Antivirus Kampanyalar & Giveaways

Bitdefender Internet Security 2019 Türkçe (Kampanya)

bitdefender-security
Yazar admin

Bitdefender Internet Security 2019 güvenlik konusunda epey yol katetmiş, Bitdefender Safepay ile geniş yankı bulmuş, yeni geliştirilmiş ve kapsamlı bir antivirüs yazılımıdır.

Bitdefender Türkçe kullanıcılara önerebileceğimiz dünyaca ünlü, güçlü ve kaliteli bir güvenlik programıdır. Ancak, Bitdefender Internet Security anti virüs yazılımı bazı PC’ lerde kasmalara neden olduğundan bu durum çoğu kullanıcı tarafından hoş karşılanmıyor. Öyle sanıyorum ki, firma yeni güncellemeleriyle birlikte bu sorunu tam olarak ortadan kaldırdı.

Bitdefender Internet Security 2019 Türkçe E-Promosyon

Bitdefender Internet Security 2019 Gerçek Zamanlı Koruma Kalkanı yaptığınız işleri izlemeye alarak, bilgisayarınızı virüs, casus program ve harici olarak gelebilecek her türlü tehdide karşı muntazam bir şekilde korur.

Yeni Bitdefender Safepay teknolojisi kredi kartı şifrelerinizi, dolandırıcılara ve casus uygulamalara karşı korur. Savunma sistemi, e-postaları eş zamanlı taramak suretiyle, tüm dış unsurlara karşı koruma altına alır.

Bitdefender Internet Security 2019 sürekli yeni güncellemeler yaparak, güvenliği en üst seviyelere taşır. Oyun kipi işletim sistem kaynaklarını minimum düzeyde tüketerek, bilgisayarın performans kaybı yaşamasına engel olur. Yedi gün yirmi dört saat hizmet veren ekibi ile ilgili sorunları çözmede, anında destek sağlar. Bitdefender Türkçe enerji tüketimi konusunda da cimri davranarak, en düşük seviyede tüketim gerçekleştirir. Yeni ara yüzü yönetim konsoluyla gayet kullanışlıdır.

Bitdefender Internet Security 2019 Seçenekleri:

 • YENİ Ağ Tehdidi Önleme: Ağınızdan gelebilecek tehditleri öncesinde analiz edip engeller.
 • Bulut Antispam: E-postalar bulut ortamda taranarak, spam e-postalar gelen kutunuza varmadan engellenir.
 • İki Yönlü Güvenlik Duvarı: Kablosuz ağlarda dahi ağ bağlantınızı kontrol ederek harici girişleri durdurur.
 • Bitdefender Safepay: Bankacılık işlemlerini üst düzey güvenli bir ortama taşır ve kart bilgilerinizi güvenli olarak doldurur.
 • Emniyet Raporu: Haftalık genel güvenlik durumu hakkında detaylar verir.
 • MyBitdefender: Bu gizemli özelliği çalıştırarak uzak bilgisayarlara taramalar gerçekleştirebilirsiniz.
 • Aktif Virüs Kontrol Sistemi: Proaktif olarak ve dinamik algılama ile çalışır.
 • Kurtarma Modu: Her türlü haşereleri temizleyebilir, bilgisayarınızı önceki yedeklerine geri döndürebilir.
 • Emniyet Widget: Dosyalara direk tarama yapar.
 • Güvenlik Açığı Tarayıcısı: Sisteminizde güncellenmeyen yazılım, Windows Yaması var mı yok mu? Bakarak günceller.

Bitdefender Internet Security 2019

Not: Bitdefender Internet Security 2019 için süre doldu. Ancak Total Security 2019 için 90 günlük kampanya devam ediyor.

KAMPANYA


Bitdefender Mobile Security

Android için Bitdefender Mobile Security 30 gün deneme

PROGRAM İNDİR

Editör Notu
Kullanıcı Puanı (Oyla)
[Total: 0 Average: 0]

Yorum bırak

8 Yorumlar

 • Today I received an email from you saying their was a contest on this page/site: “Bitdefender Internet Security 2019 Türkçe (Kampanya).” …I don’t see anywhere to enter my name/information for the contest for this software. Can you help me?

  Thank you,
  Elijah Gale

  • It’s not a contest! Discount campaign … But would you like to take a look at the newly added? Thanks.

 • Bunlar dolandırı sakın almayın. Benim Kredi Kartımdan İznim Olmadan para çektiler geri de alamadım.

 • Siz dikkatli bakmamışsınız. Burada promosyon sayfasına girip e-posta adresinizi yazıyorsunuz. Etkinleştirme kodunu ve yükleme bağlantısını adresinize gönderiyorlar. Tabi süresi dolmadıysa..Ayrıca burada kredi kartı bilgisi girme gibi bir durum yok. Çoğunlukla kendi orjinal sitesine yönlendiriyoruz. Eğer arkadaşlara faydalı olmak istiyorsanız, Böyle adresler varsa onları bildirin ve ifşa edin. Zaten bunlara bizde karşıyız ve ojinal yazılım kullanmayı teşvik etmekteyiz.