Antivirus Mobil Ücretsiz Program İndir

Dr. Web Security Space Android için Anti-virüs Programı İndir

Yazar admin

Dr. Web Security Space Android cihazlar için tasarlanmış bir Anti-virüs programıdır. Doctor Web tarafından geliştirilen Android reklam virüsü temizleme ve tüm Android virüs engelleme gibi birçok işleve sahip olan program, Android cihazınızı her türdeki zararlılara karşı etkin olarak korur. Dr. Web Security Space temel olarak Android virüs temizleme işlemi için geliştirilmiş bir yazılımdır. Dr.Web Anti-virüs Android yazılımı Android cihazınızdan virüsleri temizler ve siz farkında olmadan gereksiz reklamların bıraktığı virüsleri ortadan kaldırır. Dr.Web, cihazınızın arka planına sızmış olan, genellikle ücretli uygulamaların ve yazılımların “ücretsiz, full” gibi başlıklar altında apk olarak indirilmesi ile bulaşan, kurulum dosyası içerisinde barınan reklam virüslerinin kaldırılmasında büyük kolaylık sağlar.

Dr. Web Security Space Android, dünya genelinde Android işletim sistemlerine sahip cihazların kullanım yüzdesi, iOS ve Windows Phone gibi işletim sistemlerine göre oldukça fazladır. Hâl böyle olunca bu kadar çok kullanım alanına sahip bir işletim sisteminde virüslerin birçok nedenle bu cihazlara giriş sağlamış olması muhtemeldir. Defalarca cihazınızı sıfırlamanıza rağmen yine de gitmeyen, silinmeyen reklam virüsleri, Android cihazınızı yavaşlatan başlıca nedenlerdir. Cihazınızın ekran kilidini kilitleyen Android virüslerini Dr. Web Security Space Android programı sayesinde temizleyebiliyorsunuz. 

Dr. Web Security Space Android ne işe yarar?

Anti-virüs Dr.Web Light ve Dr.Web Security Space olmak üzere iki çeşit sürüme sahip olan Dr.Web, Anti-virüs Android koruması, Android işletim sistemli cihazlarınızı zararlılara karşı korur. Android reklam kaynaklı virüsleri temizlemek konusunda gerçekten çok başarılı olan Dr.Web, kullanışlı ve sade bir ara yüze sahiptir. Anti-virüs Dr.Web Light sürümü, bedelsiz yani FREE olarak sadece anti-virüs koruması yaparken, Dr.Web Security Space sürümü anti-virüs korumasıyla birlikte Anti-spam, Anti-theft, Cloud URL filter, Security Audit, Firewall gibi korumaları da sizlere sunuyor. Yani Dr.Web Security Space uzantısının programın Pro tam sürümü olduğunu söyleyebiliriz.

Dr. Web Security Space Android

Anti-virüs Dr.Web programının Light sürümü yani Free sürümü tamamen ücretsiz olup, Dr.Web Security Space sürümü ise kullanmaya başladığınız ilk 14 gün süresince ücretsiz. 14 günün sonunda Dr.Web Security Space sürümünü kullanmaya devam etmeyi dilerseniz lisans satın almanız gerekmektedir. Android cihazınızda arka planlarda oldukça az sistem tüketerek çalışma gösteren Dr.Web Anti-virüs Android programı, cihazınızı anlık olarak devamlı korur. Herhangi bir virüsün Android cihazınıza zarar verme tehlikesi durumunda Dr.Web Anti-virüs Android buna müdahale ederek ve tehdit yaratan dosyayı ortadan kaldırır. Eğer sizin de Android cihazınıza reklam kaynaklı virüsler gibi birbirinden farklı virüsler sızdıysa Dr.Web Anti-virüs Android programını kullanarak Android virüslerini yok edebilirsiniz.

Dr. Web Security Space Android kullanım aşamaları nelerdir?

İndirmiş olduğunuz Anti-virüs Dr.Web Light uygulamasını çalıştırın.

Karşınıza bir menü gelecektir. Bu menüden ilk olarak “hemen tam sürümü al” diyerek Dr.Web Security Space uzantısına geçiş sağlayabilirsiniz.

SpIDer Guard seçeneğini aktif etmeniz dâhilinde bildirim panelinizde Anti-virüs Dr.Web Light uygulamasını görüntüleyebilirsiniz.

Anti-virüs Dr.Web Light ’ın internet tarayıcısı özelliği ile Android telefonunuzda reklam virüsü veya herhangi bir tehlike olup olmadığının kontrol edebilirsiniz. Tam tarama, Özel tarama ve Hızlı tarama özelliklerine sahip olan Anti-virüs Dr.Web Light programı, taramanın sonunda bulduğu Android virüslerini hemen silecektir.

Anti-virüs Dr.Web Light programının veri tabanını güncelleyebilir bu sayade hergün çıkan virüslere karşı koruma oluşturabilirsiniz.

İstatistikler bölümünde bu ana kadar Anti-virüs Dr.Web Light programının incelediği dosya ve belgelerde algıladığı tehditleri görüntüleyebilirsiniz.

Son olarak Karantina bölümüne gelerek Anti-virüs Dr.Web Light programının bulduğu tehditleri görebilir ve temizleyebilirsiniz.

Dr. Web Security Space Android indir

PROGRAM İNDİR

Kullanıcı Puanı (Oyla)
[Total: 0 Average: 0]

Yorum bırak