Hediye ve Çekilişler Kampanyalar & Giveaways Resim Düzenleme

Sketch Drawer Pro 5.1 – Fotoğralarda Kara kalem Çalışması (Giveaway)

Sketch Drawer Pro, fotoğraflarınızı güzel kalem eskizlerine dönüştürmenizi sağlayan bir programdır. Resimlerinizi kara kalem eskizlerine dönüştürerek fotoğraflarınızı dijital sanat eserlerine çevirir. Sketch Drawer, sadece birkaç düğmeye tıklamanızla ve birkaç küçük ayarla fotoğrafları çizim resimlere dönüştürür. Fotoğraflarınızı renkli çizim resimlere, doğrudan kara kalem çalışmasına, el yapımı bir kalem eskizine dönüştürebilir. Fotoğraflarınızı eğlenceli ve sanat harikası kara kalem çizimlere çevirin. Şaşırtıcı bir şekilde, kalemle eskiz fotoğraflar çizmiş bir sanatçı gibi harika sonuçlar elde edebilirsiniz. Aslında illâki çizim yeteneğinizin olması veya çizim dersleri almanıza gerek yok! Bir başkasından da yardım almanız gerekmez. Sketch Drawer Pro ile kendi harika çizimlerinizi oluşturabilirsiniz. Kullanımı son derece kolaydır. Bir resim açın ve ayarlamaları yaparak harika bir karar kalem resme dönüştürerek “Kaydet” butonuna tıklayın. İşte sanat eseriniz hazır.

GenelSoftOrbits Skech Drawer fotoğrafları bir kaç tıklama ile hızlı ve şaşırtıcı bir şekilde kara kalem ile çizilmiş hale dönüştürür. Bünyesinde çok sayıda bulunan hazır kalem çizimleri ile fotoğrafları dönüştürmek sadece birkaç dakikanızı alır ve renkli çizim veya suluboya tablolar oluşturmanıza izin verir.

Sketch Drawer Pro (SoftOrbits) ile becerilerinizi ortaya çıkarın

Çok sayıda hazır kalem çizimler için fotoğraflarınızı dönüştürmek sadece birkaç dakika alır. Renkli çizimler veya suluboya tablolar oluşturmanızı sağlayabilir. İstediğiniz tarzı seçerek sadece mükemmel eşleşen bir çizim oluşturmak çok kolaydır.

Bir Butona Tıklayın ve Renkli Kalem Eskizleri Oluşturun

Doğru kalem darbeleri ile harika renkli çizimler oluşturmak herhalde bu kadar kolay olamazdı. Bir renkli kalem ile kendi çiziminizi yapmak zorunda değilsiniz! Renkli bir çizim için bir fotoğrafı açın ve gereken tüm ayarları otomatik olarak yapıp çiziminizi oluşturun.

Renkli ve siyah-beyaz çizimler yapmanızı çok kolay sağlar. Bir renkli çizime bir fotoğraf dönüştürmek, ya da grafit kalem ile çizmek için “Color Sketch” kutusunu işaretleyerek renkli kalemler ile çizin. Çizimlerin görüntülerini dönüştürebilir ve JPEG dosyası olarak birkaç tıklama ve ayarla kaydedin. Birden fazla sanat seçenekleri ile fotoğrafları çizimler olarak değiştirin.

Toplu Olarak Fotoğrafları Çizimlere Dönüştürün

Resimlerin hepsini aynı seçenekleri ile çizimlere dönüştürmek ister misiniz? Fotoğraflarınızın sayısı kaç olursa olsun çizimlere dönüştürürün. Mevcut toplu modda yeni başlayanlar bile kolayca resimleri çizimlere dönüştürebilir. Sadece başlamadan önce tüm ayarları yaptığınızdan emin olun ve birkaç dakika içinde mükemmel çizimlere kavuşun.

Kampanya HakkındaSketch Drawer Pro’ yu buradan kampanya sayfasına ulaşıp aşağıdaki işlemleri yaparak ücretsiz elde edebilirsiniz.

 • İndirme direk başlıyor.
 • Anahtar oluşturma sayfasına giden bir buton yoluyla programı aktif edebilirsiniz.
 • Download It Now butonuna basın.
 • Açılan sayfada bulunan boş alanları doldurup “Start Downloading Now” butonuna basın.
 • Açılan sayfada programın indirme bağlantısı, lisansınız veya lisans alacağınız sayfanın linki görünecektir.

Kampanya neleri içerir?

 • Bir PC ömür boyu lisans sunar.
 • Ücretsiz güncelleme desteği vermiyor.
 • Ücretsiz teknik destek vermiyor.
 • Süre dolmadan lisans anahtarını etkinleştirin.
 • Aşağıdaki ücretsiz olan sürümüdür.

Download the free trial version

Program DetaylarıTeknik detaylar

 • SoftOrbits geliştirme
 • Sürümü: 5.1
 • İndirme ölçütü: 23 MB
 • platform: Windows XP, Vista, 7 ve 8 / 8.1 ve 10 (32 bit ve 64 bit) sistemler
 • Fiyatı: 79,99 $

Ürün Resimleri

Sketch Drawer Pro,Sketch Drawer

Biten Çekilişler

Sketch Drawer (10 Hediye Lisans)

Kampanyamız sona ermiştir. Kazananlar aşağıdaki gibidir.

1-Wassall 2-daoyunyou 3-fullmoon 4-ckaraca 5-sangenxu 6-Vali 7-Mehdi 8-ayturk 9-Bejr  Milos 10-Desheredado

Kazananları tebrik ederiz. Lisanslarınız yarın mail adreslerinizde olacaktır.

www.softorbits.com a desteklerinden dolayı teşekkür ederiz.

Yasal Programa özel %70 e varan indirimli ürünler için tıklayınız.

www.softorbits.com sponsorluğunda sizlere $29.95 değerinde 10 adet SoftOrbits Sketch Drawer lisansı hediye ediyoruz. Tüm ziyaretçilerimiz konu altına 1 yorum yazarak çekilişimize katılabilir. Kampanya Bitiş / Çekiliş Tarihi: 20 Mayıs 2013 Saat: 15.00

52 Yorumlar

Yorum Yap