İnternet Ücretsiz Program İndir

Hotspot Shield VPN (ÜCRETSİZ) İndir 7.12.2

Hotspot Shield
Yazar admin

Hotspot Shield VPN, webte sanal bir gizlilik ağı kurarak, bilgisayarınız, laptopunuz ve wireless bağlantınız arasında bir güvenlik protokolü oluşturur, bu sayede kablosuz ağlardaki korsan ve virüslerden, kredi kartı casuslarından, e-mail, hazır mesajlaşma gibi korunur.

Hotspot Shield programı, size Proxy’ler vasıtasıyla ile erişim engeli konulan tüm sitelere girebilme imkânı sunar. Programı indirdikten ve kurulumu yaptıktan sonra, sağ alt taraftan görünecek olan Hotspot Shield simgesine sağ tıklayıp “Connect” tuşuna dokunun. Sonrasında internet tarayıcınızda yeni bir sayfa açılacak ve program yardımı ile hangi IP adresine bağlandığınızı rahatlıkla göreceksiniz. Son olarak “Connected” şeklinde bir ibâre belirdiğinde ise dilediğiniz sayfaya giriş artık mümkün olacaktır.

Hotspot Shieldi,vpn hotspot

Hotspot Shield, ev ve açık internet ağlarında bağlantınızı güvence altına alarak, sayfalardaki gezinitinizi tamamen sağlam ve güvenlir bir hale getirir.

Hotspot Shield VPN, web aleminde gerçekleştirdiğiniz işlemleri (Otomatik form doldurma, karşıdan yükleme, alışveriş vb.) HTTPS protokolüyle korur. Hotspot Shield, kimliğinizi üçüncü taraf web sayfaları ve Internet Sağlayıcılarına karşı gizli yaparak, internet sörfünüzü başarılı bir şekilde tamamlamanızı sağlar. Gezinirken oturum açılmaması durumunda Hotspot Shield ile gerçekleştirdiğiniz tüm internet turunuz adsız olacaktır.

Tüm web izlerinizi saklayın ve çevrimiçi ortamda bir sır gibi olun; kredi kartı şifrelerinden tutunda parolalarınıza ve bütün verilerinize kadar koruma sağlamak onun işidir. Bilinen klasik antivirüs programları, bilgisayarınızı tehlikelerden korurken ağ etkinliklerinizi korumayabilir. Fakat gelişmiş virüs programlarını kastetmiyorum burada onlar tüm işlerinizi yapabilir. Ancak Erşim olmayan sitelere giriş sağlamaz.

Engelli sitelere giriş için kullanabileceğiniz birçok program bulunuyor. Bunlardan 5 adet profesyonel VPN programını metne tıklayarak inceleyebilirsiniz.

Hotspot Shield Hakkında:

  • Sisteminizi çevrimiçi kimlik hırsızlıklarına karşı sağlama alın!
  • Sınırsız Bant Genişliği sağlayarak kablolu ve kablosuz bağlantılarda full şekilde çalışır.
  • IP adresinizi Çevrimiçi gizliliğiniz için güvenli hale getirin!
  • Herhangi bir kısıtlama olmadan ve takılmadan her içeriğe kolayca erişin.
  • HTTPS şifrelemesiyle verilerinizi, internet gezintinizi, alışverişlerinizi ve şahsi bilgilerinizi emniyete alın.
  • Kendinizi hotellerdeki, Wi-Fi noktalarındaki, havaalanlarındaki ve şirket ofislerindeki tüm hackerlardan koruyun.
  • Yeni işletim sistemleri dahil PC ve Mac üzerinde çalışır (Windows 10 / 8 ve Mountain Lion)

Buradan programı indirebilir veya şu kısma tıklayarak Hotspot Shield Free versiyonunu indirebilirsiniz. Microsoft sisteminiz için ise linke tıklayarak online edinebilirsiniz.

Editör Notu
Kullanıcı Puanı (Oyla)
[Total: 0 Average: 0]

Yorum bırak

15 Yorumlar