Hediye ve Çekilişler Sistem Temizleme

Ashampoo WinOptimizer 15 PC (Tam Sürüm Lisans Anahtarı)

Yazar admin

Ashampoo WinOptimizer 15 sisteminizdeki gereksiz dosyaları ve sistem hatalarını kalıcı olarak optimize ederek kurtarır. Çeşitli modüller ile Windows’u kişiselleştirmenize ve PC performansını ve kararlılığını geliştirmenize destek olur.

Ashampoo WinOptimizer 15 PC için En İdeal Optimizasyon Paketi

Ashampoo WinOptimizer 15 PC’niz için bir toplu optimizasyon paketi. Program önemsiz dosyaları kaldırır, sistem hatalarını düzeltir ve bilgisayarınızın performansını ve kararlılığını en üst seviyeye çıkarır. Üç popüler temizleyicisi en yeni tarayıcıları destekleyecek şekilde güncellendi ve şimdi makinenizde tarama izlerinden, geçici dosyalardan (Java, Flash, vb.) ve kurulum artıklarından kurtarmaya yönelik otomatik temizlemeyi destekliyor. Win10 Gizlilik Kontrolü ve AntiSpy, bilmeden veya rızanız olmadan kişisel bilgileri göndermek için kullanılabilecek servis ve sistem işlevlerini devre dışı bırakarak gizliliğinizi korumaya yardımcı oluyor. Ashampoo WinOptimizer 15 aynı zamanda otomatik başlayan uygulamalarınızı, sistem hizmetlerinizi ve süreçlerinizi etkin bir şekilde yönetebilir. Ayarlama modülü, Windows’unuzun görünümünü ihtiyaçlarınızı karşılayacak şekilde özelleştirmenizi sağlıyor. Yerleşik kapsamlı sistem ve donanım analiz yetenekleri ile Ashampoo WinOptimizer 15, sisteminizin sağlığını ve bütünlüğünü de tamamen takip eder. Sabit disklerinizin durumu, veri formatlarına veya yüklü bileşenlere göre disk alanı kullanımıyla ilgili ayrıntılar her zaman sadece birkaç tık uzaklıktadır. Tüm modüller elden geçirildi ve şimdi selefi ile karşılaştırıldığında 50 kat daha hızlı çalışıyor. Kullanıcı arabirimi ve program kullanımı da netlik ve okunabilirlik için tamamen yeniden tasarlandı. Bir SSD sürücüsü kullanıyorsanız, yeni SSD Sihirbazı modülünden son derece yararlanacaksınız.

Ashampoo WinOptimizer 15

WinOptimizer 15,Ashampoo WinOptimizer 15 indir

Ashampoo WinOptimizer 15 Özelliklerine bir bakalım!

 • Otomatik sistem bakımı ve korunması
 • Geliştirilmiş sistem kararlılığı ve performans
 • Geliştirilmiş sistem hatası güvenliği
 • Modern, sezgisel kullanıcı arabirimi
 • İstikrarlı sabit disk performansı ve sistem sağlığı
 • Gelişmiş güvenlik için güvenlik açığı analizi
 • Etkili gizlilik koruması
 • Dosyalarınızı silmek, kurtarmak ve paylaşmak için çeşitli araçlar

Ashampoo WinOptimizer 15 İşletim Sistemi:
Windows 10, Windows 8 / 8.1, Windows 7

Bilgisayar:
Uygun bir hızda yukarıdaki işletim sistemlerinden birini çalıştıran herhangi bir bilgisayar.

Sürümü: 15.00.00

Boyutu: 26,6 MB

Güncelleme tarihi: 2017/05/15

Ürün ilk çıkış tarihi: 2017/05/15

Deneme süresi: 30 gün

Ürünün web sayfası:

https://www.ashampoo.com/tr/try/pin/4906/system-software/Ashampoo-WinOptimizer-15

Fiyat: EUR 39.99, USD 49.99, GBP 29.99, CAD 59.99, AUD 59.99, RMB 299.00, CHF 49.99, BRL 119.00, RUB 2759.00, PLN 169.99, TRY 109.00, SEK 369.00, NZD 64.99, MXN 679.00, ZAR 599.00, TWD 1599.00, HKD 389.00, HUF 11900.00, DKK 299.00, NOK 489.00

Diller: Türkçe, Almanca, Çekçe, Çince (Basitleştirilmiş), Çince (Geleneksel), Felemenkçe, Fince, Fransızca, İngiliz İngilizcesi, İngilizce, İtalyanca, Katalanca, Macarca, Norveççe, Portekizce, Romence, Rusça, Sırpça, Sırpça, Slovakça, Slovakça

Lisans Anahtarı Kampanya Sayfası

KAMPANYA

Ashampoo WinOptimizer 15 indir

PROGRAM İNDİR

(24,54 MB)

Editör Notu

Ashampoo WinOptimizer 15 PC (10 Hediye Lisans Anahtarı)

Çekilişimiz sona ermiştir. Kazananlar aşağıda listelenmiştir. Lisaslar gönderiliyor…Spam klasörünüzü kontrol etmeyi unutmayın.

1-) YURY KUZMIN 2-)  yasin 3-) serkan 4-) Vedat 5-) mehmet işcanlı 6-) Per Torhholt 7-) cgokhans 😎 lovesoft 9-) Ercan 10-) Emzade

Merhaba yeni bir kampanya ile tekrar karşınızdayız. Değerli ziyaretçilerimize ashampoo.com sponsorluğunda her biri 79,00 TL değil! Şu an sadece 39,49 TL değerinde olan (10 Adet Hediye) Ashampoo WinOptimizer 15 lisansı veriyoruz. Sizde bu harika yazılımın hızından yararlanmak istiyorsanız, konu altına kısa olmayan, bir yorum bırakarak 10 lisanstan birini kazanabilirsiniz. Sayfamızı sosyal ağlarınızda paylaşarak bize destek verin!

Kullanıcı Puanı (Oyla)
[Total: 0 Average: 0]

Yorum bırak

49 Yorumlar

 • Harika bir kampanya, profesyonelindir ailesine teşekkür ederim. Haydi bismillah, çekilişe katılalım 🙂 Güzel bir yazılım. İnşallah nasip olur ^_^

 • Ashampoo WinOptimizer is the best choice to clean, optimize and protect Your PC.
  Ashampoo WinOptimizer 15 very comfortable and functional application. Prisutstvuet the ability to customize optimization schedule defragmentation and at its sole discretion.
  Includes over 30 useful modules.

 • Regular cleaning of Windows can be carried out in manual mode, but it is necessary to possess certain knowledge and skills. And this method is certainly not suitable for beginners in the use of PC. It is much easier to provide your computer with basic hygiene with a special type of software is the cleaners and system optimizers.

  Software Ashampoo WinOptimizer from many of his peers, well represented today on the market software stands out primarily by the coverage of the functionality. Ashampoo WinOptimizer is a software processor. The functionality of the program is striking, because it includes more than 30 different built-ins – separate utilities that perform a number of those Il other focused tasks in the setup, cleanup or system optimization.

  Ashampoo WinOptimizer is very accessible and understandable will explain and even show what is and what is unnecessary in Your operating system! The program will show You the errors and the vulnerabilities of Windows! And most importantly, it fixes everything by itself, without your participation, just click the button. I want to say that the program was created by true professionals.

  https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=691804664357438&id=100005837323511

 • Öncelikle bu kampanya için emeği geçenlere teşekkürler. Winoptimizer güzel ve yararlı bir yazılım. Herkese tavsiye ederim.

 • Ashampoo WinOptimizer, bilgisayar kullanıcılarının sistem performansını artmak ya da sistem ayarlarını optimize edebilmek için gereklilik duyabilecekleri her tür aracı kendilerine sunan gelişmiş bir sistem bakım aracıdır.

  Anlaşılması Mümkün ve kolay kullanılabilir bir kullanıcı arayüzüne sahip olan WinOptimizer üzerinde yer alan genel sekmesi altında sistem özelliklerine ve ayrıntılarına çabuk bir şekilde ulaşabilirsiniz. bununla beraber genel sekmesi altında hafıza kullanımı ve değişmez diskleriniz ile ilgili bilgilere de ulaşabilirsiniz.

  Modüller sekmesi aşağı yer alan sistem bakım, performans artırma, Windows özelleştirme, sistem analizi, dosya araçları ve genel başlıkları altında bulunan bambaşka araçları kullanarak ihtiyaç duyduğunuz bütün işlemleri zahmetsizce gerçekleştirebilirsiniz.

  Farkedeceğiniz gibi program üzerinde kullanabileceğiniz ve kullandıkça keşfetmeniz gereken birçok öbür araç ve akort yer almakta. Eğer bu araçlar arasında kaybolacağınızı düşünüyorsanız, merak etmeyin. Çünkü sıklıkla kullandığınız araçları favorileriniz arasına ekleyerek, favoriler listesi aşağıda yer vermiş olduğunuz bütün araçlara hızlı bir şekilde erişebilme şansına sahipsiniz. İçerisinde yer alan sistem bakım ve optimizasyon araçlarının dıştan kullanıcılarına yedekleme konusunda da asistan olan WinOptimizer, istediğiniz vakit sisteminizin yedeğini almanıza olanak sağlar ve muhtemel bir aksaklık yaşanması durumunda almış olduğunuz protez dosyalarını kullanarak sisteminizi çabuk bir şekilde geri yükleyerek eski çalışır haline getirmenize müsade verir.

  Tüm bu özelliklerin haricen sizlere istatistikler sekmesi altında taranan dosyalar, klasörler, silinen dosyalar ve fazla daha fazlasıyla ilgili istatistiksel bilgileri sunmaktadır.

  sonuç olarak sisteminizi durmadan ilk günkü performansıyla uygulamak istiyorsanız ve bilgisayar bakımına tartma veriyorsanız Ashampoo WinOptimizer’ı mutlaka denemenizi öneririm.