Araçlar (Diğer) Oyun İndir

Fantastic Flame Screensaver (Hediye 50 Lisans)

Fantastic Flame Screensaver ile Masaüstünüz tutuşup alev alsın! Duvar kağıdınız, pencereler, ikonlar ve uygulamalarınızda doğal duman efektleri eşliğinde ultra gerçekçi yangın alevleri oluşsun. Ödüllü yangın ekran koruyucusunun heyecan verici etkilerini çok beğeneceksiniz.

Çekilişimiz sona ermiştir.

Tüm yorum yapan üyelerimiz lisans kazanmıştır. (Toplam 53 Yorum)

Tüm Yorumlara lisansları gönderilmiştir.

www.laconicsoftware.com sponsorluğunda sizlere $ 19.95 değerinde 50 adet Fantastic Flame Screensaver lisans’ı hediye ediyoruz. Üyelerimiz konu altına yorum yaparak çekilişe katılabilir. Kampanya Bitiş / Çekiliş Tarihi: 13 Temmuz 2011 Saat: 21:30

Gerçekçi Fantastic yangınlar
İnanılmaz güzellikte Alev ve yangın etkisi  veriyor, rüzgar, yangın, duman yoğunluğu,  sonsuz renk kombinasyon seçenekleri ile  son derece göz alıcı bir yangın oluşturun.  Önceden tanımlanmış arka plan resimleri, düzinelerce alev stilleri ile  rastgele veya tekrar tekrar,seyrine doyum olmayan farklı ekran koruyucuları oluşturun.

İnsanların Seçtiği Ekran Koruyucusu
Tüm dünya üzerinde yarım milyondan fazla kullanıcı Fantastic Flame Screensaveri tercih etmiştir. Masaüstünde gerçekçi bir yangın yaşatan ekran koruyucu animasyonlar, canlı ve  renkli alevler sayesinde dikkat çekiyor.  Artı aşırı CPU  kullanmaz.

Müthiş Kolay Özelleştirme
Fantastic Flame Screensaver yangınlarını istediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz. Yanma şiddetinden yangın renk paletine kadar her detayı özelleştirebilirsiniz .  Özel olarak tasarlanmış yangın editörü neredeyse tüm dünyada mümkün olan gerçekçi alevleri üretmenizi sağlar.

Win2000/XP/2003/Vista/7 (8,06MB)

www.laconicsoftware.com’a bizlere verdiği destek için çok teşekkür ederiz.

Dilerseniz Twitter veya Facebook’tanda bizi izleyebilirsiniz.

İsterseniz Sitemize buradan abone olarak hiç bir kampanya haberini kaçırmayın.

Kampanya haberimizi Twitter ,Facebook’ta paylaşıp yorumlarınızı eklerseniz çok memnun olur, ilginize Teşekkür ederiz.

Kullanıcı Puanı (Oyla)
[Total: 0 Average: 0]

Yorum bırak

Yorum Ekle