Kampanyalar & Giveaways Resim Düzenleme

InPaint 2.4 (Kampanya)

Yazar admin

Inpaint ile fotoğraf karelerinden istenmeyen objeleri çıkartarak fotoğraflarınızı istediğiniz hale getirebilirsiniz. Inpaint fotoğrafın seçilen kısmını seçilen kısmın sınırlarından yeniden oluşturur.

Inpaint seçilmiş resim bölgesini hemen yakınındaki pikseller ile yeniden yapılandırmaktadır. Inpaint fotoğraflarınızdaki istenmeyen nesneleri silmenize yardımcı bir programdır.

GenelProgram istenmeyen nesneyi resminizden kolaylıkla silebilmektedir. Eğer fotoğrafınız güzelse ve sadece bir bölümünde kaldırmak istediğiniz bir nesne mevcut durumdaysa bu nesneyi seçmeniz yeterlidir. Klon aracını defalarca kullanmanıza gerek yok. Çok basit ve kolay bir kullanımı vardır. Sadece istenmeyen nesnenin olduğu alanı seçin ve akıllı kaldırma tuşuna basın.

Fotoğraflarınızı bozan elektrik hatlarını, manzara resmindeki bir insanı ve yazıları silebilirsiniz. Yazılım seçtiğiniz alanı otomatik temizler. Inpaint sayesinde fotoğraflarınızdan çıkartmak istediğiniz objeleri sadece seçerek temizleyebilir, clone aracıyla uğraşmak zorunda kalmazsınız. İnce ince uğraşmanız gereken ve vaktinizi harcayan bu iş, Inpaint ile çok kolay ve hızlıdır Yazılımı kullanmak çok basit, sadece kaldırmak istediğiniz objeyi seçim çerçevesi içine alın. Inpaint akıllı algoritması ile bu alanı çevre bölgeden oluşturduğu dokular ile kaplayarak göze doğal gelen sonuçlar ortaya koyar.

Kampanya Hakkında

Kampanya sayfasına buradan ulaşabilirsiniz. (Kampanya sona ermeden yazılımı kurup lisanslamanız gerekiyor)

Program Detayları

www.theinpaint.com

Windows XP/ Vista/ 7/ 8

15.5 MB

Bu program piyasada 19.99 USD fiyatla satılıyor.

Resimler
Kullanıcı Puanı (Oyla)
[Total: 0 Average: 0]

Yorum bırak

Yorum Ekle

  • Kampanyası devam ediyor girip lisansınızı kendiniz alacaksınız oradaki resim temsili konmuştur.

  • program gerçekten süperinde ötesinde herkese tavsiye ederim

  • kullanım videosu süper olmuş kusursuz biçimde resimden obje atılabiliyor muhteşem bişey