İnternet Ücretsiz Program İndir

Hotspot Shield VPN (ÜCRETSİZ) İndir 7.12.2

Hotspot Shield
Yazar admin

Hotspot Shield VPN bir sanal gizlilik ağı kurarak laptopunuz ve wireless bağlantınız arasında bir güvenlik oluşturur bu sayede kablosuz ağlardaki korsan ve virüslerden e-mail, hazır mesajlaşma, kredi kartı bilgileri gibi bilgileriniz de korunur.

Hotspot Shield programı ile istediğiniz her siteye proxy’ler aracılığı ile girebilirsiniz. Programı indirdikten sonra, kurulumu gerçekleştirin ve sağ alttan çıkacak olan program simgesine sağ tıklayıp “Connect” tuşuna basın. Ardından internet tarayıcınızda bir sayfa açılacak. Orada program yardımı ile hangi IP’ye bağlandığınızı göreceksiniz. “Connected” yazısı yazdıktan sonra istediğiniz her siteye giriş yapabilirsiniz.

Hotspot Shieldi,vpn hotspotCNET ile işbirliği içinde Hotspot Shield Elite ücretsiz altı ay abonelik sunuyor. Promosyon ilk 50.000 kullanıcı ile sınırlıdır.

Hotspot Shield, bağlantınızı hem ev internet ağınızda hem de herkese açık internet ağlarında emniyete alarak netteki gezinitiniz tamamen güvenli hale getirir.

Hotspot Shield VPN, internette yaptığınız tüm işlemleri (alışveriş, form doldurma, karşıdan yükleme) HTTPS aracılığıyla emniyete alarek kimliğinizi korur. Hotspot Shield, ayrıca kimliğinizi üçüncü taraf web siteleri ve Internet Sağlayıcılarına karşı gizli yaparak internette gizlice gezinmenizi sağlar. Belli bir sitede oturum açmamanız halinde Hotspot Shield ile tüm internet gezintiniz isimsiz olacaktır. Keşif, organizasyon ve iletişim imkânı verdiği için interneti seviyoruz. Tüm ağ içeriğine özgürce ve emniyetli olarak erişmenizi sağlayarak tüm çevrimiçi bilgilere erişim imkanı verir.

Tüm internet gezintinizi emniyete alın ve çevrimiçi ortamda gizli kalın; bırakın parolalarınızı, kredi kartı numaralarınızı ve tüm verilerinizi korusun. Standart antivirüs programları bilgisayarınızı korur fakat ağ etkinliklerinizi korumaz.

Hotspot Shield Hakkında:

  • Kendinizi çevrimiçi kimlik hırsızlığına karşı koruyun.
  • Çevrimiçi gizliliğiniz için IP adresinizi gizleyin.
  • Sansür olmadan, emniyet duvarına takılmadan her türlü içeriğe gizlice erişin.
  • Kendinizi Wi-Fi noktalarındaki, hotellerdeki, havaalanlarındaki ve şirket ofislerindeki hackerlardan koruyun.
  • Kablosuz ve kablolu bağlantılarda aynı şekilde çalışır. Sınırsız Bant Genişliği sağlar.
  • Yeni işletim sistemleri dahil PC ve Mac üzerinde çalışır (Windows 8 ve Mountain Lion)
  • HTTPS şifrelemeyle internet gezintinizi, verilerinizi, çevrimiçi alışverişlerinizi ve kişisel bilgilerinizi emniyete alın.

Buradan programı indirebilir veya şuraya tıklayarak Hotspot Shield Free versiyonunu indirebilirsiniz.

Kullanıcı Puanı (Oyla)
[Total: 0 Average: 0]

Yorum bırak

15 Yorumlar