Anti-Malware Ücretsiz Program İndir

Dr.WEB CureIt Taşınabilir Anti-Malware Aracı (Ücretsiz İndir)

Yazar admin

Dr.WEB CureIt, bilgisayarınıza bulaşmış olan zararlı yazılımları bularak etkisiz hale getirmek için hızlı tarama yapabilen, Dr.WEB antivirüs motorunu sahip taşınabilir bir anti-malware aracıdır. Karantina bölümüne sahip olması sayesinde zararlı yazılımları silmeden karantinaya alarak da etkisiz hale getirebilmektedir. Virüsler, reklam, casus yazılımları ve diğer tehditleri ortadan kaldırmak için isteğe bağlı sistem taramaları gerçekleştirmek üzere tasarlanmış yardımcı bir güvenlik yazılımıdır. Programın anlık koruması mevcut olmadığı için tam bir bilgisayar koruması sağlamaz. Ancak, sisteminize bulaşmış olan ve diğer antivirüslerin bulamadığı veya temizleyemediği zararlı yazılımları bularak sisteminizden kaldırabilir. Bilgisayarınızda yüklü olan herhangi bir antivirüs programı ile sistem sorunlarına yol açacak bir yazılım çakışması yaşamadan her iki güvenlik programını da çalıştırabilirsiniz. Dr.WEB CureIt, sisteminizdeki ikinci bir güvenlik kalkanı olarak kullanılabilir.

Eğer bilgisayarınızda anti-virüs yazılımı yüklü olduğu halde sisteminizin güvende olup olmadığından endişe ediyor ve bilgisayarınızda zararlı yazılımların olduğundan şüpheleniyorsanız, Dr.Web CureIt tam size göre. Dr.Web CureIt kuruluma gerek duymaz ve hızlı bir şekilde bilgisayarınızı tarayarak sisteminizdeki tüm zararlı yazılımları bularak temizler. Bilgisayarınıza bulaşmış virüsleri, rootkitleri, truva atlarını, casus yazılımları ve anti-virüs yazılımları tarafından tespit edilemeyen diğer tüm zararlı yazılımları algılar ve yok eder. Dr.Web CureIt anlık korumaya sahip değildir; sadece sistemi tarayıp temizleme amaçlı kullanılabilir. Güncelleme desteği yoktur. Virüs veri tabanını güncellemek istediğinizde programı sitesinden tekrar indirmeniz gerekir. Türkçe dil desteği mevcuttur.

Dr.Web CureIt  kurulum gerektirmez ve tüm bilinen anti-virüs yazılımları ile uyumludur. Sisteminizi tararken anti-virüs yazılımınızı devre dışı bırakmanız gerekmez.

Dr.WEB CureIt için Kuruluma Gerek Yok! İndir ve Kullan

Dr.WEB CureIt, basit bir kullanıma sahip, kuruluma gerek olmayan ve tıklayıp çalıştırarak sisteminizi zararlı yazılımlardan güvenle arındırabileceğiniz bir güvenlik programıdır.

Kurulum gerektirmediğinden Dr.WEB CureIt programını indirip hemen çalıştırabilirsiniz. Herhangi bir kuruluma gerek duymadığından kendi bilgisayarınıza veya diğer PC’lerde düzenli güvenlik kontrollerini doğrudan yapabilmek için sabit diskin herhangi bir bölümüne yazılımı indirip kullanabilirsiniz. İsterseniz yazılımı USB cihaza da yükleyerek istediğiniz anda kullanmak için saklayabilirsiniz. Ayrıca, uygulama kuruluma gerek duymadığı için Windows kayıt defteri ayarlarında hiçbir değişiklik yapmamaktadır.

Tarama Yapılandırma Seçenekleri ile Sistemi Hızlıca Tara ve Temizle

Dr.WEB CureIt, önceden tanımlanmış tarama ayarlara sahip olarak karşımıza gelir.  Sisteminizdeki farklı bölümleri ve popüler dizinlere bulaşabilecek kötü amaçlı yazılımları taratarak bulabilirsiniz.  Kullanıcılar, hedef konumları ve tarama türlerini (tüm diski, önyükleme bölümleri, rookitler, geçici dosyalar, sistem geri yükleme noktaları vs.) seçerek tarama davranışını kişiselleştirebilir.

Dr.WEB CureIt

Her tehdit türü için kullanıcılar farklı tarama türü seçerek,  sistemi taratabilir ve tanımlanan zararlı yazılımları hemen siler veya karantinaya taşıyabilirler. Her kullanıcı yazılım için farklı istisnalar oluşturabilir; taramaya arşivleri, e-postalar ve kurulum paketlerini ekleyebilir.  Karantinayı yönetme ve tarama günlük bilgilerini incelemek gibi birçok işlemi yapmanız mümkündür.

İnternet tehditlerine karşı maksimum koruma sağlamak adına gerçek zamanlı koruması olan bir güvenlik programının yanında Dr.WEB CureIt’i kötü amaçlı yazılım taraması için her zaman kullanabilirsiniz.

Dr.WEB CureIt İşletim Sistemleri:

Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8, Windows 2003, Windows 2008, Windows Server 2012, Windows 10

Dosya Boyutu: 140 MB

Fiyatı: Ücretsiz!

Ücretsiz indirme Sayfası:

 HEMEN İNDİR

Kullanıcı Puanı (Oyla)
[Total: 0 Average: 0]

Yorum bırak