Antivirus Ücretsiz Program İndir

Avast Free Antivirus 2018 (Ücretsiz) İndir

Yazar admin

Avast, en popüler ücretsiz antivirüs programlarından biridir. Yeni versiyonunu piyasaya süren Avast Antivirüs Programı’nın üreticisi ALWIL Software, Avast Free Antivirus’ün final sürümünü ve bununla birlikte getirdiği gelişmiş özellikleri meraklılarına duyurdu.

Dünyanın en güvenilen antivirüsleri arasında bulunan Avast’ın yeni 2018 sürümü, tüm kullanıcıların indirilmesine sunuldu. Avast dünya çapında 400 milyondan daha fazla kişiyi, işi, mobil cihazları korumaktadır. AVAST, yaklaşık 400 milyon PC, Mac, ve Android cihazını koruyan, en gelişmiş antivirüs yazılımlarındadır. Avast, Ev Ağı Güvenliği özelliğine sahiptir. Ev ağınızda, router ve kablosuz cihazlarınızı hacker saldırılarından koruyabilirsiniz.   

Avast Ücretsiz Son Sürüm Özellikleri:

Akıllı Antivirüs
Dünyanın en çok güvenilen antivirüs programına güvenin ve rahatlayın.

Akıllı Antivirüs,Avast Free Antivirus

Tarayıcı Temizleme
Tercih ettiğiniz arama motorunu tekrar kurun ve rahatsız edici tarayıcı araç çubuklarından kurtulun.

Tarayıcı Temizleme,Avast

Ev Ağı Güvenliği
Router ve diğer cihazlarınıza olası saldırıları, güvenlik açıklarını espit ederek önler.

Wi-Fi Denetleyici

Wi-Fi Denetleyici
Şimdilik sadece Avast’ta bulunan bu özellik, ağınızı tüm güvenlik risklerine karşı tarar ve olabilecek her nev saldırıya karşı korur.

Akıllı Tarama
Tek bir tıkla tarama başlatın, güncelleme alın, ağ güvenliği ve bilgisayar performansını arttırın.


Yeni nesil Avast Antivirüs Programı final sürümünü duyurdu.

Karma Bulut Teknolojileri

Gerçek zamanlı virüs veritabanı güncellemeleri akışı

Artık size gönderilen her virüs imzasını geleneksel veritabanı güncellemesini beklemeniz gerekmeden, AVAST Virüs Laboratuvarı bulutu bağlantısı aracılığıyla gerçek zamanlı olarak alırsınız. Veritabanınız en son tanımlarla sürekli olarak güncellenir.

Dosya saygınlığı sistemi

FileRep dosyanın güvenli olup olmadığını dosyayı açmadan önce bilmenizi sağlar; bu durum kısmen dosyaya kaç kişinin sahip olduğu ve dosyanın ne kadar yeni olduğu bilgileriyle belirlenir. Bu teknoloji tarama motorunun daha akıllı kararlar vermesine yardımcı olmak için dahili olarak da kullanılır.

Yeni Koruyucu Özellikler

Otomatik Sandbox

Şüpheli programlar artık avast! Sandbox’ın içine otomatik olarak yerleştiriliyor. Program bittiğinde kapsamlı bir rapor oluşturulur ve program’ın davranışına göre ileride bu duruma nasıl yaklaşacağınıza dair bir öneri verilir.

Tarayıcıda Kullanılan Sandbox

Farenin bir kez tıklamamasıyla etkinleştirilen bu özellik tarayıcıyı sistemin geri kalanından tamamen ayırmanızı sağlar; tarayıcınız ele geçirilse bile sisteminiz temiz kalır.

WebRep

Sürüm 7 WebRep tarayıcı eklentileri, yeni e-dolandırıcılık sitelerinin sezgisel algılanması da dâhil e-dolandırıcılık sitelerine karşı genişletilmiş bir koruma sağlar. Ayrıca şimdi sahte/gizlice koyulan SSL sertifikalarını bulabiliyor ve https sitelerine yapılan bağlantıların izinsiz izlenmesini engelleyebiliyoruz. Buna ek olarak Apple™ Safari™ tarayıcısı desteğini de genişlettik.

SafeZone™

Yalnızca Pro Antivirus ve Internet Security’de kullanılabilen ve finansal işlemleriniz için üst düzeyde temiz ve güvenli bir pencere olan SafeZone™ ürünümüz, şimdi sizi otomatik olarak uyarıyor ve sizi her zaman kullandığınız tarayıcıdan SafeZone’a taşıyor.

Yüksek Düzeyde Kullanılabilirlik

AVAST Yönetim Portalı

Web tabanlı AVAST Hesabı portalınız avast! ile ilişkili tüm verileriniz için kişisel dizininizdir. Tüm avast! yüklemelerinizi izlemenizi sağlar; ayrıca sistem verilerini, durum bilgilerini ve kullanışlı istatistikleri de sunar. Birden çok platformu sayesinde avast! yüklemelerini hem Windows hem de Mac bilgisayarlarında ve Android cihazlarında yönetebilirsiniz.

Uzaktan Yardım

Yeni Uzaktan Yardım aracımız, arkadaşlarınız veya aile üyeleriniz içinden size yardım etmek isteyen herhangi bir “bilgisayar kurdundan” uzaktan destek almaya başlamanızı sağlar. Sizin tarafınızdan başlatılır, AVAST’ın sunucuları aracılığıyla yönlendirilir, güvenlik duvarlarını geçer ve istediğiniz zaman sizin tarafınızdan sonlandırılabilir. Bir daha telefonla yardım istemek zorunda kalmayacaksınız.

Kolay kullanılan kullanıcı arayüzü

Kullanıcı arayüzü daha rahat anlaşılması için en iyi duruma getirildi. Yeni kullanıcılar kullanımını kolay bulacak, uzman kullanıcılarsa yazılımı yine her açıdan kendi ihtiyaçlarına göre özelleştirebilecek.

Özelleştirilebilir yükleme

Yazılımınız şimdi Uyumluluk Modu’nda yüklenebilir; bu, ikinci savunma hattı olarak davranmak için diğer antivirüs yazılımınızla birlikte mükemmel bir şekilde çalışması demektir. Hatta avast! yazılımınızı normal modda yükleseniz de, gerçekten ihtiyacınız olan bileşenleri yükleme olanağınız da olur.

Önemli Teknolojiler

Antivirüs ve antispayware motoru

Yenilikçi tarama motoru, virüs, casus yazılım ve diğer zararlı unsurlara karşı koruma sağlar.

Avast WebRep

Topluluktan gelen geri bildirimlere göre, web sitesi ile ilgili güvenilirlik ve itibar değerlendirmelerini sağlar.

Gelişmiş Teknolojik Özellikler

Başlangıç tarayıcısı

İS başlayıp altında yatan virüsleri etkinleştirmeden önce, bilgisayarınızı virüslere karşı tarar (artık Windows 7 ve Windows Vista için de geçerlidir).

AutoSandbox

Kullanıcılardan şüpheli uygulamaları sanal Sandbox ortamında çalıştırmalarını ister.

Web Kalkanı

Ziyaret edilen tüm sayfaları, indirilen dosyaları ve java komut dosyalarını tarar. Akıllı akış tarama özelliği sayesinde Web Kalkanı, web’de gezinme hızınızı düşürmez.

Komut Dosyası Kalkanı

Web sayfalarında gizlenen kötü amaçlı komut dosyalarını algılar ve bunların bilgisayarınızı ele geçirmesine ve zarar vermesine engel olur.

Davranış Kalkanı

Virüs tanımları alınmadan önce, “sıfır gün” saldırılarını ve bilinmeyen kötü niyetli yazılımları durdurur.

64 bit desteği

Windows 7 ve Windows Vista işletim sistemlerinin 64 bitlik mimari platformlarını destekler.


Sistem gereksinimleri

* 32 ve 64 bitlik versiyonlar, Starter ve RT sürümleri hariç.


Ücretsiz Avast Son Sürüm İndir

PROGRAM İNDİR

Kullanıcı Puanı (Oyla)
[Total: 0 Average: 0]

Yorum bırak

4 Yorumlar

 • blank S4B0T4J dedi ki:

  eyw…..

 • blank mevlana_42 dedi ki:

  çok çok ama çokkkkk sağolun Allah razı olsun

 • blank zekeriya dedi ki:

  teşekkürler

 • blank sorkay dedi ki:

  sagolun