Antivirus Ücretsiz Program İndir

Microsoft Security Essentials

Microsoft Security Essentials ev bilgisayarınız için, virüslere, casus yazılımlara ve diğer kötü amaçlı yazılımlara karşı koruma sağlayan gerçek zamanlı bir koruma sunar.

Microsoft Security Essentials, ev veya küçük işletme bilgisayarlarınızda virüslere, casus yazılımlara ve diğer kötü amaçlı yazılımlara karşı gerçek zamanlı koruma sağlar.Virüslere, casus yazılımlara ve diğer kötü yazılımlara karşı korunmak için Microsoft Security Essentials’ı kullanın.

Microsoft Security Essentials, Microsoft’tan ücretsiz* olarak yüklenir, kurulumu basit, kullanımı kolaydır ve bilgisayarınızın en yeni teknolojiyle korunduğundan emin olmanız için her zaman güncel tutulur. Bilgisayarınızın güvende olduğunu anlamak kolaydır; yeşil göründüğünde iyi durumdasınız demektir. Bu kadar basit.
Microsoft Security Essentials arka planda sessizce ve etkili şekilde çalışır ve böylece Windows tabanlı bilgisayarınızı, kesilmeler veya uzun bilgisayar bekleme süreleri olmadan istediğiniz gibi, özgürce kullanabilirsiniz.

Yeni sürümle beraber Microsoft artık zararlıları otomatik olarak algılayıp karantinaya alabiliyor. Programdaki bazı sorunlar giderilmiş ve daha iyi bir performans sunması sağlanmıştır.

* Microsoft Security Essentials’ı yükleyebilmeniz için bilgisayarınızda orijinal Windows çalıştırıyor olmalısınız.

Microsoft Security Essentials ücretsizdir.* Yüklemesi ve kullanması kolay olacak şekilde tasarlanmıştır. Arka planda sessizce ve etkili bir şekilde çalıştığından, kesintiler ve güncelleştirmeler konusunda endişelenmenize gerek yoktur. Yazılımın Türkçe dil desteği mevcuttur.

Windows XP (Service Pack 2 veya Service Pack 3); Windows Vista (Gold, Service Pack 1 veya Service Pack 2); Windows 7

Kullanıcı Puanı (Oyla)
[Total: 0 Average: 0]

Yorum bırak

2 Yorumlar

  • blank ozkan dedi ki:

    Açıkçası microsoft bu ürünü yeni duyurmaya başladı. Virüs korumada ne kadar başarılı olur bilemiyoruz çünkü uzun süreler deneyemedik. Ama sitemizde uzun sürelerdir denediğimiz ve iyi sonuçlar aldığımız virüs programları mevcut.

  • blank Remove dedi ki:

    Paylaşım için teşekkürler 🙂 Bir şey sorabilir miyim? Bu yazılım gerçekten iyi mi yani virüsleri bulabiliyor ve temizleyebiliyor mu?