Araçlar (Diğer)

Duyuru! Yasal Program Sitesi Hakkında

Yazar admin

Sevgili ve çok değerli kullanıcılar bilindiği üzere “Yasal Program” sitesi yakın bir zaman önce yayındaydı. Fakat bazı nedenlerden kapatma kararı aldı. Aynı görüş ve fikirlerde olduğumuz Yasal Program’ın (lisanslı yazılım) kullanımının teşviki için ve aynı zamanda daha geniş bir kitleye hitap edebilmek adına “Profesyonel İndir” sitemize ekleme kararı aldık. Sizlerin öneri, görüş ve isteklerinize her zaman açık olduğumuzu belirtmek isterim.

Şunu hiçbir zaman unutmayın hiçbir şey ama hiçbir şey aslı gibi olamaz. Lisanslı yazılımla free yani ücretsiz yazılım bir olamaz. Kampanyalı olarak sizlere sunulan FULL ve PRO sürüm yazılımlar orijinaldir. Ancak bunlarda dahi kısıtlamalar bulunabilmektedir. Örneğin; Teknik desteğinin olmaması ve güncelleme yapmaması gibi..Atalarımız “Ucuzdur vardır illeti pahalıdır vardır hikmeti” demişlerdir. Gücü yeten orijinal lisanslı program kullansın yetmeyen sitemizdeki kampanyalardan yararlanabilir.

Kullanıcı Puanı (Oyla)
[Total: 0 Average: 0]

Yorum bırak

7 Yorumlar

  • yasal program sitesinin geri dönmesini bekliyordum çünkü her gün uğradığım bir siteydi bir gün bakmamış olsam eksiklik hissediyordum bu site sayesinde yasal lisans bulabiliyorduk bir yandan sitenin tarihin tozlu raflarına kaybolmasına üzüldüm diğer yandan aynı amaçla devam eden bir sitenin arasında olması beni sevindirdi işin ilginç bir yanı da yasal program sitesine katıldığım ilk çekilişi kazanmıştım aynı şekilde sizin sitenizde de kazandım önemli olan kazanmış olmam değil yasal bir içerik bulabilmiş olmamız umarım bu site sürekli aramızda olur başarılar dilerim

  • Sitenizi canı gönülden destekliyorum, umarım siteniz popülariterisini daha da arttırır. Korsana hayır!

  • Hayırlı olsun siteniz çok güzel sayenizde bu programları ücretsiz kullanabiliyoruz imkanı olan parayla lisans alabilir imkanı olmayanda sitenizden faydalanabilir tesekür ederim kolay gelsin.