Kampanyalar & Giveaways Resim Düzenleme Tasarım Programları

AmoyShare Photo Collage Maker (Kampanya)

Yazar admin

heziAmoyShare Photo Collage Maker ile sevdiğiniz fotoğraflarla süsleyeceğiniz muhteşem resim kolajları yapmak artık çok kolay. Fotoğraf albümü, afiş, takvim, tebrik kartı, teşekkürler kart, çizgi roman oluşturma, Noel, Paskalya, Yeni Yıl, Şükran, (örneğin düğün, doğum günü, yıldönümü, mezuniyet gibi) veya tatil için anlamlı gün (Babalar Günü, Anneler Günü, vb) kartlar oluşturun. AmoyShare den güzel bir şükran günü hediyesi.

Genel

– Dev şablon seçenekleri
– Düzenlemeye başlamak için sadece sürükle ve bırak tekniği yeterlidir.
– Metinsel, maskeleme, çerçeveleme ve clipart dekorasyon seçeneklerini içerir.
– Defter, davetiyeler, posterler, tebrik kartları, takvimler ve daha önceden yapılmış şablonları, ve kalıcı oluşturacağınız kendi şablonlarınız.
– E-posta veya baskı ile kreasyonlar paylaşın.

Çocuklar ve yetişkinler için keyifli
Photo Collage Maker basit bir şekilde kolaj yapma sürecinde her adımda size yol gösterecektir! Yetişkinler ve çocuklar için, yaratıcılıklarını geliştiren tebrik kartları, posterler, davetler, takvimler ve daha fazlası gibi komple projeler ifade edebilir. Hiçbir gelişmiş seçenek yada yüksek bilgisayar becerileri gerektirmez!

Tüm Projeler ve İhtiyaçlar için Şablonlar
Düğün için davetiyemi gerekiyor? Unutulmaz resimlerle odanız için bir poster yapmak ister misiniz? Yada yaklaşan tatil için, bir arkadaşın ve ailesi hakkında hediye takvimi yapmaya ne dersin? Photo Collage Maker içinde çeşitli projeler için seçim yapmaya zorlanacağınız kadar çok şablonlar içerir. Ve hiçbir zorluk çekmeden profesyonelce tasarımlar yapacaksınız. Gönlünüze göre bir şablon bulamıyor musunuz? Sadece boş bir sayfadan bir tane oluşturun! Olasılıkların sınırı yoktur.

Maskeler, Çerçeveler ve Süslemelerle Çeki Düzen Verin
Kolajlarınıza; şekil, boyut, açı vererek muhteşem fotoğraf kareleri ekleyin. Ve bazı razzle clipart süslemeleri ile kamuflaj yapın. Photo Collage Maker kolaj yapmak için araçlar sunar, daha temiz daha güzel ve eşsiz.

Kolay Paylaşım ile Sevdiklerinize Yayın
Photo Collage Maker, bir/iki tıklama ile paylaşım yapma yeteneği vardır. Arkadaşlarınıza veya ailenize yada baskı için e-posta yoluyla doğrudan dosya gönderin. İsterseniz bir dosyayı bilgisayarınıza kaydedebilirsiniz. Böylece daha fazla kopyayı istediğiniz zaman gönderebilirsiniz. Esnek dosya formatları ile herkesin rahatlıkla açabileceği formatlarda dosya gönderebilirsiniz.

Kampanya Hakkında

Buradan ulaştığınız sayfadan adınızı ve email adresinizi yazıp lisans alabilirsiniz.

Program Detayları

İşletim Sistemi: Microsoft Windows 2000, XP, 2003, Vista, Windows7, Windows8
Dosya Boyutu: 102MB
Diller: İngilizce, Almanca, Fransızca, Japonca, Çince (Basitleştirilmiş), Çince (Geleneksel).

Resimler
Kullanıcı Puanı (Oyla)
[Total: 0 Average: 0]

Yorum bırak