Download Hediye ve Çekilişler

INTERNET DOWNLOAD MANAGER FULL LİSANS ANAHTARI

Internet Download Manager
Yazar admin

Internet Download Manager indirme programı (IDM) veya (IDMAN) da denilmektedir. Tonec firması tarafından geliştirillen yazılım, indirme programları içerisinde önemli bir yere sahiptir. Internet Download Manager 5 kata kadar daha hızlı indirme yapabilen, indirmelerinizi zamanlayabilen ve indirme işlemine sorunsuz bir şekilde kaldığı yerden devam edebilen bir araçtır.

GenelBasit ve kullanışlı grafik arabirimi, İDM’yi çok daha verimli bir hale getirir. İnternet Download Manager, indirdiklerinizi hızlandırmak için akıllı dinamik dosya bölümlendirme ve güvenli multipart indirme teknolojisine sahiptir. Hata kurtarma ve devam etme, ağ sorunları, bağlantı kopması, beklenmedik sistem kapanması gibi durumlarda indirmeleri yeniden başlatacaktır.

Internet Download Manager, diğer indirme araçlarının aksine indirme işlemi sırasında dosyaları dinamik olarak keser ve ek bağlantı ve oturum açma aşamaları olmadan, en iyi performansı elde etmek için çalıştırır. İdman film indirme programı olarakta tüm beğendiğiniz flimleri indirme imkânı sunar.

İDM, proxy sunucular, güvenlik duvarları, ftp ve http protokolleri, yönlendirme, çerezler, yetkilendirme, MP3 ses ve MPEG video içerik işleme özelliğini destekler. İDM, indirdiğiniz dosyaları otomatik olarak işlemek için Mozilla, Mozilla Firefox, Mozilla Firebird, Opera, Microsoft Internet Explorer, Netscape, MyIE2, MSN Explorer, AOL, Avant Browser ve diğer tüm popüler tarayıcılara sorunsuz bir şekilde entegre olur. 

Dosyaları sürükle / bırak mantığıyla veya Windows tuşu + komut satırı yoluyla programı kullanabilirsiniz. Internet Download Manager, ayarladığınız anda modeminizi arar, istediğiniz dosyaları indirir. Program kapatıldığında veya bir sebepten dolayı kapandığında sisteminizi kapatır.

Internet Download Manager’ ın özellikleri arasında, çoklu dil desteği, HTTPS desteği, html yardımı, pro zamanlayıcı, zip önizleme, farklı olaylardaki sesler, indirme kategorileri, sıra işlemcisi ve eğitsel, tamamlanan yükleme sonrası gelişmiş virüs koruması, dahili indirme hızlandırıcısı, kota ile aşamalı indirme ve diğerleri.

Sürüm 6.32, Windows 10 ile tam uyumludur. MySpaceTV ve benzeri olan sitelerden flash videolar indirmek için kullanılan Medya Player üzerine IDM indirme tuşlarını ekledi. Ayrıca Windows 8.1 (Windows 8, Windows 7 ve Vista) desteği, yeniden geliştirilmiş zamanlayıcı, video sayfası yakalama ve MMS protokol desteği bulunuyor.

Yeni sürüm, IE 11 ve IE tabanlı tarayıcı desteği, baştan dizayn edilmiş ve geliştirilmiş indirme motoru, geliştirilmiş araç çubuğu, en son güncellenen tarayıcılara entegrasyon ve diğer birtakım iyileştirmeler içerir.

Microsoft Edge, Google Chrome, Internet Explorer 11, Mozilla Firefox ve tüm farklı tarayıcılarda uyumluluk sorunları giderildi.

Internet Download Manager Son Üç Sürüm Yenilikleri:

 • YENİ – Sürüm 6.32 11deki yenilikler
  • (Sürüm Çıkışı: 20 Nisan 2019)
   • Geliştirilen tarayıcı entegrasyon modülleri (Tüm)
   • Bazı sabit hata düzeltmeleri
   • Web Playerlar’ da geliştirilmiş video algılama
   • AV1 yeni video türü desteği
 • Sürüm 6.32 9daki yenilikler
  • (Sürüm Çıkışı: 05 Nisan 2019)
   • Özel araç çubuklarının bazılarında hatalı görüntülenme düzeltmesi
   • İşlem belleğini olumsuz etkileyebilen tehlikeli bir hata giderildi.
 • Sürüm 6.32 Build 8deki yenilikler
  • (Sürüm Çıkışı: 21 Nisan 2019)
   • Google Chrome 73 versiyonundaki uzantıları otomatik yükleme sorunu giderildi.

Internet Download Manager Özellikleri

idm Tüm popüler tarayıcı ve uygulamayı desteklemektedir!

idm1 Son sürat hızlı indirme.

Internet Download Manager, Chrome, Mozilla Firefox, Opera, IE, Edge (Uzantı ile), AOL, Netscape, MSN, Avant Browser ve diğer pek çok popüler tarayıcıyı destekler. Internet Download Manager “Gelişmiş Tarayıcı Entegrasyonu” özelliğini kullanarak indirmeleri tarayıcınızdan değil IDM üzerinden gerçekleştirin.

Internet Download Manager, akıllı dinamik dosya bölüntüleme teknolojisi ile 5 kata kadar hızlı indirme oranı sağlar. Internet Download Manager, diğer indirme yazılımlarının aksine  indirme işlemi sırasında indirilen dosyaları dinamik olarak keser ve en iyi hızlanma performansını elde etmek için mevcut bağlantıları yeniden denetler.

idm2 Tek bir tıklama ile basit ve hızlı indirme.

idm3 Resume’ı indirin.

Bir tarayıcıdaki bir indirme bağlantısına tıkladığınızda, IDM indirme işlemini otomatik devralır. İnternete göz atarak indirmek istediklerinizi seçmeniz yeterlidir. IDM sitelerdeki indirilecek öğeleri yakalar ve hızlandırır. IDM, (HTTPS, HTTP, FTP ve MMS) protokollerini destekler.

Internet Download Manager, yarım kalan indirmeleri, bıraktığı yerden devam ettirir. Kapsamlı hata kurtarma ve devam etme kabiliyeti, bağlantı kesilmesi, ağ sorunları veya beklenmedik elektrik kesintilerinden dolayı kesilen veya yarım kalan indirmeleri yeniden başlatacaktır.

idm4 Video yakalama.

idm5 Basit kurulum sihirbazı.

Internet Download Manager, MySpaceTV ve Google Video gibi popüler sitelerden FLV videoları kaydedebilir ve indirebilir . Web’den gömülü videoları internetten indirmenin en iyi yolu buradadır. IDM’yi yükledikten sonra, İnternet’te herhangi bir videoyu izlerken “Bu videoyu indir” düğmesi açılır. Videoları indirmeye başlamak için beliren düğmeye tıklamanız yeterli.

Hızlı ve basit bir kurulum gerçekleştirir. Ayarları kendisi otomatik olarak yapar ve Internet Download Manager kurulumunun sorunsuz olduğundan emin olmak için bağlantınızı kontrol eder.

idm6 Otomatik Antivirüs kontrolü.

idm7 Dahili Zamanlayıcı.

Virüsten koruma denetimi, karşıdan yüklemelerinizi virüslerden ve trojanlardan arındırır. İndirme tamamlandığında zararlı dosyalardan kullanıcıları korumak için AdAware, Avast, Spybot, AVG Anti-Virus, McAfee, Norton Internet Security, Norton 360, SpywareBlaster, CCleaner ve diğerleri gibi araçları otomatik olarak çalıştırır.

Internet Download Manager İnternet’e belirlediğiniz bir saatte bağlanabilir, istediğiniz dosyaları karşıdan alabilir, bağlantıyı kesebilir veya bittiğinde bilgisayarınızı otomatik kapatabilir. Dosyaların periyodik senkronizasyonu kullanılarak değişiklikleri de senkronize edebilir. İndirme veya senkronizasyon için birkaç indirme listesi oluşturmak ve bunları zamanlamak mümkündür.

idm8 Sürükle / Bırak.

idm9 Gelişmiş Tarayıcı Entegrasyonu.

Sadece IDM bağlantılarını ve Internet Download Manager ile indirilen dosyaları sürükleyip bırakabilirsiniz.

Bu özellik sayesinde, herhangi bir uygulamadan indirmeleri yakalayabilirsiniz. Diğer indirme yöneticilerinde böyle bir özellik bulunmamaktadır.

idm10 IDM web site örümcek ağı.

idm11 Özelleştirilebilir Arayüz.

IDM, bir web sitesindeki tüm resim, dosya, eklenti veya web sitelerinin alt grupları gibi web sitelerindeki filtrelerle belirtilen tüm gerekli dosyaları indirir. Belirli bir zamanda çalıştırmak, yine belirli bir saatte durdurmak veya değişiklikleri aktarmak için periyodik olarak çalıştırabilir ve birden çok yakalama için zamanlama yapabilirsiniz.

Ana İDMAN penceresini özelleştirebilir düğmeleri, sırayı ve sütunları seçebilirsiniz. Değişik düğme stillerine sahip bir araç çubuğu için arayüzler bulunur. Tüm bunlar IDM ana sayfası üzerinden indirilebilir. Ayrıca kullanıcılar kendi düzenlerini tasarlayabilir.

spor IDM birçok proxy sunucusu tipini destekler.

idman1 İDMAN, temel kimlik doğrulama protokollerini destekler: Temel, NTLM, Müzakere ve Kerberos.

IDM, Microsoft ISA ve FTP proxy sunucuları ile çalışır.

Böylelikle, IDM birçok internet ve proxy sunucusuna sadece kullanıcı girişi ve şifre ile erişebilir.

idman2 Tüm Özelliklerini İndirin.

idman3 İndirme sınırları.

IDM geçerli sayfadaki tüm indirilebilecek (dosya, video, uzantı, resim vs.) listesine ekleyebilir. Bu sayede birden fazla dosyayı eşzamanlı olarak indirebilirsiniz.

Kotalı aşamalı indirme işlemini, tanımlanan saatte megabayt sayısına indirgemeyi ayarlar. Bu özellik, Direcway, Direct PC, Hughes vb. Gibi adil erişim ilkesi (veya FAP) kullanan bağlantılar için kullanışlıdır.

indirme yöneticisi IDM çoklu dil desteği.

hızlı indir Hızlı Güncelleme Özelliği.

IDMAN Arnavutça, Arapça, Azerice, Boşnakça, Bulgarca, Çince, Hırvatça, Çekçe, Danimarkaca, Hollandaca, Farsça, Fransızca, Almanca, Yunanca, İbranice, Macarca, İtalyanca, Japonca, Korece, Litvanyaca, Makedonca, Norveççe, Lehçe, Portekizce, Romence, Rusça, Sırpça, Slovakça, Slovence, İspanyolca, Tay dili, Türkçe ve Özbekçe dilleri.

Hızlı güncelleme, haftada bir kez IDM’nin yeni sürümlerini kontrol edebilir ve IDM’yi güncelleyebilir. Hızlı güncelleştirmeler, programı en son sürüme yüklemeden evvel, tüm yeni özellikleri karşınıza listeler ve güncellemek isteyip istemediğini sorar. (Güncel olması her zaman iyidir.)

direk indir Kategorileri İndirin.

tam indir Dinamik Segmentasyon.

İnternet İndirme Yöneticisi, tanımlanan indirme kategorilerini kullanarak siteleri otomatik olarak organize etmek için kullanılabilir.

Dinamik Segmentasyon ve Performans

İnternet İndirme Programı Yöneticisi Kayıt Adımları

IDM’yi çalıştırın ve S / N’yi (ürün seri numarası) kayıt çubuğuna girin. Kayıt menü öğesi, program kaydettikten sonra devre dışı bırakılır.

idm full indir

Kayıt iletişim kutusuna S / N bilgisini yazarken lütfen 0 (sıfır) ve O (ou), I (ai) ve 1 (bir) değerlerini eklemeyin! Bunun için kopyala / yapıştır seçeneği daha uygun.

Internet Download Manager Full, kayıt e-postasını açın, S / N’nizi seçip, üzerinde sağ tıklayın ve “kopyala” deyin.

İnternet indirme yöneticisi tam

IDM kayıt iletişim kutusuna isim – soy isim ve e-posta gibi bilgileri girin. S / N alanında sağ tıklayıp “yapıştır” deyin.

idm,indirme programı

Kayıt işleminden sonra IDM ana penceresindeki Yardım -> Hakkında’yı seçin. Böylelikle ürünün Tam sürüme geçmiş olacaksınız. Aşağıdaki resimle karşılaştırabilirsiniz.

Internet Download Manager

Internet Download Manager, eski bir sürümü (4.xx ve öncesi) yüklüyse, Aşağıdaki adımları sıra ile takip edin.

 • IDMAN kayıt e-postanızdaki veya yayımcı ana sayfasındaki indirme bağlatısını kullanarak yazılımın full özellikli sürümünü indirin. IDM kayıt e-postanızı unuttuysanız, indirme linkinizi ve seri numaranızı otomatik olarak almak için bu bağlantıyı tıklayın.
 • İndirilen dosyayı açın ve kurulum yönergelerini uygulayın.
 • Seri numaranız ile Internet Download Manager’ı okeyleyin.

Eğer Windows Vista veya Windows 7 kullanıyorsanız, yönetici hakları ile çalıştırmanız gerekebilir. İndirme Programı’ndan çıkın (“Görevler -> Çıkış” menü öğesini kullanın). Daha sonra Windows başlat menüsünde IDM başlat simgesini bulup sağ tıklatın ve “Yönetici olarak çalıştır” 1 seçin (lütfen aşağıdaki resme bakın). Ardından IDM’yi kişisel bilgisayarınıza kaydedin, IDM’den çıkın ve normal bir şekilde programı başlatın.

idm lisans satın al

Ana Program Penceresi

Internet Download Manager ana penceresi, indirilen dosyaların bir sıralamasını sunar. Bu sıralama, dosya boyutu, tamamlanması beklenen tahmini süre, indirme durumu, geçerli indirme hızı ve indirme açıklaması gibi indirilen dosyalar hakkında ek bilgi içerir. Sıralama bölümü özelleştirebilirsiniz; boyuta, isme göre sıralama vs.

internet yöneticisi

İndirme kontrol düğmeleri liste üstünde bulunur. (Başla / Devam Et, URL Ekle, Sil, Durdur, Hepsini Durdur, Hepsini Tamamla ve Sil, Arkadaşına Tavsiye et, Seçenekler, Zamanlayıcı). Geçerli indirme için hangi eylemlerin gerçekleştirileceğini seçebilir veya devre dışı bırakabilirsiniz.

Arkadaşlarınıza İnternet İndirme Yöneticisi hakkında bilgi vermek için Arkadaşına Tavsiye Et butonuna kullanabilirsiniz.

URL Ekle kısmından indirmek istediğiniz öğenin URL’sini veya mevcut URL’lerden birini girebilirsiniz. Sunucu, “Yetkilendirme kullan” kutusunu işaretleyerek yetkilendirme istediğinde giriş bilgilerini de belirtebilirsiniz.

idman indir

URL geçerli ise, dosya yolunu girip, kaydedileceği dizini seçebileceğiniz “Farklı Kaydet” iletişim kutusu görünür. Alternatif olarak daha sonra “Özellikleri İndir” kısmında açıklama yazabilirsiniz. İletişim penceresinin alt kısmında üç buton bulunur. Karşıdan yüklemeyi durdurup iptal etmek istiyorsanız, Cance l butonuna tıklayın.

Direk indirmeye başlamak isterseniz, Başlat’ı ve ardından Yeniden Başlat’ı tıklayın. İletişim kutusu, karşıdan yükleme işleminde ek bir denetim elde etmenizi temin eder. Ayrıca, ortalama indirme hızını, indirme ilerleme durumunu, tamamlanması beklenen tahmini süreyi, mevcut indirme durumunu, devam ettirilmesinin sunucu tarafından desteklenip desteklenmediğini gösterir.

İndirmeyi bekletmek için Duraklat düğmesine, indirmeyi kesmek ve iletişim kutusunu kapatmak için İptal’e basabilirsiniz. İstediğiniz her zaman indirmeyi geri çağırabilirsiniz. Resume butonunun, son kaydedilen konumdan indirme işlemini yeniden başlatabilmesi için, uzak sunucunun bu işlevi desteklemesi gerekmektedir.

Durdur düğmesi seçilen dosyaların indirilmesini geciktirir. Dosya İndirme iletişim kutusundaki İptal düğmesine basarak veya iletişimi kapatarak da indirmeyi durdurabilirsiniz. Tümünü Durdur düğmesi devam eden tüm indirme işlemlerini durdurur.

Sil düğmesi, seçim yapılan dosyaları indirme listesinden temizler. Yalnızca tam veya duraklatılmış dosya indirmeleri zamanında etkinindir. Dosya indirmesi yarım kaldığı durumda, IDMAN, listeden silmek üzere sizden onay isteyecektir.

Tamamlananları Sil düğmesi (yalnızca full sürümlerde bulunur) eksik tüm indirmeleri listeden siler.

Zamanlayıcı düğmesi, indirme görev zamanlarını yürütmek üzere zamanlayıcı iletişim penceresi çalışır. Q sütunu, dosyanın karşıdan yükleme listesinde olup olmadığını denetler. Dosya adı üzerinde sağ tıklayıp “Kuyruğa Ekle” diyerek kuyruktan dosya ekleyebilir ve “Kuyruktan Sil” diyerek menü öğelerini silebilirsiniz.

Tüm ana fonksiyonlara, File (Dosya) menüsü ve Pop-up (Açılır) menü üzerinden sağ fare tıkıyla ulaşabilirsiniz.

Seçilen dosyanın özelliklerini görmek / düzenlemek için açılan menüden “Özellikler” öğesini seçebilirsiniz. Dosyayı kaydetmek, URL’yi veya sunucu oturum açma bilgilerini değiştirmek ve açıklama eklemek için konumu değiştirebilirsiniz.

İndirme Programı Kategorileri

Pencerenin ana bölümünün sol tarafında indirme kategorileri vardır. Internet Download Manager, dosyalarınızı organize etmek ve yönetmek için kategori özelliklerini sunar. Her indirme kategorisinin bir adı, varsayılan bir indirme dizini ve ilişkili olduğu dosya türlerinin bir listesi mevcuttur. 

IDM, Video, Müzik, Programlar, Belgeler vb. Gibi birkaç kategoriye sahiptir. Bunları silebilir, düzenleyebilir veya özelleştirebilirsiniz.

idm indir

Bir kategori öğesine sağ tıklamak, yeni kategoriler eklemenize veya mevcut olanları düzenlemenize veya silmenize yarar. Herhangi bir kategori eklerken, ilişkilendirilecek dosya uzantılarını dosyaları yerleştirmek için varsayılan indirme dizini seçebilirsiniz.

idm anahtarı

Örneğin; Belgeler kategorisinde “doc, pdf, xls, txt” uzantısı ve “c: \ downloads \ documents” varsayılan indirme kategorisi olabilir.

IDM Ana Pencere Görünümünün Özelleştirilmesi

İnternet İndirme Yöneticisi, sütunları ve araç çubuğunun görünümü özelleştirilebilirsiniz.

Internet Download Manager’ın standart sürümü, yerleşik 4 araç çubuğu görünümüne sahiptir: Büyük 3D düğmeler, Küçük 3D düğmeler, Büyük Klasik düğmeler ve Küçük Sınıf düğmeler. 

Bu seçeneklerden istediğiniz gibi araç çubuğu görünümünü seçebilir veya Internet Download Manager ana sayfasından yeni bir görünüm indirebilirsiniz. Grafik tasarımından anlıyorsanız bu tarz kişiselleştirmeleri kendiniz de yapabilirsiniz.

IDMAN araç çubuğunun görünümünü değiştirmek için lütfen araç çubuğunda sağ tuş tıklayın. (Resme bakınız.)

spor indir

Bu menüden araç çubuğu stilini ve araç çubuğu düğmesi boyutunu ayarlayabilirsiniz. Yeni araç çubuğunu indirmeniz gerekiyorsa Internet Download Manager’ı arayın, lütfen “Look for new” menü öğesini seçin.

Araç çubuğu düğmelerini özelleştirmek için “Özelleştir …” menü öğesini seçin.

download manager full,idm satın al

Bu iletişim kutusunda hangi düğmelerin IDM araç çubuğunda görünmesi istiyorsanız seçebilirsiniz. Pencerenin sol bölmesinde kullanılabilir düğmeler listesi görüntülenir. Sağ bölme, IDM araç çubuğundaki düğmeler listesini gösterir. Bu listedeki bir düğmeyi seçip “Yukarı Taşı” veya “Aşağı Taşı” düğmesine basarak düğmeler sipariş edebilirsiniz. Bir düğme seçip “Ekle” veya “Kaldır” düğmesine basarak düğmeler ekleyebilir veya kaldırabilirsiniz.

Ana pencerede IDM sütunlarını özelleştirmek için bir sütun başlığına sağ tıklayın.

indirme programı indir

indirme programı,Internet Download Manager full

Hangi sütunların görünmesi, sütunların genişliği ve sütunların sıralamasını ayarlayabilirsiniz. Bir sütunu etkinleştirmek için, gerekli sütun için ilgili onay kutusunu tiklemeniz yeterlidir. Sütunu seçip “Yukarı Taşı” ve “Aşağı Taşı” düğmelerini kullanarak sütunu başka bir yere aktarabilirsiz. Sütunların sırasını, program ana penceresinde uygun görülen bir yere sürükleyip bırakarak değiştirebilirsiniz.

Editör yorumu: Internet Download Manager, her bir bilgisayarda olması gereken eşsiz bir programdır. Bir sistemde WinRAR, Microsoft Office ve güçlü bir Antivirus yazılımı ne ise IDM de odur. NOKTA. İdm benzeri uygulamalar için Download sayfamıza bakabilirsiniz.

IDM’ nin 30 günlük son sürüm denemesini indirmek isterseniz, aşağıdaki butonu kullanın.

IDM İNDİR

Peki, idm deneme sürümü bitti ne yapmalıyım? Derseniz; ya satın alın yada aşağıdaki linkten ücretsiz sürümünü yükleyin.

Deneme

Internet Download Manager Ücretsiz indir

IDM içinde hiçbir casus yazılım veya reklam yazılımı bulunmaz.

Kurulum Talimatları:

 1. İnternet İndirme Yöneticisi full indirŞimdi Internet Download Manager’ı indirin. (Bedava indir, 7.00 MB)
 2. Idman632build11.exe dosyasını çalıştırın.
 3. Kurulum talimatlarını izleyin.
 4. İnternet Download Manager’ı başlat menüsünden veya masa üstünden çalıştırın.
 5. Dilerseniz, buradan Idman 30 Günlük Deneme sürümünü indirebilirsiniz.

BİR YILLIK KAMPANYAMIZ SONA ERMİŞTİR. FULL VE İNDİRİMLİ OLARAK ÖMÜR BOYU LİSANSI ALMAK İÇİN AŞAĞIDAKİ BUTONU KULLLANIN.

Programı indirimli olarak satın almak için aşağıdaki bağlantıyı kullanın.

İDM SATIN AL

Biten Çekiliş

Eski Kampanya

INTERNET DOWNLOAD MANAGER FULL (12 LİSANS) ANAHTARI

Yarışmamız sona erdi. Çekiliş yapılıp kazananlara lisansları gönderildi.

Desteklerinden dolayı internetdownloadmanager.com ‘ a çok teşekkür ederiz.

profesyonelindir.com olarak (internetdownloadmanager.com)’ un desteğiyle herbiri 11.95 USD değerinde olan 12 adet1 Yıllık Internet Download Manager lisansı veriyoruz. Kampanya bitiminde çekilişler Ramdom üzerinden gerçekleştirilecek. Kampanya Başlangıç / Bitiş tarihi:  27.04.2019 / 20.05.2019

Kampanya Şartları

 1. Konu altına kısa olmayan bir yorum yapın. (Thank… gibi kısa yorumlar direk silinir.)
 2. Konuyu sosyal ağlarınızda paylaşın. (Opsiyonel)
 3. Konu altındaki puanlama sistemini kullanarak İdman için 5 yıldız bir puan sağlayın.

İDM Çekilişini Kazananlar

 1. Nihat
 2. akance
 3. Sanem
 4. aztec
 5. Muhammet Trabzon
 6. grander
 7. Isabella Herran
 8. Mehmet Mkocabadak
 9. Mehmet Rıza Çimen
 10. Ahmet aadnankarakas
 11. sinan tekcan
 12. Serkan Eken

Internet Download Manager Full (15 HEDİYE LİSANS) Anahtarı

Merhaba, yine bomba gibi bir kampanya ile karşınızdayız!

Desteklerinden dolayı Tonec‘e teşekkür ederiz.

https://www.tonec.com sponsorluğunda herbiri 11.95 USD değerinde olan 15 adet 1 Yıllık Internet Download Manager Full (IDM) lisansı hediye ediyoruz. Konu altına bir yorum yazan herkes çekilişe katılabilir. Konuyu sosyal ağlarınızda paylaşarak bize destek olabilirsiniz. Kampanya bitiş tarihi: 01/01/2018

Not: Birden fazla ve farklı ip adreslerinden yorum yapan aynı kişilerin yorumları silindi. 

Çekilişi Kazananlar:

1-) emir emirkanim
2-) vhick vj.onix11
3-) myimmortalize my.2006.immortal
4-) Friday friday
5-) CANCAN adax0038
6-) Ahmet newton53
7-) YUSUF yusuf.ozbek.turkiye
😎 pyqt pyqt
9-) osmandemi osmandemi
10-) Albert albert_2780
11-) Tull tulljethro
12-) salim kanunuask
13-) Kızılahmet kzlhmt25
14-) A. Samet samet.dilekce
15-) ibrahim brahmefe2002

INTERNET DOWNLOAD MANAGER FULL (HEDİYE LİSANS) ANAHTARI

İDM ÖDÜL

profesyonelindir 5 yıldız

Editör Notu
Kullanıcı Puanı (Oyla)
[Total: 93 Average: 4.6]

Yorum bırak

458 Yorumlar