Kampanyalar & Giveaways Sürücü / Driver

DriverMax Pro 9.23 ile Sürücüleri Hızlıca Güncelleyin! (Kampanya)

Yazar admin

DriverMax Pro, bilgisayar sürücülerinin güncelleme biçimini çok basit ve güvenli bir işleme dönüştüren harika bir yazılımdır. Tek başına bilgisayar için gerekli tüm sürücüleri aramanın ne kadar zor olduğunu herkes bilir. DriverMax bu soruna ortadan kaldırarak tüm güncel sürücüleri kendi bularak yükler ve sizi zaman kaybından kurtarır. Yazılım bilgisayarınızı tarar ve eksik veya eski / hatalı sürücüleri tanımlar, güncel olan sürücüleri indirir ve bunları sizin için yükler.

DriverMax Pro sayesinde tüm Windows sürücülerinizi yeniden kurabilirsiniz, bilgisayarınızdaki tüm sürücüleri DriverMax ile yedekleyin bütün sürücüleriniz tek bir dosyada hazır olsun. Ayrıca bilgisayarınızdaki tüm sürücüleri yedekleyin ve tek bir dosyada olmasını sağlayın.

DriverMax Pro Kimler İçindir?

Yazılım tüm bilgisayar kullanıcıları için tasarlanmıştır ve herkese sürücü güncellemenin ne kadar basit ve pratik olduğunu kanıtlamaktadır.

USB portunuz ya da bilgisayarınızın kamerasının çalışmasında sorun mu yaşıyorsunuz, hoparlörler veya PC’nize bağladığınız farklı cihazlarınızda sorunlara mı neden oluyor? Bu sorunlar genellikle hatalı veya eksik sürücülerden kaynaklanır. DriverMax Pro sadece birkaç tıklamayla sizin için bu sorunları çözebilir.

Bilgisayarınız donuyor veya yavaşlıyor olabilir, ya da belki de sık sık çöküyordur.  İşte bu gibi sorunlara sebebiyet veren sürücüleri güncelleyebilir veya hatalı sürücüleri düzeltmek isteyebilirsiniz. PC’nizin sürücülerini DriverMax yardımıyla ne kadar hızlı güncellediğinizi görmek sizin için sürpriz olmayacaktır. DriverMax ile sadece birkaç kolay adımda sürücülerinizi güncelleyin.

DriverMax Pro, PC’deki eksik, hatalı ve güncel olmayan eski sürücüleri anında tespit eder ve yeni sürücüleri otomatik olarak indirerek tek tek kendisi hiçbir işlem yapmanıza gerek kalmadan bilgisayarınıza güvenle yükler. Ayrıca DriverMax ile tüm sürücülerinizin yedeğini alabilirsiniz.

DriverMax Pro’nun Özellikleri:

 • Sınırsız sürücü indirme desteği.
 • Saatlik sürücü kontrolü.
 • Sadece İmzalı ve güvenli sürücülerle güncelleme.
 • Eşzamanlı olarak birden çok sürücü indirme.
 • Otomatik sürücü kurulumu.
 • Sürücüler için sistem geri yükleme noktaları oluşturma.
 • Bir önceki sürücü sürümlerini kurtarmak için geri yükleme özelliği.
 • Bilinmeyen aygıtların sürücü tespiti.

Desteklenen İşletim sistemleri:

Windows 10, Windows 8.1, Windows 8, Windows 7, Windows Vista, Windows XP,

Windows’un 64-bit ve 32-bit sürümleri tam olarak desteklenmektedir.

Ürün sayfası: http://www.drivermax.com/

DriverMax Pro Nasıl etkinleştirilicek?

 1. Adınızı ve e-posta adresinizi girin. Ardından “Gönder” butonuna tıklayın.
 2. Seri numarası ile birlikte bir e-posta alacaksınız. Gereksiz e-posta klasörünü kontrol etmeyi unutmayın!
 3. Yazılımın herhangi bir teknik desteği ve güncellemesi bulunmamaktadır.
 4. Tam sürüm 1 yıllık lisans sunar.

Not: Kampanya sayfadaki geri sayım sayacı sonlandığında bitecektircektir. Bu süre içerisinde lisans anahtarınızı aktif etmenizi tavsiye ederiz.

DriverMax Pro,bilgisayar sürücüleri güncelleme,DriverMax Pro Türkçe

Kampanya URL’si: (Aktif Değil)

Kullanıcı Puanı (Oyla)
[Total: 2 Average: 4.5]

Yorum bırak

4 Yorumlar

 • blank ali dedi ki:

  3 Güne bir free sürüme atıyor. Ayrıca internet bağlantı hatası veriyor. 3 kere ticket attım, geri dömüşte yok.

 • blank admin dedi ki:

  Olabilir. Bizde yükledi bir sıkıntı yoktu. Fakat tarama aşamasında Windows imzalı sürücülerle sıkıntı çıkarınca Kaldırdık.

 • blank erkan dedi ki:

  lisans anahtarını aktif etmiş kullanıyordum. driver max sunucularına e-posta adresimi kaydetmiştim. şu an driver max sunucularına erişimime izin verilmiyor. oysaki daha lisansın bitmesine 350 günden fazla vardı. anladığım kadarıyla driver max kısıtlı bir lisans vermiş.

 • blank Savaş Çakmak dedi ki:

  Böyle bir yazılıma ihtiyacım vardı. Windows 7 kullanırken 10 a yükseltmiştim ancak yazıcım ve tarayıcım ne yaptıysam çalışmadı 7 ye geri döndüm. Belki de bu programla çözümü vardı bilemiyorum…
  Kampanya lisansımı kolayca aldım. Çok teşekkürler.