İndirimler Sistem Temizleme Ücretsiz Program İndir

Neptune SystemCare Ultimate İndir Ücretsiz (%40 İndirim)

Yazar admin

Neptune SystemCare Ultimate, gelişmiş bir bilgisayar optimizasyon programıdır. Gizliliğinizi korur ve bilgisayarınızın daha hızlı ve daha güvenli çalışmasını sağlar. Sisteminizin en önemli birleşeni olan kayıt defterini düzenler ve önemsiz veri kalıntılarını bilgisayarınızdan temizleyerek daha iyi çalışan bir işletim sistemini size sunar. Sistem bakımı kadar gizliliğinizin korunmasını da önemseyerek sistemdeki tüm açık kapıların kapatır ve size ait özel verilerin başkaları tarafından ele geçirilmesine izin vermez. Verilerinizi koruyarak bilgisayarınızın daha güvenli bir hale gelmesini sağlayacaktır.

Neptune SystemCare Ultimate ile bilgisayarınızın kontrolü tamamen sizin elinize geçecektir. Windows’un tüm gerekli sistem bakımını yaparak daha iyi ve sorunsuz çalışan bir işletim sisteminin keyfine varabilirsiniz. Daha hızlı, daha güçlü ve daha güvenli bir bilgisayar için hepsi bir arada sistem bakım modüllerine sahip Neptune SystemCare Ultimate’i güvenle kullanabilirsiniz.

Gerçek Zamanlı Sistem Koruması

İstenmeyen uygulamalar İnternet tarayıcınızın ana sayfanızı sessizce değiştirebilir, istemediğiniz programları Windows başlangıcına ekleyebilir ve varsayılan tarayıcınızı izniniz olmadan değiştirebilirler. Neptune SystemCare Ultimate’in gerçek zamanlı koruma özelliği, bilgisayarınızda sizden habersiz işlem yapmaya ve Windows kayıt defterini değiştirmeye çalışan tüm uygulamaları ve işlemleri tanımlayarak durdurabilir.

İnternette Güvenle Dolaşın

Çevrimiçi internette sörf yaparken görüntülediğiniz resimler, sayfalar, videolar ve filmlerin tarayıcınızdaki kayıtları ve izleri geçmişinize meraklı kişilerin eline geçebilir. Yazılımın size sunduğu gizlilik koruma özelliği ile indirme ve tarama geçmişini, çerezler ve önbellekler gibi sistemde size ait tutulan tüm izleri kaldırılmasına ve çevrimiçi gizliliğinizin korunmasına yardımcı olabilir.

Sağ Tık Menüsünü İstediğiniz Gibi Düzenleyin

Bazı programlar ve uygulamalar, size herhangi bir bildirim veya seçim sunmadan sağ tıklama menüsüne gizlice yerleşebilir. Bağlam Menüsü düzenleme işlevi sayesinde, sağ tıklama menüsünden istemediğiniz uygulamaların kısayollarını hızlı bir şekilde devre dışı bırakabilir veya etkinleştirebilirsiniz. Böylece, sağ tıklama yaptığınızda karşınıza çıkan işe yaramaz onlarca kısayoldan kurtulabilir ve sadece ihtiyaç duyacağınız programlara ait kısayolları sağ tıklama menüsüne ekleyebilirsiniz.

Neptune SystemCare Ultimate’in Sahip Olduğu Tüm Özellikler

 • Daha Hızlı Bir Bilgisayar

Bilgisayarınızı yavaşlatan sorunları bulur ve tek tıkla tüm sorunları düzeltmenizi sağlar.

 • Daha Düzgün Çalışan Bir Sistem Sunar

Kayıt defterini düzenleyerek, kayıt defteri hatalarını ve sistem sorunlarını gidererek PC’nizi daha düzgün ve hızlı çalışmasını size sunar.

 • Gerçek Zamanlı Koruma

İstenmeyen uygulamaları durdurur, varsayılan tarayıcınızı ve başlangıç ​​ayarlarınızın değiştirmesini engeller.

 • Daha Güçlü Parolalar Oluşturmanızı Sağlar

Var olan şifrelerinizin güvenliği kontrol edebilir ve siber saldırılardan daha iyi korunmak için daha güçlü şifreler oluşturabilirsiniz.

 • Güçlü Sistem İzleme Özelliği

Bilgisayarınızın daha düzgün çalışması için gereksiz işlemleri bularak onları durdurabilir.

 • Daha Güvenli Bir Web Gezinmesi  

İnternet gizliliği ve kimlik bilgilerinizi gizli tutmak için tarayıcı arama geçmişinizi ve internette bıraktığınız verileri silerek gizliliğinizi sağlar.

 • Dosya Yöneticisi

Daha fazla disk alanı açmak için işe yaramaz büyük dosyaları düzenli olarak tarayın ve silin.

 • Daha Hızlı Bir Başlangıç

Tek tıklamayla, bilgisayar başlangıcında otomatik olarak başlayan işe yaramaz tüm programları kapatın.

 • Sağ Tıklama Yöneticisi

Bağlam menüsünde çalışan istenmeyen programları ve işlemleri tanımlayın ve onları kaldırın.

Neptune SystemCare Ultimate,Neptune SystemCare Ultimate free

Desteklenen İşletim Sistemleri

Windows XP, Vista, 7, 8 / 8.1 ve 10 (32-64 bit)

Satış Fiyatı: 29,95 EUR (Programı 7 gün boyunca hiçbir kısıtlama olmadan ücretsiz deneyebilirsiniz)

İndirim 30 Kasım 2017 Tarihine kadar geçerlidir.

135,73 TRY
29,95 EUR

-54,29 TRY
-11,98 EUR

Neptune SystemCare Ultimate indir

PROGRAM İNDİR

Neptune SystemCare özel indirim %40 kapalı

%40 İNDİRİM

Kullanıcı Puanı (Oyla)
[Total: 0 Average: 0]

Yorum bırak

5 Yorumlar

 • Yüklenen dosyaları nasıl göreceğiz ve nasıl indireceğiz?

 • Advanced SystemCare 11 kullanıyorum. Aslına bakarsanız ikiside iyi, gönlünüze hoş geleni kullanabilirsiniz.

 • Şuan Glary Utilities kullanıyorum. Acaba Glary Utilities mi daha iyi, yoksa Neptune SystemCare mi? Senin fikrin nedir?

 • Admin, bu Neptun System Care Ultimate aynı ve hatta tıpkı Wise Care 365’e benziyor !!!??? Bu program Wise Care’nin çakması mı ? Güvenilir mi ? Fikrin nedir ?