Hediye & Çekilişler Kampanyalar & Giveaways Resim Düzenleme

Sketch Drawer Pro 7 – Fotoğralarda Karakalem Çalışması (Hediye Lisans)

sketch-drawer
Yazar admin

Sketch Drawer Pro, fotoğraflarınızı güzel ve basit karakalem eskizlerine, çalışmalarına dönüştürmenizi sağlayan bir programdır. Resimlerinizi karakalem çalışmalarına dönüştürerek fotoğraflarınızı dijital sanat eserlerine çevirir. Sketch Drawer, sadece birkaç düğmeye tıklama ve küçük ayarla fotoğrafları çizim resimlere dönüştürür. Fotoğraflarınızı eğlenceli ve sanat harikası karakalem çizimlere çevirin.

Sketch Drawer Pro’ ya gerekli adımları takip ederek ücretsiz sahip olabilirsiniz.

KAMPANYA

pasif

Sketch Drawer Pro 7.2 Kampanyası Neleri İçerir?

  • Ücretsiz güncelleme desteği vermiyor.
  • Tek bilgisayar için ömür boyu lisans içerir.
  • Ücretsiz teknik destek vermiyor.
  • Süre dolmadan lisans anahtarını etkinleştirin.

Sketch Drawer İndir

Aşağıdaki ücretsiz deneme sürümüdür.

Ücretsiz deneme sürümünü indirin

Sketch Drawer 2020, fotoğrafları kalem çizimlerine dönüştürmek için tasarlanmış bir tür fotoğraf düzenleme aracı.

Fotoğraflarınızı renkli çizim resimlere, doğrudan en güzel karakalem çalışmasına, el yapımı bir kalem eskizine dönüştürebilir. Şaşırtıcı bir şekilde, kalemle eskiz fotoğraflar çizmiş bir sanatçı gibi harika sonuçlar elde edebilirsiniz. Aslında, illâki çizim yeteneğinizin olmasına veya çizim dersleri almanıza gerek yok! Bir başkasından da yardım almanız gerekmez. Sketch Drawer Pro ile kendi harika karakalem çizimlerinizi oluşturabilirsiniz. Kullanımı son derece kolaydır. Bir resim açın ve ayarlamaları yaparak harika bir kara kalem resme dönüştürerek “Kaydet” butonuna tıklayın. İşte sanat eseriniz hazır.

Bu program kullanıcıların hem siyah beyaz hem de renkli, zarif kalem çizilmiş resimler içine her zamanki fotoğrafları yapmanızı sağlar. Bir kalem kroki oluştururken, en çok tercih ettiğiniz ayarları ve seçenekleri seçebilirsiniz.

SoftOrbits ile fotoğrafları düzenlemenin iki yolu vardır: el ile ve hazır hazır ayarlar yardımıyla. Bu hazır ayarlar yeni başlayanlar tarafından kılavuz olarak kullanılabilir.

SoftOrbits Skech Drawer fotoğrafları bir kaç tıklama ile hızlı ve şaşırtıcı bir şekilde karakalem ile çizilmiş hale dönüştürür. Bünyesinde çok sayıda bulunan hazır kalem çizimleri ile fotoğrafları dönüştürmek sadece birkaç dakikanızı alır ve renkli resim çizimleri veya suluboya tabloları oluşturmanıza izin verir.

Sketch Drawer Pro (SoftOrbits) ile karakalem çalışması çok kolay

Çok sayıda hazır karakalem çizimleri için fotoğraflarınızı dönüştürmek sadece birkaç dakika alır. Renkli çizimler veya suluboya tablolar oluşturmanızı sağlayabilir. İstediğiniz tarzı seçerek mükemmel eşleşen bir çizim oluşturmak ve çok sayıda kolay karakalem çalışmaları ve çizimleri yapmak artık sizin elinizde.

Bir Butona Tıklayın ve Renkli Kalem Eskizleri Oluşturun

Doğru kalem darbeleri ile harika renkli çizimler oluşturmak herhalde bu kadar kolay olamazdı. Bir renkli kalem ile kendi çiziminizi yapmak zorunda değilsiniz! Renkli bir çizim için bir fotoğrafı açın ve gereken tüm ayarları otomatik olarak yapıp çiziminizi oluşturun.

Renkli ve siyah-beyaz çizimler yapmanızı çok kolay sağlar. Bir renkli çizime bir fotoğraf dönüştürmek, ya da grafit kalem ile çizmek için “Color Sketch” kutusunu işaretleyerek renkli kalemler ile çizin. Çizimlerin görüntülerini dönüştürebilir ve JPEG dosyası olarak birkaç tıklama ve ayarla kaydedin. Birden fazla sanat seçenekleri ile fotoğrafları çizimler olarak değiştirin.

Karakalem çalışması ile manzara, ev, obje, vazo, portre, çiçek vs. kısacası içinizden ne geçiyorsa onu yapın.

Toplu Olarak Fotoğrafları Çizimlere Dönüştürün

Fotoğrafların hepsini aynı seçenekleri ile resim çizimlerine dönüştürmek ister misiniz? Fotoğraflarınızın sayısı kaç olursa olsun çizimlere dönüştürürün. Mevcut toplu modda yeni başlayanlar bile kolayca resimleri çizimlere dönüştürebilir. Sadece başlamadan önce tüm ayarları yaptığınızdan emin olun ve birkaç dakika içinde mükemmel çizimlere kavuşun.

Teknik detaylar

  • SoftOrbits geliştirme
  • Sürümü: 2020 – 7.2
  • İndirme ölçütü: 53,56 MB
  • Platform: Windows XP, Vista, 7 ve 8 / 8.1 ve 10 (32 bit ve 64 bit) sistemler
  • Fiyatı: 11,99 / 39,99 $

kroki-çekmece-pro

 

ico-kroki çekmece

 

Eski Yarışma-1

Sketch Drawer Hediye Lisans Anahtarı

Merhaba,  sizlere softorbits.com sponsorluğunda 30 haziran’ a kadar Sketch Drawer 2020 lisansı hediye ediyoruz. Tüm ziyaretçilerimiz 1 sosyal paylaşım yaparak programa ücretsiz sahip olabilir. 

Son etkinleştirme tarihi 30.06.2020 dir.

İndirme linki paylaşım yaptığınızda ortaya çıkar.

Sketch Drawer Kurulumu ve Lisans Aktive Etmesi Nasıl Yapılır?

İlk önce, konuyu sosyal ağınızda paylaşın ve karşınıza gelen indirme linkinden programı indirip kurun. Kurulum sırasında resimde gördüğünüz gibi bir ekran gelecek. Burada “Ücretsiz etkinleştirme anahtarı al” kısmına tıklıyoruz.

sketch-drawer-lisans-etkinleştir

Ulaşacağınız sayfaya e-posta adresinizi yazıp “Request full versiyon key” butonuna tıklıyoruz ve ardından mail kutumuzu kontrol edip, gelen onay kodunu aktive ediyoruz.

kroki-çekmece tam tuşlu

Açılan sayfada artık hesabınız aktif. Bu kısıma “İsim – Soyisim ve Ülke” yazıp “Devam et!“diyoruz.

sketch-tam sürüm

Son olarak SoftOrbits Sketch Drawer lisans anahtarını karşınızda göreceksiniz. Kurulum aşamasına geri dönerek dilerseniz lisans kodunu panodan yapıştır diyerek veya Kopyala / Yapıştır yaparak hemen etkinleştirebilirsiniz.

sketch-drawer-lisans-kodu

Eski Yarışma-2

Sketch Drawer (10 Hediye Lisans) 2013

Program ile karakalem resimleri, tabloları ve çizimleri yapabilirsiniz.

Karakalem Çalışması programı kampanyamız sona ermiştir. Kazananlar aşağıdaki gibidir.

1-Wassall 2-daoyunyou 3-fullmoon 4-ckaraca 5-sangenxu 6-Vali 7-Mehdi 8-ayturk 9-Bejr Milos 10-Desheredado

Kazananları tebrik ederiz. Lisanslarınız yarın mail adreslerinizde olacaktır.

www.softorbits.com a desteklerinden dolayı teşekkür ederiz.

Yasal Programa özel %70 e varan indirimli ürünler için tıklayınız.

www.softorbits.com sponsorluğunda sizlere $29.95 değerinde 10 adet SoftOrbits Sketch Drawer 2013 lisansı hediye ediyoruz. Tüm ziyaretçilerimiz konu altına 1 yorum yazarak çekilişimize katılabilir. Kampanya Bitiş / Çekiliş Tarihi: 20 Mayıs 2013 Saat: 15.00

Editör Notu
Kullanıcı Puanı (Oyla)
[Total: 1 Average: 5]

Yorum bırak

54 Yorumlar