Sistem Temizleme Ücretsiz Program İndir

JetClean (Ücretsiz)

JetClean PRO bir Windows sistem temizleme ve optimizasyon için komple bir çözüm sağlar. Tek bir tıklama ile sanki yeni bir PC’ye kavuşmuşsunuz hissi verir! Hafif ve kullanımı kolaydır. JetClean sisteminizdeki gereksiz dosyaları siler ve gizliliğinizi korur.

Bir Tık ile temizleyin ve ayarlayın

Basit bir tıklama ile bilgisayarınızın performansını artırmak için gereksiz dosyaları ve gereksiz kayıt defteri girdilerini temizler.

Kolay kullanımlı, hafif ve Güvenilir

Bilgisayarınızda çok az yer kaplıyor, fakat güvenilir bir şekilde bilgisayarınızı temizler ve ince ayarlar ile işlevsellik sunar.

Hızlı ve Güçlü Windows Temizlik

Önemsiz ve gereksiz dosyaları hızla bulur ve siler. Dönüşüm Kutusu’na bulunabilecek dosyaları, Son Belgeleri, Geçici dosyaları, Günlük dosyaları, Pano, DNS Önbellek, Hata Raporlama, bellek dökümleri, arama listeleri vb. gibi gereksiz her veriyi temizler.

Bilgisayarın Performansını artırır

İş veya oyun için daha iyi bir PC performansına kavuşmanızı sağlar. Tekrar yeni bir bilgisayar kullanıyormuşsunuz hissi verir.

Daha Kararlı bir Windows 

Güvenli bir şekilde tüm kullanılmayan ve eski kayıt defteri girdilerini temizleyerek sistem hataları ve çökmeleri azaltır.

Hızlı Başlangıç ve Program Başlatma

Windows ile birlikte uygulamaları yeniden düzenleyerek bilgisayarın hızlı başlatılmasına yardımcı olur. Sistemi yavaşlatan programları kapatır.

Buradan ücretsiz indirebilirsiniz.
Kullanıcı Puanı (Oyla)
[Total: 0 Average: 0]

Yorum bırak

3 Yorumlar

  • free sürüm bu keşke lisansı hediye olsaydı. çok güzel bir program.

  • Bu ücretsiz versiyonu resimdeki gibi pro değil. kayıt defteri birleştirici,
    İnternet hızlandırma özelliği yok.
    Var ama professional de bu özellikler var.
    Anlıyacağınız gibi ÜRÜN anahtarı istiyor.

  • JetClean’ın içindeki program kaldırma ve başlangıç optimizasyon işlevleri, onu daha da kullanışlı hale getiriyor. JetClean’in taşınabilir bir sürümünü oluşturup onu USB belleğinizde taşımanız da mümkün olabiliyor.