Kampanyalar & Giveaways Tasarım Programları

Focusky Pro (6 Aylık) Ücretsiz Lisans Kodu: [Win & Mac] Kampanya

Yazar admin

Focusky Pro hem Windows hem de Mac işletim sistemlerini destekleyen esnek bir sunum yazılımı olup, kullanıcılar kendi sunumlarını veya hareketli videolarını herhangi bir güçlük çekmeden oluşturabilirler. Şimdi Focusky çok sayıda paketlenmiş bir sürümü olan v3.7.7 sürümüne güncellendi. Focuskil, Focusky’nin güncellenmiş versiyonunu sizlere sunar. profesyonelindir.com ziyaretçileri için bizde bu 6 aylık Focusky Pro lisans kampanyasını sizlerle paylaşıyoruz.

Focusky Pro, unutulmaz animasyon gösterileri halinde muhteşem sunumlar oluşturmak için hârika bir araçtır. En etkileyici ve en eğlenceli tanıtım sunumları oluşturmanızı ve keşfedici sunumlarınız içine PowerPoint, metin, fotoğraf, şekiller, çevrimiçi YouTube videoları, video klipler ve Flash içerikler ekleyebilmenizi sağlar. Sunumunuzu güçlendirmek için ihtiyacınız olan her şey Focusky Pro’da..

Focusky Pro’yu Neden kullanıyorsunuz?

Sunumunuzu önceden tasarlanmış şablonlarla başlatın

Kullanıcı arabiriminde, iş dünyasından eğitim alanlarına kadar çeşitli ihtiyaçlarınıza göre özelleştirilebilen çeşitli sunum şablonları mevcuttur. Sunum yapma becerisine sahip olmayan amatörler bile olsanız, sununuzu hızlı bir şekilde oluşturmaya başlamanız için önceden tasarlanmış bir şablon işinizi kolaylaştırır.

Kolay kullanımlı arayüzü ile sunumunuzu oluşturun

Focusky’nin kullanıcı arabirimi, herkesin kullanmasını kolaylaştıran tasarımla çok fazla sezgidir. Herhangi bir güçlük çekmeden aradığınızı tam olarak bulabilmeniz için her özellik oldukça açık bir şekilde listelenmiştir.

Focusky Pro

Dâhili ekran kaydedici ile video materyalleri kaydedin

Sununuz için video malzemeleri kaydetmek istiyorsanız, Focusky tam da bunun için tasarlandı. Üçüncü taraf kaydediciyi kurmak yerine, Focusky’de bulunan dahili ekran kaydedicisi ile sunumunuz için doğrudan video materyali kaydedebilirsiniz. Karmaşık bilgileri iletmenin en etkili yollarından biri olan filigran veya dosya boyutu kısıtlamaları olmadan ekranınızda olanları yakalayabilirsiniz.

Focusky Pro slayt

Kitlenizi zengin medya tanıtımı ile etkileşimde bulunun

Metin sunumlarının aksine, Focusky, YouTube video, yerel video, ses, görüntü, fotoğraf slayt gösterisi, şekil, köprü, hareketli karakter ve flash animasyon sunumun içine katmanla izin verir ve kitlelerinizi interaktif bir deneyimle çeker.

Focusky Pro indir

Focusky bulut platformuyla sunumunuzu çevrimiçi yayınlayın

Bir web siteniz veya sunucunuz yoksa, sununuzu çevrimiçi olarak nasıl canlı hale getirebilirsiniz? Endişelenmeyin! burada, Focusky, sununuzu çevrimiçi olarak özgürce yayınlayabileceğiniz bulut tabanlı bir platform sağlayacaktır. Ardından, çevrimiçi sunumunuza her hangi bir yerden herhangi bir cihazla istediğiniz zaman erişebilirsiniz.

Focusky Pro Temel Özellikleri:

 • Kullanıcı dostu sunum editörü
 • Zengin önceden tasarlanmış şablonlar ve temalar
 • İçeriği şaşırtıcı geçiş efekti ile sunun
 • Sunuma altyazı ve sesli anlatım ekleyin
 • Dahili ekran kaydedici ile video malzemeleri oluşturma
 • İçeriği zengin medyayla zenginleştirin
 • Yerleşik animasyon karakterlerle sunuyu geliştirin
 • Sunuları ZIP, EXE ve APP formatları olarak yayınlayın
 • Sınırsız sunuları çevrimdışı görüntüleme için yayınla
 • Focusky bulut platformu ile sunuyu online olarak yayınlayın
 • Sunuyu e-postayla veya sosyal ağlarla paylaşın

Focusky hakkında daha ayrıntılı özellikler için http://focusky.com/features/ adresinde bulabilirsiniz.

Focusky, çevrimiçi veya çevrimdışı olarak etkili, yenilikçi ve ilgi çekici sunumlar oluşturmanızı sağlar. Metin, fotoğraflar, şekiller, YouTube video, video klipler ve Flash içerikleri birleştirmek için en etkileyici ve en eğlenceli yollar sunuyor. Daha hareketli ve cazip bir şekilde multimedya sunumlar görüntülemek için PowerPoint’a mükemmel bir alternatiftir…

Yakınlaşan, daha hareketli ve ilgi çekici biçimde multimedya sunumlar oluşturarak insanları etkiniz altına alın!

İletişim: support@focusky.com
Dosya Boyutu: 333MB
Sistem Gereksinimleri: Windows kullanıcılar (WinXP, WinVista, WinVista x64, Win7 x32, Win7 x64, Win8 x32, Win8 x64, Win10 x32 ve Win10x64, Windows2000, Windows2003) ve Mac OS 10.6+

Fiyatı: $ 24.75

Ücretsiz 6 Aylık Focusky Pro Lisansı Nasıl Alınır?

1. Adım: Hediye sayfasını ziyaret edin.

2. Adım: İndir butonuna tıklayın.

3. Adım: Kodu almak için e-posta adresinizi ve diğer bilgileri girin.

Ücretsiz yazılım güncelleme ve ücretsiz teknik destek.
FocusKey Software Co., Ltd bu hediye için tüm hakları saklı tutar.

(Aktif değil)

İndirme linkileri:

Windows:

İNDİR

Mac:

İNDİR

Kullanıcı Puanı (Oyla)
[Total: 0 Average: 0]

Yorum bırak