Ücretsiz Program İndir Veri Kurtarma

Pandora Recovery 4 (Ücretsiz) İndir

pandora-recovery
blank
Yazar admin

Pandora Recovery (Silinen Dosyaları Geri Getirme Programı) sahip olduğu basit ve sade arayüz ile bilgisayarda bulunan diskler üzerindeki silinmiş dosyaları geri getirmek için gezinme ve arama yapmanıza imkân sağlıyor.

Pandora Recovery, artık Disk Drill olarak değişti ve yoluna bu adla devam edecek. Ücretsiz Disk Drill, Pandora Veri Kurtarma uygulamasının en yeni sürümü olarak karşınıza çıkıyor.

Pandora Recovery ile ücretsiz olarak 500MB boyutuna kadar bir kurtarma sağlayabilirsiniz. Uygulama gelişmiş algoritmaları ile birlikte veri kurtarma işini çok eğlenceli bir hale getiriyor.

Program arşivlenmiş, gizlenmiş, şifrelenmiş, sıkıştırılmış her türlü dosyayı geri getirebiliyor. Alternate Data Streams (ADS) adı verilen sistem ile dosyaları geri getiren yazılım klasik arayüz sihirbazı, ipucu bölümü ve içerik yardımı gibi özellikler ile dikkat çekiyor.

disk-drill-ikon

Disk Drill (Pandora Recovery) Göze Çarpan Özellikleri 

  • Bul ve Kurtar
    • Hızlıca bulup kurtarır
  • Kapsamlı Algoritmalar
    • Birinci sınıf ve sıradışı algoritmalar
  • Tam Sürücü Desteği 
    • Tüm depolama aygıtlarını destekler

Pandora, silinen fotoğrafları, videoları ve dosyaları kurtarma ve geri getirme konusunda tavsiye edebileceğimiz bir uygulamadır.

Programı buradan ücretsiz olarak bilgisayarınıza indirip kullanabilirsiniz. tercihen alttaki bağlantıdan indirmeniz tavsiye olunur.

Ücretsiz İndir

Sürüm: 4 / 2019

Yayımcı: CleverFiles

Editör Notu

Kullanıcı Puanı (Oyla)
[Total: 0 Average: 0]

Yorum bırak