Download Hediye & Çekilişler Ücretsiz Program İndir

INTERNET DOWNLOAD MANAGER FULL LİSANS ANAHTARI

ınternet-download-manager
Yazar admin

Internet Download Manager‘ a kısaca “İdm” veya “İdman” da denir. Yayımcısı Tonec aracılığı ile geliştirilen uygulama, indirme programlarının şahıdır. Peki, nedir bu programı bu kadar meşhur eden? Internet Download Manager, 5 kat hızlı indirme sağlarken, bunları tayming edebilen (zamanlayabilen) ve indirme sürecine en problemsiz bir şekilde bıraktığı noktadan devam edebilen mükemmel bir uygulama.

5.000.000'dan fazla kayıtlı kullanıcı% 90 +

Bir yıllık hediyemiz sona erdi. İdm lisansını full ve indirimli satın almak için bağlantıya gidin.

İDM SATIN AL

Editör yorumu: Internet Download Manager, her bir bilgisayarda olması gereken eşsiz bir programdır. Bir sistemde WinRAR, Microsoft Office ve güçlü bir Antivirus yazılımı ne ise İdm de odur. NOKTA. Benzeri uygulamalar için Download sayfamıza bakabilirsiniz.

Uygulamanın 30 günlük son sürüm denemesini indirmek isterseniz, aşağıdaki butonu kullanın.

İdm İNDİR

Peki, deneme sürümü bitti ne yapmalıyım? Derseniz; ya satın alın yada aşağıdaki linkten ücretsiz sürümünü yükleyin.

Internet Download Manager Ücretsiz indir

İdm içinde hiçbir casus yazılım veya reklam yazılımı bulunmaz.

Kurulum Talimatları:

 1. İnternet İndirme Yöneticisi full indirŞimdi Internet Download Manager’ ı indirin. (Bedava indir, 7.00 MB)
 2. Idman632build11.exe dosyasını çalıştırın.
 3. Kurulum talimatlarını izleyin.
 4. İnternet Download Manager’ ı başlat menüsünden veya masa üstünden çalıştırın.
 5. Dilerseniz, buradan Idman 30 Günlük Deneme sürümünü indirebilirsiniz.

Basit ve kullanışlı olan grafik ara birimi, programı çok daha verimli bir hale getirir. İnternet Download Manager, süper hızlı indirme için dinamik dosya ayrıştırma (Akıllı) ve  Multipart Download teknolojisi barındırır. Ağ problemleri, bağlantı kopma durumu, beklenmedik sistem kapanması ve birçok durumda indirmeleri kaybetmeden yeniden etkinleştirecektir.

İnternet Download Manager ile Neler İndirebilirim?

Neler indiremezsiniz ki! Oyun, şarkı indir, YouTube videosu, film, klip ve mp3 indir. Dahası müzik indirme programı olarak kullan. Kısaca neyi seviyor ve istiyorsanız çekinmeden onu yükleyin.

Diğerlerinin aksine indirme esnasında dosyaları dinamik bir biçimde bölerek, en iyi performansı sağlamak için çalıştırır. İdm, film indirme programı olarak da dilediğiniz ve beğendiğiniz filmleri istediğiniz sayfadan ve aracıdan yükleme olanağı tanır.

Ftp ve http protokolleri, proxy sunucuları, güvenlik duvarları, yönlendirmeler, çerezler, yetkilendirme, MP3 ses & MPEG video içerik işleme seçenekleri bulunur.

Program çalışırken kayıtlı ve indirme kuyruğunda bulunan tüm dosyaları Sürükle / Bırak yapabilirsiniz. Otomatik olarak modeminizi bulur ve seçtiğiniz dosyaları size indirir.

Internet Download Manager’ ın özellikleri saymakla bitmez; Çoklu dil, html desteği, zamanlayıcı PRO, farklı sesler, zip dosyası önizleme, yüklemeyi kategorilere ayırma, eğitsel adım takip desteği ve sıra işlemcisi, tamamlanan yüklemelere virüs taraması, dahili bir indirme hızlandırıcı, aşamalı & kotalı indirme vb.

İdm son sürümleri Windows 10 platformuyla tam bir oryantasyon içindedir. Ayrıca Windows 8.1 (Windows 8, Windows 7 ve Vista) desteği, zamanlayıcı, video sayfası yakalama ve MMS protokol desteği mevcuttur.

Şu an için hiçbir tarayıcı ile uyumluluk derdi bulunmamaktadır. (Google Chrome, Mozilla Firefox, Edge, Internet Explorer) vb.

Internet Download Manager Özellikleri

idm Tüm popüler tarayıcı ve uygulamayı desteklemektedir! idm1 Son sürat hızlı indirme.
Chrome, Mozilla Firefox, Opera, IE, Edge (Uzantı ile), AOL, Netscape, MSN, Avant Browser ve diğer pek çok popüler tarayıcıyı destekler. Internet Download Manager “Gelişmiş Tarayıcı Entegrasyonu” özelliğini kullanarak download işlemlerini tarayıcınızdan değil İdm üzerinden gerçekleştirin. Internet Download Manager, akıllı dinamik dosya bölüntüleme teknolojisi ile 5 kata kadar hızlı indirme oranı sağlar. Diğer yazılımlarının aksine yükleme işlemi sırasında indirilen dosyaları dinamik olarak keser ve en iyi hızlanma performansını elde etmek için mevcut bağlantıları yeniden denetler.
idm2 Tek bir tıklama ile basit ve hızlı indirme. idm3 Resume’ ı indirin.
Bir tarayıcıdaki bir bağlantıya tıkladığınızda, yükleme işlemini otomatik devralır. İnternete göz atarak Down etmek istediklerinizi seçmeniz yeterlidir. Sitelerdeki indirilecek öğeleri yakalar ve hızlandırır. Uygulama (HTTPS, HTTP, FTP ve MMS) protokollerini destekler. Yarım kalan indirmeleri, bıraktığı yerden devam ettirir. Kapsamlı hata kurtarma ve devam etme kabiliyeti, bağlantı kesilmesi, ağ sorunları veya beklenmedik elektrik kesintilerinden dolayı kesilen veya yarım kalanları yeniden başlatacaktır.
idm4 Video yakalama. idm5 Basit kurulum sihirbazı.
MySpaceTV ve Google Video gibi popüler sitelerden FLV videoları kaydedebilir ve indirebilir. Web’ den gömülü videoları internetten indirmenin en iyi yolu buradadır. İdm’ yi yükledikten sonra, İnternet’ te herhangi bir videoyu izlerken “Bu videoyu indir” düğmesi açılır. Videoları indirmeye başlamak için beliren düğmeye tıklamanız yeterli. Hızlı ve basit bir kurulum gerçekleştirir. Ayarları kendisi otomatik olarak yapar ve Internet Download Manager kurulumunun sorunsuz olduğundan emin olmak için bağlantınızı kontrol eder.
idm6 Otomatik Antivirüs kontrolü. idm7 Dahili Zamanlayıcı.
Virüsten koruma denetimi, karşıdan yüklemelerinizi virüslerden ve trojanlardan arındırır. Download tamamlandığında zararlı dosyalardan kullanıcıları korumak için AdAware, Avast, Spybot, AVG Anti-Virus, McAfee, Norton Internet Security, Norton 360, SpywareBlaster, CCleaner ve diğerleri gibi araçları otomatik olarak çalıştırır. İnternet’ e belirlediğiniz bir saatte bağlanabilir, istediğiniz dosyaları karşıdan alabilir, bağlantıyı kesebilir veya bittiğinde bilgisayarınızı otomatik kapatabilir. Dosyaların periyodik senkronizasyonu kullanılarak değişiklikleri de senkronize edebilir. Yükleme veya senkronizasyon için birkaç indirme listesi oluşturmak ve bunları zamanlamak mümkündür.
idm8 Sürükle / Bırak. idm9 Gelişmiş Tarayıcı Entegrasyonu.
Sadece İdm bağlantılarını ve indirilen dosyaları sürükleyip bırakabilirsiniz. Bu özellik sayesinde, herhangi bir uygulamadan yüklemeleri yakalayabilirsiniz. Diğer indirme yöneticilerinde böyle bir özellik bulunmamaktadır.
idm10 İdm web site örümcek ağı. idm11 Özelleştirilebilir Arayüz.
Bir web sitesindeki tüm resim, dosya, eklenti veya web sitelerinin alt grupları gibi web sitelerindeki filtrelerle belirtilen tüm gerekli dosyaları indirir. Belirli bir zamanda çalıştırmak, yine belirli bir saatte durdurmak veya değişiklikleri aktarmak için periyodik olarak çalıştırabilir ve birden çok yakalama için zamanlama yapabilirsiniz. Ana İdman penceresini özelleştirebilir düğmeleri, sırayı ve sütunları seçebilirsiniz. Değişik düğme stillerine sahip bir araç çubuğu için arayüzler bulunur. Tüm bunlar Programın ana sayfası üzerinden indirilebilir. Ayrıca kullanıcılar kendi düzenlerini tasarlayabilir.
spor İdm birçok proxy sunucusu tipini destekler. idman1Temel kimlik doğrulama protokollerini destekler: Temel, NTLM, Müzakere ve Kerberos.
Microsoft ISA ve FTP proxy sunucuları ile çalışır. Böylelikle, İdm birçok internet ve proxy sunucusuna sadece kullanıcı girişi ve şifre ile erişebilir.
idman2 Tüm Özelliklerini İndirin. idman3 İndirme sınırları.
Ggeçerli sayfadaki tüm indirilebilecek (dosya, video, uzantı, resim vs.) listesine ekleyebilir. Bu sayede birden fazla dosyayı eşzamanlı olarak indirebilirsiniz. Kotalı aşamalı indirme işlemini, tanımlanan saatte megabayt sayısına indirgemeyi ayarlar. Bu özellik, Direcway, Direct PC, Hughes vb. Gibi adil erişim ilkesi (veya FAP) kullanan bağlantılar için kullanışlıdır.
indirme yöneticisi İdm çoklu dil desteği. hızlı indir Hızlı Güncelleme Özelliği.
Arnavutça, Arapça, Azerice, Boşnakça, Bulgarca, Çince, Hırvatça, Çekçe, Danimarkaca, Hollandaca, Farsça, Fransızca, Almanca, Yunanca, İbranice, Macarca, İtalyanca, Japonca, Korece, Litvanyaca, Makedonca, Norveççe, Lehçe, Portekizce, Romence, Rusça, Sırpça, Slovakça, Slovence, İspanyolca, Tay dili, Türkçe ve Özbekçe dilleri. Hızlı güncelleme, haftada bir kez İdm’ nin yeni sürümlerini kontrol edebilir ve güncelleyebilir. Hızlı güncelleştirmeler, programı en son sürüme yüklemeden evvel, tüm yeni özellikleri karşınıza listeler ve güncellemek isteyip istemediğini sorar. (Güncel olması her zaman iyidir.)
direk indir Kategorileri İndirin. tam indir Dinamik Segmentasyon.
İnternet İndirme Yöneticisi, tanımlanan kategorileri kullanarak siteleri otomatik olarak organize etmek için kullanılabilir. Dinamik Segmentasyon ve Performans

İnternet İndirme Programı Yöneticisi Kayıt Adımları

Çalıştırın ve S / N’ yi (ürün seri numarası) kayıt çubuğuna girin. Kayıt menü öğesi, program kaydettikten sonra devre dışı bırakılır.

idm full indir

Kayıt iletişim kutusuna S / N bilgisini yazarken lütfen 0 (sıfır) ve O (ou), I (ai) ve 1 (bir) değerlerini eklemeyin! Bunun için kopyala / yapıştır seçeneği daha uygun.

Internet Download Manager Full, kayıt e-postasını açın, S / N’ nizi seçip, üzerinde sağ tıklayın ve “kopyala” deyin.

İnternet indirme yöneticisi tam

Kayıt iletişim kutusuna isim – soy isim ve e-posta gibi bilgileri girin. S / N alanında sağ tıklayıp “yapıştır” deyin.

idm,indirme programı

Kayıt işleminden sonra İdm ana penceresindeki Yardım -> Hakkında’ yı seçin. Böylelikle ürünün Tam sürüme geçmiş olacaksınız. Aşağıdaki resimle karşılaştırabilirsiniz.

İnternet indirme yöneticisi

İdman, eski bir sürümü (4.xx ve öncesi) yüklüyse, Aşağıdaki adımları sıra ile takip edin.

 • Kayıt e-postanızdaki veya yayımcı ana sayfasındaki indirme bağlatısını kullanarak yazılımın full özellikli sürümünü indirin. Kayıt e-postanızı unuttuysanız, indirme linkinizi ve seri numaranızı otomatik olarak almak için bu bağlantıyı tıklayın.
 • İndirilen dosyayı açın ve kurulum yönergelerini uygulayın.
 • Seri numaranız ile Internet Download Manager’ ı okeyleyin.

Eğer Windows Vista veya Windows 7 kullanıyorsanız, yönetici hakları ile çalıştırmanız gerekebilir. Programdan çıkın (“Görevler -> Çıkış” menü öğesini kullanın). Daha sonra Windows başlat menüsünde İdm başlat simgesini bulup sağ tıklatın ve “Yönetici olarak çalıştır” 1 seçin (lütfen aşağıdaki resme bakın). Ardından kişisel bilgisayarınıza kaydedin, çıkın ve normal bir şekilde programı başlatın.

idm-lisans-satın-al

Ana Program Penceresi

Ana penceresi, indirilen dosyaların bir sıralamasını sunar. Bu sıralama, dosya boyutu, tamamlanması beklenen tahmini süre, indirme durumu, geçerli yükleme hızı ve açıklaması gibi indirilen dosyalar hakkında ek bilgi içerir. Sıralama bölümü özelleştirebilirsiniz; boyuta, isme göre sıralama vs.

İnternet-yönetici

İndirme kontrol düğmeleri liste üstünde bulunur. (Başla / Devam Et, URL Ekle, Sil, Durdur, Hepsini Durdur, Hepsini Tamamla ve Sil, Arkadaşına Tavsiye et, Seçenekler, Zamanlayıcı). Geçerli yükleme için hangi eylemlerin gerçekleştirileceğini seçebilir veya devre dışı bırakabilirsiniz.

Arkadaşlarınıza İnternet İndirme Yöneticisi hakkında bilgi vermek için Arkadaşına Tavsiye Et butonuna kullanabilirsiniz.

URL Ekle kısmından indirmek istediğiniz öğenin URL’ sini veya mevcut URL’ lerden birini girebilirsiniz. Sunucu, “Yetkilendirme kullan” kutusunu işaretleyerek yetkilendirme istediğinde giriş bilgilerini de belirtebilirsiniz.

idman indir
URL geçerli ise, dosya yolunu girip, kaydedileceği dizini seçebileceğiniz “Farklı Kaydet” iletişim kutusu görünür. Alternatif olarak daha sonra “Özellikleri İndir” kısmında açıklama yazabilirsiniz. İletişim penceresinin alt kısmında üç buton bulunur. Karşıdan yüklemeyi durdurup iptal etmek istiyorsanız, “Cancel” butonuna tıklayın.

Direk yüklemeye başlamak isterseniz, Başlat’ ı ve ardından Yeniden Başlat’ ı tıklayın. İletişim kutusu, karşıdan yükleme işleminde ek bir denetim elde etmenizi temin eder. Ayrıca, ortalama indirme hızını, ilerleme durumunu, tamamlanması beklenen tahmini süreyi, mevcut indirme durumunu, devam ettirilmesinin sunucu tarafından desteklenip desteklenmediğini gösterir.

Bekletmek için “Duraklat” düğmesine, kesmek ve iletişim kutusunu kapatmak için “İptal’ e” basabilirsiniz. İstediğiniz her zaman indirmeyi geri çağırabilirsiniz. Resume butonunun, son kaydedilen konumdan işlemi yeniden başlatması için, uzak sunucunun bu işlevi desteklemesi gerekmektedir.

Durdur düğmesi seçilen dosyaların indirilmesini geciktirir. Dosya İndirme iletişim kutusundaki İptal düğmesine basarak veya iletişimi kapatarak da indirmeyi durdurabilirsiniz. “Tümünü Durdur” düğmesi devam eden tüm indirme işlemlerini durdurur.

Sil düğmesi, seçim yapılan dosyaları indirme listesinden temizler. Yalnızca tam veya duraklatılmış dosya indirmeleri zamanında etkinindir. Yarım kaldığı durumda, İdman, listeden silmek üzere sizden onay isteyecektir.

Tamamlananları “Sil” düğmesi (yalnızca full sürümlerde bulunur) listeden siler.

Zamanlayıcı düğmesi, indirme görev zamanlarını yürütmek üzere zamanlayıcı iletişim penceresi çalışır. Q sütunu, dosyanın karşıdan yükleme listesinde olup olmadığını denetler. Dosya adı üzerinde sağ tıklayıp “Kuyruğa Ekle” diyerek kuyruktan dosya ekleyebilir ve “Kuyruktan Sil” diyerek menü öğelerini silebilirsiniz.

Internet Download Manager tüm ana fonksiyonlarına, File (Dosya) menüsü ve Pop-up (Açılır) menü üzerinden sağ fare tıkıyla ulaşabilirsiniz.

Seçilen dosyanın özelliklerini görmek / düzenlemek için açılan menüden “Özellikler” öğesini seçebilirsiniz. Dosyayı kaydetmek, URL’ yi veya sunucu oturum açma bilgilerini değiştirmek ve açıklama eklemek için konumu değiştirebilirsiniz.

İndirme Programı Kategorileri

Pencerenin ana bölümünün sol tarafında yükleme kategorileri vardır. Internet Download Manager, dosyalarınızı organize etmek ve yönetmek için kategori özelliklerini sunar. Her kategorisinin bir adı, varsayılan bir indirme dizini ve ilişkili olduğu dosya türlerinin bir listesi mevcuttur.

Video, Müzik, Programlar, Belgeler vb. Gibi birkaç kategoriye sahiptir. Bunları silebilir, düzenleyebilir veya özelleştirebilirsiniz.

idm indir

Bir kategori öğesine sağ tıklamak, yeni kategoriler eklemenize veya mevcut olanları düzenlemenize veya silmenize yarar. Herhangi bir kategori eklerken, ilişkilendirilecek dosya uzantılarını dosyaları yerleştirmek için varsayılan dizini seçebilirsiniz.

idm anahtarı

Örneğin; Belgeler kategorisinde “doc, pdf, xls, txt” uzantısı ve “c: \ downloads \ documents” varsayılan yükleme kategorisi olabilir.

İdm Ana Pencere Görünümünün Özelleştirilmesi

İnternet İndirme Yöneticisi, sütunları ve araç çubuğunun görünümü özelleştirilebilirsiniz.

Programın standart sürümü, yerleşik 4 araç çubuğu görünümüne sahiptir: Büyük 3D düğmeler, Küçük 3D düğmeler, Büyük Klasik düğmeler ve Küçük Sınıf düğmeler.

Bu seçeneklerden istediğiniz gibi araç çubuğu görünümünü seçebilir veya Internet Download Manager ana sayfasından yeni bir görünüm indirebilirsiniz. Grafik tasarımından anlıyorsanız bu tarz kişiselleştirmeleri kendiniz de yapabilirsiniz.

Idman araç çubuğunun görünümünü değiştirmek için lütfen araç çubuğunda sağ tuş tıklayın. (Resme bakınız.)

spor indir
Bu menüden araç çubuğu stilini ve araç çubuğu düğmesi boyutunu ayarlayabilirsiniz. Yeni araç çubuğunu indirmeniz gerekiyorsa Internet Download Manager’ ı arayın, lütfen “Look for new” menü öğesini seçin.

Araç çubuğu düğmelerini özelleştirmek için “Özelleştir …” menü öğesini seçin.

download manager full,idm satın al
Bu iletişim kutusunda hangi düğmelerin İdm araç çubuğunda görünmesi istiyorsanız seçebilirsiniz. Pencerenin sol bölmesinde kullanılabilir düğmeler listesi görüntülenir. Sağ bölme, araç çubuğundaki düğmeler listesini gösterir. Bu listedeki bir düğmeyi seçip “Yukarı Taşı” veya “Aşağı Taşı” düğmesine basarak düğmeler sipariş edebilirsiniz. Bir düğme seçip “Ekle” veya “Kaldır” düğmesine basarak düğmeler ekleyebilir veya kaldırabilirsiniz.

Ana pencerede idm sütunlarını özelleştirmek için bir sütun başlığına sağ tıklayın.

indirme programı indir

indirme programı,Internet Download Manager full

Hangi sütunların görünmesi, sütunların genişliği ve sütunların sıralamasını ayarlayabilirsiniz. Bir sütunu etkinleştirmek için, gerekli sütun için ilgili onay kutusunu tiklemeniz yeterlidir. Sütunu seçip “Yukarı Taşı” ve “Aşağı Taşı” düğmelerini kullanarak sütunu başka bir yere aktarabilirsiz. Sütunların sırasını, program ana penceresinde uygun görülen bir yere sürükleyip bırakarak değiştirebilirsiniz.

Eski Kampanya

INTERNET DOWNLOAD MANAGER FULL (12 LİSANS) ANAHTARI

Yarışmamız sona erdi. Çekiliş yapılıp kazananlara lisansları gönderildi.

Desteklerinden dolayı Tonec‘ e çok teşekkür ederiz.

profesyonelindir.com olarak (internetdownloadmanager.com)’ un desteğiyle herbiri 11.95 USD değerinde olan 12 adet – 1 Yıllık Internet Download Manager lisansı veriyoruz. Kampanya bitiminde çekilişler Ramdom üzerinden gerçekleştirilecek. Kampanya Başlangıç / Bitiş tarihi:  27.04.2019 / 20.05.2019

Kampanya Şartları

 1. Konu altına kısa olmayan bir yorum yapın. (Thank… gibi kısa yorumlar direk silinir.)
 2. Konuyu sosyal ağlarınızda paylaşın. (Opsiyonel)
 3. Konu altındaki puanlama sistemini kullanarak İdman için 5 yıldız bir puan sağlayın.

İDM Çekilişini Kazananlar

 1. Nihat
 2. akance
 3. Sanem
 4. Aztek
 5. Muhammet Trabzon
 6. görkemli
 7. Rab’ bin Isabella
 8. Mehmet Mkocabadak
 9. Mehmet Rıza Çimen
 10. Ahmet aadnankarakas
 11. sinan tekcan
 12. Serkan Eken

Internet Download Manager Full (15 HEDİYE LİSANS) Anahtarı

Merhaba, yine bomba gibi bir kampanya ile karşınızdayız!

https://www.tonec.com sponsorluğunda herbiri 11.95 USD değerinde olan 15 adet 1 Yıllık Internet Download Manager Full lisansı hediye ediyoruz. Konu altına bir yorum yazan herkes çekilişe katılabilir. Konuyu sosyal ağlarınızda paylaşarak bize destek olabilirsiniz.Kampanya bitiş tarihi: 01/01/2018

Not: Birden fazla ve farklı ip adreslerinden yorum yapan aynı kişilerin yorumları silindi.

Çekilişi Kazananlar:

1-) emir emirkanim
2-) vhick vj.onix11
3-) myimmortalize my.2006.immortal
4-) Friday friday
5-) CANCAN adax0038
6-) Ahmet newton53
7-) YUSUF yusuf.ozbek.turkiye
😎 pyqt pyqt
9-) osmandemi osmandemi
10-) Albert albert_2780
11-) Tull tulljethro
12-) salim kanunuask
13-) Kızılahmet kzlhmt25
14-) A. Samet samet.dilekce
15-) ibrahim brahmefe2002

INTERNET DOWNLOAD MANAGER FULL (HEDİYE LİSANS) ANAHTARI

İDM ÖDÜL

profesyonelindir-5-yıldız

Editör Notu
Kullanıcı Puanı (Oyla)
[Total: 95 Average: 4.5]

Yorum bırak

461 Yorumlar

 • 5-6 taneden fazla alternatif denedim en kullanışlı ve sorunsuz olanı idm kullandıklarım arasında. Ömür boyu olaydı iyidi ama 1 senelikte hiç yoktan iyidir 🙂

 • Merhaba, haklısınız. Kampanya bitti ama başlığı değiştirmedik. Bazı nedenlerden dolayıda sık başlık değiştiremiyoruz. Programın ücretsiz versiyonunu deneme sekmesinden indirebilir veya “idm satın al” butonuna tıklayarak satın alabilirsiniz. Eğer durumunuz müsaitse, gerçekten satın almaya değer bir program. Yeni kampanya ne zaman olur derseniz, şimdilik değil, ancak ilerleyen süreçte firma ile anlaşıp yapabiliriz.

 • admin başlıkta lisans anahtarı diyor içerikte lisans yok nerde bu lisans

 • Aynı bilgisayara tekrar kullanabilirsiniz diye biliyorum.

 • Hocam, 1 yıl içerisinde bilgisayara format atarsak veya programı kaldırıp kurmamız gerekirse lisansı tekrar kullanabilir miyiz?

 • How can I get my IDM key? Thanks so much.:)

 • Kazandığıma inanın çok mutlu oldum. teşekkür ederim Profesyonel İndir ailesi.

 • Thanks so much!!…I would very much like to win a program license

 • In my opinion Internet Download Manager.is the best manager to help with download files from internet. I hope I can win the key.

 • IDM best Internet Download Manager program.
  This is great idea to give away.Thanks

 • What a fantastic contest. I would like to have this download manager on my computer. Thank you.

 • Thanks, I rate IDM as 5. Very useful program to download vidoes from youtube and other sites. Also I like site grabber which saves a website for offline use. I want to win this giveaway, hope am lucky.

 • Şuana kadar kullanmak için can attığım indirme programı. IDM’ dir. Daha önce de bir lisans deneyimim olmuştur.

 • IDM is the best download manager. Thank you for the contest.
  Good luck for evryone.

 • Very good software. I like Internet Download Manager.

 • Thank you for the opportunity to win this IDM license.

 • IDM kendi alanında rakipsiz bir program. Winrar sıkıştırılmış dosya için ne ise IDM’de indirme yöneticisi için o. Markalaşmış ürünler listesine girecek kadar baskın bir program. Bir kere kullanan bu konforu hep arar.

 • Nice offer. This is great idea to give away IDM keys. Thanks

 • Amazing contest.
  Thank you for it. I love Internet Download Manager.

 • Ya, bu programı uzun zamandır istiyorum ama bir türlü almak nasip olmadı. Lütfen bana çıksın bir kere ya. Sizleri yasalprogram.com’dan uzun yıllardır severek ve beğenerek takip ediyorum.

 • Download manager deneme sürümü kullandım. Kullanımı çok kolay ve anlaşılabilir. Özel işlemler yapmadan kısa süre içinde istediğiğiniz hemen hemen her içeriği yüksek hızda indirebiliyorsunuz.

 • Yıllardır ücretsiz alternatif programlarını kullandığım fakat sürekli satın almak istediğim program. Umuyorum ki anahtarların biri bana çıkar.

 • Program çok güzel lakin Allah bilir kime çıkacak:)

 • Merhaba. Yıllardır severek kullandığım süper bir program. Her bilgisayarda bulunması gerektiğini düşünüyorum. Olmazsa olmaz desem yalan olmaz. Özellikle internet üzerinden büyük dosyalar indiriyorsanız, youtube videolarını bilgisayarınıza indirmek istiyorsanız mutlaka kullanın derim. Fiyatı da çok uygun bence. Kaçak yollara başvurmaya gerek yok. Teşekkürler.

 • Müthiş bir indirme proğramı. Son derece kullanışlı. Yaptığınız bu kampanyadan dolayı sizleri kutlarım. İnşallah bana çıkar diye ümit ediyorum.

 • Fantastic. Count me in. This is the better manager to download files from internet.

 • Idm cokkullanisli bir program cekilisede bundan dolayi katiliyorum

 • Gerçekten çok güzel bir kampanya olmuş. 1 tane lisans şansıma çıksa, çok çok memnun olurum.

 • Fantastic software to download big files from the internet.
  Thanks for the contest.

 • Bravo! Thanks for the contest. IDM is the best download manager.

 • Uzun zamandır IDM den daha iyisini görmedim ve kullanmadım.Hazırlayanlara teşeeekür ederim.ellerine sağlık.

 • Thank you for this contest. Great download manager. I hope I win. Good luck to all participants.

 • One of the best software, this is a must have on a PC. Thank you for your contest.

 • Böyle güzel bir programı sunduğunuz için teşekkür ederim.

 • çok iyi bir indirme programı, teşekkürler profesyonelindir…..

 • Thank you very much. Good download manager. I like it.

 • IDM is the best download manager ever. It increases the speed of download. Thank you.

 • Internet Download Manager is the best download software. Thank you for the contest.

 • Teşekkürler. Bilmem! Herhalde crack veya ücretsiz sürüm yazılım kullanıyor olurdunuz.

 • Böyle güzel bir programı sunduğunuz için teşekkür ederim. Bana çıkarsa çok sevinirim. Selam ve Dua ile..

 • Şimdiye kadar birçok program kullandım, hatta kullanamadım demek daha doğru olur.
  Umuyorum İnternet Download Programı bu sorunuma çare olacaktır. Teşekkürler profesyonelindir.com

 • En güzel indirme programıdır. Bunun üzerine bir indirme programı tanımıyorum. Bir çok farklı kaynaktan çok hızlı indiriyor. Çok özellikli bir program.

 • profesyonelindir.com siz olmasınız biz ne yaparız ^^

 • Bence alanında rakipsiz bir numara. Yıllardır kullandığım bir program. İnşallah bana çıkar, ne diyelim.

 • Windows da sık kullanmasamda bir Mac sürümününde olmasını isterdim.

 • Uzun yıllardır kullandığım olmazsa olmaz programlarım arasındadır kendileri. Yasalprogram zamanındada çok çekilişine katıldım ama bize çıkmadı inşallah bu sefer çıkar.

  Teşekkürler Profesyonel İndir.

 • Umarım bu sefer kazanabilirim. Çekiliş için teşekkürler.

 • merci beaucoup pour cette chance de gagner une clé pour ce super programme.

 • surekli kulanıyordum bu kampanya iyi oldu gercekten

 • Normalde FDM kullanırım ama Idman en iyisidir. Umarım kazanabilirim 🙂
  Kampanya için teşekkürler.

 • Uzun zamandır kullanıyorum. gerçekten mükemmel bir program

 • İnternet İndirme Yöneticisi, en iyi değilse en iyi indirme yöneticilerinden biridir. Yıllardır kullanıyorum ve diğer indirme yöneticileriyle karşılaştırdım, ancak IDM bu kadar eksiksiz ve gerçekten işlevsel, sık güncellemeler, her tarayıcı için destek ve tüm özelliklerine erişen veya tüm özelliklerine erişen açık ve temiz bir arayüz. basit bir yol. Başka ne söylenebilir? İnternetten indirilebilecek en iyi yazılım, ister sadece ister yazılım ister videolar indirin, IDM gerçekten her ihtiyaç için tamamlandı

 • Mevcut program gerçekten profesyone l bir yazılım neredeyse bütün çalan video,müzik v.s. linkleri hemen yakalıyor,popüler browserlerle ilişkilendirilebiliyor keşke full sürüm sahibi olabilsem..

 • İDM indirme konusunda en güçlü ve hızlı bir program. Her bilgisayarda olması gerekiyor, İnşaallah bana çıkar.

 • have been waiting for a download manager internet campaign, hopefully I can get it.
  IDM is the best downloader application

 • Kampanya süresi çok uzun, rakip fazla olacak demektir. Bir keresinde bu siteden key kazanmıştım, tekrar kazanmayı özellikle idman kazanmayı cidden isterim 🙂 Sırf bu kamanyaya verilen çaba için de ayrıca hem profesyonelindir’ e hemde Tonec’e teşekkürler.

 • harika bir program teşekkürler paylaşım için

 • Uzun zamandır bekliyorum. Bu defa olacak inşallah. 10 numara program 🙂

 • Çok güzel ve herkesin bilgisayarında olması gereken bir program bu siteyi sürekli takip ediyorum daha önce hiçbir hediye çıkmadı umarım bu sefer çıkar.

 • Daha önce başka bir program için ümitsiz olarak katıldım çıktı. Neden bu da çıkmasın? diye katılıyorum. Teşekkürler.

 • Merhabalar. Yıllardır üyesi olduğum ve özenle takip ettiğim yasalprogram sitesini bir çok defa üstün hizmetiyle övdüm ve gerekli en iyi notu verdim. Hala da veriyorum. Bir çok Programı yasal ve ücretsiz indirdim ve arşivimi genişlettim. Bizlere sundukları bu hizmetten ötürü çok teşekkürlerimi sunuyorum. Bir çok defa çekilişe katıldım fakat bir türlü olmadı. Bu da olmayacak biliyorum ama güzel işler yapıyorlar tebrikler şimdiden. Çok iyisiniz iyi ki varsınız.

  İnternet indirme yöneticisi Programı favori programımdır. Gerçekten alanında en başarılı programdır ve muhteşem bir yazılım farkıyla ortaya konmuştur

  Paylaşılan medya linki;
  https://twitter.com/johnmaynardkey2/status/1124813325748121605?s=21

 • indirme yöneticilerinin en iyisi…
  Internet Download Manager bu işi hakkını vererek yapıyor.
  Download için vazgecilmezim…

 • Internet Download Manager is the best program in its category. I would love to win an IDM license. Thank you for the giveaway, I wish you all victory.

 • ALLAH Razı Olsun Hocam. Bu kampanyaların Devamını Dilerim İnşallah.

 • Emeği geçen herkese teşekkürler. Umarım kazanan taraf olurum. Herkese başarılar diliyorum. 🙂

 • İndirme konusunda başarısını ispatlamış bir yazılım. Sistem içerisinde olmazsa olmazlardan. Teşekkürler.

 • Şimdiye kadar kullandığım ve bırakmayı düşünmediğim tek uygulama olabilir. Her tarayıcı için desteği olması ve yarı yolda bırakmaması çok güzel.

 • Güzel görünüyor
  Kullanınca detaylarına vakıf olacağız

 • Download konusunda bir numara her zaman kullandığım program..Bu siteyi devamlı takip ediyorum.

 • Bilinen indirme yöneticilerinin en iyisi. Muadili yok diyebilirim. Hızlı indiriyor gibi gözükse de aslında indirmeleri hızlandırmıyor, sadece internetinizi verimli olarak kullanıyor. Bir sitede video açtığınızda otomatik olarak indirme düğmesinin belirmesi çok büyük bir kolaylık ve bu özellik başka hiçbir programda yok.

 • Bu konuda işinin en iyisi. Bir çok program denedim fakat Internet Download Manager bu işi hakkını vererek yapıyor.

 • Normal chrome ile 3-4 mbit indiriyorum.
  Idm ile 7-8 mbit indiriyorum. En güzel özelligi kaldigi yerden devam etmesidir. Cok basarili yazilim. Tavsiye ederim.

 • geçici deneme lisansı ile kullandığım mükemmel bir uygulama. kampanya için teşekkürler başarılar herkese.

 • Internet Download Manager supports all popular browsers and applications.One click download with high speed.We can resume unfinished download and quick and easy to install.Auto check for antivirus and very quickly updates.

 • Download için vazgecilmezim. Her bilgisayarda olması gereken bir program. Tesekkürler.

 • internette indirme konusunda 1 numara olduğunu düşünüyorum.inşallah bana çıkarda onunla hasret gideririz…

 • İlk kez çekilişe katılıyorum. Siteniz çok kullanışlı. Tebrikler admin

 • idm iyidir. şansımız yaver giderse lisanslı olarak kullaanbiliriz

 • Internet Download Manager (IDM) is a tool to increase download speeds by up to 5 times, resume and schedule downloads.
  Thankyou for this giveaway.

 • İndirmeleri daha hizli yakalayan ve daha hizli indiren başka bir program görmedim. Şansımıza artık…

 • her bilgisayarda olması gereken çok kullanışlı bir program. İnşallah bana da çıkar.

 • IDM çok hızlı bir indirme yöneticisidir. IDM ile aynı anda birden fazla dosya indirebilirsiniz.

 • Yıllardır eskimeyen tek program, telefonla internete girerken tanışmıştım.

 • Uzun süredir kullandığım program umarım bana çıkar

 • İndirmenin 1 numaralı programı İDM yeni kampanya için profesyonelindir teşekkürler.

 • Şansımı bir deneyelim, belki lisans sahibi olabilirim.

 • Hizmetleriniz için gönülden teşekkürler. İyi çalışmalar dilerim…

 • Uzun süredir kullandığım program lisansın süresi bitmek üzereydi umarım bana çıkar

 • Daha öncede kullandığım hızlı ve güzel bir indirme programı

 • Yıllardır bu alanda bilinen en kaliteli bir program.

 • 1 yıllık lisans aldım bitti indirim beklerken konuyu gördüm. Bana çıkacak sanki 🙂

 • her bilgisayar için gerekli alanının en iyilerinden.
  Paylaşım için teşekkürler.

 • Neredeyse ilk bilgisayarla tanışmam dan beri kullanırım. Eski ama kendini sürekli güncelleyip alanında tek olan bir uygulama idm

 • Kullandığım en saglan indirme programı. Heyecanla bekliyorum.

 • Thanks for the giveaway. I have been using IDM for many years now, this is the best file downloader I’ve ever tried.

 • Çok güzel teşekkürler. Bence en iyi indirme yöneticisi programı.

 • IDM is a very fast download manager.You can download multiple files at the same time with IDM.

 • Tarihi çekiliş fırsatı! Her indiricinin elinde olması gereken program. Lisanslı kullanmak gibisi yok. İnşallah hak edene çıkar.

 • Thanks for the giveaway. I love and use IDM daily. Count me in.

 • Güzel program. İnşallah bana çıkar. Twitter sayfamda da paylaştım.

 • Bilgisayarımda olmazsa olmaz programlarımdandır. Yıllardır vazgeçilmezimdir.

 • IDM her bilgisayarda olması gereken çok kullanışlı bir program. İnşaallah bana çıkar inşaallah 🙂

 • Dünyanın en iyi indirme yöneticisidir. Bu güzel kampanya için teşekkürler profesyonelindir ailesi.

 • Umarım bu fırsattan yararlanabilirim. Uzun zamandır bekliyordum, daha önceki idm çekilişini kaçırmıştım. Takiptesiniz, çok teşekkürler.

 • Eskiden beri kullanmakta olduğum bir program ve memnunum. Kullanmak isteyenlere kesinlikle tavsiye ederim. Çekilişe katılmak istiyorum. Teşekkürler.

 • En iyi indirme yöneticisi bence ama orjinal kullanmak daha iyi…

 • İşte yine muhteşem bir fırsat. umarım banada çıkar

 • Bu program kadar kaliteli indirme programı görmedim. Gerçektende başarılı

 • Şimdiye kadar kullandığım programlar içerisinde sınıfının en başarılı olanı. Yaptığı işte kesinlikle daha iyisi yok…

 • Internet Download Manager is my only downloader for any files from the internet. I became a fan for many years now because of its ease of use and simple yet intuitive UI and customizable too. The best features that I really liked is the download resume and frequent updates. Count me in please! 🙂

 • I tried other download tools but I found all features what I wanted in IDM, I could download anything white good link full speed what is my monthly plan, there is not doubt IDM is best download manager.

  Thanks for giveaway hope to win 🙂

 • Thanks for the Giveaway.
  IDM NO.1 Best Download software
  I hope to win.

 • Bilgisayarlarda artık antivirüs yazılımları gibi, office yazılımları gibi mutlaka olması gereken bir program. Deneme sürümünü kullandım, dosya indirme işlerinde çok başarılı 5 yıldızı fazlasıyla hak ediyor.

 • İsmail, sayfayı yenile veya farklı bir tarayıcıdan dene.

 • Her türlü indirme yöneticisini denedim bunun kadar başarılı olanı olmadı. Lisanlardan birisinin bana çıkmasını çok isterim 5 yıldız vermek istedim fakat daha önceden oy kullandınız diyerek kabul etmiyor ama ben oy vermedim daha önceden.

 • Internet Download Manager kısa bilgilendirme, diğer indirme araçlarının aksine indirme işlemi sırasında dosyaları dinamik olarak keser ve ek bağlantı ve oturum açma aşamaları olmadan, en iyi performansı elde etmek için çalıştırır. İdman film indirme programı olarakta tüm beğendiğiniz flimleri indirme imkânı sunar.
  İDM, proxy sunucular, güvenlik duvarları, ftp ve http protokolleri, yönlendirme, çerezler, yetkilendirme, MP3 ses ve MPEG video içerik işleme özelliğini destekler. İDM, indirdiğiniz dosyaları otomatik olarak işlemek için Mozilla, Mozilla Firefox, Mozilla Firebird, Opera, Microsoft Internet Explorer, Netscape, MyIE2, MSN Explorer, AOL, Avant Browser ve diğer tüm popüler tarayıcılara sorunsuz bir şekilde entegre olur.

  Şansımızı deneyelim ufakta olsa bir deneyelim. IDM 12 talihliden biri olalım. IDM hakkında geniş bilgide sayfada bulunmaktadır.

 • Eskiden beri kullanmakta olduğum bir program ve memnunum. Kullanmak isteyenlere kesinlikle tavsiye ederim. Çekilişe katılmak istiyorum. Teşekkürler.

 • IDM is truely an Amazing and Top Five Star Rated fast downloading tool ever available on Earth, I have been trusting for Long that gears up to 5 times with intelligent dynamic file partitioning technology with inbuilt Advanced Browser Integration support, since it supports many types of proxy servers to run it helps me keep my privacy as well as Drag drop feature I like the most.

 • Daha once de kampanyaniz sayesinde severek kullandigim bir program. Kampanya icin tesekkurler…

 • Harika bir program. Bekliyorum, her kese bol şans.

 • The resume download feature is why I became a fan of IDM. It was a life saver on my slow internet connection. I also really like the video downloader plugin in the program, its very useful.

 • O kadar kampanyaya katıldım, hiç kazanamadım bu programı 😀
  Bakalım bu defa da giriş yaptık.

 • Thanks for the giveaway.
  Internet Download Manager is one of the most famous and best programs that allows you to download files from the Internet. The program increases the download speed several times and supports the download mode after the connection is lost.

 • Bu programın güzelliği herkezce bilinmekte. Herkeze iyi şanslar.

  Teşekkür ederim.

 • Merhaba.
  İnternet Dowload Manager, bence en iyi indirme yöneticisi. Uzun bir zaman kullanmıştım. Çok işime yaramıştı. Diğer indirme yöneticilerinin yakalayamadığı pek çok videoyu yakalayıp indirebilmektedir.
  Kampanya için teşekkürler.

 • çok kullanışlı ve bence alternatifsiz, teşekkürler.

 • IDM is simple to use.It has a grabber project.IDM has ability to download from youtube and many other websites. Resumability regular updates.It provide download speed acceleration.Able to check for viruses automatically after downloads , drag and drop and very quick to update.It Supports downloading based on URL variables.

 • Yıllardır kullandığım program ilk çıktığı zamandan beri neredeyse kullandım zaman içinde bayağı gelişti bende profesyonelindir.com’un sunduğu bu ayrıcalıktan yararlanmak isterim şimdiden teşekkür ederim.

 • It’s the best download manager I’ve ever used. Hope to win a license. Thanks for sharing.

 • Çok güzel bir program, daha iyisini görmedim.. ellerinize sağlık…

 • Harika yarış için teşekkür ederim. İnternet Yöneticisi, benim görüşüme göre, en iyi işlevi 5x bile indirmeyi hızlandırmak olan en iyi yönetici.

 • İnşaallah bana cikar. Çok kullanisli ve stabil bir uygulama.

 • Thank you for this amazing contest. I hope I win.

 • Program kral da siz de ayrı bir kralsınız. Birde bu çıkarsa varya, öf be, gel keyfim gel. Teşekkürler profesyonelindir. Teşekkürler Internet Download Manager 🙂

 • Merhaba, iyiki varsınz. Sayenizde çok kullanışlı programları hemde full olarak, gerçek bir şekilde ediniyoruz. Teşekkürler profesyonelindir.com

 • Bilgisayar ve Internet tarihinin en iyi programları arasında yer alır. Hiçbir program yerini tutamıyor. Geliştiricisini tebrik etmek lazım.

 • Merhabalar, bilinen download programlarının en iyisi, umarım bana çıkar. Emeği geçen herkese teşekkür ederim.

 • Her zaman yararlı programları burada bulabiliyoruz. İnşallah lisans alablirim, teşekkürler.

 • Bu sefer artık çıksın bana. Çok ihtiyacım var. Kampanya için teşekkürler…

 • Herşeyi indirebilme olanağı sağlayan süper hızlı müthiş bir program, PC’min ayrılmaz bir parçası…

 • YILLAR ÖNCE KULLANMIŞTIM VE ÇOK BEĞENMİŞTİM. HIZLI İNDİRİYOR VE HER TARAYICIDA ÇALIŞIYOR. UMARIM BANA ÇIKAR, TEŞEKKÜRLER.

 • İnternet Download Manager bana göre rakipsiz. Tüm browser üniteleriyle uyumlu, rahatlıkla kullanabileceğiniz bir program, bunu istiyorum. Bize bu imkanı sağladığınız için sizlere çok teşekkür ederim.

 • En çok istediğim program. İnşallah bu çekilişte kazanırım.

 • Bu eski bir kampanya, fakat deneme ve ücretsiz sürümünü indirip kullanabilirsiniz.

 • Bilgisayarımın demirbaşı, gerçekten harika program bana çıkmasını çok isterim.

 • KEY ‘ler bitmiş.İnternet acılınca,SAHTE uyarısı veriyor

 • Neden interneti kapatıp lisans giriyoruz? tamamen yasal mı?

 • Teşekkürler çok güzel bir çekiliş umarım bana çıkar, katılan herkese başarılar.

 • İyi bir indirme proğramı, inşallah bize de serial anahtarı kısmet olur, iyi ki varsın profesyonelidir.com……………

 • teşekkürlerde kampanya için yanlız bu 14 lisan anahtarını dediğiniz gibi yaptım kabul etmiyor internet bağlantısınız kestim ama olmuyor.sürekli yanlış seri numarası girdiniz uyarısı alıyorum

 • Güzel kampanya, Paylaşım için teşekkürler. Umarım şans güler. 🙂

 • Programı 3 yıldır kullanıyorum çok güzel bir program. Bilgisayarımı değiştirdim, lisansımı bulamıyorum.

 • I would like to be the lucky winner on this wonderful program.

 • Gercekten cok güzel kampanya Tesekkürler Profesyonelindir.com.

 • i wish i have one this software the best downloader of all time. . .

 • mükemmel bir program böyle bir fırsatı bizlere sunduğunuz için teşekkür ederiz.

 • Thanks for the giveaway!
  Internet Download Manager is the best and fast download tool which supports resume of download, browsers and host files. That is the best feature I like most and that’s why I like to win and test it.

 • Güzel kampanya. böyle paylaşımların devamı için bende destek olmak adına yazıyorum. Hepimize bol şanslar.Güzel program

 • En sevdiğim download programı hızlı ve alanında en iyisi diyebilirim. Teşekkürler kampanya için..

 • En iyi indirme programi hediye lisansi kazanma dilegiyle

 • Wow yet another great give a way, i have used idm for many years and is the best out there. Idm is way above anything out there on the net, i would wholeheartedly recommend this program

 • sitenız çok faydalı ve seçtiğiniz programlar güzel

 • İdm programı alanında lider bir Program. Keşke lisans yıllık değilde ömür boyu olması gerekli bir program

 • programa herkes gibi benim de ihtiyacım var, kura sonucunu bekliycem. Ancak sonuçlar ne zaman açıklanacak ben bilemedim. Bununla ilgili bilgisi olan yardımcı olabilir mi?

 • Thanks for the contest, very kind of you. Good software.

 • çok beğendiğim bir program üstüne yok gibi…hediye seri nosunu bekliyorum

 • Reliable, Stable and Fastest Download Manager!
  Thank you for the giveaway!

 • Thanks so much for this great giveaway.
  I hope win a license.
  Best Regards,

 • thank you so much. thanks for the great concourse.

 • IDM 5 kata kadar, devam ettirmek ve program indirme download hızını artırmak için bir araçtır. yarım kaldığı yerden devam eder. vindovs 7 8 vista da kullanılır çok iyi bir indirme yöneticisidir keşke bana bi lisans olsa

 • Yillardir çok begenerek kullandigim bir program. Her bilgisayarda mutlaka olmali.

 • Bir ara aktif olarak kullandığım bir programdı. Lisans olursa yeniden kullanırım.

 • IDM is the fastest & best download manager. Thank you for the competition.

 • Download programlarının en iyisi, şansımızı deneyelim

 • Teşekkürler Çok İhtiyacım Vardı İnşallah Çıkar

 • I’ve been using IDM for years now. Would love to have a licence.

 • Şimdiye kadar, gördüğüm en başarılı uygulamalardan birisi.Yaptığı işte kesinlikle daha iyisi yok..

 • Mükemmel yazilim. Tavsiye ederim. Bundan iyisi daha çıkmadı. .

 • IDM is simply the best download manager. Thank you for the giveaway.

 • a good program will make it easy to get
  Thank you for the competition and congratulations to the winners

 • Haydi bakalım inşallah. program güzel. şansımızı deneyelim.

 • Hayatımda gördüğüm en agresif indirme programı 🙂

 • Yıllardır kullandığım en iyi download programı

 • Hayırlısı olsun bakalım. Inşallah bana da çıkar. Herkese bol şans

 • adamsınız idm iyi ve kaliteli bir program teşekkürler

 • Kampanya için teşekkürler. İnşallah şanslı 15 kişiden biri de ben olurum.

 • 30 gün deneme sürümü kullanmıştım harika bir program

 • Bır numaralı programımdır bılgısayarda olmazsa olmazım 🙂

 • Olsa güzel olur. Bu şekilde yasal program kullanımına güzel teşvik.

 • on numara bi program crackli felan kullanmak istemiyodum cikar insallah 😀

 • İndirme programlarının en iyilerinden bir tanesi, umarım ihtiyacı olan arkadaşlara çıkar.kampanya için teşekkür ederim profesyonelindir.com

 • Çok yararlı bir program, kampanya için teşekkürler…

 • teşekkürler sürekli ihtiyaç duyduğum programlardan birisi İnşaallah biris bize düşer

 • Korsan kullanmak istemediğim için yasal lisans alıyordum. İnşaallah bana çıkar 🙂

 • Bana çıkacağını düşünmüyorum ama bi şansımı deneyeyim.

 • Değerli vakitlerinizi harcayarak yapmış olduğunuz tüm paylaşım ve bilgilendirmeleriniz için teşekkür ederim. Nasip!…

 • Bir çok indirme yöneticisi denedim fakat, bunun gibisine rastlamadım şu ana kadar.

 • sitede çok verimli paylaşımlar var sürekli takip ediyoru

 • böyle bir kampanya için teşekkürler. Umarım talihliler arasına girerim.

 • Bize cıkmaz ancak yinede sansimizi denemekte fayda var

 • Şuan lisanlı bir şekilde kullanıyorum ancak lisansım bitmek üzere umarım bir lisans kazanma şansı yakalarım.

 • Süper bir çekilişi umarım bana çıkar herkese bol şans.
  Çekiliş için emeği geçenlere teşekkürler

 • Give it to me because I love with my heart IDM – she is beatifull

 • Cidden en çok istediğim program çünkü çok kullanıyorum. İhtiyacım da var. Sitedeki diğer programları indirip faydalanıyoruz ama buna gerçekten şans lazım. Hadi bakalım

 • Türkiye de böyle güzel bir siteyi açtığınız için teşekkür ederim.
  işime yarar programları sitenizde indiriyorum.

 • Selam..adamlar sürekli sürüm değiştiriyor bazen haftada bir..bu hediye yeni güncellemede hemen bitecekse kıymeti yok..lisans süresi nedir

 • Beklediğim bir programdı “Profesyonel İndir”sitesine teşekkürler

 • Thanks for the giveaway and a full description of the capabilities of the program.
  I think Internet Download Manager is the best Downloader.
  Hope to win this giveaway.
  Good luck to everyone.

 • internetten video dosyalarını bilgisayara indirmenin en etkili yolu bu yazılımdan geçiyor. Umarım bana bir hediye lisans çıkar 🙂

 • Güzel bir kampanya gerçekten. Başarılı çalışmalarınızın devamını dilerim.

 • Merhaba.
  Kendisi en iyi dosya indirme programlarından birisidir. Eski sürümlerini sıklıkla kullanmaktaydım.
  Son sürümlerini bilmiyorum. Eski sürümlerinin dosya yakalama özelliği çok iyiydi.
  Geliştirilmiş hali daha sorunsuz ve daha fazla özellik barındırıyordur.
  Duraklatılmış dosya indirme işlemini çok güzel ve sorunsuz devam ettirmekteydi.
  Son olarak en hızlı dosya indirme programı olduğunu hatırlıyorum.
  Herkese bol şans.

 • Kampanya çok güzel ayrıca verilen hediye çok önemli özellikle bilgisayarlarla uğraşanlar için kaçırılmayacak fırsat olarak değerlendiriyorum.İnternet ortamın da en başarılı program İnternet Download Manager olduğunu düşünüyor.Çok teşekkürler profesyonelindir.com ellerinize sağlık arkadaşlar.Kolay gelsin.

 • Thanks a lot for the giveaway. IDM is the best and fastest download manager

 • Kesinlikle çok güzel bir hediye olacak. Bende isterim.

 • hope i win a free license this is the best download manager software i have ever used good luck to all how do

 • Kampanya için teşekkürler çok övüyorlar umarım bana çıkar

 • Mutlaka her bilgisayarda olması gereken bir program. Ben’ de bir lisans kazanmayı gerçekten çok isterim.

 • Alanında en iyi program olmakla birlikte genel manada da en kullanışlı programlardan biridir. 🙂

 • Program, özellikle büyük dosyaları indirmek için gereklidir.
  Yarışma için teşekkür ederiz 🙂

 • “Yasal Program” kullanmak önemli hele hele IDM olursa, bir de tabii çok uzun bir aradan sonra.Güzel ve yeri doldurulamayan bir program. Teşekkürler

 • Umarım şanslı kişilerden biri de ben olurum. Bu sitenin yöneticilerine gönülden teşekürler.

 • İnşaallah Kısmet Olur. Herkese hayırlısı olsun. Çok güzel program.

 • Super kampanya super urun super site simdiden tesekkurler

 • Kampanya için teşekkürler. Umarım 15 kişinin arasına bende girerim. Teşekkürler.

 • Daha önce de vardı çekiliş katılmıştım ama çıkmamıştı. İnşaallah şimdi çıkar.

 • Güzel kampanya. böyle paylaşımların devamı için bende destek olmak adına yazıyorum. Hepimize bol şanslar.

 • İhtiyacım var bu programa inşallah hayırlısı olur. Herkese selamlar sevgiler saygılar.

 • Paylaşımlarınız çok faydalı. İnşallah bu sefer bende faydalanabilirim 🙂