Download Hediye & Çekilişler Ücretsiz Program İndir

INTERNET DOWNLOAD MANAGER FULL LİSANS ANAHTARI

ınternet-download-manager
Yazar admin

Internet Download Manager‘ a kısaca “İdm” veya “İdman” da denir. Yayımcısı Tonec aracılığı ile geliştirilen uygulama, indirme programlarının şahıdır. Peki, nedir bu programı bu kadar meşhur eden? Internet Download Manager, 5 kat hızlı indirme sağlarken, bunları tayming edebilen (zamanlayabilen) ve indirme sürecine en problemsiz bir şekilde bıraktığı noktadan devam edebilen mükemmel bir uygulama.

5.000.000'dan fazla kayıtlı kullanıcı% 90 +

Bir yıllık hediyemiz sona erdi. İdm lisansını full ve indirimli satın almak için bağlantıya gidin.

İDM SATIN AL

Editör yorumu: Internet Download Manager, her bir bilgisayarda olması gereken eşsiz bir programdır. Bir sistemde WinRAR, Microsoft Office ve güçlü bir Antivirus yazılımı ne ise İdm de odur. NOKTA. Benzeri uygulamalar için Download sayfamıza bakabilirsiniz.

Uygulamanın 30 günlük son sürüm denemesini indirmek isterseniz, aşağıdaki butonu kullanın.

İdm İNDİR

Peki, deneme sürümü bitti ne yapmalıyım? Derseniz; ya satın alın yada aşağıdaki linkten ücretsiz sürümünü yükleyin.

Internet Download Manager Ücretsiz indir

İdm içinde hiçbir casus yazılım veya reklam yazılımı bulunmaz.

Kurulum Talimatları:

 1. İnternet İndirme Yöneticisi full indirŞimdi Internet Download Manager’ ı indirin. (Bedava indir, 7.00 MB)
 2. Idman632build11.exe dosyasını çalıştırın.
 3. Kurulum talimatlarını izleyin.
 4. İnternet Download Manager’ ı başlat menüsünden veya masa üstünden çalıştırın.
 5. Dilerseniz, buradan Idman 30 Günlük Deneme sürümünü indirebilirsiniz.

Basit ve kullanışlı olan grafik ara birimi, programı çok daha verimli bir hale getirir. İnternet Download Manager, süper hızlı indirme için dinamik dosya ayrıştırma (Akıllı) ve  Multipart Download teknolojisi barındırır. Ağ problemleri, bağlantı kopma durumu, beklenmedik sistem kapanması ve birçok durumda indirmeleri kaybetmeden yeniden etkinleştirecektir.

İnternet Download Manager ile Neler İndirebilirim?

Neler indiremezsiniz ki! Oyun, şarkı indir, YouTube videosu, film, klip ve mp3 indir. Dahası müzik indirme programı olarak kullan. Kısaca neyi seviyor ve istiyorsanız çekinmeden onu yükleyin.

Diğerlerinin aksine indirme esnasında dosyaları dinamik bir biçimde bölerek, en iyi performansı sağlamak için çalıştırır. İdm, film indirme programı olarak da dilediğiniz ve beğendiğiniz filmleri istediğiniz sayfadan ve aracıdan yükleme olanağı tanır.

Ftp ve http protokolleri, proxy sunucuları, güvenlik duvarları, yönlendirmeler, çerezler, yetkilendirme, MP3 ses & MPEG video içerik işleme seçenekleri bulunur.

Program çalışırken kayıtlı ve indirme kuyruğunda bulunan tüm dosyaları Sürükle / Bırak yapabilirsiniz. Otomatik olarak modeminizi bulur ve seçtiğiniz dosyaları size indirir.

Internet Download Manager’ ın özellikleri saymakla bitmez; Çoklu dil, html desteği, zamanlayıcı PRO, farklı sesler, zip dosyası önizleme, yüklemeyi kategorilere ayırma, eğitsel adım takip desteği ve sıra işlemcisi, tamamlanan yüklemelere virüs taraması, dahili bir indirme hızlandırıcı, aşamalı & kotalı indirme vb.

İdm son sürümleri Windows 10 platformuyla tam bir oryantasyon içindedir. Ayrıca Windows 8.1 (Windows 8, Windows 7 ve Vista) desteği, zamanlayıcı, video sayfası yakalama ve MMS protokol desteği mevcuttur.

Şu an için hiçbir tarayıcı ile uyumluluk derdi bulunmamaktadır. (Google Chrome, Mozilla Firefox, Edge, Internet Explorer) vb.

Internet Download Manager Özellikleri

idm Tüm popüler tarayıcı ve uygulamayı desteklemektedir! idm1 Son sürat hızlı indirme.
Chrome, Mozilla Firefox, Opera, IE, Edge (Uzantı ile), AOL, Netscape, MSN, Avant Browser ve diğer pek çok popüler tarayıcıyı destekler. Internet Download Manager “Gelişmiş Tarayıcı Entegrasyonu” özelliğini kullanarak download işlemlerini tarayıcınızdan değil İdm üzerinden gerçekleştirin. Internet Download Manager, akıllı dinamik dosya bölüntüleme teknolojisi ile 5 kata kadar hızlı indirme oranı sağlar. Diğer yazılımlarının aksine yükleme işlemi sırasında indirilen dosyaları dinamik olarak keser ve en iyi hızlanma performansını elde etmek için mevcut bağlantıları yeniden denetler.
idm2 Tek bir tıklama ile basit ve hızlı indirme. idm3 Resume’ ı indirin.
Bir tarayıcıdaki bir bağlantıya tıkladığınızda, yükleme işlemini otomatik devralır. İnternete göz atarak Down etmek istediklerinizi seçmeniz yeterlidir. Sitelerdeki indirilecek öğeleri yakalar ve hızlandırır. Uygulama (HTTPS, HTTP, FTP ve MMS) protokollerini destekler. Yarım kalan indirmeleri, bıraktığı yerden devam ettirir. Kapsamlı hata kurtarma ve devam etme kabiliyeti, bağlantı kesilmesi, ağ sorunları veya beklenmedik elektrik kesintilerinden dolayı kesilen veya yarım kalanları yeniden başlatacaktır.
idm4 Video yakalama. idm5 Basit kurulum sihirbazı.
MySpaceTV ve Google Video gibi popüler sitelerden FLV videoları kaydedebilir ve indirebilir. Web’ den gömülü videoları internetten indirmenin en iyi yolu buradadır. İdm’ yi yükledikten sonra, İnternet’ te herhangi bir videoyu izlerken “Bu videoyu indir” düğmesi açılır. Videoları indirmeye başlamak için beliren düğmeye tıklamanız yeterli. Hızlı ve basit bir kurulum gerçekleştirir. Ayarları kendisi otomatik olarak yapar ve Internet Download Manager kurulumunun sorunsuz olduğundan emin olmak için bağlantınızı kontrol eder.
idm6 Otomatik Antivirüs kontrolü. idm7 Dahili Zamanlayıcı.
Virüsten koruma denetimi, karşıdan yüklemelerinizi virüslerden ve trojanlardan arındırır. Download tamamlandığında zararlı dosyalardan kullanıcıları korumak için AdAware, Avast, Spybot, AVG Anti-Virus, McAfee, Norton Internet Security, Norton 360, SpywareBlaster, CCleaner ve diğerleri gibi araçları otomatik olarak çalıştırır. İnternet’ e belirlediğiniz bir saatte bağlanabilir, istediğiniz dosyaları karşıdan alabilir, bağlantıyı kesebilir veya bittiğinde bilgisayarınızı otomatik kapatabilir. Dosyaların periyodik senkronizasyonu kullanılarak değişiklikleri de senkronize edebilir. Yükleme veya senkronizasyon için birkaç indirme listesi oluşturmak ve bunları zamanlamak mümkündür.
idm8 Sürükle / Bırak. idm9 Gelişmiş Tarayıcı Entegrasyonu.
Sadece İdm bağlantılarını ve indirilen dosyaları sürükleyip bırakabilirsiniz. Bu özellik sayesinde, herhangi bir uygulamadan yüklemeleri yakalayabilirsiniz. Diğer indirme yöneticilerinde böyle bir özellik bulunmamaktadır.
idm10 İdm web site örümcek ağı. idm11 Özelleştirilebilir Arayüz.
Bir web sitesindeki tüm resim, dosya, eklenti veya web sitelerinin alt grupları gibi web sitelerindeki filtrelerle belirtilen tüm gerekli dosyaları indirir. Belirli bir zamanda çalıştırmak, yine belirli bir saatte durdurmak veya değişiklikleri aktarmak için periyodik olarak çalıştırabilir ve birden çok yakalama için zamanlama yapabilirsiniz. Ana İdman penceresini özelleştirebilir düğmeleri, sırayı ve sütunları seçebilirsiniz. Değişik düğme stillerine sahip bir araç çubuğu için arayüzler bulunur. Tüm bunlar Programın ana sayfası üzerinden indirilebilir. Ayrıca kullanıcılar kendi düzenlerini tasarlayabilir.
spor İdm birçok proxy sunucusu tipini destekler. idman1Temel kimlik doğrulama protokollerini destekler: Temel, NTLM, Müzakere ve Kerberos.
Microsoft ISA ve FTP proxy sunucuları ile çalışır. Böylelikle, İdm birçok internet ve proxy sunucusuna sadece kullanıcı girişi ve şifre ile erişebilir.
idman2 Tüm Özelliklerini İndirin. idman3 İndirme sınırları.
Ggeçerli sayfadaki tüm indirilebilecek (dosya, video, uzantı, resim vs.) listesine ekleyebilir. Bu sayede birden fazla dosyayı eşzamanlı olarak indirebilirsiniz. Kotalı aşamalı indirme işlemini, tanımlanan saatte megabayt sayısına indirgemeyi ayarlar. Bu özellik, Direcway, Direct PC, Hughes vb. Gibi adil erişim ilkesi (veya FAP) kullanan bağlantılar için kullanışlıdır.
indirme yöneticisi İdm çoklu dil desteği. hızlı indir Hızlı Güncelleme Özelliği.
Arnavutça, Arapça, Azerice, Boşnakça, Bulgarca, Çince, Hırvatça, Çekçe, Danimarkaca, Hollandaca, Farsça, Fransızca, Almanca, Yunanca, İbranice, Macarca, İtalyanca, Japonca, Korece, Litvanyaca, Makedonca, Norveççe, Lehçe, Portekizce, Romence, Rusça, Sırpça, Slovakça, Slovence, İspanyolca, Tay dili, Türkçe ve Özbekçe dilleri. Hızlı güncelleme, haftada bir kez İdm’ nin yeni sürümlerini kontrol edebilir ve güncelleyebilir. Hızlı güncelleştirmeler, programı en son sürüme yüklemeden evvel, tüm yeni özellikleri karşınıza listeler ve güncellemek isteyip istemediğini sorar. (Güncel olması her zaman iyidir.)
direk indir Kategorileri İndirin. tam indir Dinamik Segmentasyon.
İnternet İndirme Yöneticisi, tanımlanan kategorileri kullanarak siteleri otomatik olarak organize etmek için kullanılabilir. Dinamik Segmentasyon ve Performans

İnternet İndirme Programı Yöneticisi Kayıt Adımları

Çalıştırın ve S / N’ yi (ürün seri numarası) kayıt çubuğuna girin. Kayıt menü öğesi, program kaydettikten sonra devre dışı bırakılır.

idm full indir

Kayıt iletişim kutusuna S / N bilgisini yazarken lütfen 0 (sıfır) ve O (ou), I (ai) ve 1 (bir) değerlerini eklemeyin! Bunun için kopyala / yapıştır seçeneği daha uygun.

Internet Download Manager Full, kayıt e-postasını açın, S / N’ nizi seçip, üzerinde sağ tıklayın ve “kopyala” deyin.

İnternet indirme yöneticisi tam

Kayıt iletişim kutusuna isim – soy isim ve e-posta gibi bilgileri girin. S / N alanında sağ tıklayıp “yapıştır” deyin.

idm,indirme programı

Kayıt işleminden sonra İdm ana penceresindeki Yardım -> Hakkında’ yı seçin. Böylelikle ürünün Tam sürüme geçmiş olacaksınız. Aşağıdaki resimle karşılaştırabilirsiniz.

İnternet indirme yöneticisi

İdman, eski bir sürümü (4.xx ve öncesi) yüklüyse, Aşağıdaki adımları sıra ile takip edin.

 • Kayıt e-postanızdaki veya yayımcı ana sayfasındaki indirme bağlatısını kullanarak yazılımın full özellikli sürümünü indirin. Kayıt e-postanızı unuttuysanız, indirme linkinizi ve seri numaranızı otomatik olarak almak için bu bağlantıyı tıklayın.
 • İndirilen dosyayı açın ve kurulum yönergelerini uygulayın.
 • Seri numaranız ile Internet Download Manager’ ı okeyleyin.

Eğer Windows Vista veya Windows 7 kullanıyorsanız, yönetici hakları ile çalıştırmanız gerekebilir. Programdan çıkın (“Görevler -> Çıkış” menü öğesini kullanın). Daha sonra Windows başlat menüsünde İdm başlat simgesini bulup sağ tıklatın ve “Yönetici olarak çalıştır” 1 seçin (lütfen aşağıdaki resme bakın). Ardından kişisel bilgisayarınıza kaydedin, çıkın ve normal bir şekilde programı başlatın.

idm-lisans-satın-al

Ana Program Penceresi

Ana penceresi, indirilen dosyaların bir sıralamasını sunar. Bu sıralama, dosya boyutu, tamamlanması beklenen tahmini süre, indirme durumu, geçerli yükleme hızı ve açıklaması gibi indirilen dosyalar hakkında ek bilgi içerir. Sıralama bölümü özelleştirebilirsiniz; boyuta, isme göre sıralama vs.

İnternet-yönetici

İndirme kontrol düğmeleri liste üstünde bulunur. (Başla / Devam Et, URL Ekle, Sil, Durdur, Hepsini Durdur, Hepsini Tamamla ve Sil, Arkadaşına Tavsiye et, Seçenekler, Zamanlayıcı). Geçerli yükleme için hangi eylemlerin gerçekleştirileceğini seçebilir veya devre dışı bırakabilirsiniz.

Arkadaşlarınıza İnternet İndirme Yöneticisi hakkında bilgi vermek için Arkadaşına Tavsiye Et butonuna kullanabilirsiniz.

URL Ekle kısmından indirmek istediğiniz öğenin URL’ sini veya mevcut URL’ lerden birini girebilirsiniz. Sunucu, “Yetkilendirme kullan” kutusunu işaretleyerek yetkilendirme istediğinde giriş bilgilerini de belirtebilirsiniz.

idman indir
URL geçerli ise, dosya yolunu girip, kaydedileceği dizini seçebileceğiniz “Farklı Kaydet” iletişim kutusu görünür. Alternatif olarak daha sonra “Özellikleri İndir” kısmında açıklama yazabilirsiniz. İletişim penceresinin alt kısmında üç buton bulunur. Karşıdan yüklemeyi durdurup iptal etmek istiyorsanız, “Cancel” butonuna tıklayın.

Direk yüklemeye başlamak isterseniz, Başlat’ ı ve ardından Yeniden Başlat’ ı tıklayın. İletişim kutusu, karşıdan yükleme işleminde ek bir denetim elde etmenizi temin eder. Ayrıca, ortalama indirme hızını, ilerleme durumunu, tamamlanması beklenen tahmini süreyi, mevcut indirme durumunu, devam ettirilmesinin sunucu tarafından desteklenip desteklenmediğini gösterir.

Bekletmek için “Duraklat” düğmesine, kesmek ve iletişim kutusunu kapatmak için “İptal’ e” basabilirsiniz. İstediğiniz her zaman indirmeyi geri çağırabilirsiniz. Resume butonunun, son kaydedilen konumdan işlemi yeniden başlatması için, uzak sunucunun bu işlevi desteklemesi gerekmektedir.

Durdur düğmesi seçilen dosyaların indirilmesini geciktirir. Dosya İndirme iletişim kutusundaki İptal düğmesine basarak veya iletişimi kapatarak da indirmeyi durdurabilirsiniz. “Tümünü Durdur” düğmesi devam eden tüm indirme işlemlerini durdurur.

Sil düğmesi, seçim yapılan dosyaları indirme listesinden temizler. Yalnızca tam veya duraklatılmış dosya indirmeleri zamanında etkinindir. Yarım kaldığı durumda, İdman, listeden silmek üzere sizden onay isteyecektir.

Tamamlananları “Sil” düğmesi (yalnızca full sürümlerde bulunur) listeden siler.

Zamanlayıcı düğmesi, indirme görev zamanlarını yürütmek üzere zamanlayıcı iletişim penceresi çalışır. Q sütunu, dosyanın karşıdan yükleme listesinde olup olmadığını denetler. Dosya adı üzerinde sağ tıklayıp “Kuyruğa Ekle” diyerek kuyruktan dosya ekleyebilir ve “Kuyruktan Sil” diyerek menü öğelerini silebilirsiniz.

Internet Download Manager tüm ana fonksiyonlarına, File (Dosya) menüsü ve Pop-up (Açılır) menü üzerinden sağ fare tıkıyla ulaşabilirsiniz.

Seçilen dosyanın özelliklerini görmek / düzenlemek için açılan menüden “Özellikler” öğesini seçebilirsiniz. Dosyayı kaydetmek, URL’ yi veya sunucu oturum açma bilgilerini değiştirmek ve açıklama eklemek için konumu değiştirebilirsiniz.

İndirme Programı Kategorileri

Pencerenin ana bölümünün sol tarafında yükleme kategorileri vardır. Internet Download Manager, dosyalarınızı organize etmek ve yönetmek için kategori özelliklerini sunar. Her kategorisinin bir adı, varsayılan bir indirme dizini ve ilişkili olduğu dosya türlerinin bir listesi mevcuttur.

Video, Müzik, Programlar, Belgeler vb. Gibi birkaç kategoriye sahiptir. Bunları silebilir, düzenleyebilir veya özelleştirebilirsiniz.

idm indir

Bir kategori öğesine sağ tıklamak, yeni kategoriler eklemenize veya mevcut olanları düzenlemenize veya silmenize yarar. Herhangi bir kategori eklerken, ilişkilendirilecek dosya uzantılarını dosyaları yerleştirmek için varsayılan dizini seçebilirsiniz.

idm anahtarı

Örneğin; Belgeler kategorisinde “doc, pdf, xls, txt” uzantısı ve “c: \ downloads \ documents” varsayılan yükleme kategorisi olabilir.

İdm Ana Pencere Görünümünün Özelleştirilmesi

İnternet İndirme Yöneticisi, sütunları ve araç çubuğunun görünümü özelleştirilebilirsiniz.

Programın standart sürümü, yerleşik 4 araç çubuğu görünümüne sahiptir: Büyük 3D düğmeler, Küçük 3D düğmeler, Büyük Klasik düğmeler ve Küçük Sınıf düğmeler.

Bu seçeneklerden istediğiniz gibi araç çubuğu görünümünü seçebilir veya Internet Download Manager ana sayfasından yeni bir görünüm indirebilirsiniz. Grafik tasarımından anlıyorsanız bu tarz kişiselleştirmeleri kendiniz de yapabilirsiniz.

Idman araç çubuğunun görünümünü değiştirmek için lütfen araç çubuğunda sağ tuş tıklayın. (Resme bakınız.)

spor indir
Bu menüden araç çubuğu stilini ve araç çubuğu düğmesi boyutunu ayarlayabilirsiniz. Yeni araç çubuğunu indirmeniz gerekiyorsa Internet Download Manager’ ı arayın, lütfen “Look for new” menü öğesini seçin.

Araç çubuğu düğmelerini özelleştirmek için “Özelleştir …” menü öğesini seçin.

download manager full,idm satın al
Bu iletişim kutusunda hangi düğmelerin İdm araç çubuğunda görünmesi istiyorsanız seçebilirsiniz. Pencerenin sol bölmesinde kullanılabilir düğmeler listesi görüntülenir. Sağ bölme, araç çubuğundaki düğmeler listesini gösterir. Bu listedeki bir düğmeyi seçip “Yukarı Taşı” veya “Aşağı Taşı” düğmesine basarak düğmeler sipariş edebilirsiniz. Bir düğme seçip “Ekle” veya “Kaldır” düğmesine basarak düğmeler ekleyebilir veya kaldırabilirsiniz.

Ana pencerede idm sütunlarını özelleştirmek için bir sütun başlığına sağ tıklayın.

indirme programı indir

indirme programı,Internet Download Manager full

Hangi sütunların görünmesi, sütunların genişliği ve sütunların sıralamasını ayarlayabilirsiniz. Bir sütunu etkinleştirmek için, gerekli sütun için ilgili onay kutusunu tiklemeniz yeterlidir. Sütunu seçip “Yukarı Taşı” ve “Aşağı Taşı” düğmelerini kullanarak sütunu başka bir yere aktarabilirsiz. Sütunların sırasını, program ana penceresinde uygun görülen bir yere sürükleyip bırakarak değiştirebilirsiniz.

Eski Kampanya

INTERNET DOWNLOAD MANAGER FULL (12 LİSANS) ANAHTARI

Yarışmamız sona erdi. Çekiliş yapılıp kazananlara lisansları gönderildi.

Desteklerinden dolayı Tonec‘ e çok teşekkür ederiz.

profesyonelindir.com olarak (internetdownloadmanager.com)’ un desteğiyle herbiri 11.95 USD değerinde olan 12 adet – 1 Yıllık Internet Download Manager lisansı veriyoruz. Kampanya bitiminde çekilişler Ramdom üzerinden gerçekleştirilecek. Kampanya Başlangıç / Bitiş tarihi:  27.04.2019 / 20.05.2019

Kampanya Şartları

 1. Konu altına kısa olmayan bir yorum yapın. (Thank… gibi kısa yorumlar direk silinir.)
 2. Konuyu sosyal ağlarınızda paylaşın. (Opsiyonel)
 3. Konu altındaki puanlama sistemini kullanarak İdman için 5 yıldız bir puan sağlayın.

İDM Çekilişini Kazananlar

 1. Nihat
 2. akance
 3. Sanem
 4. Aztek
 5. Muhammet Trabzon
 6. görkemli
 7. Rab’ bin Isabella
 8. Mehmet Mkocabadak
 9. Mehmet Rıza Çimen
 10. Ahmet aadnankarakas
 11. sinan tekcan
 12. Serkan Eken

Internet Download Manager Full (15 HEDİYE LİSANS) Anahtarı

Merhaba, yine bomba gibi bir kampanya ile karşınızdayız!

https://www.tonec.com sponsorluğunda herbiri 11.95 USD değerinde olan 15 adet 1 Yıllık Internet Download Manager Full lisansı hediye ediyoruz. Konu altına bir yorum yazan herkes çekilişe katılabilir. Konuyu sosyal ağlarınızda paylaşarak bize destek olabilirsiniz.Kampanya bitiş tarihi: 01/01/2018

Not: Birden fazla ve farklı ip adreslerinden yorum yapan aynı kişilerin yorumları silindi.

Çekilişi Kazananlar:

1-) emir emirkanim
2-) vhick vj.onix11
3-) myimmortalize my.2006.immortal
4-) Friday friday
5-) CANCAN adax0038
6-) Ahmet newton53
7-) YUSUF yusuf.ozbek.turkiye
😎 pyqt pyqt
9-) osmandemi osmandemi
10-) Albert albert_2780
11-) Tull tulljethro
12-) salim kanunuask
13-) Kızılahmet kzlhmt25
14-) A. Samet samet.dilekce
15-) ibrahim brahmefe2002

INTERNET DOWNLOAD MANAGER FULL (HEDİYE LİSANS) ANAHTARI

İDM ÖDÜL

profesyonelindir-5-yıldız

Editör Notu
Kullanıcı Puanı (Oyla)
[Total: 95 Average: 4.5]

Yorum bırak

461 Yorumlar