Deneme Resim Düzenleme

Ashampoo Snap 10 (Yeni) Ekran ve video Yakalama

blank
Yazar admin

Ashampoo Snap 10, ekranınızda gördüğünüz her şeyi ekran görüntüsü veya video olarak yakalayabilir. Ardından rahatça düzenleyebilir, açıklama yapabilir ve sonuçlarınızı başkalarıyla paylaşabilirsiniz.

Ashampoo Snap 10 yüksek kalitede ekran görüntüleri almanızı, video ve demolar oluşturmanızı sağlar. Düzenleyebilir, kaydedebilir ve mükemmel sonuçları başkaları ile paylaşabilirsiniz. Bu yeni sürümde özellikle video yakalama ve düzenleme araçlarında birçok yenilikçi özellikler ve iyileştirmeler sunulmuştur.

Ashampoo Snap ekran görüntüsü yakalamak, notlar ve açıklamalar eklemek ve bunları arkadaşınızla paylaşmak için en akıllı yoldur.

Ashampoo Snap ile sunumlar, kılavuzlar veya İnternet için mükemmel ekran görüntüleri oluşturabilirsiniz. Ses desteği ile ekran görüntüleri ve videoları indirmeden anında ve hızlıca kaydedebilirsiniz. Pek çok yeni fonksiyonu sayesinde profesyonel görünümlü ekran görüntülerini almak ve düzenlemek hiç bu kadar kolay olmamıştır. Sizde yenilikçi araçları ile ekran görüntülerini ve videoları yakalayın ve düzenleyin. Yeni özellikleri sayesinde ekran görüntülerini Facebook sayfanızda, arkadaşlarınızla yada işleriniz için anında paylaşın. Türkçe dil desteğine sahiptir. Ekran görüntüleri  ile çalışmak evde, okulda, işyerinde günlük bir görev haline gelmiştir.

Ashampoo Snap, ile video da dahil olmak üzere bilgisayarınızın ekranında herhangi bir şey yakalayabilir ve saklayabilirsiniz. yakalanları Ashampoo Snap 3 ekranınızda görebilirsiniz, fotoğraf veya film haline getirip kaydedin. Ashampoo Snap inanılmaz derecede basit düzenleme fonksiyonları ile kaçırılmayacak bir ekran yakalama uygulaması.

saniyeler içerisinde ekranınızdan resimler ve videolar yakalarsınız

 • Dikdörtgen bölgeler yakalayın
 • Maksimum esneklik için serbest form yakalamayı kullanın
 • Aralıklı yakalamak için zamanlayıcı kullanın

Görsel olarak kendinizi ifade edebileceğiniz araçlara sahip olursunuz

 • Metinler, ipuçları ve notlar ile mesajınızı gönderin
 • Oklar, şekiller ve kalıplar ile dikkat çekin
 • Serbestçe çizmek için kalemi kullanın

Paylaşmak çocuk oyuncağı

 • Ekran görüntülerinizi yaygın görüntü biçimlerinde kaydedin
 • Ekstra araçlar olmadan PDF’ler oluşturun
 • Kolaylıkla Facebook’a, Twitter’a ve Ashampoo Webspace’e yükleyin

Ashampoo Snap 7 yeni başlayanlar ve profesyoneller için idealdir.

 • Görsel sezgisel kontroller deneyimi yaşayın
 • Sorunsuz 1-tık işlemlerinin keyfini çıkartın
 • Yakalama çubuğu aracılığıyla araçlara hızlıca erişin

Yeni video modu
Video modunu kendi ihtiyaçlarınıza göre videolar ve demolar oluşturmak için kullanın. Film dizileri ya da bilgisayar oyunlarından Yakalama yapabilir ve bunları yüksek kaliteli video dosyası olarak kaydedebilirsiniz. Yazılım ile web siteleri sunumları için video eğitim demoları üretebilirsiniz. Videolar ve demolar çeşitli codec kullanarak farklı formatlarda kaydedilebilir. Yeni fantastik özellikler, imleç ve zoom efektleri gibi, video çekimi sırasında kullanılabilir. Ayrıca kayıt uygulamaları arasında geçiş yapmak ya da örneğin, ekran içeriği hazırlamak için, her zaman duraklatılır veya devam edilebilir. Ashampoo Snap 4 ayrıca çoklu monitör ortamları destekler .

Ekran görüntüleri için daha fazla düzenleme araçları sunar
Tüm ekran içeriği veya özel olarak seçilmiş bölümlerden mükemmel ekran görüntüsü alabilirsiniz. Sezgisel editör bir ekran görüntüsü alındıktan sonra otomatik olarak açılır ve çekimleri daha özgün yapılandırmanız için kapsamlı düzenleme araçları ile sağlar. Ekran görüntülerini geliştirin, örneğin bilgilendirici ipuçları, oklar, metin, grafik, şekil, pulları ve daha fazlası ile daha kolay ve daha açıklayıcı bilgiler ekleyebilirsiniz.

Ashampoo Snap 10 Ekran ve video çekimi

Ashampoo Snap 10, ekran içeriklerinizi görüntüler ve videolar olarak yakalar. Grafik öğeleri, sembolleri ve efektleri içeren çeşitli işlem sonrası araçları, çok sayıda bilgiyi tek bir görüntü ile aktarmanıza yardımcı olur. İster dokümantasyon ve öğreticiler yazarsınız ya da sadece ekranınızda gördüklerinizi başkalarıyla paylaşmanız gerekir – Ashampoo Snap 10, her şeyi mümkün olan en hızlı bir şekilde hazır hale getirir. İçerik düzenlemek ve oluşturmak kolaydır, ör. Çok dilde metin tanıma, otomatik numaralandırma ve görev odaklı görüntü düzenleme yardımıyla. Bitmiş görüntüler ve videolar kolaylıkla kaydedilebilir, e-postayla gönderilebilir veya buluta yüklenebilir. Yeni: Videolar artık kesilebilir, birleştirilebilir veya bölümlere ayrılabilir ve GIF animasyonları olarak dışa aktarılabilir. Ekran görüntüsü yakalam, tam ekran oyunları için herhangi bir kalite kaybı olmaksızın mümkündür ve web görüntüleri için görüntü kaynakları (URL’ler) görüntü meta verilerinin parçası olarak veya metinler olarak saklanabilir. Düzenleme penceresi şimdi minimize edilebilir, yeniden boyutlandırılabilir ve tamamen taşınabilir ve herhangi bir ekran ve DPI ayarına sığması için otomatik olarak yeniden ölçeklenebilir. Yeni eklenen filigran özelliği, çalışmalarınızı hırsızlığa karşı korumanın mükemmel bir yoludur.

Ashampoo Snap 10 Özellikleri:

– 4K çözünürlükteki ekran görüntüleri ve videolar
– Yerleşik video kesme
– Rahat bulut desteği
– Videoları bir araya getirin veya parçaları bölüm olarak kaydedin
– Çoklu monitör kurulumlarıyla kesintisiz çalışır
– Resim kaynaklarını (URL’ler) görsel olarak metinler veya meta veri olarak dahil et
– Birden fazla pencereyi, web sitelerini ve menüleri yakalayın
– E-postalar yoluyla resimleri doğru bağlantılarla paylaşın
– Görüntü analiziyle akıllı vurgulama efekti


İşletim Sistemi:
Windows 10, Windows 8.1, Windows 8, Windows 7

Bilgisayar:
Uygun bir hızda yukarıdaki işletim sistemlerinden birini çalıştıran herhangi bir bilgisayar.

Ürünün Web Sitesi:

https://www.ashampoo.com/tr/try/pin/2024/multimedia-software/Ashampoo-Snap-10

Diğer:
Bazı hizmetler için bir internet bağlantısı gerekmektedir.
Programı etkinleştirmek için bir internet bağlantısı gerekmektedir.

Sürüm: 10.0.0

Çıkış tarihi: 2017 / 03 / 27

Güncelleme çıkışı: 2017 / 03 / 27

Fiyat:: EUR 39.99, USD 49.99, GBP 29.99, CAD 59.99, AUD 59.99, RMB 299.00, CHF 49.99, BRL 119.00, RUB 2759.00, PLN 169.99, TRY 109.00, SEK 369.00, NZD 64.99, MXN 679.00, ZAR 599.00, TWD 1599.00, HKD 389.00, HUF 11900.00, DKK 299.00, NOK 489.00

Deneme Süresi: 30 gün (10 gün + 20 gün – eposta kaydından sonra)

Kategori: Multimedya Yazılımları

Diller: Türkçe, Almanca, Çekçe, Çince (Basitleştirilmiş), Çince (Geleneksel), Danimarkaca, Felemenkçe, Fince, Fransızca, İbranice, İngilizce, İspanyolca, İspanyolca (Arjentina), İsveççe, İtalyanca, Macarca, Norveççe (Halk Dili), Polonyaca, Portekizce, Portekizce (Brezilya), Romence, Rusça, Sırpça, Sırpça, Slovakça, Slovakça

Boyut: 53,35 MB, 54.630 kB, 55.941.530 B

Ashampoo Snap 10 İndir:

PROGRAM İNDİR

(53,35 MB)

Kullanıcı Puanı (Oyla)
[Total: 0 Average: 0]

Yorum bırak