Antivirus Hediye ve Çekilişler

ESET INTERNET SECURITY 2018 (5 Hediye) Lisans Anahtarı (SONA ERDİ)

ESET INTERNET SECURITY 2018, kullanabileceğiniz en iyi özellikleri bünyesinde barındıran seçkin bir güvenlik yazılımı. ESET’in marka bilinirliği herkesçe malumdur. Gerek hız, gerek algılama ve diğer özellikleriyle birlikte sizlere kapsamlı bir koruma yelpazesi sunar.

Antivirus | Firewall | Antispam | Antispyware | Ebeveyn Kontrolü

Yine merhaba, değerli kullanıcılarımıza www.eset.com.tr sponsorluğunda 1 yıllık satış fiyatı 189,59TL olan (5 adet)ESET INTERNET SECURITY 2018” lisansı hediye ediyoruz. Tüm ziyaretçilerimiz konu altına 1 kısa olmayan yorum yazarak çekilişimize katılabilir. Kampanya bitiş tarihi: 13.01.2018

Çekiliş yapılıp, kazananlara lisansları gönderildi. Birden fazla yorum yapanlar veya farlı e-posta, IP üzerinden girenler boşuna uğraşmasınlar, çekilişe sadece tek sefer girebildiler.

Çekilişi Kazananlar:

1-) cobranovic
2-) kaplanark
3-) Mehmet dcbc
4-) vedat
5-) Emre Şener

ESET INTERNET SECURITY 2018 Kapsamlı İnternet güvenliği

Efsanevi antivirüs teknolojisi

Çevrimiçi ve çevrimdışı her çeşit tehdite karşı Çok katmanlı güvenlik özelliğini kullanır. Böylelikle kötü amaçlı uygulamaların diğer PC’lere ve cihazlara geçişini engeller.

Keyifle ve güvenle bağlanın

Web kameranıza ve evdeki diğer router cihazlarınıza erişimi durdurun. Parolalarınızı ve akıllı cihazlarınızı tarayarak güvenlik açığı olup olmadığını test edin.

Gizliliğinizi koruyun

Sisteminize izinsiz girişleri ve özel verilerinizin kötü amaçlar için kullanımını önler. Çevrimiçi yapacağınız ödemeler de gizliliğinizi korur.


eset internet security 2018 key,ESET INTERNET SECURITY 2018


 • 102 + prestijli VB100 ödülü
 • 110M + global kullanıcı güvenliği
 • 13 AR-GE merkezi
 • 30 yıllık NOD32 teknolojisi

ESET INTERNET SECURITY ile İnternetiniz daha güvenli hale geliyor

13 global AR-GE merkezi: ESET, Araştırma ağı, siber güvenlik sektöründeki liderliğini sürdürmektedir.

Tam 30 yıldır yenilikçi: ESET, güvenlik uzmanları tarafından kurulmuş olup, 110 milyondan fazla kullanıcının güvenliğini sağlamaktadır.

Mükemmel koruma dengesi: Hızı, kullanım kolaylığı ve mükemmel koruması tam bir denge üzerine kuruludur. En iyi çevrimiçi deneyim için sorunsuz koruma sağlar.

Bulut tabanlı tarama: ESET LiveGrid®, dünyadaki tüm kullanıcılarından zararlı yazılım verilerini analiz ederek yeni tehditlere karşı savunma geliştirir.


EIS. Ürün Özellikleri


Kendinizin ve ailenizin gizliliğini koruyun

Kötü niyetli kimselerin şifrelerinizi çalmasını imkânsızlaştırın. Diğer çevrimiçi ve bankacılık gibi işlemlerinizi en güvenli şekilde gerçekleştirin. Bunula birlikte birçok yeni özelliğin tadını çıkarın.

GELİŞTİRİLMİŞ Akıllı Ev İzleyici: Router’a bağlı cihazlar da kimlerin aktif olduğunu göstermek için, (IoT, akıllı telefon vb.) erişilebilir bir listesini oluşturur. Evinizdeki router cihazları, güncel olamayan uygulamalar veya zayıf şifreler gibi güvenlik açıklarını test etmeye ve iyileştirmeye imkân sağlar. Akıllı cihazları güvenlik açıklarına karşı tarayarak size çeşitli öneriler sunar.

Güvenlik Duvarı: Bilgisayarınıza sizden habersiz yapılan girişleri durdurur ve şahsi dökümanlarınızın kötü yerlerde kullanılmasını engeller.

Ebeveyn Koruması: Çocukların yaş sınırlarına göre çeşitli ayarlamalar ve filitrelemeler yapmanızı sağlar. Bu ayarları korumak ve değiştirilmesini önlemek için şifreleme yapmanızı sağlar.

Kimlik Avı Koruması: Özel ve hassas bilgilerinizi; şifrelerin, kullanıcı adlarının veya banka bilgilerinin spam web siteleri tarafından çalınmasına karşı korur.

Ödeme Sistemleri ve Bankacılık Koruması: İnternet bankacılığı gibi kulladığınız ödemelerde sizleri koruma altına alır. Ödeme işlemlerinizde yüksek güvenlik sağlar ve klavye, tarayıcı arasında şifreleme yapar.

Fidye Yazılımı Kalkanı: Kişisel bilgilerinizi meşru olamayan yollarla çalıp, sonrasında sizden ‘fidye’ vermenizi isteyen kötücülleri durdurur.

Botnet Koruması: Güvenlik katmanı ile Botnet, yani bilinen bot saldırılarına karşı sisteminizin ağ ve spam saldırılarına karşı korur.

Webcam Koruması: Web kameranızı hangi uygulamaların kullanmak istediğini saptar ve bu uygulamaları devamlı olarak izler. Web kameranıza sızmak isteyenleri, engeleyip engellemeyeceğinize dair sizi bilgilendirir.

Tam güvenli Web keyfini yaşayın

ESET çok katmanlı koruması ile global olarak 110 milyonun üzerinde kullanıcı tarafından tercih edilmektedir.

YENİ UEFI Tarayıcı: UEFI sistem arayüzüne sahip yapılarda, Sisteminizi başlatmadan önce ağınızda pusuda bekleyen en büyük tehditlere karşı güçlü koruma sağlar.

Antivirus ve Antispyware: Virüsler, casus yazılımlar, rootkitler ve solucanlar dahil olmak üzere her nev tehdite karşı proaktif koruma sağlayın.

Fidye Yazılımı Kalkanı: Kişisel bilgilerinizi çalıp, sizden bir ‘fidye’ ödemenizi isteyen kötü niyetli yazılımları engeller.

Exploit Engelleyici: Antivirüs yazılımlarına yakalanmamak için sinsice tasarlanmış uygulamaları engelleyerek fidye yazılımlarını ve kilitleme ekranlarını devre dışı bırakır. İnternet tarayıcı, Java tabanlı yazılımlar ve PDF okuyucuları üzerinden yapılan saldırıları dahi bertaraf eder.

Kimlik Avı Koruması: Gizliliğinizi, değerli verilerinizi, parolaları veya kart ve banka bilgileri gibi korurken, sahte web siteleri tarafından oluşturulan kullanıcı adlarına karşı da korur.

Bulut Tabanlı Tarama: ESET Live Grid® dosya veritabanı sayesinde güvenli olan dosyaları beyaz listeye ekleyerek gereksiz taramaları azaltır. Böylelikle taramayı hızlandırır ve bilinmeyen tehditleri öncesinde engeller.

Bilgisayarınız maksimum performans ile kullanıma hazır

Yavaşlama, donma olmadan webte gezinin, oyun oynayın veya herhangi bir işlem gerçekleştirin. Bazı görsel ve grafiklerin açılmasını engelleyen pop-up’lar olmadan oyun keyfini çıkarın. Pil tasarruf moduyla saatler boyu gezinmenin ve eğlencenin keyfini çıkarın.

Oyun Modu: Sisteminizde tam ekran modunda çalıştırılan oyunlar, programlar için ESET INTERNET SECURITY 2018 otomatik olarak sessiz modda çalışmaya başlar. Oyun, fotoğraf, video veya sunumlar için sistem güncellemeleri ve bildirimler sonrasına ertelenir.

Düşük Kaynak Kullanımı: Çok düşük kaynak kullandığından sistem performansınıza bir zarar vermez ve bilakis donanımlarınızın ömrünü uzatır. Tüm sistem yapılarıyla uyumludur. Internet bant genişliğini son derece küçük güncelleme paketleriyle korur.

Taşınabilir Bilgisayar Desteği: Oyun veya filmlere odaklanabilmeniz için çalışmayan oyun pencerelerini, güncellemeleri, sistemi yavaşlatan ve yüksek oranda CPU kullanan uygulamaları erteleyerek sistem kaynaklarını korur.

Dizüstü bilgisayarlarınızı korunyun

PC’nizin çalınması veya kaybolması durumunda nerde olduğunu ESET üzerinden izleyerek bulabilirsiniz.

Konum İzleme: Bilgisayarınız çevrimiçi etkin duruma geldiğinde, Wi-Fi şebekelerine dayalı bir harita üzerinden konumu işaretler. Buradan gelen verilere dayalı olarak ESET Anti-Theft aracılığıyla cihazınızı bulmanızı sağlar. Otomatik izlemeyi etkinleştirmek için my.eset.com adresindeki ESET® Anti-Theft web arayüzünden “kayıp” olarak işaretleyebilirsiniz.

Dizüstü Bilgisayar Etkinliği İzleme: Cihazınızı çalanları kendi dizüstü bilgisayarınızın dahili kamerası aracılığıyla anbean izler ve bu görüntüleme işlemini belirli aralıklarla gerçekleştirir. Dahası bu fotoğraf ve görüntüleri my.eset.com adresindeki web arayüzüne işler.

Anti-Theft Optimizasyonu: Cihazınızın en iyi bir şekilde korunması için ayarları yapılandırmanızı sağlar. Dilerseniz, temel sistem ayarlarında bir değişikliğe giderek güvenliğinizi maksimum düzeye ulaştırabilirsiniz. İşletim sistemi hesap şifrelerini yönetmeyi ve Windows otomatik oturum açmayı etkin kılar. 

Kullanımı oldukça basit

ESET INTERNET SECURITY 2018‘ in indirmesi, kurulumu ve yükseltmesi oldukça kolaydır. Sade ve basit kullanıcı arayüzü, tüm rutin görevleri rahatlıkla uygulamanıza imkân sağlayacak biçimde tasarlanmıştır.

Tek Tıkla Çözüm: Koruma durumu ile en çok kullanılan araçlar ana pencere üzerinden kolaylıkla erişilebilir durumdadır. ESET bir güvenlik uyarısı verdiğinde, tek bir tıkla olayı çözümleyebilirsiniz.

En Gelişmiş Ayarlar: Gereksinimlerinize göre ince güvenlik ayarları yapabiliyorsunuz. Taranmış dosya ve arşivlerin en fazla tarama boyutunu, taranma derinliğini ve zamanını hesaplayabilrsiniz.

Başarılı ve sorunsuz Güncellemeler: Devamlı ve sorunsuz maksimum sistem güvenliği için, en son teknolojileri güncelleme yoluyla anında kullanmanızı sağlar.

YENİ Lisans Yöneticisi: Ücretsiz bir my.eset.com hesabı oluşturarak bağlanan cihazların durumu ve lisanslarınız hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Lisanslarınızı ve ESET kurulumlarınızı portal üzerinden direk yönetebilir ve ilişkilendirebilirsiniz.


eset internet security 10 key,eset internet security 2018


Sistem ve işlemci gereksinimi

Microsoft® Windows 10, 8.1, 8, 7, Vista ve Microsoft Windows Home Server 2011

Intel® veya AMD x86-x64

Ürün için İnternet bağlantısı lazımdır.

Ürün Web Sayfası: https://www.eset.com/tr/home/products/internet-security/

Eset İnternet Security fiyat: 89,59TL

Ürün hakkında Detaylı bilgi;

Kampanya ve İçeriği

 • Eset İnternet Security lisans anahtarı 1 yıllıktır.
 • Destek: ücretsiz 7/24 destek hattı var. (0850 221 37 38)
 • Eset İnternet Security full versiyondur.
 • Sürüm: EIS (ESET internet security) 2018
 • Güncelleme: Kullanıcılar tüm versiyonlara geçiş yapıp yükseltebilirler.
 • Bir yılın sonunda verilen hediye lisansı yenilemek için indirim bulunmuyor.

eset logo

Eset İnternet Security indir

PROGRAM İNDİR

241 Yorumlar

 • Tebrikler, böyle bir programa kim yok diyebilir ki? ESET kalitesi, profesyonelindir güvenilirliği sayesinde bir kez daha mutlu olduk. Lisans sayısı arttırılsa daha çok kişi mutlu olacaktır.

 • Daha önce kullandığım bir antivirus programı. Sistemi kasmaması, yormaması ve bunun yanında iyi bir koruma sağlaması muadili antivirus programları arasında önde olmasını sağlamıştı. Çekilişte çıkarsa mevcut antivirus programıma iyi bir alternatif olacak.

 • Wow Great Give A Way, love this site. I always keep popping in for the next great give away, keep well to all users and lets start 2018 with even more exclusive offers!!!!

 • Şanslı olan kazansın. Ben de şansımı denemek istiyorum. esed gerçekten bir numara.

 • Ben daha önce kullandım memnun kaldım. Bu sefer de böyle güzel bir kampanya sonucunda kullanmak isterim. Kampanya için teşekkür ederim ?

 • Öncelikle profesyonelindir.com a verdiği hizmetten ve yaptığı çekilişten dolayı teşekkür ederim. Önceden programların orjinal olmasını önemsemezdim fakat daha sonra kullandığım warez programların içerlerinde virüs, reklam, izinsiz bilgi toplama gibi işlevlerinin olduğunu farkettim. Artık warez kullanmamaya önem gösteriyorum. Bu siteyi de iyiki keşfetmişim çünkü kampanyalardan haberim oluyor ve orjinal programları ücretsiz kullanabiliyorum. Esete de sponsorluğu için teşekkürler. Umarım bana da bir yıllık antivirüs çıkar.

 • Bu yarışma için teşekkür ederiz.
  Programı bir dizüstü bilgisayara kurmak istiyorum.
  Çevrimiçi bankacılığın korunması ve bir ev Wi-Fi şebekesinin güvenliğini kontrol etme işlevlerini severim.

 • Merhaba. Daha önceden lisanslı esed kullanmıştım. Çok memnun kaldığım bir üründü. Bilgisayarımı yavaşlatmaması ve virüslere geçit vermemesi çok hoşuma gitmişti. Tekrar lisanslı kullanırsam çok iyi olacak. Teşekkürler.

 • Merhaba böyle çekilişleri daha sık yapmalısınız. bende çekilişe katılmak istiyorum.

 • Bılgısayarın guvenliği için olmazsa olmaz proğramlardan Arayuzu ve kullanımı cok guzel Kampanyanız için teşekkurler Kullanmayı isterım

 • Many thanks for this excellent software. I really need this security suite to protect all my devices, being known that Eset has the one of lightest and most efficient security suite. Count me in for this please.
  Best of luck at all the participants,

 • Eset’i uzun süre kullandım. Sevdim. Deseği de mükemmel ve koruması harika. Daha ne istenir. Kampanya için teşekür.

 • Kampanya için esete ve profesyonelindir sitesine teşekkür ederim. Ücretsiz sürüm antivirüs programı kullanıyorum. Umarım çıkar.

 • Yeni format atacağım bilgisayarıma bu formattan sonra istediğim kalitesi bilinen antivirüs programı tam da ihtiyacım olan program umarım bana çıkar.
  Tüm yarışmacılara bol şans.

 • Ne zamandır bekliyordum. Harika bir kampanya…Çok pahalı olduğu için alamamıştım.

 • İddialı bir koruma sistemi olan ESET’i (önceki adıyla NOD32) 12 yıl önce tanımıştım. Çok beğenmiştim.

 • Kampanya için esete ve profesyonelindir sitesine teşekkür ederim. Ücretsiz sürüm antivirüs programı kullanıyorum. Umarım çıkar. Lisanslı tam sürüm antivirüs programı kullanırım

 • Thanks for awesome campaign. Eset is the best, with not only over 100 Virus Bulletin VB100 awards for detection, but also known to be an excellent product, preventing false positives too.

Yorum Yap