Ücretsiz Program İndir Video Düzenleme

Focusky V3.6.10 Launched [For Free Download] Sunum Oluşturucu

Yazar admin

Focusky V3.6.10′ un en son sürümü, kullanıcı dostu bir arayüz ve bir düzine şaşırtıcı özellikle birlikte geliyor. Focusky, kitleye en iyi görsel deneyimi getiren bir HTML5 sunusu veya animasyonlu video oluşturmak için en kolay ve en hızlı yolu sunan bir sunum programıdır.

Bir sunum veya animasyonlu videonun nasıl yapılacağıyla ilgili hiçbir fikriniz yoksa Focusky’yi kullanabilir, iş, Finans, Teknoloji, Bilim, Doğa, Festival gibi hemen hemen her konuyu kapsayan hazır şablonlardan ilham alırsınız. ve şablonu yalnızca tek bir tıklama ile uygulayabilirsiniz. Ayrıca, içeriği, yazı tiplerini, renkleri, düzenleri, arka plan stilleri ve efektleri dilediğniz gibi ayarlayabilirsiniz.

Focusky, sizin için bir geliştirici olarak da görev yapıyor. Focusky ile görseller, videolar, sesler, slayt gösterileri, animasyonlar, çizelgeler, roller, semboller ve SWF’ler gibi interaktif öğeler, etkileşimli bir görüntüleme deneyimi ile kitlenizin etkileşimini artıran çoklu ortam, zengin bir sunum veya animasyonlu video oluşturmak için kolayca eklenebilir.

Focusky, geleneksel “slide-to-slide” geçiş efektini kırdığı için piyasadaki diğer sunum yapımcılarının önüne geçiyor. Bunun yerine, şimdi sunumunuzu bir 3D film gibi oynatmak ve kitlenize yeni bir görsel deneyim kazandırmak için 3D Yakınlaştırma, Kaydırma ve Döndürme efekti gibi 3D geçiş efektleri ekleyebilirsiniz.

Ayrıca, inanılmaz animasyon efektleri Focusky’yi diğerlerinden farklı kılar. Animasyon efektleri açısından, Giriş Efektleri, Vurgu Efektleri, Çıkış Efektleri ve Eylem Yolları’nı kullanarak, izleyicilere animasyonlu bir film izletmek gibi eşsiz bir deneyim yaşatır. İçeriği ilginç bir şekilde sunmak isterseniz, elle çizilmiş gibi görünmesi için “Elle Çiz” Animasyon Efekti eklemeniz kesinlikle önerilir.

Focusky, ekran etkinliğinizi kaydetmenizi sağlayan dahili bir Ekran Kaydedici tasarımına sahiptir. Video eğiticileri tarafından yaygın olarak kullanılır. Ayrıca, Focusky, metinleri konuşmalara dönüştürmenize yardımcı olan Konuşma Sentezi özelliğiyle birlikte gelir. Metni İngilizce konuşmaya dönüştürmek istiyorsanız ancak İngilizceyi iyi konuşamıyorsanız. Endişelenmeyin, Focusky, metni İngilizce, Putonghua, Kantonca, hatta Dialect konuşmasına dönüştürmeyi kolaylaştıran dil engellerini çiğnemektedir.

Sununuza istenmeyen erişimi engellemenin bir yolunu arıyorsanız, Focusky sizin için bir yardımcı olmak için çıkıyor. Focusky ile sunum kolayca parola korumalı olabilir. Yanlış ellere düştükleri halde yetkisiz görüntülerden korumak ve düzeltmek için şifrelemeyi başlatabilir ve sununuz için bir şifre oluşturabilirsiniz.

Dağıtımda olduğu gibi, Focusky sunularınızı çevrimiçi ve çevrimdışı dağıtmanıza izin verir. Online yayıncılıkta, sunularınızı Focusky Cloud’a yüklemeniz, bunları internette dünyada tanınmış hale getirmeniz size kolaylık sağlıyor. Ayrıca, İnternet bağlantınız olmadan sunum yapmak için sununuzu HTML, ZIP, EXE veya APP biçimi olarak yayınlayabilirsiniz.

Promosyonda Focusky sunumunun rolü tartışılamaz. Focusky tarafından yapılan sunumlar Video formatı olarak kaydedilebilir, böylece YouTube, Vimeo, DailyMotion ve benzeri popüler video sitelerine yüklenebilir. Dahası, entegre sosyal medya özelliği, sunularınızı Facebook, Twitter, Google+ vb. Üzerinden paylaşmanıza olanak tanır.

Sonuç:
Focusky, sunum veya animasyonlu video yapımı için gerekli tüm araçları içeren kullanımı kolay bir sunum yapıcıdır. Şimdi, ücretsiz indirmek için tıklayın. Ücretsiz deneme için indirmekten çekinmeyin. Son Güncelleme Tarihi: 20.04.2010 

Focusky V3.6.10

Focusky V3.6.10 Launched İndirme linki:

Windows: http://focusky.com/download/index.php?platform=win
Mac: http://focusky.com/download/index.php?platform=mac

Kullanıcı Puanı (Oyla)
[Total: 0 Average: 0]

Yorum bırak