Format Dönüştürücü Ücretsiz Program İndir

Audiograbber 1.83 (Ücretsiz) – Program İndir

Yazar admin

Audiograbber 1.83 ücretsiz, Audio CD’nizi ister MP3 isterseniz WAV biçiminde bilgisayarınıza kaydedebileceğiniz yazılımla, kaydedilen parçaların ses düzeylerini normalleştirebilme imkânınız da bulunmaktadır. Zaman zaman aynı CD içerisindeki ses dosyalarının farklı ses şiddetlerine sahip olduğu görülmektedir. Bu durum kullanıcıların art arda parçaları dinlediklerinde rahatsız olmalarına sebep olduğundan normalleştirme işleminin yapılması iyi olacaktır. Ayrıca kaydededilecek olan parçaların başlarındaki ve sonlarındaki sessiz bölümleri de silme imkanınız bulunmaktadır. CD üzerindeki parçaların adlarını, numaralarını, sanatçı ve albüm adını istediğiniz biçimde düzenleme; yıl, müzik türü gibi bilgiler girme şansına da sahip olduğunuz yazılım size daha birçok seçenek sunmaktadır.

Ana menü üzerinde görmüş olduğunuz “Freedb” adlı penguen simgesi sizin sahip olduğunuz Audio CD için internet üzerinden ücretsiz olarak sanatçı, parça bilgileri yükleyip bunların kaydetme işlemi sırasında kendiliğinden parçalar üzerine yazılmasını sağlamaktadır. Tümüyle ücretsiz bir hizmet olan ve adından da anlaşılacağı üzere (freedb: ücretsiz veritabanı) size ücretsiz bir bilgi bankası sunan bu işlevi kullanmak için yapmanız gereken tek şey ilgili simgeye tıklamaktır. Bu sayede dönüşüm-kayıt işlemi yaptıktan sonra MP3 ya da WAV biçimli dosyalarınızın tek tek adlarını düzenleme zahmetinden kurtulmuş olacaksınız.

Dahili bir ses oynatma aracına da sahip olan Audiograbber yazılımı ile sürücünüze takılı olan Audio CD’nizi herhangi bir işlem yapmadan dinleyebilir, istediklerinizi seçebilirsiniz. WAV biçimli ses dosyalarınızı MP3 biçimine dönüştürebilme imkanı da sunan yazılım bu işlemi de gayet kaliteli yapabilmektedir. MP3 dışında WMA ve Ogg Vorbis biçimlerine de tercihiniz doğrultusunda dönüşüm işlemi yaptırabilirsiniz. Kalite ve sıkıştırma seçenekleri ile tamamen özelleştirilebilir bir yapıya sahip olan yazılım ID3v1 ve ID3v2 destekleri ile parçalarınız üzerine metaverileri girebilmenizi de sağlamaktadır.

Audiograbber ücretsiz,Audiograbber

Buradan ücretsiz indirin.

Audiograbber MP3 Plugin buradan İndirin.

Kullanıcı Puanı (Oyla)
[Total: 0 Average: 0]

Yorum bırak