Hediye & Çekilişler Kampanyalar & Giveaways Tasarım Programları

Fotor- Online Photo Editor ve Design Maker (Kampanya)

online-photo-editor-ve-design-maker
blank
Yazar admin

Fotor nedir? Kısaca, online en iyi fotoğraf düzenleme ve tasarlama aracıdır. Online Photo Editor ve Design Maker ile çevrimiçi olarak fotoğraflarınıza dilediğiniz efektleri verebilir ve istediğiniz şekle özgürce sokabilirsiniz. Bu, tamamen sizin hayal gücünüzle sınırlı.

Bünyesinde barındırdığı yüzlerce düzenleme aracı sayesinde profesyonelce işler çıkartabilir ve kendi aleminizdeki bir dünyaya yolculuğa çıkabilirsiniz. Çevrimiçi Fotoğraf Düzenleyici ve Tasarım aracı olan Fotor fotoğraflar uygulaması, online olarak kullanılabilen üç ana bölümden oluşuyor.

fotor-düzenle

Online Photo Editor ve Design Maker Özellikler

  1. Düzenleme
  2. Kolaj yapma
  3. Tasarlama

# Düzenleme

Temel ayarlar; Fotor’un bu ayarları üzerinden, Fırçalama, Kırpma, Rotasyon, Temel Renk, İnce Renk, Renk Sıcaklık Tonlamaları, Vinyet Yoğunluğu, Eğriler vb. yapabilirsiniz.

Etki; Fotoğrafınıza görsel efektler ve tonlamalar bırakabilceğiniz ve içerisinde onlarca aracın bulunduğu menü.

Güzellik; Kişisel, insan veya canlı resimleri üzerinde ufak tonlamalar ve göz ayarlamaları yapabileceğiniz menüdür.

Çerçeveler; Resim kenarlarına farklı stillerde çerçeveler ekleyebilir ve bunu eğlenceli bir hale getirebilirsiniz.

Etiket; Şaşırtıcı dercede çok ve aklınıza hayalinize gelebilecek her çeşit etiket, logo ve şekiller ekleyebileceğiniz ve tasarlayabileceğiniz bir bölüm.

Metin; Metin menüsünden istediğiniz yazı fontlarını fotoğraflarınınıza ekleyebilir ve düzenleyebilirsiniz.

Bulut; Bu seçenek üzerinde Online Photo Editor ve Design Maker aracında kaydettiğiniz fotoğraf ve resimleri çağırabilir ve bunlar üzerinde diğer menüleri kullanak ayarlamalar yapabilirsiniz.

fotor-etki

# Kolaj Yapma

Fotor kolaj yapamaya değinecek olursak; kendi çalışmalarınızı veya hazır binlerce şablon içerisinden istediğinizi seçip birbirine yapıştırabileceğiniz ve boyayabileceğiniz çok sayıda menüsel işlevi olan bir bölümdür.

Bu kısım üzerinde Klasik, Artistik, Korkak, Dikiş, Etiket, Metin, Arka Plan, Bulut gibi pekçok işlevi gerçekleştirebileceğiniz menüler bulunuyor. Burada fazla detaya girmek istemiyorum çünki, bir menü ve tüm işleyişlerini kaleme alsak sayfalar yetmez. Bu kadar iddaalı ve bu kadar kapsamlı bir yazılım.

fotor-kolaj

# Tasarım

Online Tasarım; Şablon, Etket, Metin, Arka Plan ve bulut gibi menülerin ve işlevlerinin bulunduğu bölümdür. Bu bölümde özgürce tüm tasarımlarınızı gerçekleştirebilirisiz. Biz tasarlamaya başladık bile…

fotor-tasarım

Web: https://www.fotor.com
iTunes:
 https://goo.gl/1DQNmA 
Google Play: https://goo.gl/6HRK2  

Editör olarak diyebilirimki; Fotor – online bir tasarım aracından fazlası, doğrusu bu kadarını beklemiyordum. Gerçekten de 5 üzerinden 5 yıldızı hak edecek tarzda bir çalışma. Hazırlayıp sunanlara tebriklerimizi iletiyoruz.

Biten Çekiliş

Editör Notu

Kullanıcı Puanı (Oyla)
[Total: 0 Average: 0]

Yorum bırak

24 Yorumlar