Tasarım Programları Ücretsiz Program İndir

Rainmeter 4.2 (Ücretsiz) – Program İndir

Yazar admin

Rainmeter ile bilgisayarınızda Windows işletim sisteminin klasik masaüstü tasarımını kişiselleştirin..

Rainmeter bir masaüstü düzenleme aracıdır. Bilgisayarınızda klasik masaüstü tasarımını dilediğiniz gibi düzenleme imkânı tanır. Ayrıca bilgisayar kaynaklarını gerçek zamanlı olarak masaüstünde gösterme yeteneğine sahiptir. Hard disk, bellek, çevrimiçi veri trafiği, e-posta, hava durumu ve RSS güncellemesi vb… 

Rainmeter Full Özelliller

  • Hızlı
  • Özelleştirilebilir
  • Çok Faydalı

Hızlı: Rainmeter, sistem kaynaklarını minumum seviyede kullanır. Microsoft Windows 7’den Windows 10’a (32 bit, 64 bit) kadar tam uymlu olarak çalışır ve işini oldukça hızlı halleder.

Özelleştirilebilir: Tasarladığınız veya hazır olan kaplamalarınızı basit bir dil ile oluşturup düzenleyin. Program basit bir uygulama olmakla birlikte, aynı zamanda beğeneceğiniz tarzda seçenekler sunan güçlü bir araç kitidir.

Çok Faydalı: Son birkaç yıldır Rainmeter’ın etrafında güzel ciltler oluşturan ve birbirlerine yardımcı olan gelişen bir topluluk var.

Rainmeter

Rainmeter İndir (4.2)

Buradan ulaşıp indirebilirsiniz.

Masaüstünde yer alan tüm aplikasyonları dilediğiniz tasarımla yeniden düzenlemeniz için bir konfigürasyon paneline sahip Rainmeter’de işlem yapmak sanıldığı kadar zor değil. Rainmeter’ın kurulumunda gelen tüm ayarlar ve tasarımlar sizin isteğinize göre düzenleniyor. Beğendiğiniz buton ve ikonları yüklemeniz ve sadece size özel olacak bir masaüstü oluşturmanız mümkün. Rainmeter’ın diğer bir önemli özelliği, bilgisayar kaynaklarını gerçek zamanlı olarak monitörlemesi.

Kullanıcı Puanı (Oyla)
[Total: 0 Average: 0]

Yorum bırak