Araçlar (Diğer) Hediye & Çekilişler Kampanyalar & Giveaways Resim Düzenleme

ScreenStep Maker (Hediye / Giveaway) 24 Saat

Kampanyamız sona ermiştir.

Tüm lisanslar gönderilmiştir. Lütfen mail kutunuzun gereksiz, spam, junk vb. mail bölümünü kontrol etmeyi unutmayınız.

www.pdf-to-flash-converter.com a desteklerinden dolayı teşekkür ederiz.

www.pdf-to-flash-converter.com Sponsorluğunda yorum yazan tüm ziyaretçilerimize çekilişsiz kurasız $27.00 değerinde ScreenStep Maker lisansı hediye ediyoruz. Kampanyamızdan lisans kazanmak için tanıtım yazımızın altına 1 yorum yazmanız yeterlidir. Lisanslarınız kampanya sonunda mail adresinize gönderilecektir.

ScreenStep Maker, her kesime hitap eden bol özellikli bir ekran yakalama programıdır. Yazılım tasarımcısı, webmaster, teknik yazar, öğretmen veya öğrenci için ekran alıntılarıyla eğitim amacıyla sunumlar yapılmasını sağlayabilir. Her meslek gurubundan kişi için çok yararlı bir programdır. ScreenStep Maker kolaylığı ile ekran görüntüsü veya görüntülerini canlı ve net bir şekilde almanızı sağlar. Çok kullanışlı ama kolay kullanımlı bir yazılımdır. Ekran alıntılarında kullanmak ve bunlar üzerinden sunumlar yapmak için oklar ve metin eklemek için metin araçlarını kullanabilirsiniz. HTML, PDF, Microsoft Word, WordPress, TypePad, Blogger, Joomla, Movable Type, MindTouch, Google Sites ve Confluence gibi formatlarda ekran alıntılarınızı kullanabilirsiniz. 

 

 

 

Kullanıcı dostu arayüzü ile kolay kullanım

Tam ekran yakalama ile bölgesel ekran görüntüsü ve pencere çekimi destekler. Bu fonksiyon ile hızlı yüksek kalitede masaüstü ekran görüntüsünü yakalayabilirsiniz.

Önceden seçtiğiniz bir format varsa o şekilde bilgisayarınıza görüntüleri kaydeder.

Otomatik olarak, çektiğiniz sırayla görüntüleri dizerek kaydeder.

Kolayca, görüntüleri yeniden düzenleyebilir veya kaldırabilirsiniz.

 

 

Açıklamalar eklemek için Güçlü düzenleme fonksiyonları

ScreenStep Maker’ın güçlü düzenleme fonksiyonları vardır ve Photoshop ile benzerlik taşır. Ekran görüntüleriyle eğitim vermeniz ve eğitiminizi daha net ve anlaşılır kolay hale getirmek için, düzenlediğiniz görüntülere ek açıklamalar eklemek gerekebilir. Güçlü düzenleme fonksiyonu ile, metin, ok, çizgi, vb. gibi birçok dizi ekleyebilirsiniz…

 

 

 

İçerik paylaşmak çok kolay

ScreenStep ile kolayca ekran görüntülerinizi paylaşabilirsiniz. PDF, HTML, Word, vb. gibi formatlarda görüntüleri destekler ve bunları e-posta ile gönderebilmenizi sağlar. Böylece bilgisayarınızda öğretici ekran görüntülerini kaydedebilir veya istediklerinize gönderebilirsiniz.

 

 

 

 

İşinize her zaman yarar

ScreenStep canlı ve net bir eğitim oluşturabilir. Müşteri, ürün veya servis desteği sunarak eğitimlerinizi daha rahat anlatabilmenizi sağlar.

 

 

 

 

 

 

———————————————————————————————————————————————————————-

Yasalprograma Sizde Destek Olun….

Kampanya haberimizi tüm forum, blog …vs dahil  Twitter ve Facebook’ta paylaşıp yorumlarınıza eklerseniz çok memnun oluruz. İlginize teşekkür ederiz.

Dilerseniz Twitter veya Facebook’tanda bizi takip edebilirsiniz. Sitemizde yayınlanan her kampanya haberi, ücretsiz programlar ve program çekilişlerimiz bire bir Twitter ve Facebook üzerinden de duyurulmaktadır. Yani bize her alandan ulaşabilir, hiçbir programı kaçırmazsınız.

Yasal Foruma üye olun güncel haberleri paylaşmanın ve almanın keyfini yaşayın… (En yeni  kampanya haberleri ve ücretsiz programlar burada paylaşılıyor)

 

Kullanıcı Puanı (Oyla)
[Total: 0 Average: 0]

Yorum bırak

116 Yorumlar