Hediye & Çekilişler Kampanyalar & Giveaways Sistem Temizleme

Process Lasso Pro ile CPU İşlem Yönetimi (Kampanya)

Yazar admin

Process Lasso teknolojisi bilgisayarda çalışan uygulamalardan CPU üzerinde aşırı derecede yük yapanları tespit ederek otomatik bir şekilde durdurur ve sistem performans hızını maximum düzeye çıkarır.

Bilgisayarların arka planında çalışan ve sistemi yoran çok fazla program bulunmaktadır. Bu programların çalışması ile sistem ağırlaşır ve performans sorunları yaşanır. Böylelikle programlarda kasmalar ve donmalar meydana gelir. Ama bunu en etkili şekilde çözen Process Lasso Pro ile artık bilgisayar sistemi en etkin şekilde kullanılabilecektir. Bu sayede sistemde donmalar oluşmaz ve kullanıcıların bilgisayardan tam performans alması sağlanır.

Process Lasso Nedir? Process Lasso PC’nizin tepki süresini azaltabilen ve kararlılığını artırabilen eşsiz bir yeni teknolojidir. Windows, yapısı itibariyle programların işlemcinizi tek başına kullanmasına izin verir ve bu da takılmalara ve kilitlenmelere yol açar. ProBalance (İşlem Dengesi) teknolojisi ise çalışan programların önceliğini ayarlayarak PC’nizin tepki süresini etkilemesine engel olur. Energy Saver işlevi bilgisayarınızı belirli bir süre boşta bıraktığınızda etkin güç profilinizi değiştirir. Bu sayede PC’nizi kullanırken yüksek performans profilinde kalabilir, kullanmadığınız zamanlarda güçten tasarruf edebilirsiniz.

Process Lasso ile CPU Kaynaklarını Sömüren Tüm Programları Bul !

Bilgisayar için gerekli olan en önemli sistem araçlarından biridir. Process Lasso kullanımı hiçte öyle göründüğü kadar zor değildir. Bu program sayesinde gereksiz arka plan uygulamalarından otomatik olarak kurtulmak mümkün olacaktır. Bilgisayarlar üzerinde tam yetki hakkı veren bir araç olamasıyla birlikte kontrol etme seçeneğide sunan Process Lasso ile sistem üzerinde iyileştirmeler yapılmaktadır. Bununla birlikte bilgisayarların hızlanmasına yönelik en iyisi olan uygulama ile sistemlerin tam bir performans ile çalıştığı kesinleşmiştir.

Yazılımın görevi PC’nizin tepki süresini kısaltmak ve istikrarını arttırmak. Windows’un kaynak kullanımını özel ProBalance teknolojisiyle zeki bir şekilde ayarlaryarak program önceliğini düzenler. Böylece sistem kaynaklarını verimsiz kullanan uygulamaların olumsuz etkilerini ortadan kaldırarak, can sıkıcı takılma ve donmaların önüne geçer.

Bunlara ek olarak sayısız işlev sayesinde PC’nizdeki işlemler üzerinde tam otomatik bir denetim sağlayabilirsiniz. Bir işlem her çalıştığında bir eylem gerçekleştirebilir, ayar değiştirebilirsiniz.

Gelişmiş özellikleri bulunan Process Lasso’ nun kullanımı oldukça kolay ve pratiktir. Sistem yönetmek için en iyi ve kolay bir  şekilde sistemi otomatik hızlandırmak mümkün olacaktır. Sistemi tam performanslı olarak kullanmaya olanak sağlarken bilgisayar kullanıcıları için rahat ve dinamik bir çalışma ortamı oluşturmuş olur.  En iyin gelişmiş özellikleri ile bilgisayar kullanıcılarının en çok ihtiyaç duyacağı bir araç olmuştur. Gelişmiş optimazyon seçeneği sistem kaynaklarını optimize ederek daha etkin bir çalışma alanı sunmaktadır. Program görevleri kontrol ederken ve yönetirken görevlerin tükettiği kaynakları veri bazında görmek mümkün olacaktır.

Aynı zamanda bu görevleri sınırlandırmaya ve kontrol etmeye yarar. Hangi programın ne kadar kaynak tükettiğine dair veriler içerir ve bunların yönetilmesini sağlar.

Dengeleme 

Özel işlem optimizasyon teknolojisi, PC yanıt verme sürecini hızlandırır!

Oyun Modu 2.0

Mitsuz performans için Bitsum En Yüksek Performanslı güç planı.

Optimum Yapılandırma

Maksimum performans için yerel 64-bit kod!

IdleSaver

Etkin olduğunda maksimum performans, ancak PC boşta kaldığında enerji tasarrufu!

Birden fazla Dil

İngilizce, Almanca, Fransızca, Lehçe, Fince, İtalyanca, PTBR, Rusça, Japonca, Çince. vs.

Uyumluluk

Windows XP’yi Windows 10’a ve tüm Sunucu çeşitlerini destekler

Otomasyon

İşlem öncelikleri, CPU benzeşimleri, güç planları ve daha fazlasını otomatikleştirin!

Gerçek Zamanlı Uygulamalar

Gerçek zamanlı uygulamalar için her zaman en iyi performansı sağlar!

SmartTrim 

İhtiyacı olanlar için GÜVENLİ VE KONSERVATİF bir algoritma.

Process Lasso Desteklediği Diller:

 • İngilizce
 • İspanyol
 • Almanca
 • Fransızca
 • Lehçe
 • Fince
 • İtalyan
 • Portekizce / Brezilya dili
 • Rusça
 • Japonca
 • Çince Traditonal
 • Basitleştirilmiş Çince

Ücretsiz Lisans Nasıl Aktifleştirilir?

1. Adım; Sayfaya gidin ve “Hemen İndir” butonuna basın.

2. Adım; Bir Face paylaşımı yapın.

3. Adım; Bilgisayarınıza indirin ve kurun.

4. Adım; Programı başlatın ve lisans anahtarını etkinleştirin.

Sistem Gereksinimleri: Windows Vista/ win 7/ Win 8/ Win 10

Web sayfası: https://bitsum.com/

Yayıncısı: Bitsum Technologies

Process Lasso,Process Lasso Pro

Process Lasso indir (32 ve 64 bit)

Biten çekiliş;

Kullanıcı Puanı (Oyla)
[Total: 0 Average: 0]

Yorum bırak

81 Yorumlar