Format Dönüştürücü Ücretsiz Program İndir Video Düzenleme

Freemake Video Converter ile Videoları Dilediğin Gibi Dönüştür!

Yazar admin

Freemake Video Converter bilinen bir çok dosya formatını okuyor ve bunları diğer formatlara basit bir şekilde çeviriyor, slayt şovlar hazırlıyor, içeriğindeki DVD yazdırıcısı ile dosyalarınızı direk yazdırabiliyorsunuz.

Freemake Video Converter ile videoları ücretsiz olarak AVI, MP3, MP4, MKV, MPEG, 3GP, SWF, DVD, iPhone, iPod, PSP ve Android formatlarına kolaylıkla dönüştürün, DVD ayıklama ve yazma işlemlerinizi vede Youtube’a upload etme “yükleme” işlemlerinizi bu harika video dönüştürme programı ile gerçekleştirin.

FREEMAKE VIDEO CONVERTER

Freemake Video Converter ile Kaliteli ve Masrafsız Videolar Dönüştürün

Freemake herhangi bir reklam, kısıtlama, gizli yazılım veya gizli ücret içermeyecek şekilde tasarlanmıştır. Diğer ücretli video dönüştürme yazılımları ile kıyaslandığında kaliteli ve ücretsiz olarak karşınızda.

200’ün üzerinde format desteği

İstediğiniz video biçimini kullanın: AVI, MP4,WMV, MKV, MOV, MPG, FLV, SWF, 3GP, 3G2, AVCHD, TOD, TS, MTS, QT, DV, RM vs. Dışardan müzik ve (MP3, WAV, AAC, WMA) ve fotoğraf (PNG, JPG, BMP, GIF) alıp ücretsiz ve kolayca dilediğiniz video’ya dönüştürün! Freemake Video Converter tüm format biçimlerini desteklemektedir.

Videoları, 50’nin üzerindeki popüler video sitesinden direk olarak indirip dönüştürün

Yalnızca Freemake web adresinin (URL’sinin freemake.com) şeklinde doğrudan tarayıcı adres çubuğuna yazılmasıyla bile çevrimiçi videoları Youtube’dan süzebilir. Facebook, Dailymotion, Youtube, iTunes, Vimeo gibi 50’den ziyade web sitesi üzerinden indirme işlemi gerçekleştirin ve herhangi bir aygıta uygun biçimde ve formatta bu videoları çevirin.

AVI, FLV, MP3, WMV, MP4, MKV, 3GP formatlarında çıktılar alın

Videoları ücretsiz olarak bilinen birçok video formatına çevirin. DVD filmlerini ayıklayın ve MPEG, 3GP, WMV, MP4, AVI, SWF, MKV, FLV ‘ye dönüştürün. Videoları Flash olarak çevirin ve web sayfanıza gömüp, yerleştirin. Bedava video dönüştürücü sayesinde video ve ses dosyalarınızı MP3’lere çevirin.

Ücretsiz olarak iPhone, iPad, iPod, PS3, PSP ve Android biçimlerine dönüştürün

Sony, Apple ve Android aygıtlarınız için videolarınızı en iyileyin. Videoları iPod Classic, iPod Nano, Android, iPod 5G, Xbox, iPod Touch, iPhone, iPad, Sony PSP, PS2, PS3, BlackBerry, Apple TV taşınabilir aygıtlar, akıllı telefonlar vs. için ücretsiz olarak dönüştürün.

CUDA ve DXVA ile maksimum hızda video dönüştürme

Freemake, hızlı video dönüştürme ve düşük işlemci kullanımını içerisinde gömülü olarak bulunan “CUDA ve DXVA” teknolojisine borçlu tek ücretsiz video dönüştürücüsüdür. Yazılım otomatik olarak en iyi çevirme parametrelerini otomatik algılar ve en uygun dönüştürme sonuçları için CUDA ve DXVA’yı açar veya devre dışı bırakır.

Blu-ray videosu yaz

Ücretsiz olarak filmlerinizi Blu-ray disklere dönüştürün ve yüksek kalitede Blu-ray disklerini yazdırın. Herhangi bir ses, video, fotoğraf ya da bağlantı (URL) vasıtasıyla Blu-ray diskleri oluşturun. Birden fazla Blu-ray nüshası yazdırın ve çıktı olarak alınan Blu-ray videosunu sabit diskinize ISO kalıbı olarak kaydedin.

Sınırlama olmadan DVD Yazdırın – 20 saatten 40 saate kadar !

Diğer Converter programlarının aksine, Free Video Converter’de 2 saat gibi sınırlamalar yoktur ve DVD videoları standart DVD’lerde 20 saat, Çift Katmanlı DVD’lerde en fazla 40 saatlik olarak yazdırabilir. Freemake Video Converter sayesinde DVD’lerin birden ziyade kopyasını çıkarabilir ve çıktıyı bilgisayarınıza ISO kalıbı ya da DVD klasörü olarak ekleyebirsiniz.

Freemake Video Converter Altyazı Desteği

DVD, MOV, MKV dosyalarını ücretsiz olarak herhangi bir biçim ya da aygıta uygun gömülü olarak altyazıyla birlikte çevirin. SSA / SRT / ASS biçimindeki harici alt yazıları herhangi bir video biçimine ekleyin.

Gelişmiş Profil Düzenleyici

Dönüştürme parametrelerini özelleştirerek çıktı dosyanın niteliklerine tamamlayın. Video ve ses çözücülerini, çerçeve boyutunu, vs. belirleyerek kendinize ait önceden seçtiğiniz ayarları oluşturun. Bir simge seçin ve kişisel ayarlarınızı daha sık kullanmak için ekleyin.

Fotoğraflarınızı ve MP3’lerinizi YouTube’a yükleyin

Ücretsiz video dönüştürücüsüyle Youtube’a videolar, slayt gösterileri ve MP3 yükleyin. Youtube’a WMV, 3GP, JPG, MP3, MP4, BMP, AVI ve GIF yükleyin. Gerektiğinde program videoları 15 dakikalık parçalara böler ve onları aynı çalma listesine ekler.

Slayt Gösterileri ve Görsel şovlar hazırlayın

Fotoğrafları ve MP3’leri arkaplan fonu eşliğinde slayt şöleni haline çevirin. Slayt gösterinizi kişiselleştirin: Fotoğraflar ekleyin, eklediklerinizi silin, harmanlayın, panorama süsü verin. MP3 görsel efektleri geliştirin ve YouTube’a fotoğraflarınızı bedava olarak upload edin!

En-boy oranlarını ayarla, kes, boyutu sınırla, döndür, birleştir

Dosyanızdan video parçalarını istediğiniz yerlerden kesin. Videoyu döndürün veya çevirin. Birden fazla videoyu tek bir dosyada üzerinde birleştirin ve bölümler arasına geçişler ekleyin. Çıkan sıcak dosyasının boyutunu istediğiniz gibi ayarlayın. (örn. 700 Mb, 1.4 Gb, 4.7 Gb). Çıktı videosunun en boy oranını dilediğiniz boyutlarda ölçeklendirin: Otomatik-ayarlayın, yaklaştırın, siyah çizgiler ekleyin ve genişletin.

Ücretsiz Video Converter

Freemake Video Converter

Freemake Video Converter, videoları döndürüp, istediğiniz açıya rahatlıkla gertirebilirsiniz. Videoları PC, iPhone, cep telefonu veya video kameradan 90 veya 180 derece açılarda kolayca döndürün. Desteklenen 250 + video formatları: AVI, MP4, WMV, MKV, FLV, DVD, vb. videoları ücretsiz olarak döndürmek için buradan gerekli yazılımı indirin ve aşağıdaki yolu izleyin.

1. Adım: Bir video ekleyin

“+ Video” düğmesini veya sürükle / bırak seçeneğini kullanarak döndürmek istediğiniz videoyu aratın.

2. Adım: Videoyu döndürün

Sağ tarafta ki “Düzenle / Oynat” düğmesini tıklayın. Ardından videonuzu sırasıyla sola veya sağa döndürmek için “90 Derece Çevir” veya “90 Derece CW Döndür” düğmesini tıklayıp, tamam deyin!

3. Adım: Videoyu kaydedin

Yapmış olduğunuz tüm değişiklikleri kaydetmek için videoyu dönüştürmeniz gerekir. Bir biçim seçin (orijinalle aynı olsun), “Kaynak ile aynı” olarak ayarlayın ve ardından “Dönüştür” butonuna basın. Nasıl döndürüldüğünü öğrenmek için aşağıdaki videoyu izleyin.

Freemake ile Videoları Nasıl döndürürüm?

Freemake Video Converter ile HD video’yu ücretsiz olarak dönüştür

HD video dönüştürücüyü ücretsiz olarak buradan indirin 720 ve 1080 Full HD, MP4, M2TS, MTS, TS, MOV, MKV,  dahil olmak üzere 250 üzeri video biçimi desteklenir. Videoyu HD’ye dönüştürme veya HD videoyu herhangi bir biçimde dönüştürme. Süper hızlı ve kullanımı kolaydır.

Video ekle

“+ Video” düğmesini kullanarak dönüştürmek istediğiniz video veya HD video (Blu-ray video dahil) ekleyin.

Biçimi seçin

H.264 codec bileşeniyle bir video formatına dönüştürmenizi öneririz: MKV, MP4, AVI. Ön ayarlı Full HD 1080p veya HD 720p’yi seçin.

HD videoyu dönüştürme

HD videonuzu dönüştürmek için “Dönüştür” düğmesine basın. Freemake Video Converter ile aynı zamanda FLV video ve rip DVD film dönüştürebilirsiniz.

Not: Freemake Video Converter hakkında ve diğer formattaki video dönüştürme işlemlerinin nasıl yapıldığına dair geniş ve detaylı bilgiyi burada bulabilirsiniz.

Freemake Video Converter Ödülleri:

Sistem Gereksinimleri:

Sürüm: 4.1.9
Çıkış tarihi: 05 / 11 / 2016
Platformlar: Windows XP/Vista/7/8/8.1/10

HEMEN İNDİR

Kullanıcı Puanı (Oyla)
[Total: 0 Average: 0]

Yorum bırak