Hediye & Çekilişler Kampanyalar & Giveaways Resim Düzenleme

BatchMarker (Hediye / Giveaway) 2 Gün

Yazar admin

Kampanyamız sona ermiştir. Giveaway end. Lisanslarınız yarın mail adresinizde olacaktır.

www.batch-photo-processing.com a desteklerinden dolayı teşekkür ederiz.

www.batch-photo-processing.com  sponsorluğunda sizlere  27.50 USD değerinde BatchMarker  lisans’ı hediye ediyoruz.. Lisans kazanmak için tanıtım yazımızın altına 1 yorum yazmanız yeterlidir. Kampanyamız sona erdiğinde lisanslarınız mail adresinize gönderilecektir.

BatchMarker  resimlere  filigran eklemenize olanak tanır, program ile resimlerinize telif hakkı sembolü, metin, resim filigranları ekleyebilir ve  toplu iş moduyla birden çok fotoğrafa filigran ekleyebilirsiniz. Sizde tüm resim veya fotoğraflarınıza filigran ekleyerek telif haklarınızı koruyun.

  1. ©, ®, ™ sembol veya imaj logo ile metin filigran ekleyebilme imkanı
  2. Fotoğrafa (Otomatik olarak EXIF te bulunan) tarihi ekleme.
  3. Filigran pozisyonu, görüntüye bakılmaksızın boyutu ve yönelimi korur

Hızlı ve kolay metin filigran ekleme

Hızla bir şekilde çok sayıda resim üzerine (© , ®, ™)  ekleyin , tip, boyut ve açıklık seçebilirsiniz. Gelişmiş ayarlar ile  fotoğraflarınızda filigranı vurgulamak için arka plan kutusu ekleyebilir , şeffaflık, renk ve kontürü değişen derecelerde ayarlayabilirsiniz. BatchMarker otomatik olarak  farklı resim boyutlarında bile fotoğrafın boyutunu uygun metin filigranı yeniden boyutlandırmanıza olanak sağlar.

Grafik filigran kullanmak için Akıllı araçlar

Tüm görüntülerden ( logo) hazırlayarak fotoğraflara ekleyebilirsiniz , BatchMarker otomatik olarak tüm gölgeler ve saydam parçaları koruyarak, her görüntü eklemeniz için size  fırsat verir ve  fotoğraflarınızı  benzersiz kılar.

Açık ve basit ayarları

BatchMarker yerleşik  el kılavuzu arabirimi ile  size yol gösterir (resim yükleme öncesinde görebilirsiniz (burada)

Filigran şablonları

Size özel filigran şablonları oluşturup bunları kullanabilirsiniz her defasında tekrar uğraşmayın,bu işlem size zamandan kazandırır.

Karmaşık grafik filigranlar ekleme

Size uygun herhangi bir grafik editörü kullanarak logonuzu hazırlayın ve otomatik olarak logonuzu  içeren görüntüleri  tüm resimlere saydam , karmaşık, gölgeli  biçimde ekleyin.

Kolayca metin filigran ekleyebilirsiniz

Sitenizin URL’ sini ,© ® veya ™ sembolleri  ile herhangi bir metini filigran olarak  BatchMarker ile hızlı ve  basit bir şekilde ekleyebilirsiniz . Etkilerini, ayarlarını ve konumunu açıkça görebilirsiniz.

Otomatik değişen metin filigranı

Metin filigran boyutunu ayarladıktan sonra, resim boyutunun değiştirildiği durumlarda  filigran resmin boyutu ile orantılı biçimde yeniden boyutlandırılır .İsterseniz   bu fonksiyonu kapatabilirsiniz.

Ek olarak çapraz çizgiler ile koruma

Özellikle değerli fotoğraflar bazen ek bir koruma gerektirir. Köşesinde bulunan klasik bir metin veya grafik filigran fotoğraf  kesilerek çıkartılır. Bu durumda ince çapraz çizgiler fotoğrafınızın güzelliğini bozmadan koruma sağlar ,bu tür korumayı stok fotoğraf satış sitelerinde kullanabilirsiniz.

Fotoğrafa otomatik  tarih ekleme

Genelllikle her fotoğraf için çekim tarihi ve yıl bilgilerini kaydedemezsiniz. Şimdi filigran olarak fotoğraf  çekim tarihini koyabilirsiniz. BatchMarker otomatik olarak EXIF tarih ve hatta çekim süresini tanır ve resme ekler.

Çoklu kaynak resim biçimleri

BatchMarker ile Bmp, jpg, png, gif, tiff, psd, gfi, sci, psp ve daha fazla formatta görüntü yükleyebilirsiniz:…….

Dönüştürme formatlarının temel özellikleri

BatchMarker ile  kaynak biçimi ne olursa olsun  jpeg, bmp, tiff, png görüntü kaydedebilirsiniz  . Ayrıca Jpeg için sıkıştırma düzeyini belirtebilirsiniz.

Klasörleri ve özgün EXIF yapılarını korur

Fotoğraflarınızı birçok farklı klasörlerde ise – tüm fotoğraflarınıza  filigran ekleyebilirsiniz, BatchMarker orjinal klasör yapısını ve EXIF bilgilerini  korur.

Sistem Gereksinimleri :
Winows 2000/XP/Vista/7
512 MB RAM (1 GB önerilir)
40 MB boş sabit disk alanı

Kullanıcı Puanı (Oyla)
[Total: 0 Average: 0]

Yorum bırak

113 Yorumlar