Hediye & Çekilişler Resim Düzenleme

Ashampoo Snap 6 (15 Hediye Lisans)

Yazar admin

Çekilişimiz sona ermiştir. Kazananlar aşağıdaki gibidir.

1-Rustem 2-kara 3-biju abraham 4-jomily 5-mehmet 6-den 7-QQ 8-Ender Geyimer 9-paweloss 10-rao 11-S4B0T4J 12-Rajesh Ghadye 13-Ayhan 14-xkdmx 15-jan13

Kazananları tebrik ederiz. Lisanslarınız yarın mail adreslerinizde olacaktır.

www.ashampoo.com a desteklerinden dolayı teşekkür ederiz.

www.ashampoo.com Sponsorluğunda sizlere €19.99 değerinde 15 adet Ashampoo Snap 6 lisansı hediye ediyoruz. Çekilişe katılmak için tanıtım yazımızın altına 1 yorum yazmanız yeterlidir. Kampanya Bitiş / Çekiliş Tarihi: 09 Ocak 2013 Saat: 15.00

Neden Ashampoo Snap 6?

Gördüğünüz her şey sizin!.

Ashampoo Snap 6 ile ekran içeriğini kalıcı olarak saklayabilirsiniz. Gördüğünüz her şeyi Ashampoo Snap 6 ile yakalayabilirsiniz. Kolaylığı ve ekran yakalama uzmanlığı sayesinde istediğiniz görüntüleri başkalarıyla paylaşabilir ve değerli bilgilerinize ekran görüntüleri ekleyebilirsiniz. 

Mütevazi!

Arka planda sessizce çalışan Ashampoo Snap 6, günlük iş akışınızda her zaman yanınızdadır.  Her zaman hazırdır ama sadece ihtiyacınız olduğunda kendini gösterir.

Görsel ve sezgisel!

Ashampoo Snap 6 yeni başlayanlar ve uzmanlar için idealdir. Güçlü özellikleri son derece kolay kullanılabilir. Çoğu işlemleri kendi kendini açıklayarak size yol gösterir. Birçok görsel ipuçları da sunarak daha rahat işlemler yapmanızı sağlar.

Kapsamlı!

Ashampoo Snap 6 güçlü fonksiyonları sayesinde yakaladığınız görüntülere açıklamalar eklemek ve  daha anlaşılır ve kapsamlı bir hale getirmek çok kolaydır. Eğitim ve iş sunumlarında size kolaylık sağlar ve işlerinizi daha kolay bir hale getirir.

Yeni Ashampoo Snap 6

Geliştiriciliğinizi ve verimliliğinizi artıracak bir yapı. Daha hızlı, daha uyumlu ve daha güçlü.  Performans, verimlilik ve uyumluluk alanlarında önemli iyileştirmeler yapıldı.

Performans

Tam çoklu çekirdek desteği ve akıllı yük dengeleme ile tüm değişiklikler ve etkileri tam anlamıyla bir çırpıda yapıyor ve işlemlerinizi yerine getiriyor.

Verimlilik

Daha az tıklama ve daha fazla sonuç. Yeni özellikleri sayesinde çoğu işlemleri kolayca ve etkili bir şekilde tıklayarak ve kısa yolları kullanarak yapabilirsiniz. Anında erişilebilir işlemler.

Gerçek zamanlı düzenleme ve canlı önizlemeler

Şimdi, tüm değişiklikleri görebilirsiniz. Farklı ayarları denemenizi ve her tür tarzı çekinmeden kullanmanızı sağlar.

Her zaman güvenli tarafta

Açıklamalar ve çizimler ekleyin ve çekinmeden her türlü uygulanma işlemlerini yapın. Eğer beğenmezseniz hepsini geri alabilirsiniz. Ashampoo Snap 6 ile her şey güvendedir. İstemediğiniz değişiklikleri anında geri alabilirsiniz. Tüm işlemlerinizi kendi ihtiyaçlarınıza göre yeniden ayarlayın.

Herhangi bir renk seçin

Birçok işlemleri ve efektlerin tek tek renklerini ayarlamanıza olanak sağlar. Ashampoo Snap 6 ile tümleşik ve bağımsız iki farklı renk stilleri ile gelir. Yeni bir renk seçici bulunmaktadır. Görüntünün renkleri arasında değişiklikler yapmanızı ve görüntülerinize istediğiniz renkleri katmanıza olanak verir.  Entegre renk seçici ile geçerli görüntüdeki varolan renkleri seçmenizi ve yeniden düzenlemenizi sağlar.

Bağımsız renk seçici bir adım daha ileri gidiyor ve size bilgisayar ekranında görünür herhangi bir rengi seçmenize olanak veriyor. Hatta Adobe Photoshop uyumlu renk profilleri için toplanan renkleri yükleyebilir veya kolay tek bir PNG renk paleti görüntü olarak dışa aktarabilirsiniz. En son renk otomatik olarak hızlı erişim için bir HEX dize (örn. # FBCDAD) gibi sistem panosuna ihraç edilmektedir.

Yakalamada daha fazla özellik

Yeni yakalama çubuğu küçük bir aktivasyon alanı kullanır ve varsayılan olarak ekranın sağ üst köşesinde durur. Böylece günlük iş akışınızda daha az kesinti olur. Ayrıca artık tek ve çoklu çekim modlarının yanı sıra yeni bağımsız renk seçici aracı içinde de bir geçiş düğmesi bulunuyor.

Video yakalama

Ashampoo Snap 6 ile web kamerasıyla fotoğraflar çekebilir veya öğretici videolar için harika video kayıtları yapabilirsiniz. Video sitelerinden istediğiniz görüntüleri indirmeden kayıt edebilirsiniz.  

Web yüklenenleri

Ashampoo Snap 6 ile web görüntülerini yüklemek ve başkaları ile paylaşmak için bir bağlantı oluşturmak sadece tek bir tıklama ile mümkündür. Bağlantılı web sitesinden görüntü indirebilir ve e-posta yoluyla paylaşabilirsiniz. Ayrıca görüntülerinizi Facebook, Twitter veya Google+’da kolayca herkesle paylaşın.

Uygunluk

Tam 32bit saydamlık desteği (RGBA)

Artık tamamen tüm uygulamalar her tür görüntü tipiyle uyumludur. Silgi veya Bulanıklaştırma, Kalem gibi ortak araçlar genelinde 32 bit saydamlığını destekler.

SNAPDOC v2 formatı desteği – mevcut görüntüleri gözden geçirip değiştirmek

Her zaman aldığınız ekran görüntülerini daha sonra düzenleyebilirsiniz. Ayarlarında değişiklik yapmak veya ek açıklamalar ve çizimlerde bulunmak çok kolay. Tüm bunları istediğiniz an değiştirebilirsiniz. Görüntülerinizi SNAPDOC dosyaları olarak kaydeder ve üzerinde her değişikliği yapmanızı sağlar.

Geliştirilmiş PDF desteği

Ashampoo Snap 6, Windows Server sistemlerinde çalışır ve PDF belgeleri yüklemek ve kaydetmek için yeni bir PDF motoru kullanır.

Kullanıcı Puanı (Oyla)
[Total: 0 Average: 0]

Yorum bırak

100 Yorumlar