fbpx
Hediye & Çekilişler Kampanyalar & Giveaways Yedekleme Programları

GoodSync Pro (Ömür Boyu Lisans) Kampanya 12 Gün 15 Saat

Yazar admin

GoodSync Pro, masaüstü bilgisayarları, dizüstü bilgisayarları ve harici sürücüler arasında otomatik olarak eşleştirme yapan bir dosya senkronizasyon ve dosya yedekleme yazılımıdır.

Asla ve asla E-postalarınız, Fotoğraflarınız, MP3’leriniz, vb. kaybolmaz
GoodSync Pro, e-posta, bağlantı, fotoğraf, iTunes, MP3 ve diğer önemli dosyalarınızı kıyaslamak, senkronize etmek ve yedeklemek için kullanımı oldukça kolay bir arayüz ile sağlam bir güvenilirliği birleştirir.

Çoklu Cihazlara Otomatik Olarak Eşleştirir veya Yedekler
Bir ağ veya İnternet üzerinden masaüstü bilgisayar, dizüstü bilgisayar, sunucu ve harici sürücüler arasında önemli dosyalarınızı otomatik olarak senkronize eder ve yedekler. Yenilikçi bir senkronizasyon algoritması kullanmak — GoodSync, söz konusu senkronizasyon olduğunda, rakiplerinin ötesindedir.

Kolay ve Otomatik
Tek bir tıklamayla dosyalarınızı güncel tutun. Bilgi karışıklığını eleyin ve en önemlisi, mali belgelerinizin, iş dosyalarınızın, e-postalarınızın, bağlantılarınızın, fotoğraflarınızın, iTune’lerinizin, MP3’lerinizin ve diğer verilerinizin senkronize edildiğini ve yedeklendiğini bilerek, gönül rahatlığının tadını çıkarmaya başlayın.

GoodSync, RoboForm’un yapımcıları olan Siber Systems’ten, oldukça yüksek güvenilirlikli ve kullanımı kolay ürünler serisindeki en yeni yazılımdır. Program, masaüstü bilgisayarlar, dizüstü bilgisayarlar, sunucular ve harici sürücüler arasında e-postaları, fotoğrafları, mali belgeleri, MP3’leri ve tüm diğer önemli dosyaları otomatik olarak senkronize eder ve yedekler.

GoodSync Pro, dosya silinmesini, veri kaybını engellemek ve kopya dosyaları elemek için yenilikçi bir senkronizasyon algoritması kullanır. GoodSync, hem kullanıcılar hem de basından sayısız hoş eleştiri almaktadır. Güçlü teknolojisinin kullanımı, dikkat çekecek derecede kolaydır ve gerçek çift-yönlü senkronizasyon sunan tek çözümdür.

GoodSync Pro Temel Özellikler

Gerçek Çift-Yönlü Senkronizasyon Veri Kaybını Önler
GoodSync, klasörlerde, alt-klasörlerde ve dosyalarda kullanıcı tarafından yapılmış bir yeniliği, silinmeyi veya tüm diğer değişiklikleri otomatik olarak tespit edip senkronize edebilir.

Tam Esneklik Sağlamak İçin Herhangi Bir Dosya Sistemi Üzerinde Çalışır
Dosyalardaki değişiklikler, mevcut dosya durumunu daha önceki dosya durumuyla kıyaslayarak otomatik olarak tespit edilirler, bu nedenle OS-temelli dosya denetleme gerekmez.

Çoklu Cihazlar İçin Zincirleme Senkronizasyon, Optimal Kolaylık Sağlar
GoodSync Pro tarafından yapılan değişiklikler, diğer bilgisayarlara/cihazlara aktarılabilir. Örnek: Birbirine bağlı olmayan A ve B’yi, önce Bilgisayar A’ yı bir USB diske senkronize ederek, ardından USB diski bilgisayar B’ ye senkronize ederek iki bilgisayar arasında dosyaları senkronize edebilirsiniz.

Zaman Değişiklikleri
Dosyaların düzenlenme zamanı rakamları aynı tam sayı saatlerinden farklı olduğunda, GoodSync, Kopya Değil veya Sol->Sağ veya Sağ->Sol yönünde toplu değişiklik olarak işlem yapabileceği bir Zaman Değişikliği tanımlar.

Gerçek Zamanlı Eylem Denetleme
Tüm değişiklikler, çelişmeler ve diğer eylemler otomatik olarak tespit edilir ve gerçek zamanlı denetleme için görüntülenir. Çelişmelerin otomatik çözümü de mevcuttur.

    • Opsiyonel Tek-Yönlü Senkronizasyon, Kolay Bir Yedekleme Çözümü Sunar
    • Opsiyonel Tek-Yönlü Senkronizasyon, kolay ve güvenli bir yedekleme çözümü sunar.

Seçmeli Dosya Senkronizasyonu
Dosyalar, belirli kriterler temel alınarak senkronizasyondan hariç tutulabilir.

Tüm Dosyaların Görsel Karşılaştırması Kolaylaştırıldı
Dosyalar ve klasörler, görsel karşılaştırmanın kolay hale getirildiği tek bir ağaçta görüntülenmektedir. Sınırsız sayıda dosya ve klasör, her dosya için özelliklerinin görüntülendiği tek bir dosyada görüntülenebilir.

    • Görevler İçin Sekme Ekranı, Daha İyi Düzene ve Eşleştirme Görevlerinin Uyuşmasına İmkân Sağlar
    • Her Eşleştirme çifti (görevi), ana pencerede sekme olarak görünür.

Eylemlerin Kayıtları ve Değişiklik Raporu
Tüm değişiklikler, dosya düzenlemeleriyle birlikte, ağaçta raporlanırlar. GoodSync tarafından gerçekleştirilen tüm dosya işlemleri, kayıt dosyasına ve ekrana girilir. Bir değişiklik raporu, takip ve analiz için mevcuttur.

Esneklik ve Kolay Otomasyon
GoodSync Pro, senkronizasyonsuz, yani kullanıcı tarafından oluşturulmuş sayısız ayarı temel alarak otomatikleştirilebilir.


GoodSync Pro,GoodSync


Lisans: Bir ömür boyu ücretsiz (Sisteminize herhangi bir zeval gelmezse)

Geliştirme: Siber Systems

Mac OS: 10.10+; Android ve İOS ise isteğe bağlı

Sürüm: 10.10.1

İndirme boyutu: 25 – 43 MB

Boyut: 40 MB

Güncelleme: Var.

Teknik destek: Var.

Sistem gereksinimleri: Windows XP/2003 Server/Vista Windows XP/Vista/7/8 ve Windows 10 32bit and 64bit


Biten Çekilişler;

GoodSync Pro (5 Hediye Lisans)

Çekilişimiz sona ermiştir. Kazananlar aşağıdaki gibidir.

1-Ali 2-allin77 3-afatsum 4-David 5-Shishegar

Kazananları tebrik ederiz. Lisanslarınız gün içinde mail adreslerinizde olacaktır.

siber.com a desteklerinden dolayı teşekkür ederiz.

www.siber.com sponsorluğunda sizlere 29.95 USD değerinde 5 adet GoodSync Pro lisans’ı hediye ediyoruz. Üyelerimiz konu altına 1 yorum yaparak çekilişe katılabilir. Kampanya Bitiş/Çekiliş Tarihi: 15 Şubat 2012 Saat: 15:00

Kullanıcı Puanı (Oyla)
[Total: 0 Average: 0]

Yorum bırak

63 Yorumlar