Hediye & Çekilişler Sistem Temizleme

Auslogics BoostSpeed V9.0 PC için (Kampanya)

Yazar admin

Auslogics BoostSpeed ile bilgisayarınızın bakımını ve optimizasyonunu yapabilir, PC’nizi daha hızlı çalışır bir hale getirebilirsiniz. Program, sisteminizi temizler, hızlandırır ve onarır. Windows ayarlarını istediğiniz gibi yapar ve gizliliğinizi korur.

Genel

Auslogics BoostSpeed 9 Special Edition, yararlı optimizasyon araçları ile bilgisayarınızın performansını artıracaktır.

Disk Cleaner, diskinizdeki güvenle silinebilir gereksiz dosyalar için sabit diskinizde arama yapar.
Registry Cleaner ve ardından Auslogics Disk Defrag, Windows ve uygulama hızlarını artırmak için dosyalarınızı düzenler ve gereksiz kayıt defteri girdilerini siler.

Auslogics BoostSpeed 9 ile;

1-Tık ile Tarama 

Sadece bir kaç fare tıklamasıyla gereksiz dosyaları, diskleri ve kayıt defteri hatalarını onarır, bütünleştirir ve kaldırır.

Sistem Danışmanı

Bilgisayarınızı hızlandırmak için ayrıntılı bir tanı ve iyileştirme danışmanlığı vererek, sisteminizi analiz eder.

15 Farklı Araç

Komple bilgisayar bakımı  için 15 farklı araçla yavaş bir bilgisayarı hızlandırıp optimize eder.

Disk Temizleme

Disk Defrag 3

Ödüllü kayıt defteri birleştiricisinin en son sürümünü içerir.

İnternet Optimizasyonu

İnternet Optimizer

İnternet’te sörf ve indirme hızını en üst düzeye çıkarmak için İnternet bağlantı ayarlarını otomatik olarak düzenler.

File Recovery

File Recovery

Yanlışlıkla silinen dosya ya da casus yazılım ve bilgisayar virüsleri yüzünden hasar görmüş dosyalarınızı kurtarır.

Disk Doctor 

Bu araç sabit sürücülerin bozuk kesimleri ile ilgili sorunları, kayıp küme ve dizin hataları kontrol eder. Disk Doctor ile okunamayan sektörleri verileri kurtarmak ve sabit diskinizin sağlığını izlemek mümkün olacak.

Disk Explorer

Auslogics Disk Explorer, disk alanı kullanımını izlemenize yardımcı olmak için tasarlanmıştır. Diskler üzerinde büyük dosyaları ve klasörleri sezgisel ve kolay anlaşılır bir pasta grafiğinde gösterecektir.

Disk Birleştirme ve Optimizasyon

Disk Defrag 

Dosya sistemini, sabit disk performansını maksimum olarak en iyi duruma getirir. Diskleri ve dosyaları birleştirir. Tepki süresi, sistem açılış hızını ve genel bilgisayar performansını büyük ölçüde artırır.

Registry Defrag

Windows Kayıt Defterini sıkıştırır ve birleştirir. Program parçalanmalarını, yapısal kusurları ortadan kaldırarak, kayıt defterini yeniler. Bunun sonucu olarak daha az hafıza tüketimi ve uygulamalar için gerekli girdilere erişmek için daha az zaman gerektiren bir kompakt ve iyi organize edilmiş bir kayıt defteri elde edersiniz.

Registry Cleaner

Zamanla, kayıt defterinde bozukluklar meydana gelir. Sonuç olarak, bilgisayarınız yavaşlar, donma ve çökmeler başlar. Registry Cleaner ile kayıt defterini taratarak PC’nizin performansına zarar veren sorunları bulabilirsiniz. Program kayıt defterini temizler ve bulduğu tüm hataları güvenle onarır.

Disk Cleaner

Sistem karmaşasını ve gereksiz dosyaları bilgisayarınızdan iyice temizler. Bu araç, sabit disk alanındaki atık, gereksiz dosyaları tarar ve bulur. Windows ve üçüncü parti uygulamalarının geçici dosyalarını, internet tarayıcılarının önbellek, online sohbet programlarının bıraktığı gereksiz dosyaları ve diğer artıkları temizler.

Parça Silgi

İnternet’te, belgeler açtıkça ve sörf ya da farklı programları çalıştırdığınızda, çerezler, geçici dosyalar özel dosyalara kaydedilir. Bu, son açılan belgeler, görüntüler, uygulamalar ve hangi web sitelerine girdiğiniz gibi birçok bilgiye bilgisayarınıza erişimi olan insanlar kolayca görebilirler. Parça Eraser, bu gizli bilgileri bilgisayarınızdan kaldırarak gizliliğinizi korur.

Sadece bir kaç fare tıklamasıyla gereksiz dosyaları temizler, diskleri ve kayıt defteri hatalarını onarır, bütünleştirir ve kaldırır.

Auslogics Boost Speed

Kampanya Hakkında

Buradan ulaşılan kampanya sayfasındaki “Hemen İndir” butonuna tıklayın. Açılan bölümde sosyal paylaşım yaparak Lisans bilgilerini elde edin.

Program Detayları

Sistem Gereksinimleri

  • Windows 10/8/7/2008/Vista/2003/XP (32-bit ve 64-bit)
  • 60 MB boş sabit disk alanı
  • Dosya Boyutu: 19.6 MB
  • 512 MB RAM

Arayüz dili: Birçok dil seçeneği var.
Fiyatı: 59,95 $

Biten Çekilişler

Auslogics BoostSpeed 5 (Hediye 5 Lisans)

Çekilişimiz sona ermiştir. Kazananlar yandaki gibidir.

Kazananları tebrik ederiz. Lisanslarınız yarın mail adreslerinize gönderilecektir.

www.auslogics.com a desteklerinden dolayı teşekkür ederiz.

www.auslogics.com sponsorluğunda sizlere $49.95 değerinde 5 adet Auslogics BoostSpeed 5 lisans’ı hediye ediyoruz. Üyelerimiz konu altına 1 yorum yaparak çekilişe katılabilir. Kampanya Bitiş / Çekiliş Tarihi: 11 Ekim 2011 Saat :21.30

Resimler
Kullanıcı Puanı (Oyla)
[Total: 0 Average: 0]

Yorum bırak

68 Yorumlar