Araçlar (Diğer) Web Yazılım

EditPad Pro kelime İşlemcisi İndir

Yazar admin

EditPad Pro, değişik özellikler içeren bir kelime işlemcisidir. Belgeleri yönetmenizi ve düzenlemenizi bunların üzerinde editleme yapmanızı sağlayan çok sayıda araç ve seçenek sunan güçlü bir metin editörü.

Uygulamanın arayüzü Notepad ++ kadar sade, temiz ve sezgiseldir. Sil baştan yeni bir proje çıkarabilir, bu projelere dosya ekleyebilir, dosya listelerini içe ve dışa aktarabilir ve değiştirebilisiniz. EditPad Pro ile şablonlar ve sık kullanılanlar listesi oluşturabilir, metin belgesini e-postayla gönderip geri alabilir, ek kesebilir ve ek metin kopyalayabilirsiniz.

Ayrıca, bir seçimi panoyla değiştirebilir, geçerli tarih ve saati, köşeli parantezler ve sayfa sonları ile birlikte çift çizgiler ekleyebilirsiniz.

Buna ek olarak metni çoğaltabilir, yer imi oluşturabilir, girinti ve çıkıntılar oluturabilir, eşleşen bir köşeli ayraç girebilir, seçili bloğu katlayabilir, dosya, yorum, yazım denetimi, ön eki ve son eki ekleyebilir, sütunları doldurabilir, makroları kaydedebilir ve düzenleyebilir, düzeltme yapabilirsiniz. Boşlukları kaldırın, onaltılı moda geçin, dosyaları karşılaştırın, metin düzenini değiştirin, FTP paneline bağlanın ve daha birçok şeyi EditPad Pro ile gerçekleştirin.

Ayrıca bul ve değiştir özelliğini kullanarak, seçtiğiniz tüm sözcüklerin ve sayısal değerlerin eşleşenlerini bulabilir ve kendi sözüklerinizle değiştirebilirsiniz.

Uygulama, fazla sistem kaynağı tüketmemekle birlikte, üzerinde klavye kısayollarını kullabilirsiniz. Programın çoklu dil desteği bulunmaktadır. EditPad Pro’yu kelime işlemci aracı gayet kullanışlı tavsiye bir programdır.

Editpad lite indir,Editpad Pro,Editpad pro vs notepad ++

EditPad Pro kelime İşlemci Özellikleri:

Birçok popüler dosya türü için dosya gezinme. HTML, XML, CSS, Delphi, Java, C #, VB, Perl, PHP, vs. kutunun dışında desteklenmektedir.

Düşük RAM ile 32-bit bir sistemde bile, 4 GB’dan daha büyük olan dosyaları açıp ve düzenleyebilirsiniz. EditPad Pro, büyük dosyaları parçalayarak düşük miktarlarda disk üzerinden kullanır.

İki dosyayı bibiriyle karşılaştırmak için dahili Fark fonksiyonu.

Dosyalar Paneli’ni kullanarak yüzlerce, binlerce dosyanın eş zamanlı olarak çalışmasını sağlayabilisiniz.

Sözdizimi renklendirme şemasına dayalı parantez eşleştirmesi için geniş seçenekler sunar.

EditPad Pro, Onaltılık düzenleyici ve bayt değeri düzenleyicisi, çift dosyaların düzenlenmesi için en uygunudur. Metin ve onaltılı mod arasında hızlı geçiş sağlanabilir.

Eşit kaydırma ve bağımsız kaydırma seçeneklerini kullanarak dosyanın iki parçasınıgörüntülemek için bölme editörü.

Sürekli seçimler ve dikdörtgen seçimlerle basit ve güçlü düzenleme.

Web sitenizi FTP ile düzenlemek ve herhangi bir FTP sunucusu üzerinden dosya indirmek için yerleşik FTP istemcisi bulunur.

Dosyalar için sentaks renklendirme. HTML, CSS, PHP, XML, SQL, Perl, Java, Delphi, C ++, C #, VB,  Python, Ruby, Eyfel vb. desteklenmektedir. Syntax Coloring Scheme Editor ile sözdizimi renklendirme düzenleri oluşturup düzenleyin. Kullanıcı tarafından eklenen renklendirme düzenleri, birçok dosya formatını destekler.

Geniş yedekleme seçenekleri ve yedek dosyaları yönetme.

Proje işlevselliği, web sitenizin parçası olan tüm HTML dosyaları ve geliştirmekte olduğunuz uygulamanın kaynak kodu dosyalarını hızlıca kaydetmenize imkân tanır.

Dosya Boyutu: 11.9 MB

Fiyat: 49.95 USD

Web: https://www.editpadpro.com/

Geliştirici: JGsoft – Sadece Harika Yazılım

İşletim Sistemi: Windows 2K • Windows XP • Windows Vista • Windows 7 • Windows 8 • Windows 10

Editpad Pro indir

PROGRAM İNDİR

Kullanıcı Puanı (Oyla)
[Total: 0 Average: 0]

Yorum bırak