Hediye ve Çekilişler Sistem Temizleme

Ashampoo WinOptimizer 15 PC (Tam Sürüm Lisans Anahtarı)

ashampoo-winoptimizer-15-full
Yazar admin

Ashampoo WinOptimizer 15 sisteminizdeki gereksiz dosyaları ve sistem hatalarını kalıcı olarak optimize ederek kurtarır. Çeşitli modüller ile Windows’u kişiselleştirmenize ve PC performansını ve kararlılığını geliştirmenize destek olur.

Ashampoo WinOptimizer 15 PC için En İdeal Optimizasyon Paketi

Ashampoo WinOptimizer 15 PC’niz için bir toplu optimizasyon paketi. Program önemsiz dosyaları kaldırır, sistem hatalarını düzeltir ve bilgisayarınızın performansını ve kararlılığını en üst seviyeye çıkarır. Üç popüler temizleyicisi en yeni tarayıcıları destekleyecek şekilde güncellendi ve şimdi makinenizde tarama izlerinden, geçici dosyalardan (Java, Flash, vb.) ve kurulum artıklarından kurtarmaya yönelik otomatik temizlemeyi destekliyor. Win10 Gizlilik Kontrolü ve AntiSpy, bilmeden veya rızanız olmadan kişisel bilgileri göndermek için kullanılabilecek servis ve sistem işlevlerini devre dışı bırakarak gizliliğinizi korumaya yardımcı oluyor.

Ashampoo WinOptimizer 15

Ashampoo WinOptimizer 15 aynı zamanda otomatik başlayan uygulamalarınızı, sistem hizmetlerinizi ve süreçlerinizi etkin bir şekilde yönetebilir. Ayarlama modülü, Windows’unuzun görünümünü ihtiyaçlarınızı karşılayacak şekilde özelleştirmenizi sağlıyor. Yerleşik kapsamlı sistem ve donanım analiz yetenekleri ile Ashampoo WinOptimizer 15, sisteminizin sağlığını ve bütünlüğünü de tamamen takip eder. Sabit disklerinizin durumu, veri formatlarına veya yüklü bileşenlere göre disk alanı kullanımıyla ilgili ayrıntılar her zaman sadece birkaç tık uzaklıktadır. Tüm modüller elden geçirildi ve şimdi selefi ile karşılaştırıldığında 50 kat daha hızlı çalışıyor. Kullanıcı arabirimi ve program kullanımı da netlik ve okunabilirlik için tamamen yeniden tasarlandı. Bir SSD sürücüsü kullanıyorsanız, yeni SSD Sihirbazı modülünden son derece yararlanacaksınız.

 

WinOptimizer 15,Ashampoo WinOptimizer 15 indir

Ashampoo WinOptimizer 15 Özelliklerine bir bakalım!

 • Otomatik sistem bakımı ve korunması
 • Geliştirilmiş sistem kararlılığı ve performans
 • Geliştirilmiş sistem hatası güvenliği
 • Modern, sezgisel kullanıcı arabirimi
 • İstikrarlı sabit disk performansı ve sistem sağlığı
 • Gelişmiş güvenlik için güvenlik açığı analizi
 • Etkili gizlilik koruması
 • Dosyalarınızı silmek, kurtarmak ve paylaşmak için çeşitli araçlar

Ashampoo WinOptimizer 15 İşletim Sistemi: Windows 10, Windows 8 / 8.1, Windows 7

Bilgisayar: Uygun bir hızda yukarıdaki işletim sistemlerinden birini çalıştıran herhangi bir bilgisayar.

Sürümü: 15.00.00

Boyutu: 26,6 MB

Güncelleme tarihi: 2017/05/15

Ürün ilk çıkış tarihi: 2017/05/15

Deneme süresi: 30 gün

Ürünün web sayfası:

https://www.ashampoo.com/tr/try/pin/4906/system-software/Ashampoo-WinOptimizer-15

Fiyat: EUR 39.99, USD 49.99, GBP 29.99, CAD 59.99, AUD 59.99, RMB 299.00, CHF 49.99, BRL 119.00, RUB 2759.00, PLN 169.99, TRY 109.00, SEK 369.00, NZD 64.99, MXN 679.00, ZAR 599.00, TWD 1599.00, HKD 389.00, HUF 11900.00, DKK 299.00, NOK 489.00

Diller: Türkçe, Almanca, Çekçe, Çince (Basitleştirilmiş), Çince (Geleneksel), Felemenkçe, Fince, Fransızca, İngiliz İngilizcesi, İngilizce, İtalyanca, Katalanca, Macarca, Norveççe, Portekizce, Romence, Rusça, Sırpça, Sırpça, Slovakça, Slovakça

Lisans Anahtarı Kampanya Sayfası

KAMPANYA

Ashampoo WinOptimizer 15 indir

PROGRAM İNDİR

(24,54 MB)

Editör Notu

Ashampoo WinOptimizer 15 PC (10 Hediye Lisans Anahtarı)

Çekilişimiz sona ermiştir. Kazananlar aşağıda listelenmiştir. Lisaslar gönderiliyor…Spam klasörünüzü kontrol etmeyi unutmayın.

1-) YURY KUZMIN 2-)  yasin 3-) serkan 4-) Vedat 5-) mehmet işcanlı 6-) Per Torhholt 7-) cgokhans 😎 lovesoft 9-) Ercan 10-) Emzade

Merhaba yeni bir kampanya ile tekrar karşınızdayız. Değerli ziyaretçilerimize ashampoo.com sponsorluğunda her biri 79,00 TL değil! Şu an sadece 39,49 TL değerinde olan (10 Adet Hediye) Ashampoo WinOptimizer 15 lisansı veriyoruz. Sizde bu harika yazılımın hızından yararlanmak istiyorsanız, konu altına kısa olmayan, bir yorum bırakarak 10 lisanstan birini kazanabilirsiniz. Sayfamızı sosyal ağlarınızda paylaşarak bize destek verin!

Kullanıcı Puanı (Oyla)
[Total: 0 Average: 0]

Yorum bırak

51 Yorumlar

 • Ashampoo WinOptimizer 2018 lisanslı kullanıyorum, sizin ücretsiz programlar indir menü başlığında dolaşırken eski siteniz den takipçinizim mümkün oldukça lisanslı ve açık kaynak program kullanmaya dikkat ederim. Ashampoo 2018 ilk yazdığım gibi sorunsuz kullanmaya devam lütfen yayın hayatınıza devam malum program fiyatları ülkemiz şartların da yüksek tehlikeli yerlerden indirmek istemiyorum kolay gelsin.

  • Teşekkür ederiz. Tabi, bizde bu hizmetleri arttırarak devam etmek istiyoruz. Ancak ne varki, zaman ve gönüllü kişiler bulmak zor.

  • Merhaba Ahmet, yorumun için teşekkürler. Ahh…Ah millet olarak okumak incelemek gibi bir alışkanlığımız yok! Ahmet, yukarıya bakarsan indirme linkini ve lisans sayfasını göreceksin.

 • Şuan Ashampoo WinOptimizer 16’yı cracli kullanıyorum. Ama önümde de lisanslı 15. sürümü var. Valla kafam karıştı. Acaba crackli 16. sürümü silip yerine 15. lisanslı sürümü mü yüklesem bilemiyorum? Admin bir yardım etsen hangisini yapayım ?

  • Bana soracak olursan, crackli kullanacağına lisanslı ya Ashampoo WinOptimizer 15 full sürümünü kullan yada Ashampoo WinOptimizer 2018 tam sürümünü kullan. Zaten aralarında çok fark yok ikiside hafif ve kaliteli sistem optimizasyon yazılımı.

 • Kazananların lisansları gönderildi. Lisans anahtarı sizede gönderildi. Ancak bize verdiğiniz e-posta adresine ulaşılamadı. Yani doğru e-posta girdiğinize emin olmalısınız. Bu gibi durumlarda bir süre beklenir ve lisans yedek kazanan kişiye gönderilir.

 • Windows’un eski bir versiyonu için yıllar önce bir deneme sürümünü kullanmış, memnun kalmıştım. Şimdi win 10 ds için yeniden kullanmak isterim.

 • Çok ihtiyacım olan bir program, umarım şanslı adaylardan biri olurum. Emeği geçen herkese teşekür ederim.

 • Thanks for the giveaway
  Ashampoo WinOptimizer 15 takes care of these issues – with unparalleled speed and efficiency. It doesn’t take any prior knowledge or lots of time and your computer will feel like new again! Let WinOptimizer help you make the most of your PC and protect, clean and optimize your machine for maximum performance every time!