transferi

Gelişmiş dosya transfer seçeneği ile dosya ve dizinleri olduğu gibi karşı tarafa aktarabilir veya karşı taraftan bilgisayarınıza yükleyebilirsiniz. Akrarımda otomatik olarak sıkıştırma ve şifreleme kullanılır. Dosya gönderme, alma işlemini en güvenli ve en hızlı şekilde yapabilirsiniz.

Sesli İletişim

Uzaktan destek verirken, uzaktan sunum yaparken anlatımlarınızı sesli olarak yapabilirsiniz. Aynı ekran üzerinde tartışan birden fazla kişi aynı anda sesli iletişim seçeneğini kullanabilir.

Otomatik Güncelleme

Alpemix’e yeni özellikler eklendiğinde bir kaç saniye içerisinde otomatik olarak kendini yeniler. Böylece versiyon uyumsuzluğu gibi bir sorunla karşılaşmazsınız. Ve hiç bir ücret ödemeden anında yeni özelliklerden faydalanma imkanına kavuşursunuz.

Çoklu Dil Seçeneği

Alpemix yazılımı 5 farklı dilde kullanılabilir. Hangi dilde çalışacağı işletim sistemi dil seçeneği ve IP adresine göre otomatik olarak belirlenir. Dilerse kullanıcı da menüden seçebilir.

Logo Ekleme – Entegrasyon

Alpemix yazılımına kendi logo ve karşılama mesajınızı ekleyebilirsiniz. Ayrıca yazılımı kendi yazılımlarınıza kolayca entegre edebilirsiniz.

Yetkili Tanımlama

Farklı yetkilere sahip alt kullanıcılar tanımlayabilirsiniz.

Ekranın Belli bir Bölümünü Paylaşma

Dilerseniz karşı tarafın ekranınızın tamamını değil belli bir bölümünü görmesini sağlayabilirsiniz.

Birden Fazla Uzak Masaüstü Bağlantısı

Aynı anda birden fazla uzak masaüstü bağlantısı gerçekleştirebilirsiniz. Her bir uzaktan bağlantı ayrı bir pencerede gösterilir ve her bir bağlantı için ayrı ayarlar menü üzerinden yapılabilir.

Otomatik Boyutlandırma

Uzaktan bağlandığınız bilgisayarın görüntüsü kendi ekran çözünürlüğünüze göre otomatik ayarlanarak ekranınızda gösterilir. Görüntüyü büyütüp küçültebileceğiniz gibi gerçek boyutlarda gösterilmesini de sağlayabilirsiniz.

Bire bir Bağlantı

Alpemix uzak masaüstü bağlantılarında iki bilgisayarın birbirine direk (p2p) bağlanmasını sağlar.

Clipboard Aktarımı

Uzaktan bağlı olduğunuz bilgisayardan kendi bilgisayarınıza veya kendi bilgisayarınızdan bağlı olduğunuz bilgisayara text ifadeleri kopyalayıp yapıştırabilirsiniz.

Aşağıdaki bağlantıdan programı ücretsiz bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

Ücretsiz İndir

Editör Notu
Kullanıcı Puanı (Oyla)
[Total: 1 Average: 5]

Yorum bırak

4 Yorumlar