Kampanyalar & Giveaways Tasarım Programları Teknoloji

iClone Standard 6.54 Gerçek Zamanlı Bir 3D Animatörü

blank
Yazar admin

iClone Standard 6.54, hareketli 3D grafikler, animasyonlar ve video birleştirme işlevleri ile değişik tarzda görüntüler oluşturmanızı sağlayan güçlü bir 3D animasyon üretim animatörüdür. IClone6 yayın aracı, eğitim için tasarlanmış, dijital aktörler, ortamlar, güçlü ve Microsoft Kinect-ready motion capture ile yayıncılık, hareket yakalama özellikli görsel efektler için gerçek zamanlı bir animatördür. Yazılım ile gerçekçi 3D animasyonlar oluşturabilir ve sürükle / bırak desteği sayesinde üzerinde anlaşılması kolay bir çalışma fırsatı yakalayabirsiniz. iClone6 Standard 3D gerçek zamanlı animasyonları, video ile birleştiren yeni özellikler sunar. Animasyonları eğlenceli ve mantıklı kılan aktörlerle, sahne grubu arasındaki akılcı etkileşimi yaşayın.

iClone6 gerçekçi olacak şekilde hareket kabiliyetine sahip, animasyon karakterleri oluşturmanızı mümkün kılar. Sahne, kostüm, arka plan, kamera açıları, aydınlatma ve özel efekt ayarları ile bütün bir film ayarlanabilir. Bu arada, kendi küçük animasyonlu resimlerinizi avatar olarak kayıt etmenize imkân sağlar.

iClone Standard dijital aktörler ortamlar ve efektler için gerçek zamanlı

Özelleştirilmiş hareketler üretmek için Kinect Motion Capture sisteminin önündeki cisimleri hareket ettirerek ev içi animasyonlar oluşturabilirsiniz. Fiziksel hazır bir kütüphane ile birlikte güçlü bir gerçek zamanlı fizik motoru, sahneler, aktörler ve nesnelerle dinamik etkileşim sağlar. IClone6, öğrencileri, profesyonelleri ve bağımsız film yapımcılarını 3D animasyonun gerçek zamanlı sanatı haline getirir.

iClone Standard 6.54,iClone Standard

Sonuç olarak denilebilir ki; hareketli grafikler, 3D animasyonlar ve videoları birleştirmek için güçlü bir animasyon aracıdır.  

Fiyatı: Normal fiyatı $49.95

Video Belleği: 1GB

Dosya Boyut: 949 MB

RAM: 5GB ücretsiz Hard Disk Space

Yayıncı Şirketi: Reallusion Inc. https://www.reallusion.com/iclone/

Çözünürlük: 1024 x 768

Color Depth: True Color (x32)

Graphics Card: NVidia Geforce GTX 400 Series/ AMD Radeon HD 5000 Series

Sistem Gereksinimleri: Windows 10, Win 8, Win 7 SP1

Minimum Gereksinim: Dual core CPU ve üzeri

Kampanya için açılan sayfada videonun hemen altındaki “How to Get iClone 6 Standard?”  Başlığının hemen altındaki menüleri sırasıyla takip edin.

 • Adım 1
  Bir Reallusion üyelik kaydı yap.
 • Adım 2
  Aktivasyon E-posta alıp, hesabı etkinleştir.
 • Adım 3
  Bir ürün anahtarını almak için İşte (Here) yazan metne tıklayın.
 • Adım 4
  iClone 6 Standard Enjoy yazılımını indirin.

Kampanya sayfasına aşağıdaki butona tıklayarak ulaşabilirsiniz.

KAMPANYA

Kullanıcı Puanı (Oyla)
[Total: 0 Average: 0]

Yorum bırak

3 Yorumlar

 • So geht’s: iClone 4 Pro aktivieren:

  Für die Installation von iClone 4 Pro benötigen Sie eine Seriennummer. Um die zu erhalten, legen Sie auf der Aktionsseite einen kostenlosen Account an. Nach der Bestätigung Ihrer E-Mail-Adresse erhalten Sie die Seriennummer im Reallusion-Konto, mit der Sie die Vollversion installieren können.

  burada aktionsseite yazan yere tıklayınız ve itenenleri yapınız serial nosunu alıyorsunuz.

 • sayın admin seri numarası olmadan ilerlemeyen bir program açıklaması dahi yok nasıl bir işlem yapılacak yazmazsanız olmaz.