Resim Düzenleme Ücretsiz Program İndir

Picasa Fotoğraf Düzenleme ve Birleştirme Programı

Yazar admin

Picasa, ne işe yarar? Resim ve fotoğraflarınızı görüntüleyip düzenlemek, birleştirmek için kullanabileceğiniz, Windows’un tüm sürümlerinde çalışabilen bir resim görüntüleme ve düzenleme editörüdür.

Picasa, fotoğraflarınızı tarayıcınızı açmaya gerek kalmadan organize etmeyi daha kolay hale getirir. Fotoğrafınıza Picnik’ in üstün fotoğraf düzenleme özelliklerini uygulayıp Picasa’ ya kaydedin. Ardından portre fotoğraflarınızdan bir “Yüz Filmi” yapın. Bu yeni sürümde geliştirilmiş bir özellikler paneli ve koleksiyonunuzdaki tüm fotoğrafları bir seferde yüklemenizi sağlayacak yeni “Toplu Yükleme” özelliğini de bulacaksınız.

picasa,picasa resim birleştirme

Resim düzenleme, fotoğraf düzenleme ve görüntüleme uygulaması olan Picasa, Google gibi bir devin imzasını taşıma şerefini kazanmış olmasıyla birlikte, oldukça basit bir kullanıma sahiptir. Bilgisayarınızdaki resimler ve fotoğraflar üzerinde çeşitli düzenlemeler yapabilir, guruplandırabilir ve depolayabilirsiniz.

Programın, sunduğu işlevsel araçlar, efektler ve oldukça kolay bir kullanıma sahip olması sebebiyle, onu kullanıcılar tarafından tercih sebebi yapmaktadır. En dikkat çekici yeniliği arasında yer alan Yüz Tanıma Teknolojisi ile yaptığınız taramalarda, benzer resimleri bir araya getirerek topluyor. Konum Ekleme özelliği ile kullanıcıların resimlere konum “yer” eklemelerine imkan tanıyor. Google haritalar kısmını açarak uygulamadaki “Yerler” butonuna tıklayarak, bulunmuş olduğunuz konumu ekleyebilirsiniz. Web Albümü özelliğini hem çevrimiçi, hemde çevrimdışı kullanabiliyorsunuz.

Picasa’ nın Bazı Enleri Şunlardır:

  • Üst düzey güvenlik sunar
  • Fotoğraf oylama yapar
  • Fotoğraf efektleri sağlar
  • Fotoğraf düzenleme araçları sunar
  • Yedekleme çözümleri verir
  • Poster oluşturur
  • Gelişmiş web entegrasyonu sağlar

 

Not olarak diyebiliriz ki; Gelişmiş yelpazesi, efektleri, kolay kullanımı ve kullanıcı bazlı olaması sebebiyle en iyi ücretsiz resim ve fotoğraf birleştirme ve düzenleme programları arasındadır.

Picasa İndir

PROGRAM İNDİR

Kullanıcı Puanı (Oyla)
[Total: 0 Average: 0]

Yorum bırak