Araçlar (Diğer)

Ashampoo Video Fisheye Removal İndir

Video Fisheye Removal
Yazar admin

Ashampoo Video Fisheye Removal bir Ashampoo video Optimizer Pro yan ürünüdür. Araç, ana özellikleri kullanmak için basit bir yol arayan kullanıcılar için geliştirildi.

Ashampoo Video Fisheye Removal, videolarda balık gözü diye nitelendirilen bozulmaları giderir. İçerdiği 50′ nin üzerinde kamera ön ayarı, (GoPro, Mobius ActionCam Rollei, Sony ve diğerleri) popüler tüm kameralar için anında lens düzeltmesi sağlar.

Ashampoo Video Fisheye Removal mercek çarpıtmalarına bir son verir! Tek tıklamayla anında düzeltme sağlar. Yerleşik canlı ön izleme beyaz dengesi, pozlama ve renklere hassas manuel ayarlar yapılmasını sağlar.

Popüler kameralarla birlikte görülen balık gözü çarpıklıkları, istenmeyen durumların başında gelir. Program, gerçekçi kristal netliğinde görüntüler için mercek bozulmalarını otomatik olarak düzeltir.

Dahili gerçek zamanlı ön izleme özelliği, elle ayarlamalar yapmayı etkin kılar. Ashampoo Video Fisheye Removal, balık gözü bozulmalarını düzeltmenin ötesinde videoları (90°, 180°, 270°) döndürür, ekler, yansıtır, kırpar ve çeşitli formatlarda kaydeder.

Ashampoo Video Fisheye Removal Özellikleri

  • Lens distorsiyonları (Otomatik düzeltilmiş)
  • Tüm popüler kameralar için 50’den ziyade ön ayar
  • Beyaz dengesi, pozlama ve renk ayarlarını en iyi duruma getirme
  • Videoları kolayca döndür ve ayna görüntüsü al
  • Videoları rahatça döndür
  • Videoları farklı boyutta kırp

Ekran görüntüleri

Ashampoo Video Fisheye Removal

Ürün sayfası: https://www.ashampoo.com/p/0146

Ashampoo Video Fisheye Removal İndir

Program İndir

Kullanıcı Puanı (Oyla)
[Total: 0 Average: 0]

Yorum bırak