Resim Düzenleme Ücretsiz Program İndir

IrfanView 4.3 (Ücretsiz) – Program İndir

Yazar admin

Irfanview ücretsiz, çok hızlı ve küçük olmasına rağmen çok büyük işler başarabilen bir resim göstericisi. Resim görüntülemek için kullanabileceğiniz en iyi programdır. 100’e yakın resim formatı desteği, küçük resim & önizleme görüntüleme, slideshow, resim düzenleme destekleri ile başka bir resim programına ihtiyaç bırakmayacak kadar başarılı bir program.

Irfanview en iyi ücretsiz resim görüntüleme programıdır pc yi kasmayan hızlı ve işlevsel üstelik Türkçe dil desteği var. Yıllardır ev kullanıcılarının imaj görüntüleme konusunda tek geçtiği IrfanView, bu misyonuna kaldığı yerden devam etme çabasında. Sade ve kullanışlı arayüzü, sadece ihtiyaçları karşılamayı hedefleyen özellikleri ve hızlı çalışmasıyla alanındaki birçok muadilini geride bırakan yazılım, ücretsiz oluşuyla da dikkatleri çekiyor. Son sürümünde toplu dosya işleme özelliği ve tarayıcıdan imaj kopyalama gibi yetenekleriyle kullanıcıları karşılayan yazılım, eskiden olduğu gibi ses ve video formatlarını da çalıştırmaya devam ediyor. Bu anlamda bir nevi çoklu ortam oynatıcısı olarak da kullanabileceğiniz IrfanView, araçlarınız arasında mutlaka bulunmalı diye düşünüyoruz.

IrfanView indir

Buradan indirebilirsiniz. Aynı sayfada dil eklentisi bulunmakta.

Hem yeni başlayan kullanıcılara hem de profesyonellere aynı anda hitap edebilmek için gerektiği kadar basit ve kullanışlı olmaya çalışan bu program ile bir resim göstericide olması gerekenden fazlası bulunuyor.

IrfanView çoklu (animasyonlu) GIF desteği, çoklu ICO desteği ve çoklu TIF desteği ile DÜNYADA ilk Windows grafik gösterici oldu.

IrfanView

Desteklediği Formatlar:

AIF, ANI / CUR, ASF, AU / SND / AIF, AVI, B3D, BMP / DIB, CAM, CLP, CRW, DAT (VideoCD), DCR, DDS, DXF, Dicom / ACR dahil olmak üzere tüm önemli grafik formatlarını destekler , DJVU, ECW, EMF / WMF, EPS, FLI / FLC, FPX, FSH, G3, GIF, ICO / ICL / EXE / DLL, IFF / LBM, IMG / GEM, JPG2000, JPG / JPEG, JPM, KDC, LDF , LWF, MED, MID / MIDI / RMI, MOV, MP3, MPG / MPEG, MrSID, MRW, NEF, LM / NOL / NGG, OGG, ORF, PBM / PGM / PPM, PCX / DCX, PhotoCD, MNG / JNG , Mac PICT, / PNG, PSD, PSP, QTIF, RAS / SUN, RAW, RAF, RA, RLE, SFF, SFW, SGI / RGB, SWF, TGA, TIF, TTF, TXT, WAD, WAV, WBMP, WBZ WBC, WMA, WMV, XBM ve XPM

IrfanView sürükle ve bırak desteği, dizin görüntüleme, TWAIN tarama desteği, slayt gösterileri, toplu dönüştürme, küçük resim seçeneği, Multimedya oynatıcı, Adobe Photoshop Filtreler desteği, önizleme seçeneği, yazdırma seçeneği, IPTC düzenleme, yakalama, simgeler ekstresi özellikleri EXE / DLL / ICLs, kayıpsız JPG (Joint Photographic Expert Group) rotasyon, EXE / SCR oluştururken, birçok kısayol tuşları, birçok komut satırı seçenekleri ve renk derinliği, kırpma, bulanık ve netleştirme gibi bir çok değişik özelliğe sahiptir.

Kullanıcı Puanı (Oyla)
[Total: 0 Average: 0]

Yorum bırak

Yorum Ekle

  • blank slayermemo dedi ki:

    tesekkur ederım

  • blank cetinkolsg dedi ki:

    Eski sistemler için ideal bir program.Bunun kadar hafif ve kullanışlısını hala kullanmadım.

  • blank Remove dedi ki:

    Bildiğim kadarıyla bu program bayağıdan beri var , paylaşım için teşekkürler 🙂