Güvenlik Programları Resim Düzenleme

Image Watermarker 1.0.2.10 PC ile Çevrimiçi Görüntülerinizi Koruyun

Image Watermarker
Yazar admin

Image Watermarker ile videolarınızı ve fotoğraflarınızı hırsızlığa ve kopyalamaya karşı koruyun. Watermarker, fotoğrafların ve resimlerin, izinsiz kullanılmasını ve ücretsiz olarak dağıtmasını engeller. Image Watermarker fotoğrafların gruplarına resim ve metin damgaları basar. Program dili İngizce’dir. Photo Watermark Türkçe dil desteği şu an için ne yazık ki bulunmamaktadır.

PCWinSoft Image Watermarker, görüntülerinize fotoğraf ve metinler işleyerek İnternet’teki resim, fotoğraf ve videolarınızı korumanızı sağlar. Sesli görsel içeriğinizi on-line ve off-line güvenli bir biçimde paylaşmak için videolarınıza ve fotoğraflarınıza işaretler vurun. Uygulama ile kişisel haklarınızı koruyabilirsiniz – çoğu insan korunmasız görüntüler kullanırken, Watermarker sayesinde fotolarınızı çalmaya uğraşan kullanıcılar direk engellenecektir.

Uygulama, filigranları yeniden boyutlandırmak ve farklı boyutlardaki fotoğrafları bir araya getirmek için en iyi algoritmaya sahip. Image Watermarker hem giriş hem de çıkış için aşağıda yazılı uzantıların görüntülerini destekler. PCWinSoft Image Watermarker’ ın kullanımı çok basit, hassas ve pratiktir.

Image Watermarker,watermark software free, watermark program,watermark download, tsr watermark image,watermark indir

Fotoğrafları depoladığınız büyük bir klasördeki tüm fotoların filigran olması şart mı? Şart olamasada gerekli; toplu İşlemeyi destekleyen Image Watermarker ile bu hiç sorun değil. Alanında En iyisi olan Watermarker, TIFF PNG, JPG, GIF ve BMP dosya biçimlerini destekler, böylece dosyaları öncesinde dönüştürmeniz gerekmeden hazırsınız!

Program fiyatı: 19.95 dolardır.

Üretici: PCWinSoft

Sistem gereksinimleri:

Intel 1.3GHz
120MB HD
256MB RAM
Windows 2000 / XP / 2003 / Media Center / Vista / Windows 7 / Windows 8 / 8.1 ve 10 / 32 ve 64 Bit
En düşük ekran çözünürlüğü 800 x 600
Microsoft .NET Framework 4.0 güncellemesi

Not: Program free watermark programı olmayıp, profesyonel sürümüdür. Kampanya için süre kısıtlıdır. Watermark download etmek yani yüklemek için aşağıdaki kampanya butonundan ulaşacağınız adresteki adımları takip edin.

Image Watermarker indir

FİNİSH

Kullanıcı Puanı (Oyla)
[Total: 1 Average: 5]

Yorum bırak